Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość katkabratka
HEJ DZIEWCZYNY stęskniłam się za wami już niedługo zaczną się moje zmagania (niedziela)to chyba dobry czas na znęcanie się nad sobą??? Już nie mogę się doczekać tym bardziej że za 2 tygodnie wyjeżdzam na urlop i nie będe musiała gotować ani MĘŻOWI ani SYNOWI. Popływam sobie w jeziorze pochodze po lesie będzie SUPER!!! ale przedemną impreza u tesciowej . Z innej paczki- gratuluje tym co trwają i chudną nie martwcie się jak schudniecie to będzie super , będzie lżej , zmieścicie się w fajne cichy orozmiar mniejszy. WIERZE W WAS. POZDRAWIAM . odezwę się w niedziele jak się z waże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aga_parf moja dietetyczka powiedziała, że nie można pić owocowyc, ale nie wspomniała nic o zakazie picia czarnej herbaty. Jutro do niej idę więc jak tylko nie zapomnę to się zapytam... Libusza co u Ciebie??? Jak idzie wdrażanie jedzonka?? Ja nadal na ścisłej i czuję się extra. Dzisiaj byłam u dentysty..na cóż trzeba leczyć ząbka... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norencja
Czesc dziewczyny !!! W koncu sie zmotywowalam i zaczynam diete od jutra a w zasadzie to juz od dzisiaj. Planuje ja stosowac 2 tygodnie, bo po tym czasie jade do Polski na urlop i mam nadzieje zgubic pare kilo. Trzymam za Was kciuki i prosze trzymajcie je tez za mnie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
Witam Muj pierwszy dzień na djecie jest straszny , już zapomniałam jak to jest być głodną te kilka dni muszę wytrzymać bo są najgorsze ale mam nadzieje że po 3 lub 4 dniach to minie. JESTEM NIEZIEMSKO GŁODNA Tak jak wam pisałam jestem po wczorajszych imieninach u teściowej i wzwiązku z tym zaczynam od dobrej setki, zobaczymy co dalej. Napiszcie dziewczyny ile zgubiłyście i ile zamierzacie,jestem ciekawa czy tylko ja mam dużo do stracenia? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
PUTANIE Która z was wie co to jest za dieta-EURODIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Desdemonku U mnie dobrze, ale od jutra przechodze na jakas scisla diete. W piatek bylam kupic sobie stroj kapielowy. Rozmiar ktory zakupilam to XL!!!, a wydawalo mi sie ze nie jestem taka gruba (61kg przy 170cm wzrostu), Niestety lipa, zderzenie z rzeczywistoscia jest bolesne. Co do jedzenia to juz nie stosuje wyjsciowej. Jem gotowane mieso, warzywa, owoce. A jak u Ciebie postepy?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askettering
witam serdecznie ja na cambridge od piatku diete zaczelam 2 lipca od wagi 69,5 i wzrostu 161cm w dniu rozpoczecia diety25.07 67,2 kg szis 3 dzien i waga wsazywala 65,5kg docelowo zamierzam schudnac do 50 kg wiec zabawie tu dluzszy czas trzymam kciuki za wszystkie cambrigki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza... Ja jeszcze do piątku na ścisłej. Dzisiaj zaliczyłam minus 6 kg...fajnie;) Do mojej upragnionej wagi jeszcze sporo. Co do stroju...rozmiarami się nie przejmuj...są przeróżne i nic nie znaczą...Ważne jak Ty się czujesz:) Proszę napisz mi jakie warzywa mogę zacząć jejść przy wprowadzeniu:) Pozdrawiam Cię cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
Witam Jak w niedziele zaczynałam to warzyłam 105/175 wzr.a dziś 102.7 CIESZĘ SIĘ OGROMNIE ale głodna jestem jak licho mam nadzieje że to minie.Aby nie myśleć o głodzie zastosowałam najlepszy lek -SPRZĄTANIE.Jak tak dalej pujdzie jutro nie będe miała co robić.Sprzątnełam całe mieszkanie ,umyłam okna ,zmieniłam pościel ,poprałam , jutro poprasuje koszule mego męża ispodnie w kant. Zaczyna mi odbijać . Witam nową askettering i gratuluje sukcesu .Nie oszukując się czeka mnie najdłuższa droga (70 kg) POZDRAWIAM ZE SŁONECZNEJ IDUSZNEJ WARSZAWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
libusza niemartw się rozmiarem poniewarz prawie zawsze rozmiar nie jest prawdziwy który jest wszywany w garderobe .Swojego czasu jak pracowałam w branży odzierzowej to napatrzyłam się na różne cuda (zła rozmiarówka bo ktoś się pomylił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askettering
witam dzis 5 dzien diety pomalu wraca mi energia a tjuz cos...... dzis waga wskazala 64,9kg wierze ze damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Katkabratka, już wszystko posprzątane? To zapraszam do mnie, gwarantuje, że do września Ci zejdzie:) Zazdroszczę Ci zapału do sprzątania, bo u mnie odwrotnie. Niedługo przejezdni będą mylić mój dom i całe podwórze z wysypiskiem śmieci:) Mam takiego lenia na sprzatanie, że coś strasznego. Ja za to robię przetwory. Mam juz ponad 150 słoików. Wekuję wszystko, co mi się nawinie pod rękę. Juz zaczyna pustych słoików brakować:) Wczoraj u znajomych weszłam na wagę i załamka. Zrobiłam błąd, że na poczatku sie nie zważyłam. Myślałam, że waże przynajmniej 5 kg mniej. Więc albo nic nie zeszło mi na wadze albo na poczatku byłam ciężka jak słoniątko:) Dziś 11 dzień, jeszcze troszkę..... Kończą mi sie zupki, bo gość mi sprzedał nie taki zestaw jak zamawiałam -nie sprawdziłam tego, jak przyszło, byłam pewna, że jest OK, a tu ZONK. Zostały mi prawie same napoje, a jednak zupy lepiej mi wchodzą. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askettering
kolejny dzie za mna. dzis waga pokazaja 64,6kg wiec pomalu w dol aga_parf nie przejmoj sie napewno nie jest tak zle..... ja osobiscie tez nie widze zebym wygladala lepiej choc kg coraz mniej podejrzewam ze mamy troch skrzywiony obraz samych siebie otoczenie napewno widzi zmiany na plus!!!!! dlaczego to tak dlugo trwa ja juz bym chciala z 5 kilo mniej...... trzymam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askettering
dzie dobry wszystkie dietowiczki!!! koncze pierwszy rydzien scislej z wynikiem minus 3,2 kg od wczoraj do dzis 0,6kg super.ciesze sie bardzo. mam nadzieje ze w pozostalych tygodniach efekt bedzie taki sam anawet lepszy!!!! trzymam kciuki ps.ale tu cicho i pusto na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Pewnie wszystkie na urlopach... Mój facet niestety pracuje, może po 10 bedzie miał urlop, to wtedy gdzieś pojedziemy nad jezioro i juz bede mogla zjesc pyszną rybkę z grilla, bo bede na mieszanej. Narazie się opalam na podwórku i pływam w wiejskiej gliniance:) Miałam nadzieję, że od tego pływania będą szybciej leciały kilogramy, a jak narazie to jestem tylko bardziej głodna po wyjściu z wody. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIBUSZA
Hej Desdemonka Dwano mnie tu nie byl. Co do warzyw to jja jem głownie brokuł, kalafior i fasolke szparagowa ale dlatego ze je lubie. A co u Ciebie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotell
witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotell
właśnie zastanawiam się nad zastosowaniem dc, mam lekką nadwagę, przy wzroście 167 waże 72 ,5 kg. Moja mama kika lat temu była na tej diecie, z dobrym efektem, a ja chciałabym wrócić do mojej wagi tzn przynajmniej 62kg, jest jeszcze inna motywacja, mianowicie za 3 tyg. będę bawiła się na weselu, chciałabym więc w coś się wcisnąc, zastanawiam sie jednak, czy stosując dc przy spadku wagi nie pogarsza się cera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Witaj gottel W moim przypadku z cerą nic złego sie nie dzieje, wręcz przeciwnie. Na twarzy od razu najwiecej mi spadło, więc zmarszczki staja sie widoczne, ale to wiadomo, że tak będzie zawsze przy chudnięciu. Mój facet powiedział wczoraj, że chudnę w oczach!! W końcu ktoś zauważył, bo waga na to nie wskazuje. POczytaj sobie o Eurodiecie, jest podobna do DC, ale bardziej różnorodna. POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
sorry, pomyliłam Twój nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza... U mnie wszystko w porządku. Już wprowadziłam jeden posiłek. Gotowane warzywka plus mięsko, albo rybka, albo chudy biały serek Chudnę nadal co mnie cieszy:) Głodna nie chodzę:) Dzisiaj rano waga wskazała minus 7 i pół kilograma:):) Pozdrawiam Cie cieplutko i Pozdrawiam Cieplutko wszystki walczące kobietki;):) Walczyć warto....ja to wiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
Hej wszystkim, pytanie na wstępie czy facet tez może się przyłączyć do dyskusji na temat cambridge?Do decyzji o zakupie przyczyniłyście się wszystkie tutaj...jestem po pierwszym dniu i chciałbym opowiedzieć jak to wygląda u tej brzydszej płci:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
rafifafcio, dawaj!! jakie odczucia po pierwszym dniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam produkty Cambridge po okazyjnej cenie! Dowiedziałam się, że jestem w ciąży i nie mogę dłużej stosować DC. Do sprzedania mam: 2 napoje w kartoniku o smaku bananowym 8 napojów o smaku waniliowym 2 napoje o smaku owoców leśnych 6 zup brokułowych 5 zup porowych 4 zupy o smaku orientalnym 8 zup o smaku grzybowym 1 zupę o smaku kurczaka z grzybami 5 zup o smaku jarzynowym Wszystkie produkty są nowe i mają gwarancję do początku 2009 roku! Proszę o kontakt pod adresem: selenne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglaczek
Ja bardzo chętnie odkupię .... 6 zup brokułowych 4 zupy o smaku orientalnym 8 zup o smaku grzybowym 1 zupę o smaku kurczaka z grzybami 8 napojów o smaku waniliowym CHyba że koniecznie chcesz sprzedać wszytsko na raz... też wezmę ;) bo jestem własnie w kropce... kupiłam diety na tydzień a okazało się że mój konsultant wyjechał! I nie wiem zupełnie co robić !!! Poratuj, poratuj.....!!!! A wogole witam was, dzisiaj jest mój 10 dzień - wreszcie liczba 2 cyfrowa. Startowałam : 153 cm wzrostu (wiem mikrus) a waga coś jakieś 62 kg. Tak jakoś przynajmniej bo już byłam tak załamana że się nie wazyłam. Poprosiłam siostrę żeby co jakiś czas patrzyła co wskazuje waga i mi udzielała tylko informacji że jest mniej kg na wadze... a podobno jest mniej... Po 10 dniach jestem 1,2 kg lżejsza. Nie wiem właściwie czemu tak mało schudłam... po ciuchach też nie widze za bardzo, no ale mam nadzieje.... mam nadzieje. I liczę że dodacie mi otuchy. Chciałabym dojść do wagi 52 kg. Jak myślicie uda się choćby polowę na ścisłej ? Mam bardzo słabą przemianę materii i kłopoty hormonalne więc wiem, że będzie trudno... Smutno jakoś tak w taką pogodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
witam ponownie. moze na wstepie cos o sobie mam 25lat,183cm wzrostu no i waze...100kg,fakt faktem troszke sie ubilem na silowni,ale mimo to 100kg to duzo za duzo:)Dzis dzien 2. z cambridge.1.dzień very good,smaki ok,myslalem ze bedzie gorzej;P Kusilo strasznie zeby zajrzec do lodowki,ale udalo sie,glodu nie czulem prawie wcale,tylko nie wiem czy za sprawa posilkow czy jedzenia z poprzedniego dnia!W razie pytan...smialo,odpowiem szczerze i najszybciej jak to mozliwe... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
Dobry wieczór wszystkim... Właśnie mija drugi dzień z cambridge, jak to u mnie we wieczory bywa, chce się zajrzeć do lodówki w poszukiwaniu przekąski, ale jestem trwały i ćwiczę silną wolę, która na ogól nie jest u mnie tak silna, jakbym chciał:) Ciągła myśl o zjedzeniu czegoś pysznego nie daje spokoju i nie dlatego, że zupki czy shake są niesmaczne, ale...jak ktoś kocha gotować i jeść, to jak mu przetłumaczyć.Opis menu: śniadanie-shake o smaku cappuccino(zajeb...lepszy od mrożonej frape), obiad-zupka jarzynowa(ok), podwieczorek-baton czeko(bardzo fajny),no i kolacja-zupka pomidorowa(bałem się,że nie będzie o smaku pomidorów,bo gdzieś tam wcześniej przeczytałem,ale jest baaardzo smaczna):)Na wadze na razie nie staję, bo chyba nie ma sensu! Spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotel
jeszcze się zastanawiam nad zastosowaniem diety, obawiam się wiszącej skóry i zmarszczek, szukam konsultantki dc na terenie Chrzanowa lub okolic-woj. małopolskie lub ślaskie, gdzie znaleźć inf. na temat osób rozprowadzajacych tą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×