Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kasiunia
TRETTA nie martw sie dopiero w 3-4 dniu zaczyna sie ta ketoza czyli spalanie tkanki tluszczowej. zreszta chyba lepiej wazyc sie po kazdym zakonczonym tygodniu, po kazdych 7 dniach:-) wtedy widac roznice:-) bedzie dobrze!!! trwaj w tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk ktoś chce to mam do odsprzedania 4 zupy brokułowe i 4 zupy orientalne, 8 sztuk po 5 zł, cena zestawu 40 zł. Gratis dodam smaczek pomarańczowy do wody otwarty zużyte pół łyżeczki. Wysyłka priorytetowa 10 zł po wpłacie na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłka 10 zł same zupy, 15 zł ze smaczkiem bo jest ciężki. przepraszam za zamieszanie. Dzień 12 dobiegł końca. Jakoś dziś nie nastrojowo mi.Paczka dalej nie przyszła, choć konsultantka zapewniała, że w środe wyśle, a widać nie wysłała. Postanowaiłam,że po pierwszej rundzie DC zrobie kopenhaską, później 2 tyg ścicłej, 2 dni przerwy na święta :) dużo nie zjem bo nie lubie ciast, a to święta jajeczno- ciastowe. i później znów tydzień ścisłej a dalej będzie mieszana aż do osiągnięcia celu, może do maja się wyrobię. Cóż tyło się przez 9 m-cy to trzeba ze 3 chudnąć niestety. miłej nocy, żeby jutro dzień był milszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dzis moj DZIESIATY DZIEN:-D mozna powiedziec polowa za mna:-) wczoraj mnie zaslodzilo na maxa!!! na sniadanko owsianka naturalna(rownie pyszna jak jabl-cyn), pozniej pol saszetki napoju czekoladowego a ok 14 naszlo mnie na slodkie to na obiad zamiast zupy zjadlam pol batona czekoladowego... tak wiec na reszte dnia mialam juz tylko na slodko gdyz zostalo pol napoju czekoladowego i pol batona... to bylo straszne... za duzo ... mialam ochote przegryzc czyms ostrym czy kwasnym... taka stara a taka glupia:-D dzisiaj na sniadanko owsianka jablk-cyn, II sniadanko polowa jarzynowej obiad pomodorowa badz grzybowa(jeszcze nie wiem:-)) podwieczorek polowa jarzynowej. dzis pospalam dluzej (do 10) wiec teraz jadlam dopiero owsianke, ok 14 polowa jarzynowej ok 17 obiad i ok 20 reszta jarzynowej:-) pozdrawiam serdecznie...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Witam moje mile :-) DZISIAJ MOJ JEDENASTY DZIEN:-) juz blizej niz dalej... znow cos umilklo nsze forum... wczoraj byl tylko moj wpis:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariuję czując zapach niedzielnego obiadku dobiegającego mego nosa z kuchni *-* Chyba będę musiała wyjść z domu. Wiecie... nie jest tak, żę chce mi się jeść, bo mi się nie chce... Nie burczy mi w brzuszku ani nic... Tylko po prostu ja jestem osobą, która niecierpi zup i to jest potwierdzone przez całą moją rodzinę o.O Dlatego te prawdyiwzm kosymarem jest dla mnie to, że nie mogę niczego pogryźć... Doprowadza mnie top do obłędu. Nie ilość, nie msak (bo smakuje mi nawet orientalna - i to bardzo), lecz KONSYSTENCJA. To jedyne czego obawiam się i klnę za każdym razem, gdy mam cokolwiek "zjeść"... Dzień 6 = 3.5 kg mniej. Wydaje mi się, że to trochę mało. Jak było u Was na starcie? __Aga chyba chciałabym odkupić od Ciebie zupki ;p Pozdrawiam Wszystkie Panie na DC. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 14 :) Tretta ja schudłam po tyg 2,5kg i w ciągu tego tyg tylko 1kg czyli łącznie też 3,5kg ale u mnie dziś 14 dzień, no zobacze jutro rano po pełnym tygodniu czy coś waga drgnie. czasami waga nie spada, a cm idą, czasami się zatrzymuje i później leci, zobaczymy co będzie po 21 dniach mam nadzieje, że zobacze choć troszkę ponad 6 kg. Jak Ci smakuje ta zupa to zapraszam do zakupu, bo ja jej nie ruszę, coś mi ona śmierdzi, każdemu co innego smakuje. Jak chcesz coś pogryźć to kup sobie batony albo owsiankę tam też jest troszkę kluseczek :) Ja ciągle jem to samo (mieszam zupa jarzynowa, grzybowa i pół batona bo tyle mam na dzień) , czekam od prawie 2 tyg na paczke jak jutro nie przyjdzie to zamawiam gdzie indziej. Ja też nie chodzę głodna ale mam ochotę na sałatke, choćby sama pekina, ogórek kukurydza i sos :) Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
TRETTA jeszcze jest makaron z grzybami- moze kup go zamiast zup:-) pozdrawiam:-) milego dnia dziewczyny:-) AGUSIA-83 a cm Ci spadly?? bo ja sie nie mierzylam przed wlasciwie wogole sie nie mierzylam no...ale te kg musialy gdzies byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsiunia właśnie nie zmierzyłam się przed, dopiero przedwoczraj i się załamałam :(, wizualnie to widze,że troche brzuch i uda spadły,zobaczymy po 3 tyg jak to wyjdzie. Mi ten makaron z grzybami nie smakował, kiedyś były jeszcze kotlety nawet zjadalne, troche dziwnie smakowały , a i można też było kupić makaron i dodawać do zupy, pół zupy i pół makaronu do grzybowej super pasowało :). właśnie jem sobie jarzynowa, i na wieczór pół grzybowej i pół batona :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja na kolacje mam polowe napoju waniliowego:-) dobrze ze ,mialam tylko jeden bo nie smakuje mi zbytnio, za to truskawka pycha i kakaowy i toffi z orzechami tez rewelacja!!!:-D milego wieczorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
laski ile placicie za saszetki?? ja 7 z;l ale widzialam ze na allegro laska-konsultantka sprzedaje po 4,90 to niezla roznic:-) ciekawe tylko czy takie smaki jak chcemy czy takie jak ma. brala ktoras od niej??napisalam do niej ale nic nie odpisala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuś37
Byłam wczoraj u konsultantki, robiłam pomiary, masakra mieć 101cm w pasie! Na wadze 5kg mniej po 13 dniach, więc nie wiem czy dużo? Chyba akurat? Od jutra zaczynam trzeci tydz po 3 posiłki, potem już wprowadzę warzywka i mięsko.....no i te 2l wody oczywiście. Chyba i ćwiczyć trzeba będzie? Bardzo mi posmakował baton orzechowy, ma w sobie takie jakby musli i fajnie się go gryzie. Zupka jedynie jarzynowa mi wchodzi i ewent. grzybowa, a z napojów to wanilia. Płaciłam po 7zł za wszystkie produkty...na Allegro lepiej nie brać, może jakieś przeterminowane? Słoneczko już się pokazuje, zaraz cieńsze ciuszki założymy, nie stresujcie się zbytnio....do przodu i wytrwamy! My kobiety zawsze górą! Pozdrawiam i piszcie jak Wam idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płace też po 7, dwa lata temu kupowałam na allegro, wtedy jeszcze można było tam sprzedawać te produkty to były po 5,50 a później już po 6 zł. Teraz jest zakaz sprzedaży, jak wyłapią to wycofują aukcje. Szkoda bo było taniej. Pączuś myśle, że te 5 kg to akurat, też bym tak chciała, ja też dziś 14 dzień, a w pasie 95 :( ale wzrostu też mało bo tylko 158 cm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płace też po 7, dwa lata temu kupowałam na allegro, wtedy jeszcze można było tam sprzedawać te produkty to były po 5,50 a później już po 6 zł. Teraz jest zakaz sprzedaży, jak wyłapią to wycofują aukcje. Szkoda bo było taniej. Pączuś myśle, że te 5 kg to akurat, też bym tak chciała, ja też dziś 14 dzień, a w pasie 95 :( ale wzrostu też mało bo tylko 158 cm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 15 :) Zmierzyłam się jeszcze raz: pas 84 cm :) , nie wiem co zmierzyłam tamtym razem,że wyszło 95 cm biodra 111 cm, zeszło 3 cm w pół tygodnia :) po dwóch tyg 4,50 kg mniej nie ma rewelacji, ale zawsze to dobry początek, a jeszcze tydzień pierwszej rundy przede mną. Wcisnęłam się dziś w spodnie z których zaczynałam pierwszym razem się odchudzać,więc jestem prawie w punkcie wyjścia sprzed dwóch lat. Jeszcze z 15 kg i cel będzie osiągnięty :) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
HEJ DZIS MOJ DZIEN 12/21... wlasciwie nie wiem co pisac bo juz po tylu dniach to jakby moj styl zycia:-) zwaze sie dopiero w czwartek kolejny raz kiedy beda 2 tygodnie. dzis na sniadanko znow owsianka a co do reszty posilkow to jeszcze nie wiem... coraz czesciej zastanawiam sie co bede jadla po tych 3 tyg bo przyznam ze przyzwyczailam sie juz do tego jedzonka:-D smaczne, szybkie i latwe danie:-) jak moja rodzinka je posilki inne to przyznam ze kuszaco pachna ale gdybym miala zjesc to nie wiem czy bym zjadla! buziaki dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina19886
Hej :). Dziś mój 11 dzień i mam kryzys okropny. Już mi takie mysli krąża po głowie ze masakra :). Zjadłabym dosłownie wszystko, nie wiem co sie ze mna dzieje. Centymetry nadal stoja wrrr... Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz, dzisiaj zakupiłam DC i postanowiłam nie zostawać z tym sama. Startuję ze 104 kilogramami. Będę informować na bieżąco :) Trzymajcie kciuki. Czytałam bardzo dużo złych opinii na temat tej diety, że niezdrowa, że niebezpieczna- jednak uważam że ważyć 104 kg w wieku 20 lat to jest dopiero niezdrowe i niebezpieczne. Dlatego koniec z tym- od jutra DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ile tak tygodniowo kosztuje ta dieta? Poważnie się nad nią zastanawiam :) Pozdrawiam i trzymam za WAs kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, że spożywasz 3 posiłki dziennie, a każdy z nich, kosztuje 7 zł = 147zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela4188 Dzięki za odpowiedź. Czyli wsparcie i rozmowy z konsultantką są bezpłatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela4188 Aaa, czyli rozumiem, że za kontakt z konsultantką się nie płaci? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie płaci się:) Na szczęście. Diety nie moge Ci polecić, bo zaczynam jutro:) ale mam nadzieję, że za tydzień będę polecać każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej NOWE dziewczyny, witam:-D moze rozbujacie to forum -zawsze ktos swiezy:-) Ewela4188 gdzie przeczytalas ze ta dieta jest niezdrowa i nieodpowiednia-przyznam ze duzo czytalam na temat tej dietki zanim ja rozpoczelam i niespotkalam sie z jakas negatywna opinia. chyba ze niedowiarkow ktore niestosowaly a jak to zawsze maja wiele do powiedzenia... zaczynajcie laski nie ma na co czekac:-) 3 saszetki dziennie i duuuuzo pic:-D z tego co wiem to batony niewskazane sa w pierwszych 7 dniach... jedna lub dwie saszetki mozna podzielic i zjesc po polowie ale jedna dziennie musi byc "wsunieta" cala. trzymam za was kciuki ja i pewnie reszta dziewczyn tez:-|) wkoncu my tez niedawno zaczynalysmy:-) dodam dla zachety ze ja przez pierwszy tydzien spadlam o 6 kg... powodzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej NOWE dziewczyny, witam:-D moze rozbujacie to forum -zawsze ktos swiezy:-) Ewela4188 gdzie przeczytalas ze ta dieta jest niezdrowa i nieodpowiednia-przyznam ze duzo czytalam na temat tej dietki zanim ja rozpoczelam i niespotkalam sie z jakas negatywna opinia. chyba ze niedowiarkow ktore niestosowaly a jak to zawsze maja wiele do powiedzenia... zaczynajcie laski nie ma na co czekac:-) 3 saszetki dziennie i duuuuzo pic:-D z tego co wiem to batony niewskazane sa w pierwszych 7 dniach... jedna lub dwie saszetki mozna podzielic i zjesc po polowie ale jedna dziennie musi byc "wsunieta" cala. trzymam za was kciuki ja i pewnie reszta dziewczyn tez:-|) wkoncu my tez niedawno zaczynalysmy:-) dodam dla zachety ze ja przez pierwszy tydzien spadlam o 6 kg... powodzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zacząć w miarę szybko :) Wystosowałam maila do konsultantki z Katowic, ale na razie brak odzewu. Najwyżej jutro zadzwonię :) A co do diety to słyszałam same pozytywy, negatywne stwierdzenia padały tylko pod kątem wypadających włosów, itp. Co z resztą jest opisane na stronie gł tej diety - jakie mogą być tego powody. Dlatego nie daję się zniechęcić. Największym problemem będzie odciągnięcie się od słodyczy :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zacząć w miarę szybko :) Wystosowałam maila do konsultantki z Katowic, ale na razie brak odzewu. Najwyżej jutro zadzwonię :) A co do diety to słyszałam same pozytywy, negatywne stwierdzenia padały tylko pod kątem wypadających włosów, itp. Co z resztą jest opisane na stronie gł tej diety - jakie mogą być tego powody. Dlatego nie daję się zniechęcić. Największym problemem będzie odciągnięcie się od słodyczy :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia- wiadomości mam m.in. od forumowiczek, które narzekały na brak siły, energii, wypadające włosy itd. Poza tym duuuużo czytałam o efekcie jojo- a już taki spadek wagi i szybkie przybranie znowu samo w sobie jest niezdrowe. Żaden dietetyk nie powie, że zdrowa jest utrata wagi w takim tempie. Kilogram na tydzień to max. Co jak widać nie wpływa na moją decyzję, bo jak już mówiłam moja waga jest dla mnie zagrożeniem, a nie mam w sobie tyle zaparcia, żeby być na diecie przez 2 lata i racjonalnie dochodzić do smukłej sylwetki. Tak więc, mimo iż wolałabym nie skazywać swojego organizmu na takie katorgi, to z drugiej strony, może tym samym w końcu uwolnię go od kg nadbagażu. Życzę powodzenia wszystkim i oby nam ta dieta bokiem nie wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Czytam Wasze wpisy ponieważ w połowie miesiąca mam zamiar zacząc dietę. No, może trochę póżniej. W maju ubiegłego roku zaczęłam DC przez dwa tygonie dieta ścisła - wynik 8 kg. Potem dieta niskokaloryczna przez dwa tygodnie i następne 3 kg. W sumie 11, przybrałam do stycznia tego roku 5 kg, prawdą jest że zaczęłam jeśc niesystematycznie i zajadac słodyczami smutki. W chwili obecnej ważę 86 kg przy wzroście 176. Ze względu na stan zdrowia muszę zrzucic nimimum 10 kg i w dodatku nie mogę przy tym nawet specjalnie chodzic. W związku z tym, że jednak łatwiej jest radzic sobie z trudnościami w miłym towarzystwie pozwolę sobie czytac Wasze wpisy a w odpowiednim momencie włączyc się. Miło jest poczytac, jak sobie doskonale radzicie, trzymam za Was kciuki. Równie ważne jest to, że mogę tu poczytac o Waszych wpadkach i obawach, co do przyszłości, bo to również mnie dotyczy. Teraz, kiedy okazało się, że dla mnie nie tylko rozmiar ciuchów jest ważny ale to, żeby mogła chodzic tym bardziej to forum jest dla mnie ważnym miejscem. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×