Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Sylwik37
dla czego nic nie warte??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
W PONIEDZIAŁEK SKŁADAM ZAMÓWIENIE,ALE BARDZO MNIE MARTWI ŻE NIKT NIE PISZE W TYM FORUM??????? MYŚLAŁAM,ŻE TĄ DIETE POKONAM Z KOLEŻANKAMI NIE WIEM CZY SAMA DAM RADE.CZYTAŁAM JUŻ CHYBA WSZYSTKIE POSTY I DZIEWCZYNY BARDZO SIĘ WSPIERAŁY.NIE CHCE BYĆ SAMA!!!:::::::}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
halo halo nnattikk dla czego u ciebie taka cisza? napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
Witam Wszystkich :) Ja zastanawia się nad kupnem DC ale narazie na 10dni, zobaczę jak dam radę a motywację mami to bardzo silną. Też z reguły mam niskie ciśnienie ale myślę, że dam radę. Potrzebuje porady gdzie mogę najbliżej siebie znaleźć konsultantkę? nie wiem gdzie szukać? Naprawdę można wszystko załatwić telefonicznie?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
MIŁO POWITAĆ KOGOŚ NA TYM FORUM JEŚLI CHODZI O ZAMÓWIENIA TO JA ZAŁATWIŁAM WSZYSTKO PRZEZ TELEFON.JA W PONIEDZAŁEK ZAMÓWIŁAM DZISIAJ JUŻ DOSTAŁAM PACZKE POSIŁKÓW NA 14 DNI.ALE ZACZNE OD PONIEDZIAŁKU WIĘC MOŻEMY ZACZĄĆ RAZEM ESMERALDO636 ZAPRASZAM :::::}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAM SERDECZNIE } DZISIAJ MÓJ PIERWSZY DZIEŃ NA DC JESTEM PO BATONIKU . SMAK NAWET NAWET GŁODU NIE CZUĆ MAM NADZIEJE ŻE DAM RADE. MOJA WAGA TO 70,70KG WZROST 166CM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
Witaj Sylwik37 :) niestety nie zaczniemy razem bo biorę jeszcze antybiotyki od dermatologa i muszę trochę poczekać, zresztą jeszcze nie kupiłam dietki - ale kupię napewno. Życzę ci wytrwałości - napewno ci się uda jeśli tylko będziesz bardzo tego chciała. Daj znać jak ci idzie - jaki smak mają te "pyszności"? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
hey:) Dzięki "Sylwik 37" za zaproszenie ale niestety jeszcze nie mogę zacząć dietki razem z tobą bo biorę jeszcze antybiotyki od dermatologa(kuracja na cere) i jeszcze nie kupiłam DC ale licytuję ;) Życzę ci wytrwałości, napewno ci się uda jeśli tylko będziesz bardzo chciała-wszystko zależy od ciebie. Trzymaj się!! oczywiście pisz jak ci idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
Hey:) dzięki Sylwik 37 za zaproszenie ale niestety nie mogę zacząć z tobą bo nie mam jeszcze tych "pyszności" z DC bo dopiero licytuję, ale też dlatego że od 15 stycznia mam kurację antybiotykową na cerę i muszę trochę poczekać... ale życzę Ci wytrwałości i pisz jak ci idzie- jestem bardzo ciekawa. Napewno Ci się uda jeśli tylko będziesz bardzo chciała-człowiek jak czegoś bardzo chce z reguły to osiąga-nie odstępuj od tej reguły. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
MóJ 2- DZIEń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
MóJ 2- DZIEń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
Witam serdecznie mój 2- dzień .Wczoraj bardzo dziwnie sie czuła dreszcze ,zimno-ciepło ,głowa trochę bolała,nie ukrywam wystraszyłam się. Dzisiaj wypiła napój ze słomką bananowy, żurek, napój waniliowy i pije duuuuuuuużo wody.Czuje się dobrze Ale co najdziwniejsze , że od wczoraj -1kg SZOK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
Witam serdecznie mój 2- dzień .Wczoraj bardzo dziwnie sie czuła dreszcze ,zimno-ciepło ,głowa trochę bolała,nie ukrywam wystraszyłam się. Dzisiaj wypiła napój ze słomką bananowy, żurek, napój waniliowy i pije duuuuuuuużo wody.Czuje się dobrze Ale co najdziwniejsze , że od wczoraj -1kg SZOK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
Witam serdecznie mój 2- dzień .Wczoraj bardzo dziwnie sie czułam dreszcze ,zimno-ciepło ,głowa trochę bolała,nie ukrywam wystraszyłam się. Dzisiaj wypiłam napój ze słomką bananowy, żurek, napój waniliowy i pije duuuuuuuużo wody.Czuje się dobrze Ale co najdziwniejsze , że od wczoraj -1kg SZOK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
Witam serdecznie mój 2- dzień .Wczoraj bardzo dziwnie sie czułam dreszcze ,zimno-ciepło ,głowa trochę bolała,nie ukrywam wystraszyłam się. Dzisiaj wypiłam napój ze słomką bananowy, żurek, napój waniliowy i pije duuuuuuuużo wody.Czuje się dobrze Ale co najdziwniejsze , że od wczoraj -1kg SZOK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
widzę, że nie tylko mi się wiadomości powieliły :) najpierw wyskakiwał mi problem i znowu automatycznie czyściło mi wiadomość. widocznie początki nie są trudne tylko w diecie - hi hi. Ale skoro mówisz że już kilogram mniej to oczywiście gratuluję!!!! a ile chcesz zgubić? bo ja jestem niższa sporo od ciebie a wagowo nie tak dużo mniej. już nie mogę się doczekać kiedy zacznę i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
kurczę a jak wytrzymujesz z ilością jedzenia?? ja to jestem łakomczuch na słodycze. A zaczęłam tyć po hormonach, tzn jak je odstawiłam. skoro czytałaś sporo o tej diecie to może wiesz jak reaguje na schudnięcie skóra, chodzi mi np. o brzuszek - jak mi teraz wystaje taki "śmietniczek" to czy po schudnięciu ta skóra nie zrobi się jak kobietkom po porodzie?? pewnie trzeba stosować jakieś balsamy na jędrność skóry, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
CZEŚĆ ESMERALDA NIE MOGŁAM WYSŁAĆ WCZARAJ ŻADNEJ WIADOMOŚCI.CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ ŻE JA TEŻ JESTEM ŁAKOMCZUCH 01,01,2008 ROKU RZUCIŁAM PALENIE PO 20 LATACH I PRZYTYŁAM OKOŁO 12 KG ,ALE O DZIWO NA TEJ DIECIE NIE CZUJE SIĘ W OGÓLE GŁODU .DZISIAJ RANO WAŻŁAM 68,90 KG A WYSTARTOWAŁAM Z WAGA 70,70 KG WIĘC JESTEM ZACHWYCONA.BARDZO DOBRE SĄ NAPOJE ZE SŁOMKĄ BATONY CZEKOLADOWE,ZUPA ŻUREK I NAPÓJ WANILJOWY.OKROPNA BYŁA ZUPA KURCZAK Z GRZYBAMI.PIJE OK 4L WODY I CZUJE SIĘ SUPER.W PIIERWSZY DZIEŃ ZA MAŁO WYPIŁAM I CZUŁAM SIĘ ŻLE. POWIEM TAK SZCZEŻE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
oj Sylwik rzuciłaś palenie - no no chwali się taki postęp!!!! jestem pełna podziwu :) i dietka DC - kobietko jesteś "mocna". nie mogę się doczekać kiedy zacznę "kurację". pytałam wcześniej czy wiesz może co się dzieje z ciałem podczas diety tzn ze skórą na ciele?? jak dziś się laleczko czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
JEŚLI CHODZI O BRZUCH TO MYŚLE , ŻE TO ZALEŻY OD WIEKU I KAŻDY TEZ MA INNA BUDOWE .TROCHE ĆWICZEŃ ZAWSZE SIĘ PRZYDA .JADŁAM TERAZ 1/2 BATONA CZEKOLADOWEDO NA OBIAD 1/2 ZUPY JARZYNOWEJ I 1/2 ZUPY POROWEJ NAWET NAWET .NA KOLACJE ZOSTAWIŁAM SOBIE 1/2 ZUPY ŻUREK JADŁAM WCZORAJ I Z TYCH ZUP BYŁA NAJ!!!!!WYPIŁAM 2L WODY =HERBATKI I 1-KAWA RANO +NAPÓJ ZE SŁOMKĄ CZEKOLADOWY { PYCHA }.CZUJE SIĘ BARDZO DOBRZE .MYŚLAŁAM ,ŻE BĘDZIE GORZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda636
siemka Sylwik ! jak minął kolejny dzień?? nie masz takiego poczucia, ze brakuje ci siły?? a jakie masz ciśnienie? ile zapłaciłaś za zestaw na 21 dni? i gdzie kupiłaś? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti100
Witam Was:) Dzisiaj rozpoczęlam mój 3 dzień na DC. Straciłam 2,5 kg przez 2 dni- wiadomo ,że głownie wodę -zobaczymyjak pójdzie dalej. Startowałam z wagi 102,5 przy wzroscie 177. Ciało zrobiło się jakies takie luźniejsze , ale zaczynam od dzsiiaj masaże. I to jest moja rada- jeśli nie macie siły ćwiczyć poszukajcie dobrej a niedrogiej masażystki. Ja taką znalazłam i płace za godzinny masaż 30 zł- dla porownania w salonach kosmetycznych za masaż chca ok 80 zł. trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny naDC i jeśli pozowlicie dołączę do tego topiku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
CZEŚĆ ESMERALDA363 JA KUPIŁAM 14-DNI ZA 310 ZŁ Z PRZESYŁKĄ ZAMÓWIŁAM TELEFONICZNIE Z WARSZAWY ZE STRONY INTERNETOWEJ DC.DZISIAJ 5-DZIEŃ WAGA RANO 67,70 KG WIĘC - 3 KG .TYLKO MAM PROBLEM BO CHYBA MAM GRYPE CZUJE SIĘ FATALNIE.JESTEM OSŁBIONA .NIE WIEM CZY TO MA ZWIĄZEK Z TĄ DC. TRZY POSIŁKI WYSTARCZAJĄ ŻEBY ZABIĆ GŁÓD ,ALE SIŁY NA PEWNO NIE DAJĄ.NIE WOLNO ĆWICZYĆ TO WIEM NA PEWNO!!!!! BRZUCH ROZLAZŁY ALE DUZO MNIEJSZY .BEZ ĆWICZEŃ NAPEWNO SIĘ NIE OBEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
WITAJ SERDECZNIE BET10 BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JEST KTOŚ NOWY TYM BARDZIEJ ŻE MNIEJ / WIĘCEJ W TYCH SAMYCH DNIACH DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
DZIEWCZYNY JA MAM CIĄGLE PROBLEM Z WYSŁANIEM WIADOMOŚCI JUŻ NAWET NIE WIEM CZY POSZŁO CZY NIE. MIMO WSZYSTKO MIŁEGO DNIA ŻYCZE I CZEKAM NA WIADOMOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti100
Witam Was. Dzisiaj 4 dzień - waga 99,5. Trzeba sie zacząc mierzyć. Mówią , że wazyć nie powinno sie codziennie ( o zgrozo jak sie nie skusic) ale za to mierzyć. Podobno cm znikają w oczach:) Ja ze względu na wzrost mam 4 posiłki dziennie. Z głodem sobie radze bo sie zaparlam i czuje sie obrzydliwie z tym moim cielskiem. Słaba niestety jestem. Staram sie pic duzo, ale co to jest 600 kcal dziennie>? Siła rzeczy organizm musi się w końcu przestawic na pobieranie energii z tłuszczu:) Sylwik ile masz wzrostu? Dojście dotakiej wagi jaką masz obecnie Ty to moje marzenie , choć nie wiem czy realne bo latka lecą i w tym roku mi stuknie 42:( Oslabiona jestes częściowo dietą a częsciowo grypą zapewne też. Madre głowy mowia, że w przypadku choroby należy dietę przerwac. Ale wyobrażam sobie jak to trudno . Sama nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji. Grypy sie w zasadzie nie leczy żadnymi antybiotykami. Hmm Trzymam kciuki :) Zbliża się weekend to może w wyrku przeleżysz te pare dni:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulwik37
Witam się serdecznie Beti GRATULUJE SPADKU WAGI JA MAM 166 CM W WYSTARTOWAŁAM Z WAGI 72KG ALE JAK PRZYGOTOWYWAŁAM SIĘ DO DIETY TO SAMA ZRZUCIŁAM DO 70,70KG WCZORAJ MIAŁAM RANO JUŻ 67,70KG BYŁAM CAŁA W SKOWRONKACH ,A POTEM TA OKROPNA GORĄCZKA 39 S .CHOROBA MNIE ZAWSZE OMIJAŁA , MYŚLĘ ŻE TO DLA TEGO ŻE ORGANIZM NA DIECIE JEST BARDZO OSŁABIONY. WCZORAJ ZJADŁAM KANAPKĘ NA KOLACJE I PIJE HERBATĘ Z CYTRYNĄ I CUKREM BIORĘ LEKI ORGANIZM MUSI MIEĆ SIŁĘ DO WALKI Z CHOROBĄ.JAK TYLKO POCZUJE SIĘ LEPIEJ OD RAZU WRACAM NA ŚCISŁĄ.JA ZAWSZE BYŁAM BARDZO CHUDA NAWET PO DZIECIACH WARZYŁAM 58 KG .ALE ROK TEMU RZUCIŁAM PALENIE DLA TEGO TAK PRZYTYŁAM .DUUUŻO JADŁAM TERAZ CHCĘ ODZYSKAĆ SWOJĄ WAGĘ .SZKODA MI TYCH WSZYSTKICH UBRAŃ KTÓRE CIĄGLE TAM NA MNIE W SZAFIE CZEKAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti100
Witaj:) Dobrze zrobilas, że dajesz organizmowi siłę na walkę z choroba. Przy takiej temperaturze to rzewczywiście nie ma żartow. Wyzdrowiejesz to wrocisz do diety , a ja mam do zrzucenia 30 kg więc napewno razem powalczymy:) W sierpniu idę na wesele , gdzie jestem swiadkiem u mojego brata i musze wygladąc jak człowiek , wiec napewno diety nie przerwę. Teraz do 22 lutego mam dietę ścisłą- póxniej wyjeżdzam w gory na tydzień i wejdę na mieszaną a po powrocie zaczynam na nowo ścisłą. No i oczywiście masuję sie - 3 razy w tygodniu godzinny masaż- mam masażystke , która maltretuje moje ciało na początku bolało- teraz juz się skóra przyzwyczaiła. Przyznam szczerze ,ze po pierwszym masażu to tak mnie mięśnie bolaly jakbym była na aerobiku. Normalnie zakwasy miałam. Moja masażystka głownie sie skupia na moim brzuchu gdyz tam mam najwiecej tkanki tłuszczowej. U mnie wogóle ten tłuszcz sie dziwnie zbiera - bo nogi mam szczupłe , dupke też, za to od pasa w góre - wielka baba ze mnie. Buziaki i zdrowiej szybciutko a przede wszystkim nie wyłaź z wyrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×