Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

tak na scisłej tyle schudłam i zamierzam dojśc so 10 kg potem 1000kcal i znowu ścisła zaraz po swiętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1
super mam nadzieje ze mi tez cos zejdzie z wagi, o ile sie nie zniechece wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1 spoko dasz rade ja jestem ogromnym łasuchem i mi się udało a mam trójkę największych łasuchów w domu dla których pieke mięso ciasta i inne przysmaki Wacham i popatrze sobie i zaleje żołądek wodą lub herbatka dobra a w niedziele pozwalam sobie na keksika dodatkowo dodam tego z menu DC POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udało mi się. Wina jest tylko moja. Poprostu nie daję rady. Już nie wiem sama jak dalej będzie. W końcu ęknę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pear
Witam! Wiec tak... mam 21 lat, 163cm wzrostu i 72kg wagi... przytylam 16kg przez 1,5 roku... czuje sie masakrycznie do tego rodzice non stop dograyzaja mi ze jestem gruba. Wygladam okropnie i wogole sie nie akceptuje. Od jakis 3 m-cy juz na szczescie nie tyje. Okolo 6 m-cy temu konsultowam sie z lekarzem stosowalam rozne diety i nic... poprostu nic na mnie nie dziala. Do tego wszystkiego studiuje dziennie na A.Medycznej wiec mam zajecia od 8 zazwyczaj do 19-20 co bardzo utrudnia mi przygotowanie wczesniej jakichkolwiek potraw. Dlatego tez pomyslalam o DC... jednak mam obawy... jestem aktywna fizycznie (poza ruchem od switu do nocy :) jeszcze dotatkowo raz w tyg. basen z siostra i raz fitness 2h - jako obowizakowy WF z ktorego nie moge zrezygnowac) wiec zaczej nie jest to wina "zastoju"... Za bardzo nie wiem co mam juz robic... Prosze o pomoc PEAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
HEJ PEAR Jezeli jestes tak aktywna to nie ma mowy o Dc bo to jest naprawde malo kaloryczna dieta. To mniej niz 500 kcal wiec sama sobie wyobraz jakbys sie czula gdybys cwiczyla. Ja dzis jestem 10 dzien na DC i pomimo ze nie odczuwam strasznego glodu to szczerze powiem ze czuje sie strasznei zmeczona. Sama pracuje od 7 a potem jade do szkoly na 16 i wracam do domu po 21 to jest dla mnie wyczerpujace. Radzilabym Ci raczej mniej jesc i nie jesc kolacji, wyrzec sie slodyczy a schudniesz. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
A propo odchudzania to dzis jest 10 dni i -4.5kg. Cieszy mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Dziewczyny powiedzcie mi ile bym schudla na diecie mieszanej 21 dniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pear Masz rozwiązanie twoja waga nie potrzebuje katygorycznej dc bo jest bardzo nisko kaloryczna więc wydaje mis ię że jak byś zastosowała 2 razy dziennie DC a w ciągu dnia posiłek z 400 kcal to mogła byś spokojnie zrzucić te 10 kg ale w dłuższym czasie oczywiście musiała byś stanowczo zrezygnować ze słodyczy i podjadania a daję ci pewnośc że schudniesz , na twój tryb życia codziennego 500 kcal to naprawde za mało. Monnix dlaczego nie dajesz rady co się dzieje kobietko pomyśl ile kasy wydałaś i o tym jakie będą efekty gdy zaczniesz chudnąć. Pozdrawiam wszystkich nowych madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pear: badałaś sobie tarczycę? Też myślę, że mieszana byłaby dla Ciebie dobra, o ile nie będziesz słabo się czuła. Ewelina: ciężko powiedzieć, bo to zależne jest od organizmu, ale myślę, że skoro na ścisłej w 10 dni schudłaś 4.5 kg to właśnie tyle byś schudła na 21 dniowej mieszanej. U mnie dziś piąty dzień, na wadze -5kg (oczywiście nie 5 dni, przed przerwą były 4 dni), jestem badzo zadowolona z efektów. Mam nadzieję w ciągu 21 dni zgubić 10 kg spokojnie. Nie wolno się poddawać! Pamiętam jak znajoma poszła do dietetyka, ten jej ustalił dietę taką, że musiała jeść same jajka, szpinak na zimno i inne paskudztwa - to ja już wolę się męczyć na DC - tym bardziej, że smakowo - pod warunkiem, że wybierzemy sobie nasze ulubione smaki - ta dieta wcale nie jest taka zła. Ja sobie wmówiłam, że jeśli DC mi nie pomoże, to już nic mi nie pomoże i będę grubym spaślakiem do końca życia, który, kiedyś będzie tak wielki, że nie da rady sobie sznurówek zawiązać - no i jakoś z tym strasznym obrazem w mojej głowie ciągnę tą dietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pear
Tak, badania na tarczyce to bylo pierwsze co zrobilam gdy zaczelam tyc... (jak wczesniej wspomnialam studiuje na AM wiec z tej strony jestem zabezpieczona :) ) a tak poza tym to nie jem duzo (zawsze tyle jadlam) wstaje wczesnie bo ok 5 ale nigdy nie jestem glaodna wiec pierwszy posilek jem ok 10 (zazwyczaj herbatka i kanapeczka) pozniej jem ok 15 (czasem jest to kanapka a czasem jakis maly cieply obiadek) pozniej jem ok 20-21 cos cieplego klade sie spac ok 24... zazwyczaj nie czuje glodu wiec nie zapycham sie byle czym.... Kurcze juz sama nie wiem co zrobic... mam taki metlik w glowie... :( Pozdrawiam PEAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Cześc dziewczyny. Dzisiaj 3 dzień i jest dobrze, nie jestem bardzo głodna tylko żal mi wyrzucać resztki z obiadku po moich dzieciach, które zazwyczaj kończyłam (obiadki nie dzieci of course). Koktajl waniliowy jest pyszny,zupa grzybowa może być ale z pomidorową jest trochę gorzej. Nie poznałam jeszcze reszty smaków bo to przecież dopiero mój 3 dzień. Wybaczcie ale traktuję to forum troszkę jak swój mały dzienniczek odchudzania i pewnie będę tu bazgrała co mi do głowy wpadnie. Trzymajcie się wszystkie. 07.03. - 3 dzień - 2kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1
hej te zupki sa ochyde jarzynowa jeszcze w miare. Nie daje rady zjadać 3 torebek dziennie - chyba nic mi nie bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate MUSISZ zjadać trzy porcje dziennie, skoro zupki Ci nie smakują , zamów w miejsce ktoregoś posiłku z zupką batony albo koktajle. Jeśli nie będziesz zjadała trzech posiłków dziennie mogą Ci zacząć wypadać włosy, łamać się paznokcie, będziesz czuła się słabo, słabła itd - te 3 posiłki to jest absolutne minimum dla człowieka, trzeba to zjadać nawet jeśli w połowie zupki masz już dość, niestety. Pamiętaj zdrowie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
kate 1 - przestań, musisz zjeśc 3 dziennie(jak nie 4) bo będziesz sie żle czuła i nic z tego nie wyjdzie a chyba chcesz doprowadzić diete do końca i być ......chudsza, co? To i tak minimalna dawka kalorii, więc weż się w garść i nie marudż. Zobaczysz dasz radę i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zupek nie lubie. Jem 2 koktajle i batona. czasem dziele to na mniejsze czesci i jem czesciej. Jutro mija tydzien. Waze sie trzymajcie kciuki! Licze na 3 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja z kolei koktajli nie lubie, a zupki są dla mnie pyszne, ale tylo grzybowa, kurczakowo-grzybowa oraz jarzynowa. Trzymam kciuki! Ja dziś na śniadanie wypiłam napój kakaowy, zjadłam na obiad batona o smaku czerwonych owoców, a wieczorem będę jeść zupkę jarzynową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszer
warzywna jest super :> zurek tez, grzybowa i kurczakowa uber :> normalnie hehehe smakuja lepiej niz normalne zypu ktore sobie od czasu do czasu gotuje :P moja siostra sie zamienila, wziela moje pomidorowe a oddala jarzynowe (mi pomidorowa strasznie nie smakowala) a koktaile waniliowy, czekoladowy to moj typ, nie pilem jeszcze kapuczino :> PS. Chyba sobie musze wage sprawic bo brak mozliwosci zwazenia sie wprowadza mnie w stan wkurzenia :P PPS. 6 dzien i zyje :> PPPS. tutaj sa tez faceci! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich wytrwałych nie uwierzycie jestem dzisiaj 3 tydzień i 4 dni jak zaczełam diete dzisiaj na wadze -9 kg szok co nie. od niedzieli jadam albo obiadki albo kolacje albo śniadanko i do tego 2xDC co do smaków wypróbowałam wszystko batony pychota zupy moje typy to tylko kurczak i jarzynowa a z koktaili ja znosiłam tylko kakaowy a super recepta na niedzielny podwieczorek jest mini keksik PYCHOTA!!!! A pomidorowa ochyda bleeeee Trzymajmy za siebie wszyscy kciuki DZIEWCZYNO ty musisz jeśc te zupki lub koktaile lub batony chcesz się nabawić anemi czy czegoś innego gorszego . Opamietaj się ty masz schudnąc a nie wykorkować.!!!! POZDROWIONKA dla naszego rodzynka jedynego faceta w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sie to forum kreci! Razem to stracimy pewnie tone sloniny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia gdzie kupujesz te keksiki ? :) bo ja ich na stronie cambridge nie widzę. Również Pana pozdrawiam, waga to podstawa, sama sobie zamówiłam elektroniczną, by mieć dokładniejszy pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a te ciasteczka hmm je się je nie jako posiłek, tylko jako \"grzeszek\" raz w tygodniu ? ;) Trochę się martwię, schudłam kolejny kilogram, nie żeby to było czymś złym, ale 6 kilo w 4 dni z dwódniową przerwą i potem 5 dni to trochę dużo. Nie chciałabym na ścisłej chudnąć więcej niż 10 kg, bo mogłoby się to źle odbić na mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak być nie martw sie to tylko dobrze dla ciebei ale możesz zaraz stanąć i nie schudnąc ani grama tak nieraz bywa. A ciasteczka ja jako grzech jadłam to jest jedno ciacho które ma 65 kcal na dzień to naprawde nie dużo. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Hej Dziewczyny Dzis 11 dzien narazie sie nie waze ale widze ze z dnia na dzien chudne i z dnia na dzien jestem coraz bardziej radosna. \ Dziewczyny a powidzcie mi jak sie potem wychodzi z diety scislej tzn. 2 czy 1 tydzien dwa DC + normalny? A potem jaki czas 1 DC+ 2 normalne posileczki? Boje sie potem efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale Wam dobrze! Tak duzo i szybko tracicie na wadze! A ja tylko 2,8 kg przez 7 dni. Z diety sie wychodzi tak: tydzien 2 razy DC i obiad 400kcal ( warzywa+ chude miesko albo rybka) potem jeszcze tydzien 2 posilki a na kolacje DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski Kasia nie załamuj się później będziesz chudła narazie twój organizm się przyzwyczaja albo nie masz zwałów zbędnego tłuszczu. A z diety wychodzisz pierwszy tydzieć 2 DC i nie koniecznie obiadek może to być śniadanie czy kolacja z zachowaniem kalorii nie wolno tylko przekroczyć 400kcal pote kolejny tydzień jeden posiłek DC i dwa \"normalne\" w nie dosłownym znaczeniu poprostu dietetyczny gotowany duszony czy gotowany na parze mozna pogryzac marchewke jest pyszna po takiej głodówce. A potem dwa tygodnie 1000 kcal i no jak kto chce zrzucić kolejne kilogramy od nowa dieta DC pozdrowionka madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Cześć Muszę Wam powiedzieć,że czuję się dzisiaj fatalnie,to jest mój czwarty dzień. Boli mnie głowa i troche mi słabo oprócz tego jest mi cały czas zimno. Jem wszystkie trzy posiłki, piję ze 3 litry wody czyli wszystko regulaminowo.Tak jak myślałam w ubikacji już dzisiaj nie byłam, no i waga pokazuje dokadnie tyle samo co wczoraj. Miała któraś z Was tak? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Wiem, że waga może się zatrzymać na jakiś czas ale co z tym złym samopoczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matimadzia Posłuchaj to całkiem normalne wszystkie to przechodziłyśmy jeszcze dzień dwa i będzie dobrze bóle głowy normalka przy każdej diecie . A co z ubikacją spróbuj zakupic błonnik lub dodawaj dwie łyzki otręb do zup powinno podziałać. Jeżeli załatwianie tych spraw w dalszym ciągu będzie zablokowane musisz skontaktowac sie z konsultantką nie wolno miec zastojów więcej niż 3 - 4 dni No i jeszcze ziołowe herbatki ja wypróbowałam działa madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×