Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Hej Libusza:) wczoraj czułam się już zdecydowanie lepiej....nawet poprasowałowałam mężowi koszule (a było ich trochę, bo aż z 2 tygodni). Ciekawe jak Ci pójdzie wychodzenie z diety:) Dzisiaj mam 6 dzień, a przede mną jeszcze 15 dni....ale jestem na etepie takim, że nie chce mi się już jejść. Te posiłki z DC plus kawka z mleczkiem 0,5% wystarczają:) Grubcia!- Trzymam kciuki..i życzę wytrwałości!! M_Luna: ale niespodzianka..Ja urodziłam się w Mysłowicach i mieszkałam, aż do września zeszłego roku:) Dokładnie to całe moje dzieciństwo spędziłam na Wielkiej Skotnicy...podstawówka nr 1 no i Liceum na Mickiewicza:) Może się znamy??;) Katkabratka-zapraszamy do grona katujących się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Witam was cieplutko!!! Dziś pierwszy dzień ....batonik z rana na śniadanko oki ale zupa pomidorowa (moja ulubiona!!!) w smaku...zaraz to nie miało żadnego smaku....po tych 3 tygodniach nawet plasterek sera będzie dla mnie niebem w w przysłowiowej "gębie"!!!! Desdemonka jaki ten światek jest mały...;)... ja mieszkałam na Brzęczkach przy dużym Kościele i tam też chodziłam do szkoły , choć od jakichś 4 lat mieszkam właśnie na Skocie ul. Armii Krajowej 2b....może sie faktycznie będziemy znały choćby z widzenia, kto wie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej dziewczyny Dzisiaj mam tak dobry humor, iż stwierdzilam ze przedluze sobie scisla o jeszcze dwa dni, a od poniedzialku zaczne wychodzic. Poza tym wszytko dobrze. Nawet moj kolega z pracy zauwazyl ze schudlam:)) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Cześc dziewczyny własnie przyszła moja dieta, od jutra zaczynam. 3majcie za mnie kciuki:) Jestem strasznie ciekawa, dziś się dokłądnie zważę i zmierzę. Na początek wzięłam sobie na 10 dni kurację i zobaczymy czy będę w stanie to przetrzymać Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..... a ja sobie sprawiam prezenty:) Wczoraj torebka i sandałki, a dzisiaj kolczyki;)) Powiem Wam, że z dnia na dzień czuję się lżejsza i zauważyłam, że idąc ulicą uśmiecham się:) W sumie czuje się świetnie, ale muszę Wam się przyznać, że udało mi się wczoraj zablokować kartę bankomatową... Stałam przed bankomatem i jakoś mnie zaćmiło...nie wiem co mnie pokusiło, ale zaczęłąm sobie \"strzelać\" cyferkami;) Po drugim razie mając świadomość, że jak źle wpiszę to sobie zablokuję, jakiś diabeł mnie namówił i strzeliłam....i oczywiście pudło... ha,ha Teraz \"gonię\" męża, żeby poszedł do oddziału banku i odblokował...Nie powiem, żeby był szczęśliwy z tego tytułu;) ale pójdzie bo przecież żonka odchudza sie i jest słabawa;))) Libusza: gratuluję efektu....a ile schudłaś, jeżeli można wiedzieć?? Ja jutro idę do konsultantki na pomiar i po dalsze jedzonko... M_Luna czy ta pomidorowa jest okey?? Libusz mówiła o jarzynowej więc wezmę. W sumie cały tydzień jadłam grzybowa:) Pozdrawiam Was cieplutko...idę zmienić benek kotom w kuwecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej! Jutro rano sie zwaze i popoludniu napisze. Co do blakad to ja ostatnio tak sobie strzelalam pin w telefonie. Doszlo do tego ze musialam szukac papierow zeby znalezc puk i odblokowac tel. Wlasnie zrobilam rodzinie wielka kalacje skladajaca sie z kiku dan. Stwierdzilaz ze jak sama nie jem to chociaz rodzine nakarmie:). Jestem ciekawa jak im bedzie smakowac bo wszystko doprawialam na oko niczego nie probujac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
CZEŚĆ DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE WALKE ZACZYNAM PO IMIENINACZH MOJEJ TEŚCIOWEJ TO JUŻ NIEDŁUGO. MAM NADZEJE ŻE MI SIĘ UDA. PRZYDA SIĘ KAŻDA POMOC NAWET TA NA ODLEGŁOŚĆ .JA JESTEM Z WARSZAWY .I MAM CUDOWNEGO 1.5 ROCZNEGO SYNA (SEBASTIAN) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
No i stało się. Zaczęłam dzis dietkę Na początek koktail z owoców leśnych, ale świństwo Czytałam Wasze opinie na ten temat i pisałyście że jest niedobry dlatego poszedł na pierwszsy ogień, mam nadzieję że reszta frykasów będzie lepsza. Jest dopiero po 9 a ja mam w sobie już ponad litr wody tak mi się pić chce, przez to mohje pragnienie mam więcej kg niż rano ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza.....Ty to lubisz się katować;) Ja mam na 3 tygodnie dyspenzę u męża;) Sam sobie radzi jakoś z jedzeniem:) M_Luna....jak pojadę do rodziców do Mysłowic to dam znać...może sie umówimy na sałtakę;) ha,ha,ha,ha Sylwunia 1987 - Trzymaj się i pij!!!! Pij ile wlezie:) Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-Luna
Helooo kobitki;) Lubisza z mojej strony także gratulacje z okazji zrzucenia zbędnych kilogramków:) A kolacyjka jak smakowała rodzince?? Desdemonka pomidorowa jak dla mnie nie za dobra trochę mnie skrzywiło po pierwszej łyżeczce...buuu...musiałam sobię odrobinkę przyprawic do smaku żeby było jadalne;) Sałatka czemu nie jestem za...brzmi całkiem smakowicie i... dietetycznie;);) Sylwunia witamy w naszym gronie...będziemy trzymać kciuki;) Ty owoce leśne masz już za sobą ja dopiero przed zostawiłam sobie je na koniec....choć nie wiem czy to dobra decyzja....ale koktail w kartoniku bananowy pierwsza klasa polecam;) katkabratka...trzymaj sie nas z nami nie zginiesz..a za to schudniesz;) napewno ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Czesc dziewczyny Dzis 10 dzien, ale jeszcze nie wiem czy ostatni scislej. Wszystko zalezy od jutrzejszego nastroju:) Co do wczorajszej kolacji to podobno byla bardzo dobra, tylko do salatki dodalam troche za malo majonezu ale to w trosce o ich zdrowie;) Desdemonka- specjalnie dla Ciebie sie dzisiaj zwazylam:) i chce powiedziec ze schudlam mniej niz oczekiwalam ( 5 kg ), chociaz jak na 9 dni to i tak chyba nie tak malo. M_Luna jak dla mnie owoce lesne byly nawet dobre ( nie trzeba zostawiac na koniec), chociaz pomidorowa tez mi smakowala, wiec moze mam jakis dziwny gust. Nie do zjedzenia natomiast jest makaron z sosem grzybowym, zostawilam i kupilam cos innego w zamian. Gdyby dita tylko z tego sie skladala by byla dla mnie nie do przejscia. katkabratka czekamy az do nas dolaczysz pozdrowienia PS Czy jest tu ktos z Polski polnocnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libusza....5 kg to moim zdaniem extra...Zresztą z tego co pamiętam zbijasz wagię z prawidłowego BMI na jeszcze lepsze;))) Dzisiaj wieczorem jestem umówiona z konsultanką....zobaczymy ile mi ubyło tłuszczyku...;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Desdemonka Jak twoje pomiary u konsultanki bo jestem ciekawa. Ja przed chwila stwierdzilam ze musze kupic nowa porzadna wage bo stara cos szwankuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Za mną pierwszy dzień dietki, nie byo tragicznie choć to co jadlam nie jest godne polecenia :) Na śniadanko koktail z owoców leśnych bleee, zupa pomidorowa ledwo przeszla mi przez gardło , za to mój mąż powiedział że jest pycha... Na kolacje batonik czekoladowy, był całkiem niezły tylko że założyli mi w środe aparat ortodontyczny i mam problem z gryzieniem, takze było dość ciężko :P Na śniadanko wypiłam dziś koktail waniliowy, nastawiłam się że będzie okropny bo nie przepadam za wanilią a tu proszsę miła nhies[podzianka, wanilia jest pycha :) Schudłam tylko 0,3 kg :( Myslałam że po 1 dniu będzie lepiej, ale to nic... Walczę dalej libusza ja jestem z Sopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza... jest mnie o 4,2 kg mniej;) Kupiłam sobie jedzonko na kolejny tydzień:) Postanowiłam spróbować wszystkiego:) (tak dla odmiany);) Na śniadanie zjadłam pomdorową i powiem, że pomimo tego, iż czuje się jakbym jadla przecier pomidorowy to ona nie jest taka zła:) Zobaczymy jak inne specjały;) Dzisiaj od rana wysprzątaliśmy z mężem mieszkanko:) W końcu po praktycznie półtorej tygodnia:) Jakoś wcześniej nie miałam siły.. Jutro jadę na lotnisko koło Berlina po bratową i bratanice...szczęściary wracają po dwutygodniowych wczasach... Muszę jutro wykazać się silną wolą bo jak znam życie bratowa będzie mnie kusiła, abym sobie strzeliła piweczko:) Pozdrawiam i ide pociumkać batona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Słuchajcie dziewczyny czy to normalne że w ciągu dzisiejszego dnia przytyłam 0,5 kg? Przecież przestrzegam dziety rygorystycznie nie jem nic poza tym co powinnam jesc a mimo to moja waga jest wyższa :( Czy to przez tą ilość wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwunia..nie kontroluj wagi codziennie.... To normalne, że rano się waży mniej a wieczorem więcej....W moim przypadku bywa i różnica kilograma;) Więc obiecaj sobie, ze zważysz sie dopero za tydzień..i tak też zrób.. Głowa do góry i nie poddawaj się Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Hej dziewczyny Witam u mnie 4 dzien diety na obiad ..jarzynowa...boziu co za paskudny smak odradzam wszystkim to już wole pomidorową... za to wczorajszy żurek niczego sobie z ciekawości stanę sobie na wadze jutro w pracy zobaczymy jak będzie pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Dziewczyny waze sie raz dziennie rano, dzis 5 dzien mojej dietki a ja schudlam tylko 0,5 kg:( Nie widze sensu stosowania tej diety skot\ro to tylko taki ubytek wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Sylwunia nie waz sie codziennie. Wez tydzien na wstrzymanie i wtedy sie zwaz. Bedzie dobrze. Ja dzis pierwszy dzien wychodzacej. Na obiad gotowane miesko i brokul:) Mam nadzieje ze nadal bede chudnac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
hej Desdemonka Gratulacje utraty juz tylu kg, byle tak dalej szlo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza:) Życzę smacznego i utraty dalszych niechcianych kilogramów;) Przede mną jeszcze 11 dni ścisłej diety..Mam nadzieję dalej chudną ponieważ mam z czego;) do wymarzibej wagi brakuje mi hohohoh, a moze i więcej.... Póki co zajadam wszystko i wszystko mi smakuje...No może pomidorowa najmniej...ale da się zjejść;) W niedzielę jadłam na obiad makaron z grzybami...no i oparłam się pokusie zjedzenia kurczaczków z KFC, które zajadali goście i mój mąż;) Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Witam wszystkich! Wczoraj zaczęłam DC po raz drugi po ok. 3 latach. Wtedy efekt był świetny. Nie wiem ile kilogramów, bo się nie wazyłam, patrzyłam tylko po ciuchach. Waga coś wolno mi spadała, więc jej w ogóle nie używałam. Ale widać było że schudłam. Musiałam kupować ubrania 3 rozmiary mniejsze!! Oczywiście przytyłam z powrotem, i to z nawiązką, ale w ogóle sie nie oszczędzałam. Niestety jestem nauczycielem w Technikum Gastronomicznym, więc zajęcia praktyczne, rózne bankiety i imprezy...... same rozumiecie...... trudo sie oprzeć pokusie. Teraz wakacje, więc zaczynam jeszcze raz. Jestem głodna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed chwilą robiłam spaghetti dla mojego faceta i ślinka mi leciała. Ale dam rade, bo juz nie mogę na siebie patrzeć!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOODKA
czesc dziewczyny, moja waga tez szwankuje jak na nia staje to wyswietla "PROSZE SIE WAZYC POJEDYNCZO!" :D wczoraj zaczelam 2 serie DC, kilka tygodni temu (3-4 strony temu) przerwalam ze wzgledy na okres i jakies tam niskie samopoczucie. Od wczoraj znow na torach.. Mecze koktajle lesne i jarzynowki, bo ich nienawidze, mam nadzieje je wykonczyc w tym tygodniu i zaczac sie delektowac innymi.. :) ciesze sie ze sie tu rozkrecilo, gratuluje wszystkim dziewczynom wytrwalosci. buziaki Doodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne dziewczyny:) Zawsze uważałam, że w kupie raźniej;) Ja właśnie zjadłam pyszniutkiego czekoladowego batonika:))) popijając niegazwaną wodą mineralną:) Pozdrawiam więc wszystkie dzielne kobietki:) i do \"usłyszenia\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
hej Witam wszystkie nowe osoby. Ja juz wychodze z diety dzis drugi dzien. Nie waze sie bo pewnie bym sie zdenerwowala ze nic nie chudne:) trzymam za wszystkich kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza...aż jestem ciekawa jak efekty podczas diety mieszanej;) M_Luna co u Ciebie?? Milczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Desdemonka Co do efektow to nie mam pojecia, wydaje mi sie ze juz nic nie chudne, ale nadal nie chce mi sie zbytnio jesc wiec jest ok. Byle tak dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Witam Dziś mój trzeci dzień, jest OK, tylko prawie z WC nie wychodze po tych litrach wody, które w siebie wlewam:) Jadłam dziś pierwszy raz żurek - przepyszny - albo już jestem tak wygłodniała:). Czy ktos może wie, czy można pic zwykłą, czarna herbatę? Różne źródła podają co innego, że można czerwoną i zieloną, ale nie mozna czarnej i owocowej. Owocową to rozumiem, ale czarna? Nawet gdzies mi sie obiło o uszy, że można słodzik, ale nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×