Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość dorota333
Ja batony popijam goraca herbata lub kawa (najlepszy jest jablkowy), da sie je wtedy przelknac. Moj maz zjada je bezproblemowo , ja dostaje odruch wymiotny. Wlasnie jem sniadanie pol batoniku morelowego i do tego duuuuza kawa z chudym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane, ale sie ciesze, ze tyle Was tu pisze! Ja zaczynam dzis. Co do smakow to wlasnie kocham koktajle, baton jablkowy i jedyna jadalna zupa to ...zurek. Zeby nie bylo osady trzeba rozmieszac z odrobina zimnej wody, potem dolac goracej. Ja dodaje ciut czosnku w proszku i koperku i jest jadalny:) A i pomidorowa tez moge czasem zjesc. Ale wole koktajle (wanilia, trusk, kakao). Waze dzis 63 kg. Zamierzam wazyc 53. I mysle ze sie uda:) Na DC juz troche zrzucilam i te 10 to koniec mojej drogi przez poklady tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 74
pozwole sobie sie tu wpisac, bo bylam na tej diecie- wydalam duzo kasy i zaluje- te zupki mi absolutnie nie smakowaly , pod koniec mialam odrych wymiotny a pracowac to zapomnijcie- schudlam owszem ale kazdu by schudl przy tak niskiej ilosci kalorii-jednak nastapil efekt jo jo i to bardzo szybko-schudlam niedawno stosujac diete- m w- mniej zrec-pozdrawiam - mysle ze i tak sprobujecie ,bo kazdy chce sie na wlasnej skorze przekonac czy da rade, ale szkoda kasy za to mozna kupic duzo zdrowego jedzenia a po co schudnac na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka a wychodzilas z niej tak jak powinno sie to robic? Zastosowalas sie do tego, by diete scisla stosowac 21 dni, potem 14 dni 2xdziennie posilki DC 1x dziennie normalny do 400 kcal, pozniej 7dni 1xdziennie posilek DC 2xdziennie po 400 kcal. A nastepnie posilki do 1000 kcal? Bo jesli nie, to nic dziwnego, ze efektu jojo nie bylo. Nie kazdemu ta dieta bedzie pasowac, mi bardzo wszystko smakuje za wyjatkiem dwoch rzeczy. Widzialam na wlasne oczy dziewczyny, ktore schudly po 20-30 kg i juz rok/a druga dwa lata utrzymuja wage, moze to zalezy tez od organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 74
nie stosowalam po wyjsciu z tej diety tych zasad o ktorych piszecie, ale tez nie zaczelam sie obzerac jadlam malo- ale nie wiem jak wy ale ja dojewdzalam codziennie 1,5 godz do pracy- wstawalam o 6 wracalam o 22 i nie dalabym rady tak dluzej ciagnac- ona jest naprawde ciezka- warto sie katowac?lepiej ograniczac slodycze i weglowodany na cale zycie-to jest droga do sukcesu- i cwiczyc ,cwiczyc...nie wymadrzam sie takie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, dla osob pracujacych ta dieta moim zdaniem w ogole sie nie nadaje. Ja studiuje zaocznie, wiec nie mam z tym problemu. Bylam okropym lakomczuchem, i o dziwo na tej dziecie nie katuje sie, nie czuje glodu, na razie jest ok. Co do tego co piszesz - to w pelni sie z Toba zgadzam. Tylko widzisz, wiekszosc osob, ktore tutaj stosuja ta diete maja po 20-30 kg nadwagi, chca zrzucic szybciej zbedne kilogramy, potem wyjsc z tej diety w sposob jaki opisywalam, a nastepnie cale zycie juz bez weglowodanow i do 1000kcal - to jedyny sposob by nie przytyc i zachowac szybko utracone kilogramy. Nalezy pamietac, ze ta dieta nie jest dla osob ktore maja do zruzcenia 5-10 kg, to jest \"dieta ostatniej szansy\" dla ludzi juz otylych (u ktorych inne diety zawodzily czesto) a nie z nadwaga i im chyba sluzy najlepiej. Ja sama mam zamiar sie zapisac na basen i joge jak tylko zrzuce troche tluszczyku i bede juz na 100 kcal :) pozdrawiam i zycze Ci wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 74
to powodzenia dziewczyny-ja mialm 78 kg jak zaczelam ja stosowac- normalnie waze okolo 58-60 to troche bylo do zrzucenia jak wystopil efekt jo jo to mialam 81 i wtedy sie przerazilam bo juz sie poprostu siebie brzydzilam, ale przestalam o tym myslec ,zrezygnowalam , oczywiscie nie do konca z weglowodanow i schudlam no i cwiczylam , pozatym mi te zupki itd wogole nie smakowaly- podziwiam was ze dajecie rade- to zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z DC jestem zadowolona. To nie jest moj pierwszy raz:) Zawsze wychodzilam z niej jak trzeba. Tracilam przykladowo 7 kg, poltorej wracalo po jakims czasie. Wiec i tak jestem na duzym minusie:) I teraz pelna wiary i optymizmu brne dalej droga przez tluszcz:) Czesto negatywnie o DC pisza ludzi, ktorzy mysleli, ze 3 tyg scislej to pelny sukces. Tak nie jest! Kluczem do wymarzonej sylwetki jest prawidlowe wyjscie z diety. I po co sie tak katowac? Nie tylko dla urody ale i dla zdrowia! W perspektywie czasu zrzucenie przykladowo 20 kg da wiecej plusow, niz kilka tygodni DC minusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wszystkie na DC Chyba jestem weteranką wsród was wszystkich co do przypraw dokładnie każda konsultantka wam powie że nie wolno ich dodawac zakazane ale może to nie wpływa na przemiany. Co do asienki wracało jo jo bo tak jak piszesz po 22 wracałas jadłas mało ale smażone pieczone lub duszone potrawy wychodząc z DC nalezy jeśc tylko gotowane lub gotowane na parze tego trzeba się trzymać nawet surówki nie sa surówkami z prawdziwego zdarzenia to warzywa z pieprzem i sola polane octem winnym nikt nie da 100% gwarancji że schudnie się od razu 10 kg. DC jest dietą szybką ale bardzo wymagającą , morze pogryzałas cos co chamowało spadanie z wagi rózne są powody. Ja jestem bardzo zadowolona dodam że jestem dużą kobitka i zamierzam zrzucić co najmniej 20kg już zrzuciłam 7 więc jeszcze tylko 23 kg co to jest pryszczyk. Z utęsknieniem czekam na niedzielny obiadek z gotowanych warzywek i mięska na parze. mniam !!!! pozdro dla wszystkich dcowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, a mnie konsultantka powiedziala, ze soli i cukru nie, a \"ziola\" czyli czosnek, majeranek, koperek mozna. Do zurku mozna nawet zjesc jajko na twardo. To podobnie jak z mlekiem. Jedna konsultantka mowi, ze odtluszczone mozna, inna, ze nie o tluszcz chodzi a o to, ze mleko moze zatrzymac ketoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bez przypraw i mleka to mozna sobie dac rade ;) ale bez kawy ja sobie nie daje. Nigdy w zyciu kawy nie pilam, dzisiaj czwarty dzien DC, czuje sie jakos dziwnie, zmierzylam cisnienie a tam 90/77 (zazwyczaj bylam lekkim nadcisnieniowcem i umnie 114 na 90 to byla norma). Wypilam wlasnie pierwszy w moim zyciu kubek czarnej kawy - co za ochydztwo! Wy tez sie ratujecie kawa? tez macie tak niskie cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Niskie cisnienie to moja zmora. Mam ogolnie niskie a na DC to juz w ogole zyje w stanie spiaczki;) Pije 1,5 litra wody, okolo 4 herbaty i 6-8 kaw. Zawsze pilam duzo kawy, jestem nalogowcem;) Wyplukuje mi magnez, wiec lykam w tabletkach. Dzi bylo ok. Spac mi sie chce troszke, ale i tak czuje sie ok. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja mam maly problem, moze mi doradzisz? Otoz mam diete jeszcze do jutra wlacznie, na sobote i niedziele juz nie mam - zamowilam w poniedzialek kolejna czesc juz na 21 dni (teraz mialam ten zestaw probny) i obawiam sie, ze moze na jutro nie dojsc :( co wtedy ? Jesc chyba gotowane i jak najchudsze produkty do poniedzialku? A potem znowu 21 scislej? No bo wiadomo ze te 5 dni to bedzie po prostu zaprzepaszczonych niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolita musze cie zmartwic musisz przerwać normalnie diete delikatnie zacznij gotowane warzywa i mięsko dużo pij napojów nie jedz słodyczy i węglowodanów chleba ziemniaków makaronów itp a jak dojdzie dietka spokojnie zacznij ją od nowa reguła jest taka że powinna byc przerwa co najmniej 5 tygodni ale to jest sytuacja bardzo skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tego co ja wiem to nie wolno ani jajka ani nic dodawac dopuszczalne sa otręby tylko lub makaron DC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Hej Wszystkim dzis 4 dzien i mam kryzys. Nie wiem czemu mowilyscie ze mi przejdzie po 3-4 dniu a jest coraz gorzej. Doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-102SA
Ewelinko nie poddawaj sie najgorsze masz za soba Ja jestem siodmy dzien na diecie i czuje sie dobrze Wreszcie Jestesmy silne Kobitki Nie Mozesz pozwolic by jedzenie zawladnelo twoim umyslem Wiem co mowie ja tez to przechodze Madziark dzieki za rade skutkuje spacerki to jest to Duzo Wiary w siebie Dietowiczki Damy Rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-102SA
Moja konsultantka mowi ze wychodzi sie z diety przez jeden tydzien Trzy posilki diety +jeden nisko kaloryczny poznie stosowac diete 1000k by uniknac efektu jojo Juz sama niewiem w co mam wiezyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maoja mówi że wychodzis ię z diety pierwszy tydzień 2x DC i posiłek do 400 kkal obiadek najlepiej potem dwa posiłki i jeden DC i wtedy dopiero 1000 kkal diete można zastosowac tak wychodziła moja koleżanka i na prawdę skutkuje w tym 4 tyg można gryźć marchewkę jest pyszna mówie wam juz nie mogę sie jej doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Dzieki Agnieszka 102SA dodalas mi otuchy. Wczoraj wytrzymalam, a dzis narazie czuje sie lepiej. Najgorsze jest to ze po pracy musze gotowac jedzenie dla rodzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota333
Ja tez gotuje obiadki, naszczescie tylko dla dzieci bo maz razem zemna jest na DC. Ale moje chlopaki same kosztuja, doprawiaja, smakuja i maja w tym calkiem sporo zabawy. jestem juz 10 dzien na DC wiec mozna powiedziec ze mam juz z gorki. Najbardziej mobilizuje mnie maz. "no co ty, ja wytrzymuje a ty pekasz?" I idzemy dalej. Trzymajcie sie , za oknem juz prawie wiosna a my codziennie lzejsze, nawet jak tylko o 0,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_czy
wiecie,że ta wasza DC to SAMA CHEMIA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita, ja bym na Twoim miejscu jadla gotowane jarzyny i chudy ser bialy, a potem ciagnela dalej scisla. Jedzac tylko warzywa i troche bialka nie zatrzymasz ketozy, czyli spalania tkanki tluszczowej. a_czy Tak wiemy, ze to sama chemia. Podobnie jak w wiekszosci \"normalnych\" produktow spozywczych w 21 wieku. Madziark30, nawet na oficjalnej stronie DC jest informacja o tym jaju do zurku;) Ewelina, trzymam kciuki! Nie wolno Ci sie teraz poddac! A u mnie drugi dzien. Jakos sie trzymam. Chociaz zle spalam, za duzo kawy i mocnej herbaty, od dzis wiecej wody, mniej kofeiny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dołączam się do was. Jestem siódmy dzień na dc. Moja waga na starcie to 80kg wzrost 163cm. Schudłam po tygodniu dwa kg. Zrobiłam straszny błąd trzeciego i czwartego dnia jadłam tylko po dwa posiłki a piątego zjadłam jeden. Wczoraj myślałam straszny ból głowy (tabletki nie bardzo działały), było mi słabo, czułam się jakbym nie spała ze dwie noce. Wiem, że to był błąd ale myślałam że żadne skutki uboczne mnie nie dopadną. Bardzo dobrze toleruję smakowo tę dietę. Nie wiem czy to normalne ale przez pierwsze pięć dni miałam bardzo dużo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj diety przyszła jednak, niestety kurier raczył się zjawić o 19:30... w porze obiadowej z braku środków do dalszego stosowania skusiłam się na pizzę... no ale od teraz zaczynam od nowa. W ogóle zastanawiające, u mnie uwaga normalna to 104kg, po 4 dniach waga pokazuje 100 - przecież to niemożliwe, aż tyle wody we mnie było? Kaja witamy :) nie popełniaj więcej tego blędu, DC to i tak już najbardziej minimalna dawka kalorii jaka w granicach rozsądku być może. Ty nie tylko nie dostarczałaś prawie żadnych kalorii organizmowi, ale również za mało witamin itd. Chyba lepiej schudnąć wolno, ale zdrowo, bez wizyty w szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka-102SA
Ojej dzisiaj mialam kryzys skusilam sie na kawke z mleczkiem i slodzikiem Wiecej sie nie szkusze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa chyba może być, byle mleko było odtłuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×