Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Hejjjjjjjj Dziewczynki Wróciłam z urlopu , było suuuuuuper , ale tęskniłam za WAMI :D póżniej sie rozpisze , muszę trochę nadrobić w robocie i jak coś nieco zniknie z mojej górki papierów , będę pisać . Do usłyszenia dla wszystkich Dziewczynek duża buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo Kobitki gdzie jesteście Mysz 🌻Wielkie GRATULACJE🌻 , zaglądaj do nas i dziel sie informacjami jak to sie dzieli miłość na dwóch maluchów i radzi z podwójnymi obowiązkami , i życzonka samych pogodnych dni :) Manika niech się mury pną do góry , piwnice już widać , cudownie i pogoda chyba Wam służy , chyba u Was nie pada . A już po wielkiej uroczystości , no skrobni cooooooo🌻 Agutak jak z malutkim , mam nadzieje , ze już dobrze. My z noga mamy to samo i też jest całuśny , i taka cudowna lepa , ogólnie My Mamy mamy szczęście mamy najcudowniejsze dzieci pod słońcem :D Chyba dopiero jutro , będe więcej coś pisać o urlopiku , papierów nie ubywa lecz przybywa buuuu :( pozdrawiam mocno i życze miłego popołudnia , moze sie jeszcze odezwę zobaczymy nooo to narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Mlodym juz dawno ok, twarda sztuka :), stracil na tej zabawie ostatecznie ok pol kilo, co bardzo mnie cieszy, bylo 800g ale nie utrzymalo sie. Mam nadzieje ze te pol tak szybko nie wroci :), pilnuje go bardzo zeby nie jadl za duzo, az to jest nienormalne wlasciwie. Malym dzieciom daje sie rozne kaszki, ciasteczka, slodkie serki a my nic, dieta katorznicza: ciemny chlebek, jogurt naturalny, warzywka, owoce, czasem chrupki kukurydziane i tyle. I na meza krzycze zeby mu nie pakowal jedzenia doi buzi tylko czekal az Mlody sam da znac ze jeszcze chce. Biedny ten moj Maly, zero radosci w zyciu ;) ale nie chce zeby potem mial problemy z waga. Dobrze ze ma jeszcze tego cycka, to jest taki jego frykasik. Ostatnio Kacper przypial mi sie do sera zoltego; wczoraj i dzis kladl sobie plaster na chlebek (bo on sobie sam \"robi\" kanapki), bral do buzi i zjadal sam ser z wierzchu :) No dobra, tyle, pisz Izka o urlopie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny!! Czy ktos mnie jeszcze pamięta? Wpadam tylko powiedziec ,że 8-go sierpnia urodziłam śliczną córeczkę.Ma na imie Kinga. Niektóre marcówki z pewnością mnie pamiętaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mritta czy to ty
jestes z Krosna i tobie przydarzyła si eta straszna historia? gratuluje slicznej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki Ale nas mnogo ooooooooo tylko po kolei nie pchajmy sie tak ajajajajajajaj , mam nadzieje ,że jak miną te wakacje to nastąpią powroty :D No były wczasy i po wczasach , pozwiedzaliśmy troche wybrzeża , byliśmy w Ustce bo tam zamówiłam portret Minia , facet robił zdjęcie i odbierało sie obraz na następny dzień odebraliśmy jak wracaliśmy do Kalisza , Mały zawiśnie w salonie jeszcze rama i szybka i będzie na honorowym miejscu . Co do plaży , to może siedziałam z 4 h , dzięki mojemu M , on nienawidzi plaży i jeździ nad morze tylko dla Minia , bo tam jod i mały ładuje bateryjki na okres zimy , całe szczęście dla mnie że tak myśli bo ja uwielbiam morze nie trawię gór nie tyle gór co wycieczek w góry ale przy moim M bo on idąc jeden krok ja muszę robić 3 a on mi śpiewa trzymaj tępo , jak bym go ugryzła w D ..... za to trzymaj tępo to by zobaczył :P Ale w Ustce znaleźliśmy taką dziką plaże bardziej kamienistą i tam się wykąpaliśmy w naszym Bałtyku a był ciepły bo aż 21 stopni :) to aż szok prawie ukrop. W kolejnym dniu w Darłówku też znaleźliśmy zaciszne miejsce , chyba szliśmy w jedną strone z 6 kilosów abym mogła posiedzieć na plaży i się wykąpać i mały również , mój M musi mieć bezludną plaże a ostatecznie najbliższy kontakt z osobnikami gatunku ludzkiego w granicach 50 m , to wtedy mam możliwość opalania się i posiedzenia z 2 h ale jest dobrze . było cudownie piasek morze słońce i my w troje żyć nie umierać . w kolejnych dniach zwiedzaliśmy to raz Mielno i w drugi dzień Darłowo . Do Darłowa pojechaliśmy tramwajem wodnym . mały wytrzymał bez kręcenia 15 minut później zaczął się kręcić , chciał dotknąć wody kopnąć chłopca , zabrać mu plecak wierciła się kręcił i piszczał i to był sygnał , że na rejs statkiem jest za mały tam byśmy dostali bardziej popić, Mały nie usiedzi na miejscu , nawet jedzenie to czynność czasami zbyteczna, a najlepiej sie je w ruchu lub ostatecznie siedząc ale jem sam , a ja po nim sprzątam stół i ziemię ale co tam samodzielność wymaga poświęcenia :) No i tak w skrócie wyglądał nasz wypoczynek . A na miejscu byliśmy na pierwszej dyskotece małego tańczył kaczuszki kręcił się na rurze , przytulał do dziewczyn a jak któraś wzgardziła jego zalotami i popchnęła go to po namyśle popchnął ją też , każdy orze jak może . W Darłówku jest też Karczma śpiewających Kelnerów , mały dał tam popis tańca , biegał jak naładowany tak mu się podobało był atrakcją pobliskich stolików wraz z małą dziewczynką równolatką tulili się i tańcowali wspólnie , szkoda że nie miałam kamery tak słodko wyglądali . Mały biega jak nakręcony odkrył na wyjeździe że bieg to szybkość i wszędzie teraz biega , a z nowej mowy to mówi lyba , ciooooocia Mada , to nie , niu niu i macha paluszkiem, syczy jak wąż , kwa kwa na kaczuszkę i hruuuu hruuu na świnkę , i wszystko rozumie bo daje nam odpowiedzi po namyśle tak lub nie . Noooo kończę papappapap mam nadzieję że składnie to napisałam , ale nie chce mi sie sprawdzać , w razie co przepraszam za błędy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRITA Wielkie GRATULACJI 🌻 :D Dużo szczęścia , radości i zdrówka dla Was obu , trzymajcie się Dziewczynki , jak możesz zaglądaj do Nas buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dziewczynki pamiętacie reklamę MC D... z mamami , zawsze mnie wzrusza i oto ona jak macie ochotę popatrzeć , Zawsze na niej płaczę ze wzruszenia hlip hlip taka ona piękna http://www.youtube.com/watch?v=mhfsFBhSrNg A MriTTa teraz napisałam Twojego nica poprawnie i jeszcze raz GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka kiedy Ty na urlop w góry , no pisz ? Manika a Ty baboku kosiany gdzie nooooo dalej , chyba już po weselisku , to poprawiny tak długo u Was trwają , gratuluję kondycji , Słonko co u Ciebie , Alusi hej hej , hop hop . 🌻 👄 ❤️ dalej pije drugą kawę , która sie przyłącza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo Dziewczynki , nie opuszczajcie mnie . Co ja biudula tak tu sama bude 😭 AGUTKA gdzie TY , co u Kacperka , no odezwij się pleas!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mritko ogromne, gratulacje, to jedna z najlepszych wiadomości jakie ostatnio słyszałam. Cudownie. HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izka odezwę się jutro ale chyba trzeba się powoli żegnać z topikiem. Matko jak mi się gęba śmieje. Mritko raz jeszcze cudowna wiadomość, buziaki dla Ciebie i Malutkiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, REAKTYWACJA! Nie wpadam za czesto bo wielkimi krokami przygotowujemy sie do przeprowadzki. pucuję okna, meble w kuchni i takie tam. oczywiscie nie obedzie sie bez poslizgu, na szczescie malego. Mrittko, serdeczne gratulacje! Bardzo sie ciesze! Pamietamy, pamietamy, gdybys przejrzala strona po stronie, to co jakis czas znajdziesz mysl pt. co tam u M. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Karolina....... nareszcie REAKTYWACJA i tak trzymać Słonko , Ty to masz zbawienne te słowa kiedy mówisz o zamykaniu topiku to przybywają zagubione stokrotki . Słonko ja sie nie poddam spadam bo już 15.30 niania czeka na podmianę i wpadnie moje maleństwo w moje ramiona i dzień nabierze kolorów , do juterka Dziewuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny🌻 no w końcu pozamiatane po imprezie, a ja odpoczywam:) co prawda mam jeszcze mnóstwo roboty z obróbką zdjęć z imprezy, ale to już sama przyjemność:) ogólnie wszystko było super budowa pomału się toczy:D a ja jeszcze muszę w tym tygodniu syna do szkoły wyszykować, nie ma jeszcze mundurka i sporo książek do zakupienia:( Mritta, wspaniala wiadomość, niech ci sie córcia chowa zdrowo❤️ pozdrawiam babeczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooooo Moje Drogie POBUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę miłego dzionka , dużo słoneczka i samej radości :D Piję kawkę, zapraszam do wspólnej degustacji małej czarnej lub z mlekiem jak kto lubi :) Nooo Babeczki , złociutkie odzywamy sie , Manika jak bratówka , będziecie jak siostry ? jak Majusia ? no uderz w klawiaturę 🌻 Słoneczko a jakie postępy robi Alusia , wiercipięta , wszędzie jest.? A reszta Panienek gdzie Aurelka , Loniusia o Illeli nie wspomnę . u nas po staremu spacerek , jedynie wczoraj przybłąkał się do nas na spacerze szczeniak i odprowadził nas do domu , i co miałam zrobić zostawiłam zakupy mojego psa do domu a szczeniaka pod rękę i szukałam właściciela , dobrze że znalazłam szukające suczki dzieciaki , bo bym miała kłopot ze znalezieniem nowego domu . Za to Miniu był szczęśliwy bo piesek chciał sie bawić a nie jak nasza sunia , jest za stara i ucieka przed nim . Szkoda ,ze przychodzi wielkimi krokami już jesień , chłodniejsze już sa wieczory , krócej będziemy na dworze a to pociąga za sobą marudzenie Krisa , Młody bardzo lubi książeczki , jak jest u Was? no narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Jestem, jestem. Mam lenia jak nie wiem. Papierzyska się piętrzą a ja śmigam po necie. Nienawidzę jesienii buuuuu, już jest ciemno jak wstaję do pracy:( miałam być w ciązy i wylegiwać się do późna czyli do jakiejś 6.30, bo mniej więcej tak Alka wstajea tu kicha..................... Mężulo ma jutro 30, nie mam weny i ochoty na żadne imprezy i jasno mu to oświadczyłam, chcesz mieć gości to ich obsługuj bo ja nie mam ochoty, cholerka całe dnie spędza w robocie cała chałupa na mojej głowie więc ochoty na dodatkowe bieganie z kawkami brak. Byłam z Alką u ortopedy, koślawi cały czas jedna piętkę ale na szczęście nie bardzo jakoś i butki ortopedyczne niepotrzebne na razie, no i mamy już zwolnienie z ćwiczeń nie ma potrzeby już na nie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko to cudownie , że spokój z ćwiczeniami , a jak w pracy , troche sie uspokoiło ?, mężuś lepiej sie czuje po jodowaniu ? ,. Z pewnością wszystko sie ułoży w pracy i z dzidzią , będę zawsze trzymać kciuki .🌻 wiecie jak zbliża sie jesień to ja zawsze myślę , ooooo zaraz będą święta i sylwester i o rok starsza :( ale za moment myślę , że moje maleństwo będzie starsze bystrzejsze i takie spragnione nowych doświadczeń to takie cudowne , kiedy obejmują cię za szyje te małe rączki , całują usteczka i coś mówią po swojemu to dla mnie cud . A jak sięgnę pamięciom był taki bezradny a teraz tak wielu rzeczy się nauczył tooooo jest cudem 🌻 no roztkliwiła sie spadam na moment do pracy hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księgowa mi wparowała więc nie dokończyłam. Czytałam wczoraj Oliwię, jest fajny artykuł o mądrych książeczkach, bajkach terapeutycznych, itd. przeszukuję właśnie net w ich poszukiwaniu, bo to według mnie ksiązki z rodzaju co każdy powinien miec na półce, no ale niełatwo je znaleźć....no teraz prezes przyszedł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ta jakiś sabat czarownic nawiedza twój pokój a mnie nawiedza mój M i też sie ukrywam bo ciągle zadaje jedno pytanie a \"płatności już zrobiłaś\" co do książeczek to też w takim razie muszę poszukać . no kończę ale na razie bo kręci się M za plecami papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rypłam byka , \"j\" wkradło mi się w cześć ale przyjodłowałam phi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, poczytałam troszkę ale przyznaję się że wyrywkowo-czas, czas...pozstaram się nadrobić jak definitywnie pójdę na to L4-jak na razie chodze na 4 godz do pracy i przyuczam nową dziewczynę...później domek-obiad, spacerki z Kamisiem i tak mi leci szybko czas że nie mam czasu a czasem siły na pisanie :( MRITTA ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Niech ci córa zdrowo rośnie!!! Mysz dla ciebie również zdrówka i twoich dzieciaczków :) Izka-mój Kamiś też ma czasem takie pobudki nocne-mnie się zawsze wydaje że na zęby-ostatnio wychodziły mu 3 czwórki i 4 trójki na raz-na szczęscie to już za nami...:) pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjj Dziewczynki 🌻 Moni 🌻 już sie bałam , że leżysz bo w ogóle sie nie odzywałaś , całe szczęście nadal 2w 1 , jak sie czujesz i kiedy w końcu pójdziesz na L4 ? miej litość nad sobą , zamiast odpoczywać to Ty zaiwaniasz do roboty , nooooo dalej na L4 , nie zdążysz odpocząć , i jak byś mogła strzel sobie jakieś zdjęcie z brzuszkiem i oczywiście z Kamilkiem i zaprezentuj się :D Manika a Ty Kobieto gdzie zaginęłaś haloooo hop hop :) Słonko mam nadzieję , że dziś mniej roboty , i nikt nie nawiedza Cię w pokoju :) Dziewczynki czy planujecie jakieś wyjazdy jeszcze w tym roku , ja planuje ale na następny zima udać sie na narty , jeju po trzech latach stanę znowu na stoku mam nadzieje , ze będę potrafiła jeździć hihihih :P a tak u nas po staremu , wczoraj odwiedziła nas babcia z dziadkiem , byliśmy u kur , królików , świnek , krówek i koników , radocha na całego , odpchliłam mojego psa , bo nałapała od tego szczeniaka co sie do nas przyplątał a ona ma długie kudełki jest co łapać , ale najpierw była kąpiel wraz z Małym bo wszedł mi do brodzika w ciuchach we wszystkim jak stał , jedynie spodnie uratowałam , i się wspólnie wykąpali :D spadam do roboty , pewnie się odezwę , bo nie mogę bez Was wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka dziś dla osdmiany system chodził jak ślimak i informatyk postanowił go przeskanować antywirusami, znalazł dwadzieścia kilka....ale to szukanie zajęło kuuupęęę czasu. Zdjęcia super:) Mężuś dziś ma 30 więc mamy mini imprezę w domu, prezentów niet, no dobra zgodziłam się robić kanapki przez cały wrzesień, niech się cieszy chłopina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko STO LAt dla mężusia , i cudowny prezent , ale Ty bidulo wstajesz z Nas najwcześniej bo w okolicy 5.00 , chyba nie będziesz musiała wstawać jeszcze wcześniej ? Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo Kobitki Drogie Gdzie jesteście HOP HOP HOp szukam WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro Wrzesień , mam nadzieję ,ze zaczną się powroty , jesień już tuż tuż . Mały dzisiaj rano po zdjęciu pieluch poszedł na wykładzinke zrobił siusiu wziął kaloszki kazał sobie nałożyć na nóżki i chodził po mokrym (już wytartym) i mówił hlap hlap Dziewczynki POBUDKA mała czarna w rękę i do klawiaturki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko1335
Hej:) Melduję się na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×