Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skalniak69

Kobieta zawsze wybiera mężczyznę

Polecane posty

Odświeżam temat ------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o---- ------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o---- ------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy których mezczyzn
mnie nie wybierają kobiety, ja wybieram kobiety. Jesli któraś mi nie odpowiada to bye bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Skalniak69 - Ja jestem w takim związku :) Kochamy się, rozumiemy, pragniemy... nie ma awantur, kłótni, zazdrości czy nieufności. Jedynymi nieporozumieniami są takie które wynikają z \"przedobrzenia\" ale i te mijają po kilku chwilach :) Czy żyję w związku idelanym? Czasami mam wrażenie że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie ..............
tak zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takimsobie..............
No własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna postrzega świat i zachodzące w nim zjawiska w kategoriach logicznych (stara się wyjaśnić wszystko rozumowo), w odróżnieniu od kobiety, która najpierw reaguje emocjonalnie, a później dołącza refleksję. Ponadto męski typ myślenia zasadniczo różni się od żeńskiego. Kobieta skupia się na szczegółach i ma niezwykłą zdolność robienia wielu rzeczy na raz. Natomiast mężczyzna obejmuje myślą całość problemu i często nie dostrzega wielu szczegółów. Dlatego wychowując syna należy uszanować tę jego cechę i nie wymagać od niego dziewczęcości w działaniu. Jego prace winny mieć początek i koniec. Nie należy przerywać mu rozpoczętego dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×