Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A ja mam swój naturalny, blond:P Idzie lato, to się jeszcze zrobia pasemka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyjrzałam się mojej czuprynie ojjejjj Na moich blond włoskach ten odcień wściekłego buraka robi wrażenie niestety Nawet niechce myśleć co za chwilę od miśka usłyszę o moich pomysłach fryzjerskich uffffff Jak pech to pech Bo spodobało mi sie opakowanie buuuu a teraz mam kocikwik na głowie, dobrze że jestem chora jutro misiek robi zakupy a ta piankę można wg instrukcji zmyc po 5 myciach - ulżyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sie wczułam ze jadłam naprawde ten torcik a ty czujesz ten aromat kawy? Dobrze , że w realu kumpela przywiozła mi batoniki . Ale niestety nie mam bounty. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk dla ciebie też mam kawałek tortu prosze bardzo , ale najlepsza kawę robi Mała ;) po za tym jestem leniwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczkote pianki nigdy sie nie zmywaja do końca. Musze cie zmartwic ale kup jakis szampon o kolorze podobnym do tego co miałas . Te przebarwienia juz zostana. Ups. Ale gapa z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała no jasne że czuję ten aromat, choć w realu kawy nie pijam już od roku, to w necie bardzo mi smakuje ta przez ciebie robiona, jesteś w tym nie zastąpiona ;) A tak swoją drogą, to pomarańczki znowu będą miały problem ze zrozumieniem tego dialogu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarrzam Menu Anouk Mała , duża , biała , czarna z ekspresu czy po turecku , cukier czy słodzik. uff zapamiętałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała żartujesz !!!!!!!!!!!!! Powiedz że żartujesz !!!!!!!!!11 Ja niechce na stałe miec na głowie buraka niby balejage a fujj co ja teraz zrobię o kurde nie możliwe zaqskarżę ich że buble sprzedają jak to nie da się zmyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wierzysz to umyj głowe wysusz i umyj tak 5 razy jak zniknie to stawiam kawe w realu. Jak nie to pros miska o ten szampon w twoim odcieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna z cynamonem i lekko słodzona proszę. Wczoraj mi specjalisci od szaf, już wszystko zamontowane, ale zmywara zepsuta, strasznie nabrudzili, a mieszkam przy ulicy, po której powinno się jeździć amfibią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz 5 razy, a jakbym tak użyła proszku do prania to tez nic?????????? nie zejdzie to badziewie O jesssuuuu, co ja teraz zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celineczka, miejski rzecznik praw konumenta:P I kto to widział farbować i myć włosy, kiedy na zatoki chorujesz:P!!!!!!!!! Bidulko z kolorowymi włosami, przypomnij sobie Cindy Lauper:) Ale ze mnie zołza wyszła, zamiast Ci współczuć, bezwstydnie się nabijam. Ale może choć trochę Cię to rozbawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk już mi się podoba twoja okolica zwłaszcza ze wzgledu na kolor moich włosów, pasowałabym tam jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celineczka, jedź do zaufanego fryzjera, moja koleżanka właśnie tak musiała kiedyś zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo. Dobrze ,ze do tego ekspresu dodaja te fajne styropianowe jednorazówki przynajmniej nie musze zmywac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki miejski ..... coś tam ja prawie na wsi mieszkam choc to coś ma poć prawa miejskie ojjjeeejjj A bawi mnie dzisiaj wszystko chyba mam głupawkę :D:D:D Co oczywiście świadczy o wyborze tez koloru pianki i wogóle kolorze jakimś specyficznym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celineczka, niedalko chyba jest ulica Buraczana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, tak nisko mnie cenisz:P na jednorazówki, booooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjera fajnego mam pod sobą, ale ostanio jej nie lubię, bo zamkneła drzwi od poseji na 2 zamki i nie mogłam wczoraj oddać filmu na DVD do wypożyczalni i musiałam wybulić dzisaj za ten sam film jeszcze raz czyli całe 8,10 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślepa to ona jest, znaczy bez wyjazdu, ale dwukierunkowa:P Oj, podłapałam Wasz dzisiejszy absur, jeśli można, ale tarta z porami sama się nie zrobi. Sałatka żydowska też nie, choć to może łatwiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a do czego używasz zmywarki ???????:P Ze nam kawkę podajesz w strypianku ???? Zacznij dbac o środowisko och ty łobuziaro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale calineczko to nic Jak byłam na pierwszym roku studiów i to było 1 października . Na wakacje byłam blondynka oczywiscie długowłosą i postanowiłam na rozpoczęcie roku akademickiego zmienic kolor na czerwony.... Kupiłam cos jak ty tylko Polycolor ale to w połączeniu z blondem dało bardzo niefajny efekt. Plamy to pestka. Była juz 18 a nie było wtedy hipermarketów nie wiedziałam co zrobic a moja mama miała hnę wiec ja szybko przygotowałam tę papke nie czytajac ostrzeżen nałozyłam na włosy. Jak po godzinie poszłam umyc głowe moje włosy spadły do wanny. Na głowie miałam placki o długości 0,5 mm i kępy długich rudych włosów. To juz była 21 a na drugi dzien inauguracja roku akademickiego. Poszłam w czapce co miałam zrobic hi hi hi. A po inauguracji od razu do fryzjerki. Na pytanie co sie stało odpowiedziałam ze piecyk mi wybuchł nad głowa i to jest efekt. Kiwała głowa ale chyba domyslała sie co jest grane. W domu przeczytałam na ulotce ostrzeżenia , ze nie wolno hny nakładac zaraz po farbowaniu jakąkolwiek farbą. Od tej pory wszystko czytam dwa razy. Myśłe , że moja historia pobiła twoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk daj przepis na tą tarte proszzzzęęęęęęęęęęęęę, jeśli możesz plisssssssssssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę serwować w plastiku, zresztą zostały takie ładne jednorazówki kolorowe z Lidla po parapetówie, ale na porcelanie bym serwowała. A mała, cwaniara, mimo, że ma sprawna zmywarke, to plasiki......... Upadek obyczajów kawowych nastapił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam upadek serwuje firmowa a zmywarke mam w domu. No tak tyle pisze ,że az dziwne ,ze jestem w pracy. Kiedys mnie wywalą;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten piecyk był ekstra :D:D:D:D:D:D Aż monitor oplułam :D:D:D:D Nie jest tak żle i tak w przyszłym tygodniu miałam iść do fryzjera i zrobić sobie platynowy blond, ale chyba pozostane przy złotym odcieniu bo mi jeszcze też wypadną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domu:) więc mnie nie wywalą, choć może i z pracy wywalą, ale z innychpowodów:P Teraz rozumiem mała, zdolna jesteś, praca na dwóch etatach? Jedna ta włąsciewa, druga w kafeterii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak widac ta historia nie nauczyła mnie tego zeby nie farbowac tylko tego, że teraz uwazniej czytam instrukcje. Dobrze ,ze siedzisz w domu i ktos cie może poratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×