Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

witajcie laski Ja dzisiaj kończe scisła od jutra pyszny gotowany obiadek z 400 kkal juz nie mogę się doczekać pełne trzy tygodnie i równe 7 kg mniej więc ksiązkowo i najbardziej się ciesze to z tego że centymetry lecą naprawdę uwierzcie mi w pasie zgubiłam 8 cm a w biodrach 10 to jest ogromny sukces. Nigdy na żadnej diecie nie osiągnełam tyle sukcesu nie czuje głodu woda to mój ogromny przyjaciel wszędzie chodze z buteleczką dokupiłam sobie ciasteczka na niedzielny podwieczorek sa pyszne ten malenki keksik jest bardzo syty do tego szklana wody pychotka. pierwsze dwa tygodnie wspominam strasznie a potem spoko rano napój potem zupka jedna i wieczorkiem zupka druga i zleciało, trzymajcie dziewczyny rygor nie wolno opuszczac ani jednego posiłku to jest tyko nie cała 500 kkal a ominięcie każdego to o jakieś 150 kklal mniej to już jest bardzo mała dawka więc nawet jak wam się nie chce jeść to na siłe należy zjeść Agnieszka słodzik możesz stosować mleko musi być 0,5 procenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, to zaden grzech! Madziark30 gratulacje! Ja po trzecim dniu. Zaraz zasne! Ciut mnie glowa pobolewa, oczy sie zamykaja... Glodu nie czuje ale ciagle mam na cos ochote, na buleczke, serek, winogronako....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia o jakich ciasteczkach mówisz? zdawaj nam koniecznie relacje z wychodzenia z diety :) ciekawi mnie czy jakikolwiek kilogram Ci wróci, czy dalej będziesz gubiła tyle, że wolniej - życzę oczywiście tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki Dzisiaj zaczełam jeśc obiadek z 400 kkal a wogle dzisiaj pykneło mi 8 kg mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zjadłam rano jak zwykle napój czekoladowy to juz normalka bo zawsze go rano pije potem szklanka wody potem kawka i zabrałam sie za obiadek dla rodzinki i dla mnie w końcu. Zroobiłam im schabowe wogle mnie to nie ruszyło a ja jadłam gotowane na parze pierś z kurczaka i warzywa uwieżcie mi miałam małą pojedynczą piers i garść warzyw( kupuje gotową jarzynkę w Carfurze: marchew pietruszka seler brokuły kalafior pora) i nie mogłam tego zjeśc jestem już dobre trzy godziny po obiadku i cały czas czuje w żołądku ten syty obiadek pychota doprawiłam tylko solą i pieprzem. A co do ciasteczek one są dostępne w DC to maleńki keksik jak babeczka wygląda ale ma w sobie wszystko jakieś owoce kandyzowane skórke pomarańczową pycha mówię wam. No i za godzinkę kawka ciasteczko i koniec dnia nie sądze abym przytyła przy takim wychodzeniu z diety żołądek mam tak skurczony że chyba nie będzie tak źle. A jutro jutro to zjem kolacyjke ciemny chleb i plasterek szynki i pomidora i na dodatek jabłko i to ma tylko 250 kkal więc nie jest tak źle. To dużo jedzenia po takich postach. Trzymajcie się dietowiczki jak ja to przeszłam to i inne przejdą ludzie już mi mówią że lepiej wyglądam cera gładka bez sywków i innych dziadostw. No i od dzisiaj intensywny pół godzinny trening na steperze trzeba po malutku i spokojniea za tydzień aerobik już w rytm 120 fajnie jestem tak zadowolona z moich efektów. Trzymam kciuki za wszystkie co zaczynają ale bądźcie konsekwentne POWODZENIA madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Ci!!!!! 8kg to naprawde juz musi byc widac! A u mnie 4 dzien i straszny kryzys. Czuje sie fatalnie. Ale nie fizycznie tylko psychicznie:( Moj maz, ktory mnie zawsze wspiera tez ma dosc. Dzis na pytanie co mi jest uslyszal: daj mi spokoj i trzasniecie drzwi... Jakos mi tak zle i wkurza mnie wszystko:( Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znam to nie pierwszy taki kryzys to brak węglowodanów w organiźmie jest ładnie na dworze idźcie na spacerek to naprawde pomaga zagrajcie w karty lub w scrable w cokolwiec co was odciągnie od myśłi o jedzeniu Nie załamujcie się jesteście dopiero na początku a przed wami jeszcze dwa tygodnie trzymam kciuki wspierajcie isę razem. ja mam dzieciaki które uwielbiają wfelki ciasteczka chipsy i dałam rade tym zachcianką. powodzenia madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia bedziesz wychodzila z diety na zasadzie: tydzien 2 posilki DC + 1 normalny, drugi tydzien 1 posilek DC + 2 normalne, potem juz do 1000 kcal? Czy wydluzysz ktorys z tych okresow? bo ja wlasnie probuje obliczyc na jakim etapie bede na swieta wielkanocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe właśnie wychodzic tym systemem i boje się bo chcę zacząc potem znowu ścisłą i na świeta mi ona przypadnie a strasznie bym tego nie chciała bo jade do teściowej a tam same pyszności i chyba przedłuże diete 1000kcal o dwa tygodnie i scisłą zaczne zaraz po świętach bo przy 1000 kcal mozna poszaleć troszke patrzyłam w jadłospis i same tam pyszności nawet lody i czekolade można wciągnąć. A co do dzisiejszego dnia keksika wcisnełam na siłe bo obiadek czułam do samego wieczorka bardzo mi sie skurczył zołądeczek. Dodam dziewczynki ja musze jeszcze zrzucić co najmniej drugie tyle co zrzuciłam więc nie będziecie tu same chce dociągnąc do wagi sprzed dwóch ciąż także jeszcze mi zostało jakieś 10 kg, więc trzymam za was i za siebie kciuki przezyłam te ścisła to i reszte przeżyje. Nawet steperowi dałam rade na tyłek spodenki z gąbki i mokra byłam jak szczur. Więc mój plan chyba pnie isę do przodu nie do tyłu. pozdrowionka madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Gratuluje madziark 30 Ja dzis 8 dzien na DC pyknelo mi -3.5kg to duzy sukces,kryzys minal jak narazie. Czuej sei lzejsza i atrakcyjniejsza. Cieszy mnie to ze gdy wchodze na wage moge sie usmiechnac. Dzieki dziewczyny za otuche w moich dniach kryzysu. Trzymam za Was i za siebie kciuki DAMY RADE A W WAKACJE POKAZEMU NASZE REZULTATY NA PLAZYCZKACH :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez dziekuje za mile slowa. Wiem, ze kazdy ma kryzys, ale jak sie o tym przeczyta to sie czlowiek lepiej czuje i nie taki samotny w zmaganiach:) Dzis piaty dzien. Czuje sie lepiej i waze 2 kilo mniej:) Dziewczyny damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Witam wszystkich, jestem w szoku, bo moja druga seria scislej idzie mi jakos dziwnie. Waga najpierw stala, to jeszcze rozumiem, ale w sobote wazylam 76,2, a w niedziele 76,4. Dzis 76,3. Nie wiem, skad to przybieranie. Nic nie podjadam, nie jestem przed okresem, moze to przez batony? Jem jeden dziennie. Z tym, ze podczas pierwszej serii mi to nie przeszkadzalo. W 3 tyg. schudlam 7 kg. Teraz w 2 tyg. tylio 2,5 kg!!! Mam nadwage, co najmniej jeszcze 5 kg, a do idealu 10 kg. O co chodzi? Mial tak ktos? Pocieszcie... Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Twoja waga stoi. 100 gram czy pol kilo w gore to nic, takie wahania to nie tluszcz a woda. Szklanka mniej, szklanka wiecej, siusiu...;) A ze waga stoi to normalne! Twoj organizm bierze Cie na przetrzymanie, nie daj mu wygrac! Nie dasz jesc to siegnie po zapasy tluszczu. Ja wiem, latwo pisac teorie, a sama jak mi waga staje to sie wkurzam. Wytrzymaj, zeby potem mnie to samo napisac jak moja waga sie zatrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urek
cześć wszystkim ! chciałabym zastosować dc ale niech mim ktoś powie czy skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski a powiedzcie po co wy wchodzicie codziennie na wage ustalcie jeden dziec co tydzień i wtedy się wazcie waga nie zawsze prawdę pokazuje jeden dzień stąpniesz mocniej drugi słabiej. Kobieto 75 kg to co namniej co druga tutaj by chciała ważyć gdzie ty masz nadwage?? Dla ciebie wystarczy dieta 1000kcal systematycznie przez dwa trzy miesiące i zleci z ciebie wszystko jak nic. DC to dieta ostatniej szansy dla naprawdę otyłych osób. A myślałaś o tym że organizm moze ma już dośc diety i chce regeneracji?? powodzenia dla reszty ja jestem 3 tygodnie i 2 dni na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Witam Dziś zaczynam dietkę -kto ze mną? Chciałabym porównywac wyniki - to bardzo mobilizuje Mam dwoje małych dzieci i męża, których muszę karmić no i przez to troszkę mi będzie ciężej ale mam nadzieję że dam radę. Mam 159 cm wzrostu i ważę 60,3 kg. Chciałabym 10 mniej, no zobaczymy. 5.03. - 60,3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Madzia! ustalcie sobie jeden dzien w tygodniu, na pewno co ty dzien jakis spadek bedzie - i wieksza wtedy mobilizacja, jak sie zobaczy \"o! schudlam 2 kg\" a nie co dzien 200 g przykladowo. A 100-200 gram to faktycznie sama woda nie ma co rozpaczac, w koncu organizm siegnie po tluszczyk - a wtedy o kilogram bedzie na pewno mniej. Zaskakuja mnie co raz czestsze przypadki osob, ktore chca schudnac 10kg i przechodza na diete. Nie bede nikogo umoralniac, bo nie od tego tu jestem, ale naprawde to nie ma sensu. Na stronach internetowych DC moga pisac co chca, ale jestem pewna, ze ta dieta do najzdrowszych nie nalezy i istnieje masa zdrowszych sposobow na zgubienie \"kilku\" kilogramow niz Cambridge. To jest dieta OSTATNIEJ SZANSY, dla osob OTYLYCH, ktorym inne diety nie pomagaly. Chyba lepiej schudnac 10 kg wolniej i zdrowiej, niz na Cambridge, ktorej organizm moze faktycznie juz na pewnym etapie nie tolerowac. Ja sama nie wiem czy moj organizm nie bedzie sie bronil przed drugim cyklem - chcialabym byc az na trzech - ale jesli zauwaze, ze cos jest nie tak, przejde na 800-1000 kcal. Naprawde dziewczyny zastanowcie sie, wazac 70kg nie wstydzilabym sie isc na silownie i spalic to, wazac 100 wstydze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszer
Ha! dolacze do szacownego grona jako facet :> zaczalem w piatek, dzis 4 dzien. mam stale pory jedzenia, dostosowane do 4 posilkow dziennie, wiec glodny sie robie 5 minut przed wyznaczonym czasem (dieta nie doskwiera). pozatym z zalozenia wypijam dziennie butle wody i 3 herbaty, wiec plyny tez uzupelniam. ciekawy jestem efektow diety (wzialem sobie na 3 tygodnie, ale zobaczymy jak bedzie z waga; jak bmi poprawny wczesniej, to odpuszcze wczesniej :>). Startuje z poziomu 88 kilosow, wczoraj bylo 84,7. PS. Ja to nie wiem, koktail waniliowy super wg mnie, duzo lepszy od owocow lesnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aszer W końcu jakiś facet w naszym gronie a co do reszty Dolita i ja to samo mówiłam 70 kg to nie jest żadna waga to jest super wada ja zaczynałam od 100 to jest waga ciezka i dla takich ta dieta jest a nie dla tych które mogły by sie zmobilizować i zacząc dietke 1000kcal ja próbowałam wszystkich diet od głodówek przez kopenhadzką i zawsze schudłam a potem efekt jojo z podwójna siłą rażenia , bo kanały tłuszczowe urosły w wieksza siłe. Więc takie skromne 70 nie katujcie się na DC tylko spokojnie zjadajcie 1000 kcal a gwarantuje wam efekt 7 a nawet 10 kg w pół roku. Ja musze zrzucic az 20 kg dopiero pozbyłam się 8 dla mnie to ogromny sukces , bo i na wadze to widze i na ciuchach a dzisiaj usłyszałam od obcej osoby że chyba pani trochę schudła to najlepsza mobilizacja do dalszej pracy nad sobą. Własnie zjadłam kolacyjke dwie kromeczki ciemnego chleba z szynka i pomidorkiem naprawde nie mogłam wcisnąc tej drugiej kromeczki super a to tylko 150 kcal.( aby do niedzieli i póżniej tylko jedna saszetka DC i dwa posiłeczki) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
Chce się ustosunkowac do Waszych wypowiedzi, parę osób zarzuciło mi, że nie dla mnie DC, bo ważę za malo. A nie pytacie od jakiej wagi startowałam i czy dla mnie to też nie jest dieta ostatniej szansy??? Bo ja tak właśnie ją postrzegam. Po ciązy ( w której przytyłam z różnych wzgędów prawie 40 kg) zostało mi 95 kg, pozbyłam się dość łatwo paru kilo karmiąc piersią, ale potem waga wahała mi się od 83 (w najlepszym przypadku) do 88 kg (ostatnio, po świętach) i od takiej właśnie wagi zaczęłam DC 8 stycznia . Mająć 20 kg nadwagi. To chyba nie mało...Acha, mam 170 cm wzrostu. Czy dziwi Was, że chcę dojść do własnego wyglądu sprzed 5 lat? Naprawdę Was zadowoli dojście do np. 75 kg, wciąz parę kilo nadwagi, bo uznacie, że to i tak mniej niż 100 kg? Nie sądze. Zobaczycie, w miarę, jak się nabiera normalnych kształtów człowiek chce wyglądać jeszcze lepiej. Poza tym, ja tylko pragnę powrócić do stanu sprzed ciązy i wejść w swój normalny rozmiar 38-40. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, zwłaszcza te podtrzymujące na duchu. Co do diety South Beach, nie jest zła, ale ja potrzebowałam czegoś radykalnego, no i w DC podoba mi się, że nie trzeba pichcić. Znoszę ją dobrze, głodu nie czuję, jedzenie za mną nie chodzi. Podczas miesięcznej przerwy między ścisłymi schudłam 2 kg, więc chyba jojo mi nie grozi. Zresztą ja nie mam problemu z utrzymywaniem prawidłowej wagi, o ile nie zacznę się obżerać, zwłaszcza na noc. A batony, to po prostu jednen z posiłków diety Cambridge. Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewiąty dzień na DC schudłam ok 3,5 kg. od paru dni mam biegunkę. czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja Cie rozumiem. Mnie zostalo jeszcze 8 kg. I tez ciagne DC i tez czuje sie tu troszke gorsza, bo nie waze 100kg... Witam wszystkich nowych:) Zycze powodzenia:) Milo, ze sie facet pojawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Bardzo przepraszam że ważę 60 kg i wzięłam się za DC chcąc zrzucić 10 kg bo niektórym to widzę przeskadza albo, mówiąc delikatniej, uważają takie osoby jak ja za niepoważne. Ale ja nie potrafię mordować się przez pół roku bo nie wytrzymam na pewno i chcę to zrobić w czasie o wiele krótszym nieważne że bardziej bolesnym. To tak samo jak miałam w sporcie - na długie dystanse do bani ale w sprincie byłam najlepsza. Pozdrawiam wszystkich i tych bardziej otyłych i tych z lekką nadwagą. 06.03. - 59,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Spotykamy sie tu aby sie wspierac. Laczy nas DC a nie ilosc posiadanego tluszczu. Pomijam ekstremalne przypadki (anoreksja, bardzo mlody wiek...) ale co za roznica czy ktos chce stracic 30 czy 10 kg? Czy to poczatek DC czy ostatnie 8 kilo? Czy to pierwsza z 4 \"sesji\" czy ostatnia lub tylko wstep do zmiany sposobu odzywiania? Kiedy prawie rok temu sie tu pojawilam mialam (i mam nadzieje dawalam) wsparcie w drodze przez DC. Teraz niestety tego nie czuje. A to nam wszystkim tak potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nikogo nie oskarżałam i nie obrażałam ale naprawdę jak słyszę że dziewczyna ważąca 60 kg mówi ze ma nadwage to dla mnie naprawde jest śmieszne kożystanie z dc bo sa diety spokojniejsze i nie trzeba się tak mordowac dla osób z tak niską nadwagą.Prosze policzcie sobie na każdej stronie o odchudzaniu można sobie policzyc jaką sie ma otyłaość nadwage . Clioo nie chodziło mi o ciebie bo czytam tę stronkę od dłuższego czasu i wiem że przechodzisz to już któryś raz ja też planuje pociągnąc trzy razy DC akurat do wakacji będe miała upragnione mam nadzieje 75 kg , miałam obie ciąze cięzkie przeleżałam je obie w szpitalu z pierwszym przytyłam 35 kg!!! zrzuciłam marne 5 po porodzie a z drugą 25 kg więc ze szczupłej 65 stałam się monstrualną 100. I nie dziwcie się laski jak my grubaski z wagą 100 kg dziwimy się jak 60 kg pisze że jest otyła i ma nadwagę bo każda konsultanta z prawdziwego zdarzenia wysmiała by was!!! Przepraszam wszystkie urażone ale taka jest prawda niestety nie chce się znikim kłucic bo nie po to jest to forum poprostu stwierdziłam fakty . Życze wam powodzenia jak najbardziej ale dc to juz jest taka dieta że niestety trzeba jej przestrzegać do końca to znaczy 3 tyg ścisłej potem tydzień 2 posiłki DC jeden 400Kcal potem 1 posiłek DC dwa normalne a potem dobre dwa miesiące na 1000Kcal i to naprawdę nie wydaje mi sie krutki okres jak tu piszą niektóre dziewczyny. POWODZENIA życzę wszystkim chudym i grubym grubaskom madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Ja wcale nie powiedziałam, że mam dużą nadwagę ja mam tylko 10 kg do zrzucenia i to wszystko. W pierwszej ciąży przytyłam 28 kg a za dwa 2 lata druga ciąża w której przybrałam 25 kg. W obydwu przypadkach karmiłam piersią i coś mi tam zeszło. Póżniej pare różnych diet i ta waga raz szła na dół raz do góry ale tych 10 kg za cholerę nie mogę zrzucić i te 10 kg są dla mnie ważne jak dla niektórych 30. Mam ogólnie problem z wypróżnianiem i jak zaczynałam jakąś dietę to po paru dniach przemiana materii tak zwalniała że potrafiłam przez tydzień nie chodzić do ubikacji. Więc dlatego DC. Nie chcę się z nikim kłócić ani spierać ale myślałam, że to forum dla wszystkich którzy chcą zrzucić kilka(kilkanaście) kg i chcą podzielić się tym z kimś a nie tylko dla bardzo otyłych. W każdym razie i tak tu będę zaglądać i pisać jak idzie bo mi to pomaga i już. Więcej już nie będę na ten temat pisać. Trzymam kciuki za WSZYSTKICH. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszer
Pozatym chyba trzeba pamietac, ze dieta to jedynie srodek a nie cel sam w sobie, i po diecie i tak trzeba troche zmienic bedzie nawyki zywieniowe, nie? :> Co do skutecznosci 1000 kalorii i ruchu to tez sie zgodze ze jest owocna, w pol roku stracilem 15 kilo, ale to proces powolny i wymaga duzej dozy wysilku i samozaparcia; pozatym zauwazylem ze w pewnym momencie metabolizm mi tak zwolnil ze juz ani dudu ponizej 87 drgnac nie chcialo (w bmi mam po srodku dla mojego wzrostu przy 70kg - zostalo mi 15 do zrzucenia). wiec planuje dc zeby poszlo z 5-10 i potem kontynuowac basen i tysiaczka przez jakis czas az do uzyskania wagi optymalnej :> Mysle ze nie ma co sie klucic, jesli zdroworozsadkowo podchodzimy do diety, nie jestesmy skrajnymi przypadkami ktore waza 30kg, i nie zachowujemy sie jak wachadlo - dieta - obzarstwo - dieta - obzarstwo, to wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1
czesc dzisiaj pierwszy ma pierwszy dzien jadlam zurej jest ochydny nie wiem jak wytrzymam dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do matimadzia musze cie zmartwić na tej diecie może cię tez tak mocno zakorkować ja osoba która bez problemów załatwiałam te sprawy mam przy DC małe kłopoty ale kawa z rana przed koktajlem troszke pomaga. Nie spierajmy sie kto ma więcej do zrzucenia bądź my sobie dalej każda ma jakiś cel ale naprawdę chciała bym mieć twój problem na glowie. Ja osiągnelam naprawde już dużo choć waga moja zatrzymała się na -8 kg ale widze różnice w ciuszkach schodza mi cmtry. W sklepie byłam w szoku z mojego 22 rozmiaru wchodze w rzeczy z 18 a nawet niektóre przymierzałam 16 także ciesze się bardzo. Życze wszystkim aby dotrwali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1
prze 3 tygodnie schudłaś 8 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×