Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Cześć:). Alez proszę bardzo:)) Chetne na pierogi zapisują się na listę społeczną i zapraszam na obiadek:)) A co do serów plesniowych - to nie można jeść serów Z NIEPASTERYZOWANEGO MLEKA. Te polskie typu Sekret Mnicha, ser Lazur (ten z plesnią) wszystkie są z mleka Pasteryzowanego i spokojnie można je jeść. Trzeba czytać etykietki - jesli pasteryzowane OK:) Wiem to na 100 %, ponieważ uwielbiam te sery, a też powiedziano mi, że nie mogę więc zrobiłam wywiad u mojej ginki i jeszcze paru osób i okazało się, że chodzi o bakterię listeriozy, ale ona występuje w mleku NIEPASTERYZOWANYM. Jedyny ser jaki nalezy odstawić to oscypek:)), bo on jest wędzony i własnej produkcji:) A tu link:) http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=28623660&a=28623660 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
Hej! No, właśnie pyśka, dzięki właśnie weszłam do pracy i czuję,że dzisiaj bardzo trudno będzie mi tu wysiedzieć do 17, ale zrobiłam juz sobie mały spacerek przed-na zewnątrz jest cudnie! Spacerki, to właśnie to , co ciężarówki powinny lubić najbardziej! Amadzia-nienawidzę ,jak lekarze mnie tak traktują, jeśli powtórzy się takie zachowanie to zmień gina! Byłam wczoraj trochę na zakupach, strasznie drogo!Chyba jednak zostanę przy zakupach w ciucholandzie. Rozglądałam sie już za kurtką zimową, bo takową będę musiała kupić i naprawdę szkoda mi kilku stówek na jeden sezon!Pozdrawiam,jeszcze wpadnę tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........17..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........17..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......17..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........17..............4...........Warszawa Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........14...............2.5 ...........Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno Cześć Marcóweczki!!! Dawno nie pisałam, po prostu zabrakło mi weny ale caŁy czas czytam Was regularnie :) Uspokoiłyście. mnie trochę pisząc o bólach w pachwinach, bo ja miałam schizę że na pewno moja szyjka się bardziej otwiera. Magda dzięki za cudowną wiadomość o serach pleśniowych, jak ja kocham Lazurka, a tu bałam się tknąć. Ja też Wam strasznie zazdroszczę tych ruchów, chociaż czasami jak spokojnie leże to tak mi brzuch tak śmiesznie faluje, nic nie czuję ale może to wody się przelewaja jak Promyczek wariuje:) Wczoraj aż męża zawołałam żeby mu pokazać i potwierdził, że coś faluje, chociaż moja teściowa mnie wyśmiała:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze parę słów do Amandzi. Rozumiem w pełni Twoje obawy co do wyjazdu mężusia, przechodziłam już przez to. Mój na początku naszego związku wyjechał na 1,5 roku na studia do Holandii, niby przyjeżdżał co 3 m-ce albo ja jeździłam ale to była dla nas niesamowita próba, nie powiem łatwo nie było. A w tym roku w styczniu postanowił że wyjedzie na rok do Anglii, spłacimy kredyt i wróci. Myślałam że się załamię 6 m-cy po ślubie i zostałam słomianą wdową. Nie wytrzymał na szczęście i po trzech miesiacach wrócił. Tęskniliśmy okrutnie, dobrze przynajmniej że teraz internet daje takie możliwości, w niedzielę po 5 godzin gadaliśmy na Skype. Cieszę się że wrócił bo teraz przynajmniej jesten Marcówką:) ale już mu kazałam przysięgać że nigdy więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam jeszcze mój dzisiejszy sen. Śniło mi się, że zaczęłam rodzić i pojechałam do szpitala. Lekarz powiedział że już jest taki rozwarcie że można podać znieczulenie zewnątoponowe. No i podał i nie nie czułam. Brzuch miałam podłączony do jakiejś maszyny i położna mi mówiła kiedy przeć. I nagle zrobiło się jakiś pusto, wszyscy gdzieś poszli a ja sama urodziłam i nic nie czułam i nie miał kto wziąść dziecka i umyć i ubrać. Wszystko tak szybko się odbyło że musiałam krzyczeć żeby lekarz przyszedł mi pomóc. I nawet nie miałam w co dziecka ubrać bo nie zdążyłam nic kupić i dopiero mąż poszedł do sklepu po ubranka, a ja tak leżałam znieczulona, sama i z maleństwem owiniątym tylko pieluchą. Bo nic nie miałam, a szpital mi nic nie dał. Ale się bałam, aż się obudziłam. Ciekawe czy to znaczy że będę miała łatwy poród, czy wręcz przeciwnie. Nad takim znieczuleniem się cały czas zastanawiam, bo wiem że jak są wskazania to jest darmowe. A mi lekarz mówił o cesarce bo mam astmę, ale teraz z nim porozmawiam o takim znieczuleniu. Może tak dam radę urodzić naturalnie i szybciej dojdę do siebie, przecież do cesarki też mnie muszą właśnie tak znieczulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - jako biegła snolożka;) powiem Ci, że to na pewno będzie łatwy poród:))> Z drugiej strony jesli masz wskazania do CC - i to powazne, to nie upieraj się przy naturalnym. Przynajmniej ja bym się nie upierała:)). Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
czesc Babeczki! dzięki Słonko za słowa otuchy - tak mi trudno wytłumaczyć sobie ,że jest to dla nas pewne wyzwanie!!! - chodzi o wyjazd meża - to szansa na lepszy byt, jako architekt w Polsce ciezko o intratną posade - to teraz taki troche wolny zawód, jak artysta, a chcemy budować dom - z pewnoscia na kredyt, ale kasy potrzeba! swoją droga co to za głupi kraj! wykształci ludzi - młodych , ambitnych a potem oddaje bez walki za granice - czy to nie jakas pomyłka???!!! każdy ucieka i to ludzie wykształceni najczesciej!!! co z tego wyjdzie jeszcze niewiemy do końca - ale wkrótce sprawa się rozstrzygnie. a co do lekarza- zasięgnełam informacji, że są w moim miescie lepsi lekarze! milsi i dobrzy w swoim fachu1 a do tego Buca mam taki uraz , że nie chce go widziec!!!! ale powiało pesymizmem!!!to chyba ta huśtawka nastrojów!!!!chormony buzują! pozdrawiam , pa! a dzieki za informację o serach - lubie! a i rybki bardzo mi smakują ostatnimi czasy! mam nadzieje, że w przypadku ryb nie ma zadnych ograniczeń... pozdrawiam ciepło, papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli my tak o jedzeniu, a Amadzia o rybkach marzy, to prosze kochana ❤️ z babyboom: Niestety, pewne gatunki, nie są zalecane w ciąży. Mogą zawierać one metale ciężkie oraz inne pierwiastki pochodzące z zanieczyszcznonego środowiska. Ryby, których należy unikać: * okonie szczupaki * sandacze * miętusy * wątróbki z dorsza, innych ryb * węgorze * surowe owoce morza * ryby zimnowędzone oraz wędzone, niewiadomego pochodzenia, niezbyt świeże Ryby, które można spożywać bez ograniczeń: * ryby, pochodzące z otwartych mórz, oceanów, np. dorsz, makrela, sielawa * potrawy ze śledzi, paluszki rybne, kawior * łososie morskie, oceaniczne * ryby hodowlane * sieje * śledzie, poch. z połowów oceanicznych * świeże ryby, z renomowanych wędzarni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, byłam dzis u mojego doktorka. Ogladal mnie dowcipnie i powiedzial, ze wszystko ok. Nie zauważył żadnych zmian, ani nadżerki (jak mi powiedziala lekarka na izbie przyjec). Powiedzial, że ta lekarka praktykuje dopiero 4 miesiace, wiec troche brak jej doswiadczenia. Wierze mu, bo wiem, ze ostatnio nie mialam nadzerki (w 10 tyg na pewno, a tak z nikad to sie podobno nie pojawia). mialam podbarwiony sluz, bo zmniejszylam luteine, a ona najprawdopodobniej zle zalozyla wziernik, naruszyla szyjke i stad byl jakis wysiek. Teraz wszystko jest w najlepszym porzadku. Co za ulga. :-) Mam normalnie funkcjonowac. Dal mi jeszcze 2 tygodnie zwolnienia, a za miesiac do kontroli, wtedy juz bedzie koniec 21 tyg, wiec z gorki...hihi Wlasniezjadlam pyszny rosolek, uwielbiam teraz zupki, gorzej z miesem smazonym we wszelkiej postaci:-( Amadziu pozniej Ci napisze jakiego ja buca Profesorka kiedys spotkalam! Precz z bucami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Długo się nie odzywyałam, ale miałam tak zawalone ostatnie tygodnie pracą, że nie miałam kiedy włączyć komputera, chociaż i tak od czasu do czasu zaglądałam do Was Ostatnie dni miałam bardzo nerwowe... A szczególnie wczoraj.... Przedwczoraj tak się żle czułam, jużw nocy obudziłam się zlana potem i z tętnem ok. 100, było mi niedobrze (ale nie było to objawem ciąży) rano nie byłam w stanie pójść do pracy, więc wzięłam sobie opiekę nad dzieckiem. Cały dzień przeleżałam w łóżku. A do tego wieczorem, gdy próbowałam włożyć sobie tabletkę LACTOVAGINAL (chyba tak się pisze...) to poleciała mi krew i to taka jasnoczerwona... Oczywiście wpadłam w panikę. Zadzwoniłam do lekarza, akurat był w szpitalu i od razu pojechaliśmy z mężem, a było już po 22. Tam siedzieliśmy czekając na niego ponad godzinę w stresie, chociaż już wtedy przestałam krwawić. Na szczęście okazało się, że spowodowane to było uszkodzeniem ścianki szyjki macicy, bo zauważył na niej małą rankę, a reszta w porządku. Zrobił mi usg, widziałam moje Maleństwo, ale strachu miałam.... Dzisiaj już się dobrze czuję, szczególnie psychicznie Wiem, że obiecałam Wam zdjęcia, ale naprawdę nie miałam kiedy o nich pomyśleć, a teraz pożyczyłam siostrze aparat i odda mi dopiero w poniedziałek. Już nie chcę obiecywać, ale postaram się Wam wszystkim wysłać w przyszłym tygodniu wybaczcie moją niesłowność.... Poprawiam tabelkę :) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........17..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........17..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......17..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........17..............4...........Warszawa Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec Amadziu, ja kiedys poszlam do niby super znanego profesorka w Lublinie, z super sprzetem, bo zaczelam myslec o ciazy i chcialam wszystko sprawdzic....I ten BUC, prof Cz. potraktowal mnie bardzo przedmiotowo i powiedzial mi, ze chyba mam zespol policystycznych jajnikow (tzn nie ma owulacji), ktory sprawia, ze jest sie nieplodnym...tak mi to rzucil na twarz, oczywiscie poszlam do innego z wynikami hormonow, ktore byly ksiazkowe i mnie uspokoil, ale tak mi kolatala ta \"nieplodnosc\" w glowie, ze sie zablokowalam za pol roku. Dopiero jak znalazlam mojego obecnego doktorka, ktory mi zmonitorowal cykl, ze jest jajeczko i peka pecherzyk i wszystko jak trzeba, to sie odblokowalam i od razu zaszlam w ciaze. Tak wiec twierdze, ze to JAKI jest lekarz dla pacjentki, szczegolnie jak dla nas ciezarowek tak liczy sie spokoj, jest kluczowe. Radze Ci wiec rzuc tego Padalca na rzecz kogos kto bedzie Cie traktowal jak czlowieka a nie przypadek! Odwagi i powodzenia kochana. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcówki!!! 🖐️ 🌼 Śpicie sobie jeszcze? :) Bo ja już czuwam. Wczoraj czytałam Wasze wypowiedzi, ale nie miałam siły nic napisać- dopadł mnie wstrętny katar!!! i co ja mam zrobić?! Ach. To nie fair, tym bardziej, że od wczoraj piękne słoneczko i ogólnie cieplej na dworze. Narzeczony nie daje znaku życia, pewnie znów nie przyjedzie. 😭 Jestem bliska kryzysu emocjonalnego chyba. Żle mi i nijako. Na szczęście praktyki za mną, zaliczone na 5 :D, i nie muszę już szykować konspektów i użerać się z 12-latkami. Marudzę dzisiaj, co? ;) Wybaczcie. Po prostu nie mam z kim pogadać, a Wy to takie już pokrewne dusze i brzuchy! :D W poniedziałek wyczekana wizyta u lekarza (macie jakieś pytania? chętnie zadam), w następną niedzielę moje 22 urodziny, które zapewne przyjdzie mi spędzić samotnie. Dobrze, nie będę już narzekać i nudzić. Trzymajcie się ciepło i wesoło!!! :D PS. Mi- dobrze Cię znów czytać. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Piszę pierwszy raz. Trwa 18 tydzien ciąży (dzidzi 16). Mieszkam w Gdyni. Termin mam na 2 marca. I jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć mamuśki! Ja również jestem nowa. Trafiłam zupełnie przypadkiem na to fajne forum i bardzo sie ciesze, poniewaz dowiedzialam sie wiele ciekawych rzeczy o przebiegu ciazy. moj termin 21 marzec 12 tydzien malenstwa. pozdrawiam goraco! będę na bierzaco sledzic forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda78 i Moni78 - witajcie!! 🖐️ bardzo mi przyjemnie powitać nowe przyszłe mamuśki na naszym forum. Mam nadzieję, że oprócz zaglądania tutaj- będziecie także pisać. Jak się czujecie, jak wrażenia po usg, co porabiacie. Dopiszcie się do tabelki i bądźcie tu jak najczęściej. :) \'Narzeczony\' milczy. Oj, chyba przyjdzie mi zostać samotną młodą mamą. 😭 Buziaki Marcówki, odezwijcie się, już południe!!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
cześć dziewczynki! witam szczególnie gorąco "Nowe"! Mi 28 - kochana trzymaj sie ! i niw strasz nas więcej - ciesze sie ze to nic powaznego - Boze ja bym spanikowała!!!!nie dziwię się, że nerwówkę miałaś!!! Niunia - dzięki za słowa otuchy! a z tym doktorkiem - precz! Buc jeden!!!! bede się na jego humorki oglądać - też coś!!! Aurelio - przykro mi , że sama siedzisz, ale pamiętaj , że teraz już sama to Ty nie jesteś!!!dbaj o siebie i postaraj sie myśleć pozytywnie - praktyki zakończone - gratuluje 5! teraz tydzień laby!!!!! odpoczywaj i zbieraj siły na studia... a mój maż ma anginę! cholera - jeszcze tego mi brakowało w domu!!! antybiotyki wsówa, i separacja - leży w drugim pokoju pokoju.smutno mi troche , że nie mam sie do kogo przytulić, ale cóz. mam nadzieje, że sie do mnie nie przyczepi choróbsko jakieś!!!! puki co midek , cytrynka i odpoczywam - dzis laba - wagary 100 % - leze w wyrku i telewizja i książeczki - a co!!! pozdrawiam. nie wiem czy się dzis odezwe, bo komputer mąż okupuje. papa trzymajcie sie Ciepło!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
a i tabeleczka! Poprawiam tabelkę NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......18.............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marcoweczki, a szczegolnie Magde77 i Moni, piszcie dziewczyny ile wlezie. Ja pisze krociotko od tesciow, bo moj kochany malzonek kladac wykladzine w sypialni przerwal kabel do netu:-( U mnie piekny dzien i ciagle napady glodu, wlasnie tesciowa ma pyszne pierozki z kapusta i grzybami...mniam:-) Uciekam wiec. Mam nadzieje, ze awaria kabla nie potrwa dlugo. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25
Hej dziewczyny!! Mozna sie jeszcze do Was dolaczyc??? Ja mam termin na 18 marca i z wielka checia sobie z Wami pogadam i podziele odczuciami szczegolnie ze mieszkam za granica i brakuje mi takich pogaduszek i porad. Tu odbywa sie wszystko inaczej i dlatego z checia bede sie Was radzic w wielu sprawach?? To jak, przyjmiecie mnie do swojego grona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Ola witaj:-) Wklej sie do tabelki powyzej...i pozostale nowe dziewczyny tez. Ja juz po obiadku, maz siatkowke oglada...ja odpoczywam, mile popoludnie. Nabylam dzis dlugo oczekiwana ksiazke \" W oczekiwaniu na dziecko\"...świetnych 600 stron porad dla przyszlych mam...teraz bede ekspertem w dolegliwosciach i nie tylko:-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam Wklejam się do tabelki. NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........17..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........17..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......17..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........17..............4...........Warszawa Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........14...............2.5 ...........Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno Magda78.........02.03.2006............18..............5............Gdynia Chętnie czytam Wasze wypowiedzi na różne tematy i będę dzielic się swoimi spostrzeżeniami i problemami. Jak na razie oboje z małym ludzikiem czujemy się zankomicie i rozwijame, jak to mówi nasz gin "książkowo". Na ostatnim USG bylismy razem z mężem i pomachało nam nasze maleństwo raczką,pochwaliło się że ma paluszki. super wrazenie. Mam pytanie, czy pokazało Wam Wasze maleństwo co ma (lub nue ma) między nóżkami ? Bo u Nas najpierw lekarz rozpoznał chłopca, za tydzień już dziewczynkę a ostatnio nie chciał się ludzik zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew❤️ enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin❤️ Aurelia22.......01 (03).03.2006......18.............4.............Gorzów❤️ Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa❤️\\Magda78.......02.03.2006...........18..............5............Gdynia❤️ Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin❤️ Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk❤️ Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź❤️ fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa❤️ Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn❤️ Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań❤️ Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin❤️ Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław❤️ mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin❤️ Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa❤️ Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów❤️ Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów❤️ moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków❤️ Magda31......... ........... ............. .......................................❤️ Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno❤️ 🌼Magda78🌼 witam już na dobre. :) Rozgość się na naszym skromnym forum. Poprawiłam tabelkę, bo wkleiłaś starą. I jesteś już \'w porządku chronologicznym\'. ;) Ja płci jeszcze nie znam, bo do tej pory byłam na jednym jedynym usg (w 12 tc). Przeczuwam dziewczynkę, ale co będzie- to się okaże. :) 🌼Ola25🌼 cieszę się, że kolejna Marcówka do nas dołączyła. zapraszamy do pisania: o wszystkim, o czym masz ochotę. :D 🌼Amadzia🌼 dziękuję za ciepłe słowa. kochana jesteś. Życz mężulkowi dużo, dużo zdrówka. To on powinien dbać o Ciebie. :) 🌼Niunia🌼 super, potrzebujemy eksperta. :D Jakby co to wiem do kogo się zwrócić. ;) A na pierogi to mogłabyś mnie zaprosić. :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, coś ta tabelka rozjechana strasznie, zaraz poprawię. Sorki. ;) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......18.............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze dodam serduszka i będzie elegancko. :D NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew❤️ enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin❤️ Aurelia22.......01 (03).03.2006......18.............4.............Gorzów❤️ Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa❤️ Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia❤️ Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin❤️ Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk❤️ Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź❤️ fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa❤️ Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn❤️ Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań❤️ Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin❤️ Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław❤️ mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin❤️ Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa❤️ Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów❤️ Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów❤️ moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków❤️ Magda31......... ........... ............. .......................................❤️ Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)) Tylko troche mnie nie było a tu taki ruch:)). Bardzo się cieszę i witam nowe mamusie:)) Wklejajcie się do tabelki i piszcie jak najczęściej. Aurelia - ja na Twoim miejscu chyba bym się zdecydowała na jakąś powazniejsza rozmowę z narzeczonym. Nie mówię tu od razu o ślubie itp., ale ogólnie o odpowiedzialności za dziecko. Może już czas żeby się zadeklarował jak on to widzi i czy zamierza być ojcem dla Waszej kruszynki.. A Ty przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. I jeśli rozmowa wypadnie pomyślnie to nie będziesz się zadreczać, że nie przyjechał bo Was olewa, tylko będziesz wiedziała, że nie ma go bo jakies ważne sprawy Go zatrzymują:)). Ja bym tak przynajmniej zrobiła. Ale wierzę, że w końcu oswoi sie z sytuacją i będzie świetnym ojcem:)). Magda78 - u mnie w 14 tyg. gin z przymrużeniem oka powiedział, że będzie chłopak.. Ale mój mąż tak się tego uczepił, że teraz wszystkim mówi, że będzie miał syna:))). Tak naprawdę (o ile oczywiście dzidzia zechce i ładnie się ułoży) zobaczymy to czy coś dynda czy nie na USG połówkowym po 20 tygodniu:)) A ja dzisiaj spędziłam dzień z rodzicami i mężem na łonie natury. Pojechaliśmy nad Zalew Zegrzyński i byczyliśmy sie na słoneczku, objadając się kurczakiem na zimno i ogórkami i grzybkami w occie roboty mojej mamy. Zarzyłam nieco hazardu - bo gralismy w karty - w tysiąca oraz rozerwałam mózg rozwiązując z mamą krzyżówki:). A pogoda była piękna:)). Pozdrowienia dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25
Dzieki Wam serdecznie za szybkie przywitanie! Dolaczam sie do tabelki: NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......18.............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........17..............0............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno Ola25..............18.03.2006............16..............0.5..........Dublin Jezeli chodzi o mnie to ja mialam problemy z prolaktyna i przez 6 lat bralam Bromergon. Zdecydowalismy sie na dziecko z mysla ze moze i nawet rok minie zanim zafasolkuje albo i wiecej dlatego trzeba zaczas starania jak najszybciej i wyobrazcie sobie ze zaszlam w ciaze po pierwszym miesiacu staran. Bylam bardzo szczesliwa patrzac na te dwie krechy ale i w szoku zarazem z mezem ze tak szybko sie udalo. No i jestem w czwartym miesiacu:) Na poczatku sie balam wszystkiego jak to bedzie na poczatku ale potem sie okazalo ze przez te 3 pierwsze miesiace nie mialam zadnych problemow,troche mdlosci ale to tylko przez dwa tygodnie i tylko wieczorem. Teraz sie juz nie boje niczego. Nie moge sie tylko doczekac ruchow...a Wy?? Ktora z was juz czuje ruchy malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Ola25 ja miałam mdłości przez jakieś 5-6 tygodni i to od rana do nocy,strasznie mnie to wymęczyło. Teraz czuję sięsuper, drugi trymestr zresztą jest podobno najlepszy pod względem samopoczucia. Nam też z meżem poszło szybko bo również w pierwszym miesiącu starań udało się "zasiać" fasolkę. Ja też czekam na ruchy maleństwa, ale cieszę się że w końcu brzuch mi sie pokazał, bo tak to tylko wizyty na USG upewniały mnie że rośnie ludzik. Robimy z mężem album dziecka - wkleję zdjęcia z USG i moje zdjecia jak rośnie mi brzuch, a potem dzidzi jak już wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×