Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość rafifafcio
hej, co do odszukania konsultanta,to najlepiej na googlach wpisac dieta cambridge i miasto,powinno odnalesc, ja tak znalazlem swoja konsultantke:) co do problemow ze skora, to odpowiem tylko na przykladzie swojej kolezanki.nie stosowala ona specjalnych preparatow na jedrnosc skory i nie ma zadnych problemow, a schudla 14kg(bravo) w 5 tyg.Moze jeszcze ktos doradzi ,jak to u niego bywalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doodka
Witam ponownie po przerwie. W niedziele koncze 3tydzien scislej, a jest to moja druga seria w tym roku. Ta serie zaczelam z waga 84, (174cm wzrostu), teraz po 3 tygodniach jest 78, i bardzo mnie ucieszyl moment gdy poraz drugi w tym roku cyfra poczatkowa mojej wagi sie zmienila. Jak wczesniej pisalam (szkoda ze nikt z Was nie wraca do poprzednich stron - tam, jest bardzo duzo informacji ) :) u mnie przy DC cera wlosy i paznokcie poprawiaja sie o milion %. Mam ladne dlugie paznokcie (rzadkosc u mnie, zazwyczja szybko sie lamia), wlosy mniej mi wypadaja, a cera.. Maz mowi do mie: Ty masz jakas inna cere jak jestes na tej swojej diecie.. Pytam: Jaka? On: Taka jakas rozswietlona jestes :) ). Ja sama tez to widze. Gottel, dla osob ktore sie obawiaja obwisania skory( co spowodowane jest drastycznym chudnieciem): polecam na przykladzie cioci, diete mieszana! Efekt troszke wolniejszy, ale rownie zachwycajacy, a skora ma wiecej czasu na przystosowanie sie. I do tego Krem anwilzajacy Codziennie (wcale nie jusi byc przeciwzmarszczkowy). Rafifafcio, gratuluje startu i fajnie ze piszesz tutaj, znam kilku co diete stosuja ale na forum sie udzielac nie chca. Poswiec przykladem, dziel sie wrazeniami, moze zacheci to innych. Na wadze nie stawaj poki nie minie tydzien :) bedziesz mial lepsza niespodzianke :) Okraglaczek, nie martw sie spadkiem powolnym wagi. Mi w tej serii tez na poczatku szlo jakos powoli. Zaczelo "leciec" w 3cim tygodni. Kazda z nas jest inna, pamietaj. A kazdu kilogramek mniej to nagroda za Twoje wysilki- ktore przeciez sa nie male. Pozdrawiam serdecznie. Gratulacje desdemonka wspanialego wyniku, az mi sie zachcialo tego serka i rybki , ale musze jeszcze poczekac 3 dni. Moze macie jakies fajne przepisy na ta rybke lub kurczaka? Zeby sie nie nudzilo? Ciezko u mnie z pomyslowoscia majac tak malo kalorii do wykorzystania. Moze jeszcze jakies propozycje sniadanka? Libusza? jestes na mieszanej? Co do kostiumu, to rozmiar przeklamany na 100%, 61kg, przy 170cm to jest rozmiar M! Widze ze askettering ma swietny wynik po 1szym tygodniu, ale tu juz czas na update :) jak idzie? aga_parf? czy urlop sie uda? ja marze o kurzym cycku z grilla (chyba mam obsesje juz pod konic tej scislej). Tak na marginesie: Poraz pierwszy w zyciu chyba stajac przed szafa CIESZE SIE ze nie mam co na siebie wlozyc. bo wszystko jest Za dUZeeeeeeeee!!! Heeej! :D piszcie piszcie, zawsze jest razniej w kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotel
Witajcie! Nadal szukam konsultanta z okolic Chrzanowa, znalazła tylko pana dr Roika z Tarnowa, to spory kawałek ode mnie, zależy mi żeby konsultant był lekarzem, a nie tylko dystrybutorem, najlepiej z doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doodka...ja już jestem na mieszanej:) Wczoraj miałam minus 8:) no i właśnie waże 84,7 przy wzroście 174... Będę jeszcze długo na mieszanej ponieważ chcę dojśc do 74:) Nie będę już wracała do ścisłej..nie spieszy mi się się... Na mieszanej pókico chudnę około 1,5 kg tygodniowo i całkowicie mi to wystarcza;)))) Jak dobrze pójdzie to ze 3 miesiące i dojdę do upragnionej wagi:)) Szczerze mówiąc nie chce mi sie nawet jejść...a jedząc gotowanego kurczaczka, albo serek biały (do 5%) i warzywka odczuwam przyjemność;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
HEj, biore przyklad z desdemonki,mija 5 dzien na scislej i brakuje mi normalnego jedzenia:)dobije jeszcze do tygodnia i przechodze na mieszana,w ciagu 5 dni na wadze ubylo 5,3kg i 3cm w pasie!Mam pytanie odnosnie mieszanej,czy mezczyzna zostaje przy 3 posilkach cambridge + posilek normalny,czy 2 + normalny.Wiem tyle ze mozna zaserwowac sobie danie do 400 kalorii oszczedzajac tluszcz i weglowodany,podajcie prosze pomysly na to co jecie przy mieszanej.I jeszcze najwazniejsze,mino diety chce dorzucic treningi dla lepszego efektu,pytanie na ile i czy w ogole moge sobie pozwolic? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotell
Wytłumaczcie amatorce diet co to dieta mieszana i gdzie można znaleźć szczegóły na jej temat. Dziękuję za każdą informację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doodka
helou :D Gotell, mieszana czyli modyfikowana, sposob stopniowego wychodzenia z DC, poprzez stopniowe zastepowanie posilkow DC wlasnymi. info masz tu: http://www.cambridge-dieta.pl/dieta-cambridge.php?a=dieta-cambridge-stosowanie. Desdemonka, mamy tyle samo wzrostu! :)ladnie chudniesz bardzo, gratuluje. Ja zapewne tez odczuje wieeelka przyjemnosc z kazdgo "gryza" normalnego zarcia :)) a nastapi tio.... juz jutro. HA HAHA ! Dawaj te przepisy, co tam sobie pichcisz .) Rafifafcio, ty to w takim tepie to znikniesz na konic diety! Gratulacje oczywiscie. Wg mnie w 1szym tyg mieszanej powinienes jesc sniadanie, lunch i kolacje DC a obiad swoj, w drugim tyg lunch i kolacje DC a sniadanie i obiad swoje, a potem przejsc na np 1000kalorii. Ja na Twoim miejscu (co czynie tez na swoim) nie forsowalabym sie na scislej. Bedac na scislej chodze tylko na basen zeby sie "potaplac". Na mieszanej za to na poczatku zaczynam od lekkiego fitnesu i patrze jak cialo reaguje. Jesli nie bedziesz czul sie slabo to wszystko mozesz robic jak zawsze. (ja od jutra wracam do trybu 3xbasen 3x fitnes/silownia). Ruch pomaga cialu wrocic do formy i zapobiega wszelkiej obwislosci :D a wg mnie im wiecej spalam energii tym wiecej jej mam :) No i trenujac stosuje Hydroxycut. Ale na scislej odpuszczam wszystko. :) Ide sobie zrobic przepyszszszszna grzybowke :) 3majta sie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doodka....szczerze mówiąc to tyle, że gotuję kurczaczka i kalafiorek....i tyle....reszte to warzywka.... A kurczaczka i kalafiorek zjadam z niewielka ilością ketchupu...uwielbiam go;)))))))) Pozdrawiam wszystkim walczących i to niekoniecznie w Pekinie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
hehe...moze zniknac bym nie chcial,zle moglo by zniknac z 14/15kg :) od dzisiaj jem sniadanie i kolacje cambridge a obiad swoj,dokladam godzinke na rowerze i zobaczymy jak bede sie czul,jak bedzie za slabo to dorzuce shake na drugie sniadanie.jest fajna pogoda wiec trzeba troszke pocwiczyc na swierzym powietrzu:) Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotell
23.08 jestem zaproszona na wesle, macie jakąś dietę na szybki spadek wagi? w nic się nie moge zmieścić, a nie wiem, czy przed imprezą weselną zacząc dc, moze lepiej poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_parf
Nie zaczynaj DC przed weselem!! Ja kiedyś byłam na weselu będąc na diecie - tragedia!!!! Wszyscy sie obżerali i popili jak bąki, a ja siedziałam bez humoru i ci wszyscy pijani kolesie mnie tak drażnili!!! Spróbuj diete kopenhaską lub inaczej 13 dniową. To mój ratunek przed różnymi imprezami, ale nie wolno jej często stosować. Poczytaj sobie w necie, jest dużo na ten temat. Ja w ciągu tych 13 dni schudłam 9 kilo. Trochę męczarnia, ale da się wytrzymać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
CZEŚĆ Wruciam z urlopu jestem zmęczona jak nigdy. Stęskniłam się za wami niestety nie mam takich sukcesów jak DOODKA, DESDEMONKA, ale schudłam od początku 10 kilo (3tyg) GRATULUJE WAM DZIEWCZYNY !Witam PANA nareszcie jakiś mężczyzna się odwazył dołączyć do nas .Cieszy mnie to. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Witam, Zaczelam DC 18 sierpnia. Jest calkiem znosna, ale dzis oddalam zakupione zupki pomidorowa-porowa-brokulowa po prostu TRAGEDIA. Cofa sie na po dwoch lykach. Zamienilam na orientalna i jaszynowa. Smakuja jak gorace kubki- POLCEAM. Koktajle sa ok jak i batony. DC mam na 21 dni. Wierze ze bedzie ok i zrzuce tyle ile mi potrzeba. Pozdrawiam. Czasem tu bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Hej Moze na poczatek sie przedstawie..Mam na imie Milena, 23lata waze74kg przy wzroscie 160cm. Chce pozbyc sie 15kg.. Mieszkam w Anglii i znalazlam konsultantke w moim miasteczku nawet zadzwonilam dzis i pani ma do mnie oddzwonic niedlugo:) Podaje moj nr gg10141341 prosze podajcie swoje lub poprostu napiszcie do mnie bardzo potrzebuje wsparcia :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
chcialam tylko dodac ze jutro mam spotkanie z moja konsultantka diety i jak pojdzie dobrze to zaczne w srode-mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
hmm..nikt nie pisze chyba wszystkich tu wystraszylam hehe:) Dzis juz po spotkaniu z konsultantka i zakupilam diete - narazie na pierwszy tydzien same koktajle i po jednej zupce na dzien:) Jutro zaczynam ... Piszcie cos pls.. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafifafcio
wiec ja napisze:) Mam nadzieje ze zakupilas sobie rozne smaki koktajli i zupek?warto przez pierwsze dni poeksperymentowac i poprobowac,nie kazdemu wszystko smakuje,a czasem nawet bywa gorzej.Koktajle sa bardzo,bardzo slodkie i zdecydowanie lepsze z odtluszczonym mlekiem niz woda(moj ulubiony cappuccino).Najwazniejsze zeby nie myslec o tym ze jest sie na diecie...wtedy niemysli sie o niczym innym jak o jedzeniu.zyj normalnym dotychczasowym zyciem,a jak poczujesz glod napij sie herbaty albo kawy(ta fajnie zamula i odechciewa sie jesc).Ja schudlem 11 kg z czego jestem mega zadowolony.No i nie wchodz na wage nie wczesniej ,jak po 5,6 dniu.Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
No wreszcie ktos napisal:):):) Dzieki ci za to dobry czlowieku:) Co do diety to zakupilam rozne smaki zeby wyczuc co mi smakuje a co nie... Dzis rano mialam koktajl tofii ale mi nie smakowal-musialam sie zmusic zeby wypic, teraz zjadlam zupe jarzynowa-pyszna naprawde dobrze doprawiona i wogole nie jestem glodna:) Na kolacje mam koktajl truskawkowy. Najbardziej meczace dla mnie jest picie wody nieustanne.. hehe.. Co do sprawdzania wagi to zwaze sie dopiero w przyszly wtorek-czyli po tygodniu diety:) bede bardziej zadowolona jak zobacze wiekszy spadek wagi niz jakbym sprawdzala codziennie:) A ty jak dlugo juz jestes na diecie i ile planujesz na niej byc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Witajcie. Ja juz mam za soba 1,5 tyg. Jest ok. Nie chce sie jesc po tygodniu bo zoladek sie skurczyl. Najgorsze sa weekendy bo odpoczynek a co wtedy sie robilo jadlo hehe. Ale nie skusilam sie w poprzedni mysle ze wytrzymam i kolejne. Ja zwaze sie na sam koniec czyli po 21 dniach. Bez sensu po kilku dniach by sie denerwowac czy nie za malo schudlam. Popieram sprawdzenie zupek i koktajli. Porowa, brokulowa i pomidorowa sa okropne czuc sztuczna zawiesine laktozy. Jarzynowa, orientalna oraz kurczakiem i grzybkami sa pyszne. Znajduja sie w niej naturalne suszone warzywka. Co do koktajli to waniliowy capuccino czekoladowy z pomarancza sa bardzo dobre, ale owocowe tez sa ok. Batony mam z zurawina i morela oraz czekoladowy sa ok. Batony ciesza oko jak ktos mial nadwage przez slodycze i bez tego nie umie sobie poradzic z DC. Pozdrawiam i trzymajmy sie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotel
napiszcie dziewczyny i chłopaki o początkach, tzn czy ktos kazał Wam zanim przystąpicie do diety zrobic jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Dzis jest moj drugi dzien mojej DC i jak narazie wogole nie jestem glodna a nawet jeszcze nie mialam mojego pierwszego koktajlu, ale zrobie sobie niedlugo czekoladowy bo wszyscy pisza ze dobry:) Nawet nie jest ciezko pod wzgledem poczucia glodu, ja jedynie zauwazylam ze to psychicznie czlowiek by cos zjadl mimo ze wcale glodnym nie jest.. eh te zle nawyki... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Gotel ja zadnych badan nie robilam tylko wypelnilam karte zdrowia- to wszystko. A ty juz na DC czy dopiero planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotel
Zbieram się do rozpoczęcia, w zeszłym tyg. byłam na weselu, więc nie był to dobry moment na start dc a teraz myśle już poważnie, rozmawiałam z dr Roikiem , który jest specjalistą od 10 lat tej diety, powiedział, że zanim rozpoczne diete muszę odwiedzic:ginekologa, laryngologa i stomatologa. myślę , że to odpowiedzialne podejście do tematu, nie każdy zdaje sobie sprawę, czy moze korzystać z dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Nie przesadzajmy z tymi badaniami lekarskimi. Lekarz nakreca na wizyte do lekarza a co za tym idzie odplatne wizyty. Sama ocen swoje zdrowie bo chyba wiesz co Ci dolega a co nie. Do lekarza idziesz jak masz probelmy ze zdrowiem by ocenil czy mozesz ja stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Popieram kazdy zdaje sobie sprawe z tego czy mu cos dolega czy nie,bo wysylanie od lekarza do lekarza to wydatek pokaznej sumki zwlaszcza jesli idziemy z prywatna wizyta. Oczywiscie nie krytykuje ludzi ktorzy jednak chca sie upewnic przed rozpoczeciem diety bo kazdy najlepiej zna swoj organizm i jesli czuje potrzebe przebadania sie przed rozpoczeciem DC to jego sprawa. Ja dzis juz zakonczylam 2dzien i jestem mega dumna z siebie bo nie korci mnie do jedzenia:) Po ilu dniach weszliscie w stan ketozy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Powiem szczerze po sobie ze tak jak inni pisza ze najgorsze sa pierwsze trzy dni to to jest pikus do tego co jest po 6-7 dniu. Zapewne nie raz sie nie dojadlo dwa trzy dni i dobrze sie czulismy bo potem bylo obzarstwo na maxa. Tak samo jak z DC. Schody i ssanie zaczyna sie od 5 dnia kiedy juz poruszylismy swoj metaboizm i spada waga, kiedy organizm czerpie z zapasow energie i redukuje tkanke tluszczowa. Zamiast chodzic do lekarzy lepiej poczytac dwie godziny na wszystkich portalach forach o DC i podjac decyzje. Do lekarza idzmy jak jestesmy chorzy badz jak chcemy zastosowac DC a w karcie zdrowia mamy watpliwosci co do cisnienia chorob juz istniejacych. Wiem rowniez z doswiadczenia ze jak sie wytrzyma 1,5 tyg to jest sukces i mija glod i mysl o jedzeniu. Ja co dzien smaze gotouje w domu a nie jem. Wacham zapachy i aromaty potraw a zdaje sie na siebie z ilosciami przypraw itp. Jakos smakuje. Ja wiem jak kiedys smakowalo i mi to wystarczy. Proponuje naprawde duzo poczytac o DC. I jesli jestesmy nastawieni na DC to po 21 dniach trzeba z niej wyjsc. Czyli dalje stosowac DC plus posilek normalny. Bo jesli odrazu pojdziemy na kebaba a jutro na frytki z hamburgerem to bez sensu i szkoda kasy i straconych dni. Mam przyklad na kolezance. Schudla 8 kg przez 21 dni na DC a potem w dwa tygodnie to nadrobila i nadrabia nadal. Porazka psychiczna na maxa. To nie jest dieta cud ale dziala! z czasem i glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Dzien 3 - makabra, boli mnie glowa, jestem oslabiona i wogole czuje sie fatalnie.. ale nie poddam sie :) jak bedzie zle to ide spac i przespie kryzys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
heya u mnie dzis dzien 4 i narazie czyje sie naprawde super:) stan ketozy dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×