Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość cliooooo
Co do zwiotczenia skory, to musze powiedziec, ze chyba na szczescie nie mam predyspozycji:) Nie wiem, od czego to zalezy, ale nawet w ciazy po przytycia niemalze 40 kg nie zrobil mi sie ani jeden rozstep! Teraz chudne duzo i szybko i nic mi nie wiotczeje. Moze to kwestia elestycznosci skory, bo ja nie stosuje zadnych specjalnych zabiegow. Troche celulitu mam, ale uchodowal sie juz dawno, przy szczuplej sylwetce. Tak, ze nie martwcie sie na zapas. Nie ma zadnej reguly. Acha, mam 40 lat, schudlam od 8.01.07 ok. 15 kg. Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clio masz po prostu szczescie, ja wole jednak dmuchac na zimne juz teraz zamiast potem plakac nad rozlanym mlekiem. Dziewczyny wpadlam na pewien pomysl, jak ustrzec sie przed pokusami po CD. A co jakby tak po scislej stac sie wegetarianka? Nie jesc miesa itd. to chyba bylby dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mięso jest powodem tycia tylko łączenie go z sosami kartoflami i tym podobnymi produktami. Najlepsza dieta to NŻT to krótko mówiąc nie żryj tyle Najlepsze wychodzenie z diety to to opracowane przez fachowców DC mysle że ono jest najlesze. Cięzkie ale szkuteczne Ja mam kryzys dzisiaj bardzo źle się czuje ale nie kryzys na objadanie się tylko ogólnie nic mi się nie chce. Miałam dużo pracy dzisiaj i jestem bardzo zmęczona. marze o wieczornej kąpieli i relaksie a potem ciepłym łóżeczku dzisiaj nie poćwicze nie mam na to siły robie dzisiaj dzień trola. pozdrawiam wszystkie dietowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ale ja mam zamiar z powodow ideologicznych nie jesc miesa, nie z powodu tycia ;) kiedys probowalam, ale zle sie czulam i zrezygnowalam. Teraz powinno byc dobrze, chce wychodzic dokladnie w ten sposob opisany w Cambridge, tylko mieso zastapie rybkami i owocami morza :) Wez cieplutka kapiel, zrob cos milego dla siebie, kazdy zasluguje na cos dobrego, a my szczegolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgrzeszylam dzis ale uz nie dalam rady.. zjadlam pol gruszki i parowke + 2 torebki diety:/ to bardzo straszne:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka ketoze zatrzymałaś na bank, zwłaszcza tą parówką :( musisz liczyć od nowa, który to był dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka przykro mi musisz zacząć od nowa :( jutro będzie więc dzień 1 - nie rób tak, ja sama 2 razy zaprzepaściłam, raz bo nie miałam produktów, drugi raz bo zgrzeszyłam - w 6 dniu! To się nie opłaca... dziś mi mija 5ty i postanowiłam wytrzymać za wszelką cenę, tym bardziej, że wcale nie jest jakoś ciężko! Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 3 dni DC mam za soba. W pierwszym jadlam 2 batoniki i zupke, w drugim 2 zupki i koktail, w trzecim tak samo jak w drugim. Tyle ze zrobilam pewne male przestepsto, a mianowicie w drugim dniu podjadlam troche salatki warzywnej (bez sosu!) czyli salate, rzodkiewke, papryke i ogorka. Wiele tego nie bylo ale tak to kusilo! Nie sadzilam, ze bede z takim apetytem wcinac zupki. Koktail waniliowy byl paskudny, moze nastepnym razem sprobuje rozcienczyc to w zimnej nie w cieplej wodzie. Z truskawkowym sobie poradzilam, bo dalam polowe wody, zjadlam jak deser i popilam duza iloscia wody. Wlasnie - pije jak smok. Wczoraj to chyba wypilam 5 litrow! Jestem troche oslabiona, ale chyba jest coraz lepiej. Nakupilam sobie tego prowiantu na 16 dni, pozniej przechodze na 2+1. Zobaczymy jak to pojdzie. Po rzuceniu palenia przytylam dramatycznie i DC jest dla mnie wybawieniem. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doliita dziekuje za linki do tych maseczek:) Oczywiscie zamowilam ta na cellulit;) Osobiscie moge polecic krem vichy \"lipostretch\".. dzis po moim obzarstwie stanelam na wage i mialam 0,3kg do przodu..juz boje sie miny mojej konsultantki jak powiem jej co zrobilam..ale coz.. kazdemu moze sie zdazyc.Dobrze ze na poczatku a nie w pozniejszych dniach bo jakbym wtedy musiala od poczatku to bym sie zalamala!! Ja juz po tych 4 dniach widze roznice na swoim ciele, a moze to zasluga kremow i balsamow? nie wiem, ale wiem ze nigdy wiecej niczego nie podjem- az wczoraj zasnac nie moglam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacaranda witaj ile masz do zrzucenia? nie wolno podjadać na ścisłej :)! Papryczka: jasne, że każdemu może się zdarzyć, licz od początku i będzie wszystko dobrze. Nie zawdzięczasz tej różnicy kremom tylko tej diecie. Jestem dziś dzień 6 (nie licząc 6 dni przed wpadką), schudłam już 6.2 kg i na pewno się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimadzia
Wczoraj -9 dzień -3,6 kg mniej - przybrało mi 10 dag (?) Dzisiaj - 10 dzień -4,1 kg mniej (uff) Już wiem, że sie nie poddam za żadne skarby i wytrzymam do końca diety, chociaż mam wielkie pokusy -wczoraj przyjechała do mnie siostra z Polski (ja mieszkam w Angli) i nawiozła kiebachy, salcesonów,ogórków kiszonych - tutaj jest z tym mały problem, i co? Ślinka mi ciekła, mąż się obżerał a ja tylko dokładałam do stołu popijając wodę. Ale dało sie i jestem z siebie dumna, zresztą to już 10 dzień i żal by mi było to przekreślić. Więc dziewczyny trochę silnej woli, perspektywa ładniejszej sylwetki i napewno się uda. Trzymam za Was i za siebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski Hej dziewczyny na ścisłej jest zabronione podjadanie nawet warzywek Ja dzisiaj świetnym nastroju piękny dzień super waga dalej stoi ale centymetry w dół byłam w sklepie dzisiaj i tez kupiłam sobie coś dla ciała i duszy olejki do kąpieli i kremik na walke z celulitem. Jadłam dzisiaj pyszne śniadanko teraz niestety zupka z torepki DC ale wieczorkiem znowu kolacyjka mam dzisiaj 4 tygodnie i 4 dni waga -10 kg nie załamuje się to najważniejsze że nie tyje ale za trzy tygodnie znó ścisła az sie boje po tych pysznościach czy dam rade ale postanowiłam ż dojde do rozmiaru 40 42 i będe szczęśliwa pozdro dla wszystkich madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_Ania
Cześć dzielne dziewczyny:).Śledzę sobie ten Wasz topik i chyba dojrzewam do decyzji,by się do Was dołączyć,ale najpierw muszę się Was poradzić.Otóż mam 165 cm i ważę 62kg.Wiem,to nie tragedia,ale to nie jest waga,z którą czuję się dobrze:(.Moja wymarzona to 55kg,czyli mam do zrzucenia 7 kg.Bardzo mi na tym zależy.Na tym i na czasie,bo wiosna do nas zawitała:).Czy na 3 tyg,ścisłej mam szansę zgubić choć 5kg? Na tej dietce dodatkowo zależy mi też dlatego,bo widzę w niej szansę na odtrucie organizmu,nie wiem czy dobrze w tym temacie kombinuję? Mój żołądek przypomina śmietnik i mam tego dosyć...Czy można pić czerwoną herbatę aromatyzowaną,bo zwykłej nie cierpię?I w ogóle zachędźcie mnie do tej dietki,bo słyszałam też głosy,że to strata kasy,że nie schudnę dużo.i takie tam...Pozdrawiam oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu, ja jestem przeciwna diecie Cambridge przy Twojej wadze. Z bardzo prostego powodu: schudniesz na tej diecie ścisłej te 5 kg raczej na pewno, ale czy będziesz miała wystarczającą motywację do tego, by z niej wychodzić potem tak jak się to robić powinno ? I czy zmienisz na zawsze swoje nawyki żywieniowe, bo jeśli nie to naprawdę nie ma sensu. Nie wydaje mi się by Cambridge było dobre na oczyszczanie organizmu - w końcu to jest chemia, nie oszukujmy się, że tak nie jest. Na oczyszczenie organizmu są o wiele zdrowsze sposoby, które możesz znaleść chociażby na www.dieta.pl - to nie jest tak, że Cię zniechęcam, po prostu uważam, że na zrzucenie 5kg są lepsze sposoby, przy których nie trzeba się tak katować. Wystarczy dieta 800-1000kcal bez węglowodanów - wolniej ale zdrowiej. Decyzja jednak należy tylko do Ciebie, co do czerwonej herbaty - jeśli to ziołowa to wolno. Niech wypowiedzą się też inne dziewczyny, ja to tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_Ania
Dollita,dzięki...Tego się obawiałam...Za oknami coraz cieplej,a ja jestem zła...Naprawdę zależy mi na czasie,na tym żeby szybko zobaczyć efekty...A że zalaży mi bardzo,więc myślę,że potem dam radę,by z tej dietki wyjść jsk się należy...Ale dzięki za szczerość:).Czy ktoś jeszcze może mi doradzić? A z tym oczyszczaniem,to konkretnie chodzi mi o jelita,a na nia to chyba zadziała:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie poddalam.. dzis sie najadlam w kfc:/ chyba dopadlo mnie obzarstwo przed okresem, ale nie rezygnuje.. od jutra znow licze 21dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka, tak nie wolno ! Ja grzeszyłam jeden dzień i przybrałam 1.5 kg od razu, Ty już grzeszysz drugi dzień - do tego KFC? Mam nadzieję, że zgrzeszyłaś sałatką a nie tłustymi kurczakami z obrzydliwie tłustą panierką ? :( Dobrze, że się nie poddajesz, ale miesiączka to żadne wytłumaczenie. Od jutra zacznij 21 dni i dokończ, naprawdę warto! W CD chodzi też o to by zmienić nawyki żywieniowe, nie możemy dłużej się ślinić na widok KFC... bo inaczej to się skończy tak, że dokończysz dietę, wrócisz do poprzednich nawyków żywieniowych, tłumacząc sobie, że Twister to tylko 500 kcal, a w ciągu dnia możesz 1000 - i jojo będzie gigantyczne :( chcemy być szczupłe, będziemy szczupłe i nie będziemy w siebie wpakowywać śmieci naszprycowanych antybiotykami, sztucznymi barwnikami, które powodują cierpienie u biednych zwierząt. Proponuję wejść na stronę PETA i wpisać KFC - ogladnij filmik, może już więcej nie zgrzeszysz. U mnie dziś dzień 6ty, czuję się świetnie, jutro będzie dzień 7, czyli 1/3 ścisłej za mną - i za nic się już nie poddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota333
Skonczylam wlasnie scisla. Tylko 5,5 kg mniej , ale moj maz zaszalal zlecial 10 kg. Mam jeszcze do zrzucenia ok8-10 kg wiec przeszlam delikatnie na 1000 . Ale moj maz mowi ze wroci na DC napewno jesienia lub na wiosne w przyszlym roku, zeby oczyscic organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota nie możesz tak przejśc od razu do 1000kcal musisz przechodzic dalej cały cykl DC to nie tylko 3 tygodnie pełen cykl to 5 tygodni dlatego masz taki mały spadek podejrzewam ze jak bys stosowała dalej DC i posiłki zrzuciła byś kolejne 5 kg próbuj na prawde warto A co do obrzarstwa w KFS popieram dolite to jest grzech bardzo wielki nawet jezeli to była sałatka z sosem ten sam sos ma ponad 200 kcal dziewczyny bądzcie konsekwentne nie szkoda wam wywalonej kasy na DC A co do podejścia do diety z wagą 62 kg ja bym też odradzała diete DC to jest dieta ostatniej szansy 5 góra 7 kg to można pięknie zrzucić na diecie 1000kcal dodatkowo do oczyszczenia jednodniowa głodówka na wodzie i twojej herbatce i masz w trzy tygodnie jak nic 5 kg mniej ale stopniowo po niej trzeba też delikatnie wchodzić w normalne jedzonko. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki na diecie trzymajmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota powinnaś po 21 dniach stosować: tydzień 2 posiłki Cambridge 1 normalny tydzień 1 posiłek Cambridge 2 normalne tydzień 1000 kcal a potem albo dalej 1000 kcal ,albo kolejny cykl. Wbrew pozorom, jest tak jak mówi Madzia, te 2 tygodnie mieszanych cykli są bardzo ważne, na nich też się gubi kilogramy tylko trochę wolniej. Ty natomiast przechodząc od razu w 1000 kcal wystawiłaś organizm na szok. Tylko pełny cykl + późniejsze kontrolowanie się jest gwarancją braku jojo. Madzia dokładnie ten sos to 200 kcal.. jakbym kiedykolwiek na 1000 kcal miała głupią chęć iść do KFC to wzięłabym samą sałatkę bez sosu zjadła. Samo KFC to makabra, czytałam kiedyś, że już zdrowiej jest zjeść hamburgera w budce normalnej niż tam... a na ścisłej w ogóle o czymś takim jak KFC pod jakąkolwiek postacią nie może być mowy! Musimy się trzymać, nikt za nas przez to nie przejdzie, już nawet nie chodzi o pieniądze, ale jak ja sobie pomyślę, że miałabym zmarnować te 6 dni wyźeczeń, te utracone kilogramy, tylko po to by poczuć kilkuminutową przyjemność z jedzenia (bo potem jest już tylko poczucie winy) to naprawdę brzydziłabym się siebie samej. Wytrwamy! Madzia co myślisz o jajku 1 w żurku? Bo jakoś nie mam do tego zaufania, nie próbowałam i nie wydaje mi się by to było dobre dla diety, ale może się mylę. Pytam bo na stronie CD jest napisane, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam inny problem
Chciałabym bardzo zostać konsultantką tej diety. Może na tym topiku znajdzie się osoba mogąca mi pomóc? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..jestescie naprawde super! Moze i troche na mnie nakrzyczalyscie za to KFC ale dzieki temu sie mobilizuje..jak czytam jak leca wam kg to chce mi sie znow zaczac dc! Powiedzcie mi jeszcze tylko czy te moje 2 dni obzarstwa maja wplywa na ten nowy cykl 21 dni?? czy bedzie mi ciezej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka ja zgrzeszyłam, jednak nie objadłam się jakoś strasznie, bo nie byłam w stanie. Nie będzie Ci ciężej, mi przynajmniej nie było, więc się nie martw i do roboty! :) Dziś na jakimś programie usłyszałam wschodnie przysłowie \"sami sobie grób kopiemy łyżeczką\" i jak dla mnie święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam z jakies 15 kg do zrzucenia... ale nie wszystko na raz. Poki co wyjechalam sobie na 2.5 tygodnia i uznalam, ze to fantastyczna okazja zeby sobie diete zrobic. Tym bardziej, ze nie musze sie martwic o zarcie i nie mam zadnej stycznosci z pokusami. Wiem, ze nie mozna podjadac, ale tak wyszlo. Zaprosili mnie do knajpy, wiec wzielam to co najmniej kaloryczne - surowe warzywa. Nie licze, ze w czasie tych 2.5 tyg zrzuce wiecej niz jakies 5 kg, ale to juz bedzie dobry poczatek. Cala jazda zacznie sie jak wroce do domu... Panicznie boje sie tego wychodzenia z diety. To dla mnie zawsze konczylo sie tragicznie. Tyle ze na CD jestem pierwszy raz. Do tej pory najlepiej wspominam sobie diete beztluszczowa - duzo bialka i warzyw. Pol roku ja stosowalam bez zadnej ujmy na zdrowiu. No ale... teraz potrzebowalam silnych efektow, bo przytylam jak slonisko, a jak nie zobacze, ze sie mieszcze w spodnie - to mi motywacje szlag trafi. Wiecie co...? Ja nie sadzilam, ze te torebkowe zarcie mi bedzie tak smakowac! Normalnie rozkszuje sie smakiem jakiegos zurka, ktorego bym w zyciu nie tknela... Ech! Glod -najlepsza przyprawa :) Dzisiaj 4 dzien - i wcale nie jest dla mnie dramatyczny. Nie wiecie, czy mozna sobie dodatkowo brac tabletki z blonnikiem? Na zaparcia i... w razie wilczego glodu? Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... jesli chodzi o \"grzeszenie\", czyli oszukiwanie i podjadanie - to sprawa wyglada tak, ze nawet jesli zjadla tego tlustego kurczaka z frytkami (fuj!) ktory mial z 1000 kcal, to nie mozliwe jest, zeby przytyla w zauwazalny sposob. Kilogram tluszczu ma okolo 6000 kcal, wiec musialaby chyba zjesc z kilka takich kurczakow i fure frytek - a wtedy na bank watroba by jej wysiadla. Ale w tym podjadaniu jest inna pulapka.Jesli raz sobie na to pozwole - to co sie stanie a moja silna wola i determinacja w stosowaniu diety? Nadarzy sie nastepna okazja - to znowu zgrzesze. Po takiej wpadce trzeba sie pilnowac ze zdwojona uwaga. Oczywiscie, diety szlag nie trafi - moze bedzie jakas dwu-, trzy-dniowa zwloka w chudnieciu... ale to walka psychologiczna z sama soba. Wiem co pisze, bo jestem dietetyczna weteranka. Od jednego kawaleczka czekolady sie zaczyna... a w koncu konczy na dwoch tabliczkach. A pozniej to sie tlumaczy \"no to i tak juz po diecie, zawalilam... ech, co tam, kupie sobie chipsy, i tak jestem gruba i taka pozostane\". Na to tzreba uwazac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankara to grzeszenie nawet nie kurczakiem ale małymi frytkami jest najgorsze wytłumacze ci to jak najprościej sie da: to znaczy chudnąc zamykasz kanaliki wypełnione tłuszczem a w momęcie sostarczenie jakiego kolwiek tłuszczu w tak ścisłej diecie powoduje tworzenie nowych kanalików na tych starych więc za jakieś 3 lub 4 tygodnie jak zaczniesz jeśc normalnie te oba kanaliki zaczna napełniac ise od nowa tłuszczem dlatego nie wolno dojadac aby nie tworzyły się nowe tłuszczyki. ja wam mówię jestem prawie 6 tygodni już 10 zrzuciłam nie tam jakieś 5 kg dyszka to juz coś i chcę trwac dalej musze zrzucić jeszcze jakieś 20 kilogramów i dotrwam do tego bo tak chce i zmusze się dla siebie samej. Dolita ja nie jadłam żurku bo go nie znosze nawet w wersji nie DC więc ni wiem ja bym się wstrzymała od jajka jak nic to nic , wytrzymaj bez tego jaja. pozdrawiam madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski pomyślcie sobie że po tych 5 tygodniach będzie można na podwieczorek zjeść 3 kostki czekolady, troszke lodów, 4 delicje i wiele wiele innych smakołyków, które zaspokoja wasz głód . Ja w tej chwili jem 2 normalne posiłki i jeden DC i jestem tak najedzona że nieraz nie mam miejsca na DC , żołądek się bardzo kurczy a organizm sięga po zapasy tłuszczyku i je przetwarza w energię. Pogoda jest cudna nie siadajcie do autka do przedszkola po dziecko na piechotke ja tak robie od tygodnia najpierw była zadyszka a teraz ja spoko a dziecko jakie szdczęsliwe . trzymam za was kciuki madziark30\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Dziewczyny co tutaj sie dzieje Poddajecie sie tak łatwo? Jutro kończe ścislą Bylo mi bardzo trudno ale sie nie poddawalam Mam trójke dzieci wiec codziennie gotuje robie kanapki az mnie skręca zeby troszku spróbować.Dałam rade jestem z siebie bardzo dumna.Dziękuje wam za wsparcie.Schudłam 6kg a chciałabym jeszcze15kg wiem że nie będzie to proste. Głowa do góry dietowiczki nie poddawajcie sie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-102
Pogoda jest piękna najlepszym sposobem na ciągoty jest spacer Mam 30lat waze 76kg 160cm czuje się super Przebudziłam się z zimowego snu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×