Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość Sprytny Zbyś

Witam serdecznie i jak to o tej porze roku bardzo słonecznie Jestem wdowcem od czterech lat.Przezezyłem juz piecdziesiat lat + Vat.Moją posturę Shreka widac z daleka.Jestem wesoły i zadbany, czasem chodze na bani.Szukam Kobietki z ktora mogłbym spedzic wolny czas a takiego mam w sam raz. Taki mały anosnik Drogie panie.Jesli jestes Czesia Zosia czy Amelia napisz na mojego maila.Krysia,Basia czy Emilka tez moga napisac słow kilka.Jesli jestes tez Dorota doslij do nich swoje foto.Chcesz wiecej wiedziec na moj temat?Napisz w liscie krotki poemat. Pozdrawiam Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie napisane
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
hej, śmiechowy z Ciebie gość, a radości nigdy dość. No a VAT-u stawka jaka? ta najwyższa? - ale draka!! Jak ten Vacik odprowadzic? Kto by mógł tu coś poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadajesz pytanie ja odpowiadam Widze ze da sie z Toba pogadac.Lecz zanim odpowiem mam krotkie pytanie.Jestes mariola a moze krysia bo nie wiem ktora chce uwieżc zbysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Ani Mariola, ani też Krysia i wcale nie chcę uwodzić Zbysia. bo w uwodzeniu lepsi faceci, na rymowankach czas fajnie leci. a moje imię w tekscie schowane pogłówkuj trochę mój drogi Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania powiadasz tez ładnie brzmi Króciutko i fajnie rymujesz mi Racja wiec lezy po Twoje stronie rymowac fajnie w przyjaznym gronie juz wiem ze jestes mila co sie stalo zes sie tu zjawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
brawo! zagadka zbyt łatwa była. a co tu robię? - po co zjawiłam? Dzieciaki duże - gdzieś poszły sobie a ja rymuję - ot - to tu robię. a w miedzyczasie pichcę potrawke i kończę dawno wystygłą kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawki przydalo by sie ciasteczko maslane czy kruche co wolisz słoneczko? Przepraszam ze tak odwaznie ale duza mam wyobraznie. Pieknej kobiecie poslodzic az chce sie. Moze kiedys bedzie mi dane wypic kawe przy TAKIEJ damie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
skąd wiesz ze piękna? - może brzydula nie je ciasteczek bo juz się kula..:) zamiast slodyczy sosik tobasco a śledzik w occie lepszy niż ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatnosc i poczcuie humoru tego brakuje tu na forum Sledzik powiadasz tez dobre jedzonko a ja bym drinka wypil przez slomke Najlepiej zubrówka z lodem i sokiem no i cytryny tez kilka kropel A Ty Aniu na co masz smaka powiedz a podam Ci i nie bede zgrywał pismaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
z sokiem jabłkowym żubrówka cacy na to się zgadzam, pijam po pracy Teraz juz kończę i żegnam Zbysia, chyba już dosyć rymów na dzisiaj. Moze wieczorem jeszcze się zjawię bo będę w formie po trzeciej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
oj sprytny Zbysiu rytm gdzies zgubiłes moze za bardzo się pospieszyłes? kiszki Ci marsza z głodu zagrały - zwiałeś do kuchni! - ot Zbysio cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
hej hej, hop hop!! Zbyś zaginął w akcji!!! może wprost z obiadu zasiadł do kolacji? A rym znów się snuje i leci do sieci moze ktoś dołączy? jakiś wierszyk skleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Ela
Ania i Zbyś to super para niech więc przeniosa sie do reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie piszecie
rymujcie dalej..Zbysiu nie szalej! [kwiat} :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteś Zbysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
hej ! dobrzy ludzie szukajcie Zbysia wciąż nie mam dosyć rymów na dzisiaj. Samo się kleci, samo rymuje za dobre słowa wszystkim dziękuję. Oklasków nie trzeba - jam skromna osoba ale radość wielka, gdy się rym podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysiu
gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
ooo zguba się znalazła, i sama przylazła a ja ludzi na pomoc wołałam sama też poszukiwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Popatrz Zbysiu, co za ludzie! nikt nie pomoże w twórczosci trudzie tylko poczytac tu zaglądają a sami rymować zamiaru nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem przytakuje nawet gestem🌻 Nie moglbym odejsc tak poprostu i spalic za soba jeszcze nie skonczonego mostu bo jak widzisz moja mila Twoja dusza mnie juz poskromiła mysli z Toba sie zwiazały i powrocic tu kazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
oj cholerka, bieda wielka, młodzież powróciła i zgląda po garach wiec o chwilke przerwy prosze szybko wrócic się postaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem
Dorotka, ktora ma tez kotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona kobietka
---sprytny Zbyś----- jesteś moim numerem 1 na dziś !!!! ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guapa
cóż to za twórczość wspaniała Zbysia i Anię opętała? oby długo trwała i się rozwijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam i czekac będę do póki sił mieć będę skocze tylko po szklaneczkę by nalac do niej zubróweczke i drineczka zrobie sobie moze i Tobie ..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×