Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadżerka

nadżerka + KRIOTERAPIA

Polecane posty

Gość domiiii
jeśli chodzi o Twoje pytanie czy zabieg jest bezpieczny i jaka nadżerke można zamrażać? a Więc tak jest całkowicie bezpieczny i każda nadżerka do tego się nadaję chodzi o to że szczegolnie poleca się ta medote kobietom które jeszcze nie rodziły ponieważ nie zostawia blizny jest bezbolesna. Właśnie wczoraj wieczorem miałam zamrażenie w moim przypadki nadżerka była bardzo duża bo prawie na całą szyjke uczucie jest troche nie przyjemne bo czuć jak sie skurcza błona i troche boli w podbrzuszu niz poza tym zabieg jest stosunkowo krotki ja miałąm 3 min zamrażania 3 odmarażania i znowu 2 zamrażania do kontroli za 2 m-ce oczywiście co jest najmniej przyjemno po to to że są wodniste opławy bezzapachowe ale jest tego sporo że praktycznie tzreba nosić podpaski niestety i to jest ten najwiekszy minus a tu jeszcze takie upały ale trafiłam:) a i ja zapłącilam 250 zł bo prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiii
naprawdę polecam ten zabieg nie ma czego się bać tak jak już wspomniałąm w moim przypadku najmniej najbardziej mi przeszkadzają te upławy jakoś sobie z nimi poradze bo z dnia na dzieć pewnie będzie mniej Akurat jutro mam egzamin i zastanawiam się czy założyc tampona wiem że są niewskazane ale wiekszy komfort z nimi:) jeszcze to przemyśle. Ilośc upławów zależy też od wilkości nadżerki a że moja była duża to tak jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już jestem po
Hej :) Dziewczyny naprawde nie ma sie czego bac! Ja robilam w Bydgoszczy i kosztowalo to 300 zł plus oczywiscie wiyztye przed i po zabiegu, kazda po 70 zł, ale nie moglam juz znieśc tych ciaglych uplawow, chodzenia z wkladka wiecznie i nawet takeigo charakterystycznego nieprzyjemnego zapachu. Zabieg trwal niecale 10 minut. 3 minuty mrozenia, 2 odczekania i potem 3 minuty znowu mrozenia. Bol byl tak jak w pierwszy dzien miesiaczki, tzn. ze po prostu bolal mnie brzuch, ale Pani ginekolog powiedziala ze moge spokojnie przez zabiegiem wziac tabletke, ktora mi pomaga na bol menstruacyjny. Bałam sie zabiegu bardzo, bo w koncu jest to zabieg dla kobiety malo komfotrowy, ze lezy rozlozona przez lekarzem, a nie przed chlopakiem :p, ale naprawde strach ma wielkie oczy, uwierzcie :) po 2 tygodniaCH do kontroli, ale przez te 14 dni podpaska stalym przyjecialem, upalwy na poczatku bardzo obfite, raz na godzine wypada sie przewinać, ale uplawy to praktycznie woda, tzn. tak mi ie wydaje bo bezbarwna ciecZ LECIALA :) co wiecej powiedziec...teraz mam przepisane globulki dopochwowe, zeby pomogly w gojeniu sie szyjki no i niestety ze wspolzyciem trzeba sie na ok. 4-5 tygodni pozegnac, jesli chcemy miec pewnosc ze wszysko sie ladnie zagoi :) Wiec jesli sie zdecydujecie, to naprawde nie ma sie czego bac :) naprawde tysiac razy gorsza jest wizyta u dentysty niz ten zabieg. a ze boli tak jak podczas miesiaczki to, skoro przechodzimy to raz w miesiacu od kilku czy kilkunastu lat to nie jest to nic co nas zaskoczy, a trwa naprawde krociotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_a
Hej, a ja się wybieram jutro.... trochę się boję bo powinnam iść już dawno ale jakoś tak zleciało...;) jak długo trwają te upławy? Bardzo są obfite? Pytałyście swoich lekarzy czy można używać tamponów? Jak zwykle mam sto tysięcy pytań ze strachu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia73
Poczytałam i jestem w szoku. W moim miasteczku kosztuje 700 złotych. 600 bez rachunku. Masakra cenowa. Może dlatego, że to małe miasto i tylko dwóch ginekologów ma taki sprzęt. Naprawdę jestem za wprowadzeniem kasy fiskalnej i jawnego dla urzędu skarbowego cennika usług w gabinecie lekarskim. Dobrze, że napisałyście, że są upławy, bo lekarka powiedziała, że podpaska nie będzie potrzebna, a tu okazuje sie, że ona po prostu tego nie wie. No nic. Dostałam jeszcze globulki Cicatridina na dwadzieścia dni. Jestem ciekawa, czy faktycznie się je daje po wymrożeniu nadżerki. Faktycznie, sam zabieg bez bólu i krótki. Mam nadzieje, że nadżerki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia_p2
Hej. Miałam zabieg miesiąc temu. Przy zabiegu towarzyszy taki ból przedmesaczkowy ale to nic strasznego. Po zabiegu pojawiaja się upławy i trzeba nosic wkładki jest to troche krępujące uczucie... po 7 tygodniach trzeba udac sie na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia_p2
do trzech tygodni są te upławy... ja zapłaciłam za zabieg 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1271
hej dziewczyny ja nie moge sie wybrac do ginekologa strasznie sie boje bo mam nadzerke i napewno stan zapalny podczas stosunku odczuwam bol ,na dodatek ta n adzerka ciagle powraca nie wiem juz co mam robic boje sie ze bede bezpłodna pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja miałam wczoraj wymrażaną:) poza delikatnym bólem podbrzusza nie czułam nic:) tylko te upławy mnie męczą bo są strasznie wodniste:P zapłaciłam 250 zł prywatnie, strasznie sie bałam tego ale okazało sie ze nie potrzebnie:) lekarka powiedziala ze dwa tygodnie bez współżycia w zupełnosci wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziunia
Mam pytanie... Mam rowniez stwierdzona nadżerke tylko nie wiem kompletnie do ktorego lekarza sie udac... zna ktos moze dobrego lekarza z lublina? Czy mozna to wyleczyc bezplatnie?bardzo prosze o POMOC!!! z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkoDrobinka
ja bylam dzisiaj na zabiegu, właśnnie w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzz
zapraszam na www.lekarz-zgorzelec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziunia
a gdzie w lublinie wyleczylas ta nadżerke ? Duzo zaplacilas? z gory dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. własnie dzisiaj sie dowiedziałam, ze mam ogromna nadżerke :( nie wiem jak to mozliwe, bo do lekarzy chodziłam osotanio bardzo czesto, raz w m-cu. i nikt nic nie zauwazył !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czeka mnie zamrażanie, troche sie boje... staramy sie z mezem o dziecko (pierwsza ciaza byla martwa ;( ). czy po takim zamrazaniu mam szanse na ciaze????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek, Nie boj sie.Tez mialam nadzerke, ktora wykryl dopiero 4 lekarz po 3 latach szukania przyczyny moich dziwnych plamien. Wymrozono mi ja na poczatku grudnia i narazie jestem na etapie wstrzemiezliwosci :) Przez pierwsze dwa tygodnie woda lala sie ze mnie szklankami :) a teraz juz normalne uplawy. Czekam na miesiaczke i zobaczymy pozniej czy nadzerka zniknela. Tez staramy sie o dziecko, wiec sie martwilam, ale dowiedzialam sie ze czasami nawet latwiej jest zajsc w ciaze po wymrazaniu, bo po zagojeniu sie nadzerki narasta nowa swieza tkanka. A poza tym przy nadzerce lepiej w ciaze nie zachodzi, po co komu niepotrzebne infekcje w takim stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotk89
Jestem po zabiegu, o którym mowa. Przez to, że lekarz ginekolog ma fantastyczny kontakt z pacjentką, obchodzi się z nią jak z jajkiem, zagaduje i wogóle, wogóle, sam zabieg poszedł gładko:). Trwał jakieś 15 min. może i takie 3 serie. NIC STRASZNEGO:)!!!! Ból jest tylko taki, jak na początku okresu, więc można się na to przygotować:-). Wcześniej sama byłam w strachu i przeszukiwałam wszystkie fora, jak wygląda przebieg zabiegu. Aha: od razu trzeba wziąć ze sobą podpaski, bo leci "woda". Później troszkę jeszcze boli brzuszek, tak jak może na 3ci dzień okresu. Teraz leci "woda" i mnie to troszkę denerwuje, bo wcześniej chodziłam w tamponach, a teraz czuję dyskomfort w podpasce. Ale póki co, wszystko gra. A no i celibat na najbliższy miesiąc:/;). Zobaczymy za kilka tygodni, jakie będą rezultaty. Za zabieg zapłaciłam 250zł prywatnie w Obornikach Śląskich ----> G. Winkiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat. Wczoraj miałam wymrażanie nadżerki ( tzw.krioterapie). Zabieg jest troszke nieprzyjemny ( w końcu zadna wizyta u ginekologa nie jest przyjemna), ale całkowicie bezbolesna. Zabieg składa sie z trzech etapów. Najpierw ginekolog zamraża, trwa ok 2-3 minut, później musi sie rozmrozić. Jak szyjka macicy jest dobrze ukrwiona to bardzo szybko sie rozmraża i ponownie dr zamraża. Dzisiaj mam wodniste upławy w dość dużych ilościach. poprostu trzeba chodzić w podpasce. Zabieg mnie kosztował 250zł. P.S. Aha, po zabiegu troszke bolał mnie brzuch jak podczas okresu, ponieważ pod wpływem niskiej temperatury macica się kurczy. Dziewczyny, nie ma co sie bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat. Wczoraj miałam wymrażanie nadżerki ( tzw.krioterapie). Zabieg jest troszke nieprzyjemny ( w końcu zadna wizyta u ginekologa nie jest przyjemna), ale całkowicie bezbolesna. Zabieg składa sie z trzech etapów. Najpierw ginekolog zamraża, trwa ok 2-3 minut, później musi sie rozmrozić. Jak szyjka macicy jest dobrze ukrwiona to bardzo szybko sie rozmraża i ponownie dr zamraża. Dzisiaj mam wodniste upławy w dość dużych ilościach. poprostu trzeba chodzić w podpasce. Zabieg mnie kosztował 250zł. P.S. Aha, po zabiegu troszke bolał mnie brzuch jak podczas okresu, ponieważ pod wpływem niskiej temperatury macica się kurczy. Dziewczyny, nie ma co sie bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczeta mam pytanie
ten zabieg odbywa sie w gabinecie ginekologicznym?hm?czy w szpitalu?? i ile nie mozna chodzic do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......mnb
Zabieg odbywa się najczęściej w gabinecie - choć w szpitalu też robią. Do pracy chodzisz normalnie. Ja miałam o godzinie 17 wymrożoną, wróciłam sama autem do domu, a następnego dnia do pracy szłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona2121
Dzisiaj mijaja 4 tygodnie od moejgo zabiegu miałam małą nadżerke i niepokoi mnie to ze pojawily sie uplawy lekko zoltawe bezwonne i zadnego swiadu ani nic tylko mnie to niepokoi czyzby zabieg nie zaadzialala? dzownilam do mojej gin niesttey teraz nie mam jak jechac na wizyte musze czkeac, powiedziala ze mam obserwowac i to nic niepokjacego? czy tez mialsycie miesaic po zabiegu jeszcze jakies uplawy ?! nie wydaje mi sie zeby to bylo jakies zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliba
Ja również miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki. Na początku moja gin zaleciła mi stosowanie pigułek dopochwowych, pomogły tylko na chwile niestety wiec musiałam zdecydować się na zabieg.Ogólnie sam zabieg nie był przyjemny bolał mnie brzuch i źle sie czułam po zabiegu przez pare godzin.Gin zaleciła mi zebym nie współżyła przez 4 tygodnie, niestety nie udało mi sie wytrzymać i zrobiliśmy to 2 tygodnie po przez co teraz pojawiły mi się gęste upławy z krwią i bołe brzucha, tak jak miałam przed zabiegiem. Nie wiem co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliba
Ja również miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki. Na początku moja gin zaleciła mi stosowanie pigułek dopochwowych, pomogły tylko na chwile niestety wiec musiałam zdecydować się na zabieg.Ogólnie sam zabieg nie był przyjemny bolał mnie brzuch i źle sie czułam po zabiegu przez pare godzin.Gin zaleciła mi zebym nie współżyła przez 4 tygodnie, niestety nie udało mi sie wytrzymać i zrobiliśmy to 2 tygodnie po przez co teraz pojawiły mi się gęste upławy z krwią i bołe brzucha, tak jak miałam przed zabiegiem. Nie wiem co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalibagygy
Ja również miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki. Na początku moja gin zaleciła mi stosowanie pigułek dopochwowych, pomogły tylko na chwile niestety wiec musiałam zdecydować się na zabieg.Ogólnie sam zabieg nie był przyjemny bolał mnie brzuch i źle sie czułam po zabiegu przez pare godzin.Gin zaleciła mi zebym nie współżyła przez 4 tygodnie, niestety nie udało mi sie wytrzymać i zrobiliśmy to 2 tygodnie po przez co teraz pojawiły mi się gęste upławy z krwią i bołe brzucha, tak jak miałam przed zabiegiem. Nie wiem co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa...
witam Zaliba, uważam, że powinnaś udać się do swojego lekarza ponownie. opowiedzieć o wcześniejszym niż zalecane współżyciu. A następnym razem trzymaj się zaleceń lekarza...oni naprawdę wiedzą co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aunia
ja mialam wymrazana nadzerke kilka dni temu, bolalo samo wkladanie tego wziernika. to co mi przeszkadza to uplawy, czysta, bezbrawna bezzpachowa woda. mam je od trzech dni nie wiem jak dotrwam do konca. rano zawsze sie budze mokra mimo podpasek :( jest to bardzo niekomfortowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... Kazdy kto miał wymrażaną nadżerke musiał to przezyć. Moja nadżerka pomimo wymrażania sie nie zagoiła:( Lekarz przepisał mi 2 op albothylu, bo mam stan zapalny. Czy któras z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsilentxxx
te opinie ktore czytam są tak różne, że nie wiem w co wierzyć. dzisiaj byłam na zabiegu usuwania nadżerki, przed zabiegiem ginekolog powiedziala, ze mam sie oszczedzac przez najblizsze dni, ze od 6-8 tygodni to sie goi, i w czasie tych 6-8 tygodni nie można współżyć itd. dodatkowo powiedziała, że po zabiegu będzie mnie bolal brzuch i moze bolec do 3 dni, no i powiedziala o upławach i żebym zalozyla podpaske, bo wkladka moze nie wystarczyć. Tym czasem po zabiegu nie bolal mnie w ogole brzuch, nie mam duzych uplawow i w ogole czuje się swietnie. w dodatku przerazilo mnie te 8 tygodni przerwy od wspolzycia, a za miesiac mam zaplanowany kilkudniowy wyjazd w gory i jestem strasznie wkurzona. czytalam tutaj, ze pewna gin mowila o miesiacu, albo i mniej. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepiej poczekać, aż bedziesz miała 100% pewność, ze sie zagoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena19n
czy u ktores z was wystapila goraczka po zamrozeniu nadzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×