Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość milenka_woking
wczoraj bylam na silowni i nie moglam sie powstrzyma no i weszlam na wage po 4dniach a nie jak chcialam po tygodniu.. jak narazie 4,5kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
Czytam ,i mam wrażenie że ktoś przesadza z tym lekarzem pierwszy raz kiedy się odchudzałam (10 lat temu)ze 115 na 70kg (175cm)nikt mi nie kazał robić badań .Niewiem jak ty gotelale ja teraz mam do pozbycia się 30 kg i nie mam zamiaru robić badań.Jest to indywidualna sprawa każdej z nas.Gratulacje milenko tak trzymaj (ja 3 tyg 10 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
katkabratka no wielkie gratulacje 10kilo to super efekty w tak krotkim czasie:) trzymaj tak dalej skarbie.. JA napisze dokladnie jutro ile zgubilam w tydzien bo jutro spotkanko z konsultantka i wazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
hej jestem strasznie zawiedziona dzisiejsze wazenie pokazalo ze tylko 3,3kg mi ubylo... eh nie powinnam byla wazyc sie na silowni bo tylko sobie nadzieji narobilam:( no ale dobre i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Waga zle dziala w fitnesie ?? :) Dlatego ja zwaze sie na koniec. Widac po sobie ze ubylo troche a kg to nie istotna rzecz bo przez pierwsze dni to woda z nas schodzi a zapasy tluszczu dopiero pozniej. Proponuje sie nie wazyc a obserwowac na koniec wskoczyc na wage i sie cieszyc niz teraz sie smucic i codzien o tym myslec ile ile ile ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
hej waga chyba dziala dobrze tyle ze w fitnesie waze sie tylko w kostiumie kompielowym i na pusty brzuszek:) a wczoraj mialam na sobie uranka i bylam tuz po mojej zupie z proszku:) i bylo to wieczorem i moja konsultantka powiedziala ze normalne ze troszke mniej waga pokazala:) Ale zadowolona jestem z faktu ze ubylo mi troszke centymetrow .. w pasie 9cm mniej w biodrach 10cm mniej w biuscie 2cm mniej:( - chcialam wiecej luda niestety nic i przedramiona po 0.5cm mniej W sumie zadowolona jestem:) i juz nie marudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
Brawo za wyniki. Tylko pozniej to utrzymac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Dzisiaj 1,5kg mniej i przechodze na SS+ tzn jeden niskokaloryczny i niskoweglowy posilek:) yummy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak78
W niedziele konczylam 21 dzien z DC. 7 kg mniej z 15kg. I w ten magiczny dzien pozwolilam sobie na nagrode. Obiadek Rosolek. Miesko, kapustka i ziemniaczki oraz surowka. Wieczorem piffko i kilka czastek czekolady mlecznej Uwazam ze byl to super pomysl. Czulam sie taka syta bo zoladek sie skurczyl. Ale sama mysl ze normalna wizyta w toalecie i brak nie milego zapachu z ust dal mi mobilizacje i dobre nastawienie na dalcze kroki bo sa edekty. Swoj cel zalozony osiagnelam i od poniedzialku kolejne katusze przez 21 dni scislej DC. Do zrzucenia mam jeszcze ok 7-8 kg. Taki jeden dzien byl potrzebny by moc dalej isc do przodu z DC. Trzeba miec tylko silna wole i chciec dalej stosowac scisla DC. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Ja dzis zrobilam sobie 'wakacje' od mojej diety i zjadlam pyszny obiadek .. hmm i do tej pory jestem pelna wiec kolacji juz nie tkne.. ale warto bylo i nie zaluje :)a od jutro jednak na SS wracam na pare dni-tyle ile wytrzymam .. bo po SS+ jak zjem moj posilek wieczorkiem to pelna cala noc jestem i spac nie moge(nie moge jesc wczesniej jak po 18 bo pracuje) Kasia mialas racje poczatki sa wmiare latwe w porownaniu do tego co jest po pierwszym tygodniu.. Ja dzis 15dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosuje dc -> ale mieszkam za granica (holandia) i nie ma takiego wyboru jak w polsce (zupki-> 5 rodzajow, niczego w zyciu gorszego nie jadlam...., shaki -> chyba 7 rodzajow, sa nawet dobre, sama jem bananowe, czekoladowe albo butterscotch, i od drugiego tygodnia mozna jesc batoniki -> nie jem, nie wiem ile ich jest) mam 17 lat, 168 cm i wazylam 78,3 kg (teraz po pierwszym tygodniu 74,5 kg) moja idealna waga to 56-58 kg (musze sama zobaczyc ;) ) czyli -20 kg... :/ dieta kosztuje tu jekies 45 euro na tydzien + jest pare dodatkow do kupienia: zmieniacz smaku do wody mineralnej (pomaranczowy albo owoce lesne), mix ktory zamienia shaki na pudding albo mus, i bulion (mozna go pic raz dziennie) co do samej diety: zaczelam diete w tamtem poniedzialek (08.09) pierwsze trzy dni byly najgorsze. spotkanie z konsultentka mialam 1,5 tygodnia wczesniej (btw na tej diecie jestem z mama - ona tez chce schudnac) zaczelysmy dopiero 08.09 bo mama musiala jechac do polski na tydzien. jak juz mowilam pierwsze dni byly najgorsze - oslabienie, bole glowy, \"len\" :P itp. jeszcze gorzej bylo jak moj kochany braciszek (16) przyszedl i kolo mnie jadl bolki z serem (zrobione w piekarniku) i od tego momentu zauwazylam jakie normalne jedzenie jest dobre. Narnolmalniejsze bulki tak pieknie pachnialy - jak jadlam normalnie nigdy ich nie docenilam jak w tym momencie.... najbardziej nie moge zniesc picia wody (nawet z tymi sladzikami co mam) jestem po prostu pepsoholikiem. ale konsultantka powiedziala ze od drugiego tygodnia mozna pic pepsi light (tylko nie wiem w jakich ilosciach - trzeba sie spytac :) ) po pierwszym tygodniu schudlam prawie 4 kg (mama przy wzroscie 175 i wadze 79 kg tylko 2kg :( ) jak sie u niej wazymy jest tez u nas wazone tluszcz % i ilosc wody %. czy to mozliwe zeby mojej mamie skoczyl tluszcz po pierwszym tygodniu 2% w gore? (z ok 39% na 41%) z gory dzieki za odpowiedz i sorki za taki dlugy post....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Hej co do % tluszczu to nie wiem szczerze mowiac, ale czasami takie wagi moga niedokladnie pokazywac.. Co do pepsi light to nie wiem bo ma pare kalorii ale mozna wiem ze mozna cole zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi light ma 3 kcal na 1,5 l (czyli u nas 1 butelka) 2-3 szklanki (tyle co pije) maja jakies 0,6 kcal wiec to chyba nie duzo jesli ktos jest otyly chemicznie (z powodu tabletek) tez schudnie na dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
A to chyba zalezy jakie te tabletki... nie wiem... Ale ja przytylam sporo po tabletkach antykoncepcyjnych i zaczelam diete jak juz je odstawilam.. Co do pepsi to nie wiem ile ma ligth ale sprawdz zeby nie miala wegli bo pod wzgledem kalorycznym to chyba byloby ok:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ma na 100 ml we wszystkich slupkach ok 0,2-0,4 - weglowodany kolo 0,2 - jest to dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka_woking
Wiesz oficjalnie to nie jest dozwolone wogole te ilosci ktore podalas sa minimalne ale ja i tak zostaje przy swojej zero bo ona ma we wszystkich 0.0 i i tak pij ja np. jako specjalna nagrode np po wazeniu raz w tyg albo jak wyjdziesz ze znajomymi to zaszalej sobie z pepsi (bron Boze alkoholu!za wiele wegli-po ketozie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zamowiłam czekam na poczte z dietka stosowałam ja prawie 3 lata tem było super ale sukcesywnie przez 3 lata przybylo mi troche wtedy schudłam 12 kg teraz wróciło mi 6 wiec musze je zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Eye_Ann
Hej Dziewczyny!! Jak sie ciesze, ze znalazlam to forum:) Ja dzis od rana rozpoczelam dietke i zaczynam walke:) Poki co pelna sil, energii i wiary, ze za okolo miesiac-poltora moje zycie stanie sie o wiele piekniejsze. Czy ktoras z Was moze tez dzis zaczyna? Byloby milo brnac przez to razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Ze wzgledów zdrowotnych zmuszona jestem przerwać dietę - może któraś z Pań jest chetna odemnie odkupic? mam nastepujące smaki: Zupy: kurczak z grzybami 4 szt, grzybowa 4 szt, jarzynowa - 8 szt, napój kakaowy 6 szt. Razem 22 szt za 100 zł wszystko razem. Prosze o kontakt na maila lub kom. 510 117 309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1404
czy ktos zamawial diete od Malgorzaty Zawadzkiej z Warszawy-ta Pani jest konsultantka,niestety czekam na diete juz 3 tydzien,Pani ta twierdzi za kazdym razem gdy dzwonie,ze wlasnie wyslal diete i ze pownna byc,ale tak mija dzien za dniem...pomozcie, za duiete juz zaplacilam przelewem. Co mam zrobic???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona26
Witam, czy ktos z Was stosuje do diety otreby owsiane wysokoblonnikowe stabiilizowane? Ja swego czasu mialam je od swojej konsultantki, w sklepie czasem mozna bylo je dostac za 2-3zl, teraz nie ma nigdzie. jestem z gdańska. One sa pakowane po 200gram, potrzebuje 10 paczek, Pomozcie, Podajcie namiary please, bo nna allegro chodza ale po 5zl co jest lekką przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona26
Witam, czy ktos z Was stosuje do diety otreby owsiane wysokoblonnikowe stabiilizowane? Ja swego czasu mialam je od swojej konsultantki, w sklepie czasem mozna bylo je dostac za 2-3zl, teraz nie ma nigdzie. jestem z gdańska. One sa pakowane po 200gram, potrzebuje 10 paczek, Pomozcie, Podajcie namiary please, bo nna allegro chodza ale po 5zl co jest lekką przesadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madza_lena
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elea
Hej dziewczyny! A dlaczego tu tak cicho? kiedyś sie tu działo a teraz nic , jestem juz 9 dzień na ścisłej i jakos idzie , czy ktoś jeszcze stosuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska grubaska
Hej dziewczyny. Koncze wlasnie diete Cambridge.Jestem teraz na dwoch posilkach i jednej zupce.Udalo mi sie zrzucic przez ten czas 8 kg! Bylam juz wczesniej na tej diecie,poprzednio schudlam 10 kg,no ale mialam 7 latek mniej.Od przyszlago tygodnia wskakuje na diete 1000kcal?(chyba??????).Napiszcie prosze ile powinnam jesc posilkow,no i co przede wszystkim mam jesc? Teraz jem miecho i warzywa na sniadanie i obiad a na kolacje zupke. Prosze napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×