Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość matimadzia
madziark30 Dzięki za słowa otuchy. na razie spróbuje z otrębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Dzieki Wam za informacje. Zawsze moge na Was liczyc to mile. A dziewczyna ktore maja kryzys mowie NIE ZALAMUJCIE SIE DACIE RADE> Z DNIA NA DZIEN BEDZIE CORAZ LEPIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Witam, musze sie podzielic z Wami moim spostrzezeniem...im blizej konca diety scislej (4 dni), tym bardziej sie martwie, ze tak krotko juz:) Zrzucilam w tej serii (2 scisla) tylko ok. 3-4 kg, juz ponad dwa tygodnie, waga mi prawie stoi. Liczylam na wiecej i na upragniony koniec walki z kilogramami, a tu jeszcze czeka mnie jakas dietka, a nie tylko utrzymywanie wagi. Ale juz raczej nie Cambridge, choc znosze ja swietnie, nie czuje glodu, wlasciwie o jedzeniu nie mysle, wrecz zapominam. Ale cos malo chudne, no i zaczely mi sie ostatnio "wzdecia", ciekawe po czym? Chyba organizm mi sie buntuje... Pozdrawiam wszystkie walczace z kilogramami. Dacie rade:) Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziark dzieki! Ja wiem, ze prawie 3 kg w tydzien to nie zle, ale bym chciala wiecej;) I zapewniam Cie, ze zwaly zbednego tluszczu mam...niestety. Matimadzia, to normalne. 4 dzien zawsze ( przechodzilam przez to juz 4 razy) jest dla mnie najgorszy. Zacznie sie ketoza, wroci energia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Witam po dlugiej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Dzis jest drugi tydzien jak jestem na diecie schudlam tylko 4kg Nie nazwalabym tego wielkim sukcesem Liczylam na wiecej Fajnie ze przybylo nowych dietowiczkow zycze wytrwalosci mialam problem z komputerem bardzo brakowalo mi forum Zostal mi tydzien scislej jem same koktaile zupek nie moge przetrawic Jest Ciezko nic nie podjadalam chociaz musze przyznac ze mialam wielka ochote Pozdrawiam wszystkich bede teraz troche czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka Nie załamuj się to może być tak że schudniesz w trzecim tygodniu nigdzie tez nie pisza że w 100% zrzucisz 10 kg po trzech tygodniach może tak być że zaczniesz chudnąć w tym 4 lub nawet 5 tygodniu . ja dzisiaj jestem 3 tygodnie i 5 dni i waga zatrzymała sie na -9kg i nie wyrywam z głowy włosów . Juz od poniedziałku wracam na aerobik na intensywne ćwiczenia które wspomogą spalanie tłuszczyku. Wyobraźcie sobie że czekałam na ten upragniony obiadek i co sie okazało że nie mogłam go zjesć do końca juz nie wspomne o tym że kolacyjną zupkę wypiłam na siłe. A w tygodniu pomieszałam sobie jeden dzień jadłam śniadanko drugi dzień jadłam kolacyjke urozmaicałam ten posiłek z 400 kcal i naprawde nie jest tak źle. Jeszcze tydzień i przejde na 1000 kcal Powodzenia wszystkim madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1
hej dziewczyny dzis moj 4 dzien glodu wogole nie odczuwam, zupki jakos przełykam:) Jeszcze sie nie ważyłam, bo nie chce sie zniechecić. Stosowałam już tyle diet więc nie chce sie zawiezc i na tej (mam nadzieje ze tak nie bedzie), wiec jeszcze troche poczekam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuję Waszej rady :( ostatnio stosowałam ścisłą przez 4 dni, zabrakło mi produktów i zgrzeszyłam, potem zaczęlam po tym jednym dniu ścisłą od nowa. Wczoraj był 6ty dzień, a że byłam na 97 urodzinach mojej babci to nawet nie pytajcie jak to się skończyło :( I teraz mam takie pytanie do Was: czy liczyć dziś znów 21 dni? I zaczynać od nowa? Czy może na razie spróbować te 15 dni dociągnąć i zobaczyć jak się czuję i wtedy ew. jeszcze 6, czy w ogóle nie mogę tak? Załamana jestem, waga pokazywała 98, teraz pokazuje 101 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko tak nie wolno robic tak to szybciutko efektu jo jo sie nabawisz Musisz kategorycznie sobie powiedziec nic nie będe jadła i tyle urodziny urodzinami niestety mam dla ciebie bardzo złą wiadomośc musisz zacząc od poczatku te 21 dni ale naprawde konsekwentnie.!!!!!!!!! W taki sposób przerywając diete nic nie wskurasz a możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ja po prostu się wstydziłam wykręcać dietą. Nie jest to zła wiadomość, w sumie to dobrze, do trzech razy sztuka jak mówią. Obiecuję się pilnować, bo jak widać po Tobie chociażby - można bez problemu wytrzymać to! Dzięki Bogu za to forum, nie wiem co bym zrobiła bez tych wszystkich postów i Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Dzisiaj 5 dzień diety. W przeciwieństwie do wczorajszego dnia dzisiaj czuję sie rewelacyjnie i mam bardzo dużo energi, no i nie jestem już głodna na szczęście. Trzymajcie się dziewczyny - razem damy rade. 5 dzień - 2,7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Może dołączę? Czytam ten topik już jakiś czas. Półtora roku nie palę i w tym czasie objadam się niemożliwie, co niestety widać. Nie podobam się sobie bardzo. Rozciągnięty żołądek, łakomstwo i słaby charakter.Żadna dieta do mnie nie przemawia, z wyjątkiem tej. Chciałabym poznać zdanie tych, którzy jakiś czas temu stosowali tę dietę. Jak się czujecie kilka- kilkanaście tygodni po zakończeniu. Warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska nie uwierzycie dzis pykneło - 10 kg jestem przeszczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a od jutra tylko jedna DC i dwa dietetyczne posiłki hurrrra. Pozdrawiam wszystkich na DC i naprawde sa efekty tylko trzeba solidnie tego przestrzegać. Kłopoty z toaletą od wczoraj nareszcie sie skończyły ale to chyba wynik jedzenia jabłka i marchewki. Dzisiaj jestem 3 tygodnie i 6 dni jem na śniadanko twarożek wiejski 97 kcal i trzy sucharki i pół pomidora pychota Do usłyszenia madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
6 dzień diety i wszystko ok. Dzisiaj przychodzą do nas znajomi, będzie kawka i ciacho i pewnie piwko z chipsami. No i co, niech jedzą i piją, ja na 100 % nie dotknę niczego. Czuję się super, przemiana sama sie poprawiła i wogóle jestem naładowana pozytywna energią. 6 dzień - równe 3 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
madziark30 - gratulacje, dajesz dobry przykład - warto walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Jestem tu pierwszy raz i od dzis zacelam scisla diete..ehh cezko bylo sie za to zabrac.. Koktajl kakaowy..wstretny..po wypicu chyba przed godzine mialam odruch wymiotny, natomiast zupa jarzynowa nawet nawet..moja konsultantka pozwolila wkrajac szczypior, pietruszke itp zeby bylo bardziej zjadliwe..dzieki bogu:) Mam nadzieje ze jakos wytrzymam te 21.. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka: dla mnie np napój waniliowy był niezjadliwy, dopiero jak zakupiłam sobie mały mikserek i zaczęłam nim wszystkie posiłki przygotowywać - wszystko stało się zjadliwe, naprawdę wszystko oprócz pomidorowej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita moze i to jest jakis sposob..bo grudki sie robia.. kurde zjadlam juz dzis batona..a podobno w 1 dniu nie powinno sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka właśnie te grudki są wstrętne, dlatego polecam mikserek, one sa za 30zł na allegro. Co do batonów to ja jem od pierwszego dnia po 1 batonie dziennie i chudne bez problemu :) nie wyobrażam sobie dnia bez batona, to mój ulubiony posiłek i coś co można gryźć, ja bez batonów nie byłabym w stanie tego stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Madziark Moje gratulacje to jest dopiero wynik Ja takze sie nie poddaje Wiem ze wytrwam do konca razem z wami dziewczyny Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Matimadzia ja mialam to samo zimno mi bylo ze wszyscy w domu sie ze mnie smiali Co do ubikacji na mnie blonnik nie dzialal pije herbatki przeczyszczajace tak poradzila mi moja konsultantka czuje siepo nich dobrze chociaz przed dieta nie mialam problemow z wyproznianiem Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka słone?? Nie, w żadnym razie, jedynie jarzynowa jest pikantna, a tak nie czuję w żadnej wyraźnego posmaku konkretnej przyprawy, to dość dziwne co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to ja juz sama nie wiem, jadlam jarzynowa i miala wyrazny smak i kurczakowo grzybowa byla jakas slona..a to mozna lac wody ile sie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy co do smaków wszystkie zupy sa dośc wyraźne jedynie ostrzejszy smak ma jarzynowa jest poprostu pikantna nie wolno lać wody ile się chce wyraźnie jest napisane że szklanke ja robie to w kubku zalewam tak trzy czwarte i jest ok mikserek jest rewelacyjny i do zup i koktaili choć ja preferuje tylko koktail czekoladowy w kartoniku jest bardzo praktyczny. od jutra juz tylko raz dziennie DC będe jadła dwa posiłeczki dietetyczne sa naprawde ogromne po takiej diecie nie idzie ich zjeść tyle tego jest. nie załamujcie się dziewdczyny dacie rade ja mam w planach jeszcze dwie diety przeciągnąć bo musze duuuuużo zrzucić i do wakacji chce wyjść z dumą i z rozmiarem 42 na plaże. powodzenia trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 205
stosuje diete opiero 3 dni a schudłem 2kg. Co do smaków to zupy mi bardzo smakuja ale te koktaile szczególnie owocowe i cappucino nie są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
7 dzień - 3,5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) Mnie idzie troszke wolniej, 10 dni 3 kg mniej. Jeszcze 7 kg sloninki zostalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Czesc dziewczyny, mam pytanie, co sadzicie o diecie kopenhaskiej po DC? Ona jest dosc restrykcyjna, ale jak poczytalam, to i tak wydaje mi sie, ze to kupa zarcia Ja jutro mam ostatni dzien DC, zrobie sobie jakas lekka dietke ok. 800 kalorii, bo w piatek i sobote mam gosci (mam imieniny), a nastepny tydzien moze zaczne kopenhaska? Mieszanej nie chce stosowac, bo to dla mnie bez sensu, mnie sie nie chce jesc tak czesto, starczy mi rano kawa, ten jeden posilek dozwolony, a wieczorem jablko, albo i nic. Po co w siebie wciskac produkty Cambridge? Schudlam juz w tej drugiej serii ponad 4 kg, wciaz chce zrzucic co najmniej 6 kg. A, i napisze Wam jeszcze jedno... Wkurzaly mnie powolne postepy utraty kg, zastoj na wadze, no i wczoraj napilam sie 2 kieliszki czerwonego wina.... I co sie okazuje? Dzis waze 1 kg mniej! Chyba moj organizm ma dosc DC i potrzebuje bodzca Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×