Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ladna po makijazu,a to roznica :) a ten krem jak dziala?? bo np.teraz mam ogromnego babla, gdzie wiem,ze mam gleboko wlosa i dlatego tak boli.. ale nie bede tak gleboko dlubac igla w nodze:( co robic,ten krem pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora...
U mnie włosy na nogach od początku były ciemne i było ich mnóstwo to samo okolice bikini. Stąd opinia lekarza po zbadaniu hormonów że nie jest to hirsutyzm w sesnsie sticte, skoro od tylu lat włosy są takie same i "tylko/aż" w tych okolicach a nie na szyi powiedzmy czy twarzy albo piersiach. No i skoro hormony męskie są u mnie w dolnej normie. A swoja drogą pupa...to aż głupio wygląda bo nogi mam jak meksykański chłop a pośladki bez jednego włoska. Troche komiczny widok, no ale dziś potwierdziłam zabieg dowiedziałam się, ze nie wolno paru rzeczy przed itp. Nie mogę sie doczekać kiedy to zniknie. Nie umiem siebie takiej zaakceptować, miłość faceta miłością, ale nie uwierzę, że nie wolałby mnie z idealnie gładkimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groosia
Ten krem to raczej zeby zapobiec wrastaniu wloskow po depilacji, ale zmiekcza on skore takze moze pomoc juz na wrosniete wloski. U mnie jest tak po tym kremie, ze nawet jak ktores wrosna, to sa pod sama skora, nie trzeba wtedy gleboko dlubac, wystarczy zdrapac paznokciem i nie zostaja po tym zadne blizny. W kazdym badz razie wart wyprobowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora- kazdy facet chyba chcialby gladka :(( no....wyprobuje go..moze faktycznie mnie pomoze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi..
witam wszystkich... jestem tu nowa:) chcialabym tez sie wyzalic...poradzic(??) ehh.. a wiec..wydaje mi sie ze tez mam hirsutyzm....kiedys na to wogole nie zwracalam uwagi...teraz mam 19 lat i jest to dla mnie ogromnym problemem..nie potrafie normalnie zyc...mam mocno owlosione nogi...ogole wieczorem a rano juz czuje klujace kropki...na lini brzucha mam mocno czarne wloski...rece gole...:( a najgorsze co dla mnie jest to twarz...(nie mam czarnych wlosow tylko dluuuuugi meszek ktory chyba moglabym czesac..;/) nie wytrzymalam i ost zaczelam depilowac kremem do twarzy z sally hansen...musze to robic mniej wiecej co drugi dzien:(:( czuje sie jak facet....porazka...mam dosyc naprawde...najchetniej zamknelabym sie w domu i nigdzie nie wychodzila...aha do tego wszystkiego mam tradzik...glownie w okolicy brody...wypadaja mi wlosy...ciagle problemy z gardlem...przez te moje owolosienie zrujnowalam sobie zycie prywatne...rozstalam sie z chlopakiem...za 3,5miesiaca mam mature a nie jestem w stanie sie skupic na nauce ...nie wiem co robic..czasami zastanawiam sie co ja robie na tym swiecie...:( najgorsze jest to ze chyba nie slyszalam o kobiecie ktora sie zupelnie wyleczyla...laser??? hmm po pierwsze drogi a po drugie niby tez kiepsko pomaga...wiec co robic..?? zaakceptowac siebie i byc chodzaca owlosiona malpa?????? kiedys bylam radosna towarzyska dziewczyna...to ja bylam ta osoba ktora rozsmieszala towarzystwo ..byla w kregu uwagi..a teraz??nie umiem obcowac z ludzmi... przepraszam za ten smetny wywod ale musialam sie wygadac..:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu81: Kiedys polecałaś jakiegoś lekarza z Bydgoszczy prawda? Mogłabyś mi podać namiary, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaaa
Dziewczyny pomozcie, mam problem z nadmiernym owlosieniem :( probuje sie tym nie przejmowac, ale najgorsze sa wlosy na plecach i pośladkach, co z nimi robic?? mam spore owlosienie na gornej czesci plecow, masakra ::(( jestem zalamana, co z tym zrobic ? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora...
Teraz przed tym laserem nie goliłam i są okropne te nogi... Co z tego, ze to nie hirsutyzm z powodu hormonów i że tylko nogi...gdybyśmy żyły nie w XXI wieku to nie wiem cobym zrobiła. Nienawidzę siebie takiej. Gdyby wynikało z choroby i było jednym z objawów łatwiej bym się pogodziła. A tak nie chcę całe życie z depilatorem, chcę mieć spokój na wakacjach a nie sprawdzać cały czas. Teraz ukrywam się przed Mężem tzn. nie chcę żeby te nogi takie widział. On mnie zna gładką, laser w przypadku pach zrobiłam dla wygody, gdzie indziej nic nie mam, ale nogi... Jak u chłopa do tego kornkiowe bokserki z Intimissimi:):):) Aby do zabiegu:) Potem do nastepnego i na wakacje będę mam nadzieję gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi..
dziekuje ze chociaz ktos odp.. mnie najbardziej doluja te wlosy na twarzy..naprawde..na nogach moge golic rece tez...daje rade..ale twarz..??? czuje sie jak innej planety...a moze lepsze bylyby plastry do depilacji niz krem?? moze po jakims czasie tak sie oslabia ze nie beda wogole rosly..?? kto cos wie na ten temat?? jak wy depilujecie(jesli wogole to robicie)?? nie chodzi mi tylko o wasik ale tez o baczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaaa
nie wiem jak z hormonami, lecze sie u endykronologa ale na tarczyce, jestem szczupla, lekarz ciagle mi powtarza ze powinnam przytyc ale po prostu nie moge. do tego nieregularne miesiaczki. co ja bym dala zeby sie tego paskudztwa pozbyc raz na zawsze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
sluchajcie nie wiem czy mi sie wydaje czy zawsze tak mialam ale chyba zwiekszylo mi sie owlosienie na przedramionach i piersiach, niby tego nie widac na przedramionach jak sie patrzy normalnie to jaky nic nie bylo ale jak patrze z gory to widze ciemne wloski i jest ich dosc sporo, a na piersiach mam taki meszek ale tez mi sie wydaje ze mi ciemnieje. za miesiac mam badania hormonalne, czy myslicie ze jesli wszystko mi wyjdzie w normie to te wlosy nie zmienia sie w czarne i dlugie, a jesli wyjdzie mi podwyzszony testosteron to czy da sie go zbic i zeby mi wiecej nic nowego nie uroslo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezlei hormony nie wyjda w normie to sie ciesz dziewcyno,bo mozna w tym momencie to leczyc, i prawdopodobnie sie pozbyc twoich wloskow..gorzej jak wszystko bedziesz miala w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezlei hormony nie wyjda w normie to sie ciesz dziewcyno,bo mozna w tym momencie to leczyc, i prawdopodobnie sie pozbyc twoich wloskow..gorzej jak wszystko bedziesz miala w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezlei hormony nie wyjda w normie to sie ciesz dziewcyno,bo mozna w tym momencie to leczyc, i prawdopodobnie sie pozbyc twoich wloskow..gorzej jak wszystko bedziesz miala w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezlei hormony nie wyjda w normie to sie ciesz dziewcyno,bo mozna w tym momencie to leczyc, i prawdopodobnie sie pozbyc twoich wloskow..gorzej jak wszystko bedziesz miala w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
do ide na tory: a jakie bralas leki? czy juz ich nie bierzesz? i czy nie rosa ci nowe wloski? u mnie w dziennym swietle naprawde tego nie widac a przy zarowce to tzreba sie przyjrzec ale boje sie ze beda coraz wieksze. mam nadzieje ze jednak wieksze nie beda, jak dlugo bralas te leki. ja jednak wolalabym miec hormony w normie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie przepraszam Soniu81, że zawracam gitarkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory- chyba lepiej ,ze hormony nie sa w normie, bo wtedy mozna to leczyc, a jak sa w normie, to wlasnie nie mozna wtedy doszukac sie rpzyczyny..wiec co wolisz....miec w normie i nie moc wyleczyc H..czy moze miec podwyzszony testosteron i dzieki obnizeniu go, wszsytko worci do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi..
do ide na tory - a jakie Ty masz to owlosienie na twarzy? czarne wloski?? i po tym depilatorze nie masz uczulenia??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, dawno i ja nie pisałam.. Coraz gorzej z moją psychiką :-( Gdy patrze w lustro chce mi sie wyć! Przybywa mi tych włosków na policzkach i baczkach a takze i na brodzie ;-( Nie sa grube ale cienkie i czarne. Robia sie tez coraz dłuzsze. Do tego swedzi mnie ta broda... nie wiem czy to juz mi sie wydaje czy od tego ze one rosną. Jeszcze nie byłam w koncu u lekarza, tak sie zbieram, nie wiem czy wogole jakiegos znajde dobrego, ktory nie powie ze taka moja uroda, albo ktory nie da mi od razu badan na sam testo i od razu diane. Powoli zyc mi sie nie chce... ;-( Jeszcze jak ogladam te zdjecia na necie lub cos czytam to mi słabo ;((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was prosze o namiary do jakiegos lekarza ginekologa-endokrynologa. Koniecznie o tej podwójnej specjalnosci. Miasto nie gra roli, choc najlepiej by mi pasowała Warszawa, Kraków. A ta Kiełczewska to jest z Krakowa? Ona jest gin-endo czy samo gin??? Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu lekarza ! :-( To dla mnie bardzo wazne, a mój problem nie dotyczy tylko buzi... Przeraza mnie przyszłosc mojego ciała ;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
Kiełczewska jest z Wrocławia... jet endo... słonko ty też czujesz takie swędzenie?? Mnie swędzi broda i mi się wydaje że to od tego właśnie że tam rosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Tak, Kiełczewska jest z Wro, ale nie wiem, czy ona jest dobra. Ja się w sumie poczułam trochę zlekceważona u niej na wizycie. Naczekałam się 45 minut chociaż leciałam na zbity pysk żeby zdążyc na czas, weszłam na 5 minut, niczego się nie dowiedziałam i zapłaciłam 70 zł. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie tez swędzi broda, najczesciej tuż po wyrwaniu, wiec to chyba podraznienie jest przyczyną, natomiast nogi swędzą jak włoski odrastaja. masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ide na tory : Moze potrzeba czasu...Teraz jak juz hormonki sa w normie to moze potrzeba czasu zeby wloski sie osłabiły hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tym swedzeniem to i ja mam problem, czesto mam cala szyje zadapana, bo mnie pod broda tak swedzi przez te wlosy ,ze czasami mam wrazenie jakby one u mnie uczulenie wywolywaly;/ zamierzam sobie zorbic jeszcze jeden kolczyk :) sternum :) hyhy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tym swedzeniem to i ja mam problem, czesto mam cala szyje zadapana, bo mnie pod broda tak swedzi przez te wlosy ,ze czasami mam wrazenie jakby one u mnie uczulenie wywolywaly;/ zamierzam sobie zorbic jeszcze jeden kolczyk :) sternum :) hyhy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×