Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

ide spac bo nie chce mi sie z toba gowniarzu dyskutowac. Ale jak czytam bzdury takie jak twoje to jestem za aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
Gre nie przejmuj sie. Wyrosniesz z bycia kurewka( damska badz meska nie wazne). Wyprowadzisz sie od mamusi i sie "naprostujesz" bo jak widac zly przyklad wynosisz z domu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brak slow
brak slow ...na twoj debilizm.... utop sie najlepiej bo jestes zwyklym kretynem, ktory ma pretensje do calego swiata ze mu nie staje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
Mamusia cie nie uczyla zeby nog nie rozkladac przed pierwszym lepszym ktory mowi ze kocha ? A moze ona tez rozkladala, dlatego to teraz dla ciebie takie normalne jest co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
a co powiesz o debilizmie niejakiej Madzi.......kurewki ? buahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc wtrące się
Autorko odegrasz się wszystko w swoim czasie ..... ja sie odegrałam dopiero dziś i jestem zadowolona, co prawda sytuacja inna od twojej ale tez zostałam źle potraktowana... spotkaliśmy się dziś w knajpce po dwuch latach od kąd przestaliśmy sie spotykac byliśmy razem 2,5 roku, siedzial z naszym znajomym podeszłam do stolika zachowywał się chamsko, odzywał sie malo przyjemnie więc mu powiedziałam kilka ciepłych słow. powiedziałam ze jak chce się zareklamowac to traci czas, i jeśli nie nauczy się kultury to może zapomniec o tym że ktorakolwiek kobieta zwroci na niego uwagę on zapytał tak? a ja mówie tak tylko kultura może Ci pomoc poniewaz nic innego godnego uwagi sobą nie reprezentujesz,na co on powiedział więc po co byłaś ze mną 2,5 roku ? a ja powiedziałam dlatego aby zabić czas i mieć co robić nie wysilając sie zbytnio powiedziałam co miałam powiedzieć i mówie zycze wam miłego wieczoru a teraz pozwolcie ze wroce do swojego towarzystwa bo tutaj tak jak zalozylam na początku nic ciekawego mnie nie spotka i dodałam bez urazy Misiek ( ten znajomy) uwierz że minę miał mało zabawną a ja z uśmiechem na ustach poszłam sobie ! Ty tez się odegrasz zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej z nim nie dyskutować
dziecko sobie popisze i pójdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew7
brak slow== moj sasiad mowi ze obciagales fajke jego psa i to dopiero po dwoch spacerach razem, nie wiem czy to prawda, i rozumiem ze pociagaja Cie pieski ale zeby tak po takiej krotkiej znajmosci dac sie zapinac obcemu psu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
ale twojego rekordu o ile pamietam nie pobilem nieprawdaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
dziecko to bedziesz miala zenska szowinistyczna subiektywana w swych ocenach,swinio jak ktos zechce ci je zrobic, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc wtrące się
Panowie musicie się wykluacać?? Po co te wszystkie przegadywanki?? ma to jakiś sens?? Chyba nie,,,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
powtorze raz jeszcze: PRAWDA W OCZY KOLE !!!! A zalosneym jest ten ktory widzac ze cos jest czarne probuje wmowic wszystkim ze to jest biale albo co najwyzej szare....... no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
Obciagam z polykiem wszystkim ktorzy maja na to ochote i klekam przed kazdym kto poprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
musialem ci niezle dopiec skoro uciekasz sie juz do podszywania. W sumie dziekuje poniewaz ten fakt potwierdza moje konstatacje na temat niejakiej Madzi. papap ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brak słów ty koleś musisz byc jakimś impotentem, tak bardzo potępiasz Madzię za pójście z facetem do łóżka po dwóch miesiącach? Ciekawe jak ty zaspokajasz swoje potrzeby, a może w ogóle już nie masz żadnych więc nie udzielaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie wypowiedzi jak tego \'brak słów\' to az mnie skręca...rzygac mi sie chce i w ogóle...ale jak ktoś się urodził męską szowinistyczną świnią to taką już świnią zostanie. Madziu...trzymaj sie tam, ja wiem jak faceci potrafią bajerowac i robic wodę z móżgu. Poza tym pójście do łóżka po 2,5 miesiąca to nie jest zbrodnia. NIC ZŁEGO NIE ZROBIŁAS!!!!!! Takich sukinsynów to za fiuty i o ściane...aż mnie strzela ze złości na takich. Jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Madziu za twoja ostatnią wypowiedź. Uwierzyłaś w siebie i nie dajesz się sprowokować róznym debilom. Wierzę, że teraz poradzisz sobie z innymi czego Ci z calego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No problem1977
tak sobie czytam wypowiedzi roznych debili na tym topiku...ech panowie jak latwo jest nazwac dziwka panne ktora sie "zaliczylo" - no coz istnieje typ dziweczyn dla ktorych sex jest "tylko z tym kochanym" i obyscie szczurki netowe na takie panny trafili. Bo jest jeszcze drugi typ - takich kobiet dla ktorych facet jest nilym (jak sie postara) dodatkiem w lozku... ale niech go reka boska broni zostawic szczoteczke do zebow... na bazie wlasnych przezyc informuje uprzejnie tzw "facetow" na tym topiku MESKIM SZOWINISTYCZNYM SWINIOM MOWIMY STANOWCZE WON!!!!!!! przeleciec i rano wyrzucic....mniej problemow i skarpetek smierdzacych toto nie zostawia w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahahahha
Madziu,nic złego nie zrobiłać,następnym razem tylko bardziej sie pośpiesz :D,oszczędzisz energę chłopaka.Kurwa i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek z bloku
Madziu nie przejmuj sie bedzie nastepny raz !! Znowu powie ze cie kocha a ty uwierzysz i nozki przed nim rozlozysz dajac mu dowod milosci, a potem znowu bedzie placz i zgrzytanie zebami. I tak historia bedzie zataczac kolo. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mi namiary na tego skurwie
takich idiotow trzeba tepic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postrasz go ...
ciążą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to w t nie wierze
NIE WIERZE ZE KOLES TAK POWIE...NIE MAJA ODWAGI..PO PROSTU ZNIKAJA BEZ SLADU,..A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnie zawsze sie znajdą
Współczuję Ci Madziu i rozumiem> Ja też kiedyś spotkałam nieodpowiedniego faceta, Który po paru nocach spędzonych ze mną powiedział że jestem łatwa> Na drugi dzień miał ryja obitego jak zgniłe jabłko,. z miłości wyleczyłam się po paru miesiącach> byłam tak jak Ty blisko samobójstwa > Nie watro marnowac dla takiego gnoja życia!!! Pytanie do tych co oskarżają: Dlaczego tak tępicie dziwki a z nich korzystacie. Zawód dziwki nigdy nie zniknie dopóki te palanty chodzą po ziemi. Trzymaj się Madzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normallll
zawod dziwek nie zginie dopoki na siwiecie beda kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja cos powiem
do tych co tak jeżdżą po Madzi - jestescie zwyklymi kutafonami. Tak naprawde to kwestia zwyklego przypadku, czy trafilo sie na normalnego faceta, czy na takiego zalosnego szczurka jak wy i wspomniany koles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz proboszczc
No nie. puszczalska sie puscila i jeszcze chce wszystkim wmowic ze jest pokrzywdzona. koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty-dziewice
Fajne masz pojecie o sobie ze poszlas po 2 miesiacach to znaczy ze jestes szmata hehe fajnie To ci cos powiem mozna isc po 1 dniu i nie bedzie sie szmata to zalezy tylko od pkt widzenia. Idziesz bo chcesz bo masz ochote bo czujesz cos co ci sie podoba rozne sa powody MOZNA ROBIC CO SIE CHCE i nic komus do tego. A ze cie rzucil, no coz zdarza sie. Byc ze swoja prawdziwa miloscia do konca zycia to jak wygrana w toto lotka tylko ze patrz ile osob wygrywa 6 w lotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc2222
Prawdziwa Madzia21 nie przejmuj się tak tymi debilami na forum i pamiętaj facet to świnia choć niekturzy przechodzą sami siebie (tak jak w tym wypadku) nie załamuj się choć pewnie trudno ci będzie poznać teraz kogoś i zaufać mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtyzan
honor dziwki zostal naruszony !! to straszne !! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×