Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Celineczka, wiem, że wiosna idzie, ale wszak mamy rok moherowych beretów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk dzieki jesteś kochana i nie tylko przez mężusia, Mała ty cały czas z pracy klikasz :) ale łobuziara jesteś :D:D:D Ale po przejściach z piecykiem wszystkiego można się po tobie spodziewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu jestem taka szybka. Zrobie swoje i jeszcze mam czas zajrzec na Cafe .Choc sa dni kiedy nie mam na to wogóle czasu. Albo nie ma mnie bo jestes gdfzies na targach lub delegacji. A po za tym mam samodzilene stanowisko wiec sama reguluje sobie zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym jakąs chustę i wtopiłąbym się w tłum bo tutaj bardzo dużo cyganów mieszka i jakl chcesz to ci powróżę, Za chwilę podam ci moje konto bankowe jak wpłacisz pokażną sumke to powróże ci wszystkio aż po grób nie koniecznie twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam się w miejsowości wysuniętej najbardziej na wschód, mieszkalam kilka lat na Śląsku a teraz jestem w małopolsce, ale cyganów jest bardzo dużo ok. 1% całej ludności, której znowu aż tak dużo tutaj nie ma :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to mała firma i przyjęli nowe osoby. a co szukasz pracy? Teraz bedzie najlepszy okres ofert zawsze w marcu jest ich najwiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miałabys daleko do pracy bo ja w miescie po przekątnej najbardziej wysuniętym na zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prędzej ja się załapię:P Mała trzymaj miejsce, tylko dobrze płatne ma się rozumięc. Dpbta a teraz pora na mopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że szukam pracy zaraz ci wypisze moje oczekiwania w stosunku do pracodawcy: Mała odpowiedzialonść, mało pracy; dużo wolnego czasu; możliwośc podwyzki i awansu w ciągu pół roku no i minimum to 10 tyś Bo inaczej to się nie ruszę z miesca i powiem że nie ma pracy :D tak jak połowa Polaków. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chętnie przyjmę po tobie stołek jak już ci się znudzi ?? Tylko, że ja dopiero teraz robię prawo jazdy więc musisz mi zalatwić jeszcze kierowcę :D:D:D I to by było na tyle , od kiedy zaczynam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki muszę znikac, prasowanie czeka i misiek do drzwi się już dobija ;) wpadna póżniej na popołudniową herabtkę ja stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz najpierw okres próbny . Rzut na głeboko wode, rozmowa kwalifikacyjna ze mna przy kawie. Musze miec odpowiednich i kontaktowych wspólpracowników . Do tego ocena prezencji sposobu mówienia , umiejetnosc prowadzenia negocjacji, wiedza o targach, spotkania z klientami . Przeslij CV i pogadamy . Co do zarobków przyzwoite jak na polskie realia małe jak na Szkocje czy Irlandie. Wiec mysle o jakiejs drobnej emigracji ale to takie zarysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na kwalifikacje, wykształcenie, komunikatywności i świetne nawiązywanie stosunków międzyludzkich, kreatywność.......... Obrałam ziemniaki, ale teraz już mop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice przychodzą na kolację, więc same rozumiecie...... jam tu z doskoku i spragniona topiku więc chrzanię dziś trzy po trzy. Ale mam konkurencję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok trzeba popracowac . ups ide na fajke , jeszce musze potem wyłączyć kompa. Moze wpadne na herbate popołudniu choc w domu zmieniam skóre i staje sie malarzem - murarzem -tynkarzem. Szkoda mi nkompa bo jestem od stóp do głow w gipsie i potem musze czyścic klawiature ( ajest czarna) to wieice ile jest potem śladów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, nie pal tyle.... w każdym razie dziś na tę chwilę gromkie: Smacznego! Rzuć te fajki, kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbamy o Twój trzydziestoparoletni organizm..... Polecam te przepisy www.adamczewscy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gaduly! Dolaczam do was z kawa, wlasnie skonczylam prace i wybieram sie dzis na jakies wiosenne zakupy. A co do fryzury to jutro zamierzam zrobic porzadek z moja czuprynka. Wszak przyszla juz wiosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jak ma byc. Co do wiosennych porzadków fryzjera odbebniłam we wtorek . Wczoraj przeszłam odnowe u kosmetyczki.(teraz boli mnie nos) Jak na 30 paro letni organizm uwazwam ze jest nie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala odnaleziona nie mysl, ze tylko ty masz trzydzieche na karku, ja tez dolaczylam juz dwa lata temu do tego grona i tez uwazam, ze wygladam wcale nie tak strasznie, no jeszcze jutrzejszy fryzjer i bede jak ta lalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i mnie ja sie nie dołuje 30. To najlepszy wiek juz nie dziecko , nie małolata i jeszcze nie baba. wrecz przeciwnie czuje sie spełniona i teraz moge powiedziec,ze znam zycie. Miłego popołudnia. Moze jak zejde z drabiny to wpadne na chwilke na herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pory sie właśnie podmsażaja delikatnie:) Mi jeszczę troszkę brakuje, ale też uważam, że najlepszy wiek kobiety to ten lekko po 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×