Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Avanturka
Hej Wszystkim!! Ja zaczęłam wczoraj, czyli dzisiaj już prawie minął drugi dzień...uchh ciężko, ale trzeba się trzymać, do sylwestra niedaleko:) Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avanturka
Hej Wszystkim!! Ja zaczęłam wczoraj, czyli dzisiaj już prawie minął drugi dzień...uchh ciężko, ale trzeba się trzymać, do sylwestra niedaleko:) Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza11
czy ktoś z Was stosował głodówki najlepiej krótkoczasowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grubaska
Czy zagladaja tu weteranki DC? Jak tak to prosze o porady odnosnie odzywiania po ukonczeniu dietki Avanturka najgorsze sa pierwsze 4 dni,pozniej juz jest duuuuuuuzo latwiej,nie chce sie tak bardzo jesc.Zycze wytrwalosci!!! Iza sa rozne opinie na temat glodowek...najbardziej niekorzystna jest ta ze mozna na zawsze spowolnic metabolizm.Najlepiej zapytac lekarza Pozdrawiam wszystkie walczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grubaska
Czy zagladaja tu weteranki DC? Jak tak to prosze o porady odnosnie odzywiania po ukonczeniu dietki Avanturka najgorsze sa pierwsze 4 dni,pozniej juz jest duuuuuuuzo latwiej,nie chce sie tak bardzo jesc.Zycze wytrwalosci!!! Iza sa rozne opinie na temat glodowek...najbardziej niekorzystna jest ta ze mozna na zawsze spowolnic metabolizm.Najlepiej zapytac lekarza Pozdrawiam wszystkie walczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grubaska
Czy zagladaja tu weteranki DC? Jak tak to prosze o porady odnosnie odzywiania po ukonczeniu dietki Avanturka najgorsze sa pierwsze 4 dni,pozniej juz jest duuuuuuuzo latwiej,nie chce sie tak bardzo jesc.Zycze wytrwalosci!!! Iza sa rozne opinie na temat glodowek...najbardziej niekorzystna jest ta ze mozna na zawsze spowolnic metabolizm.Najlepiej zapytac lekarza Pozdrawiam wszystkie walczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towlasnieja
witam. pilnie poszukuje diety cambridge. dziewczyny czy macie moze do sprzedania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towlasnieja
witam. pilnie poszukuje diety cambridge. dziewczyny czy macie moze do sprzedania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towlasnieja
witam. pilnie p[oszukuj e diety cambridge zeby zakupic. jak macie dziewczyny, tp pols piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika72
mam do sprzedania żurek i zupę grzybową, jeśli ktoś potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika72
mam do sprzedania żurek i zupę grzybową, jeśli ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika72
mam do sprzedania żurek i zupę grzybową, jeśli ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaika72
mam do sprzedania żurek i zupę grzybową, jeśli ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
jestem 3 dzien na tej dieicie i jestem troszke glodna, a zjadlam juz batona karmelowego i wypilam napoj cappucino. te napoje wogole mi nie podchodza, co innego zupki- sa przepyszbe. Batoniki tez super, zawsze troche slodyczy. :) A Wy jak?? ja zamowilam sobie na 2 tygodnie i bede wlasnie przez 2 tyg na scislej, a potem chyba przjde na south beach, bo nie stac mnie juz na mieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturia
kobietki a po ile płacicie teraz za te produkty? stosowałam tę dietę 5 lat temu i kupowałam zupki i napoje po 5,50 z teraz mówią że po 7 złotych!!! to o wiele drożej :( udaje Wam się kupowac to taniej? w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturia
kobietki a po ile płacicie teraz za te produkty? stosowałam tę dietę 5 lat temu i kupowałam zupki i napoje po 5,50 z teraz mówią że po 7 złotych!!! to o wiele drożej :( udaje Wam się kupowac to taniej? w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturia
macie jakiś namiar na konsultanta w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturia
macie jakiś namiar na konsultanta w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaolszka
ja dzis 10 dzien diety cambridge, a nic nie schudlam chyba... porazka normalnie, tyle kasy w bloto poszlo.....ja pierdziele nie wiem juz co robic.... moze kopenhaska po tym. albo co myslicie na temat takiejj dietki: np. na sniadanko omlet z dwoch jajek, potem kolo 11 twarozek z cynamonem i slodzikiem, potem o 13 kolejna porcja twrozku chudego( czyli razem 300g na dzien twarozku, ktory w 100gramach ma 100 kcal) potem jak wroce do domu, kolo 16 serek wiejski lub tunczyk, a potem nakolcyje jakis kawalek mieska?? to jest b. duzo bialka, i w sumie dobrze, bo nie chce przytyc po tej cambridge. co mylicie lepsze- kopenhaska czy ta moja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczek_
dziewczyny wracam na forum. Pisanie bardzo mi pomagało kiedy odchudzałam sie prawie dwa lata temu. wytrwałam pilnując sie około 19miesiecy, ale coś we mnie pękło i obecnie pomimo chęci mam problem "wrócić". 12 lutego 2007 wazyłam 94kg, najnizsza osiagnięta waga to 73 kg, obecnie 83(ZGROZA!!!!). Dziś rano zeżarłam 1,5 bajaderki. Uświadomiłam sobie że codziennie rano od ok 4 miesiecy oszukuje sie że zaczne od jutra a dziś to ten ostatni dzień obżarstwa. kocham słodycze a właściwie wszystko co czekoladowe. To nałóg. Chce być znowu wolna!!! Właśnie ide do apteki po DC!!! WRACAM DO SZANOWANIA SIEBIE POPRZEZ KONTROLOWANIE TEGO CO JEM!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattikk
Witam :) jestem od oniedzialku t.j. 5 styczeń na DC wyłacznej i szczerze mówiąc to czuje sie okropnie i nie wiem jak wytrzymac , jestem nerwowa i nie wiem jak dalej wytrwać, pomorzcie mi to przetrwać :( pozdrawiam i gratuluje tym co sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattikk
Witam :) jestem od oniedzialku t.j. 5 styczeń na DC wyłacznej i szczerze mówiąc to czuje sie okropnie i nie wiem jak wytrzymac , jestem nerwowa i nie wiem jak dalej wytrwać, pomorzcie mi to przetrwać :( pozdrawiam i gratuluje tym co sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattikk
hejka nie wiemczy moj porzedni post doszedl, jestem od 5 styczna na DC wylaczneji juz sobie nie radze, zle sie czuje i jestem nerwowa,prosze pomorzcie mi jakos to wytrwac, pozdrawiam i gratuluje tym ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattikk
hejka nie wiemczy moj porzedni post doszedl, jestem od 5 styczna na DC wylaczneji juz sobie nie radze, zle sie czuje i jestem nerwowa,prosze pomorzcie mi jakos to wytrwac, pozdrawiam i gratuluje tym ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattikk
hejka nie wiemczy moj porzedni post doszedl, jestem od 5 styczna na DC wylaczneji juz sobie nie radze, zle sie czuje i jestem nerwowa,prosze pomorzcie mi jakos to wytrwac, pozdrawiam i gratuluje tym ktorym sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adafia
Witam. Jestem na DC od pierwszego dnia roku, czytam i nie wierze, przez pierwszy tydzień schudłam 4 kg i fantastycznie się czuje. Zupełnie nie mam ochoty jeść, zupki są przepyszne, natomiast napoje ochyda. Hej, nie rezygnujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
CZEŚĆ WSZYSTKIM :) JESTEM NOWA DUŻO CZYTAŁAM NA TEMAT TEJ DIETY I JESTEM ZDECYDOWANA .TYLKO MAM PYTANIE JEŚLI KARTA ZDROWIA WYPADŁA POZYTYWNIE TO CZY TEŻ BĘDĘ MUSIAŁA IŚĆ DO LEKARZ.ZA OPDOWIEDŻ Z GÓRY DZIĘKUJE .....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwik37
dla czego nic niewarte????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×