Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dziewczyny...
Tez mi sie tak zawsze wydawalo, dlatego poszlam prywatnie, ale jak widzisz to niewiele zmienilo :( zapomnialam jeszcze napisac, ze dr kazala mi isc do ginekologa zeby sprawdzic stan jajnikow. Wiec jak skonczy mi sie okres to musze zrobic badania krwi i isc do gina. Co do depilacji laserowej to szkoda, ze to takie drogie wszystko, ilu z nas by to ulatwilo zycie i rozwiazalo problemy... Moim zdaniem laser dla hirsutek powinien byc refundowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
he he :P jeszcze nie tracę nadziei :) za półtora tygodnia idę do ginekologa to zapytam też o te włoski. jak byłam wcześniej na wizycie to wszystko było w porządku,usg nic nie wykazało nieprawidłowego... Ach ci lekarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam niektóre Wasze wypowiedzi typu "słabo nasilone, jasne, ciemny meszek,poczekam 2 tyg po depilacji to powinny być widoczne"ciśnie się jedno na usta, chyba nie wiecie jak to jest mieć problem...fajnie Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
soniu.... nie jest tak że nie mamy problemu,jeszcze dwa miesiące temu byłam tam prawie bezwłosa a teraz.... więc to chyba nie jest tak że bez żadnego powodu te włoski sobie urosły :( boję się że będzie gorzej,chyba za dużo siedziałam na necie i o tym czytałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
mi sie to cholerstwo nasila.. wogóle to zauważyłam że pojawiło sie w momencie jak mi sie ten tradzik pojawił i sie nasila gdy jego jest wiecej. jutro ide do tego lekarza. Powiem jej wszystko tak jak Wam mówie i niech mi cos da bo zwariuje. ide na tory - ja sie tez strasznie ciesze ze wszystko jest ok z Twoja przysadką:) mogłabym brac juz do konca zycia piguły, żeby tylko tego tradziku nie bylo i tych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Soniu, ze wlosy na bikini odrastaja mi po wosku troche wolniej, a nie mam czarnych grubych wlosow tylko ciemny meszek na CAŁYCH plecach, brzuchu, piersiach, dekolcie, karku, rękach itd. to chyba nie świadczy o tym, że nie mam problemu... :( nie ma czego zazdrościć i nie musisz pisać, że dobrze takim dziewczynom, to nie żadna licytacja kto ma gorzej, piszę na tym forum bo również mam problem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak samo jak u ciebie ppppp. jeszcze 2 miesiace nic nie bylo, tzn. bylo, ale nie takie ciemne i nie tak duzo! tez sie boje, ze bedzie tego wiecej :( niestety lekarze poki co nie widza problemu. najgorsza jest twarz. te ciemne wloski na policzkach najbardziej spedzaja mi sen z powiek:( wiecie, zastanawialam sie jeszcze nad jedna przyczyna H.: moze to przez cos co jemy lub jemy w nadmiarze? zywnosc jest teraz modyfikowana, zeby jak najdluzej trzymala swiezosc itp. moze wlascnie jestesmy poddatne na te sztucznosci w naszym pozywieniu? moze dlatego zaczely nam rosnac nadprogramowe wlosy (chodzi mi oczywiscie o dziewczyny u ktorych nic nie zostalo zdiagnozowanego, a jednak rosna wloski tam gdzie nie powinny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Do Zielonka:( Czytałam Twój post, nie bardzo rozumiem tekst, że chudej dziewczyny (rozmiar 34) można używać do gry w krykieta. Gdzie tu tolerakcja, o której piszesz? Równie dobrze można powiedzieć, że dziewczyny w moim rozmiarze można uzywać jako -walca -włochatej szmatki do czyszczenia Dla mnie TOLERANCJA obowiązuje w obie strony inaczej jest zwykłą obłudą. Mnie nie drażnia piękne szczuplutkie gładkie (i bez rozstępów) dziewczyny. I dla jasności wolałabym taka być, nie jestem co nie oznacza, że mam kogos nie znosić albo obrażać. Czego nie lubię i o tym pisałam to szukania na siłę problemu. Ale samo to, że kobieta ma rozmiar 34 czy nawet 32 nie upoważnia do kpienia. Jeśli Twój kolega kpi z takich kobiet, nie kpi z Twojego problemu z owłosieniem? A może kiedy nie słyszysz kpi z Ciebie? Agresja nie jest bronią. A szykanowanie czekokolwiek: chudości, nadwagi, innych cech jest prostactwem i niczym innym. I nawet 100000000000000000000000000000000000 włosów człowieka nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory super bardzo się cieszę, że wyniki są pomyślne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechowata klata
ide na tory--czy ty chodzisz na basen w takim razie?? bo ja juz ze trzy lata nie bylam,a jak nie jestem opalona to dopiero uciekam od takich propozycji bo wtedy moje włosy strasznie rzucaja sie w oczy,ubolewam,ze nie moge korzystac z basenu,nigdy nie potrafilabym sie wydepilowac na gładziutko,zawsze albo pare włosów zostanie albo pełno czarnych plam i wrosnietych kreseczek,brrrr okropny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ide dzis do tego gin. ale kurcze drogo tam jest 70zł za wizyte a z usg 120 o ile dobrze zapisalam. boje sie że mnie zbyje bo mam testosteron w normie. ciekawe ile by kosztowało zrobienia badania gentycznego na h.? chyba musze przełożyć te pilingi i isc na laser, ;ub jeszcze raz zastosowac wosk. to Kalo to marnie działa, albo może działa, tylko że ja chce jakiś spektalurnych efektów, no nie wiem nie macie jakiś informacji o epilarze? bo jesli by on działał to bym kupiła. depilujecie rece? bo ja tego nie robilam, ale dwa razy pociaglam maszynka i teraz sa klujace, noi bede musiala wosk zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
czesc ja nadal nie poszlam na ten basen :( wzielam sie za debilacje, kremy, zeby doprowadzic swoje nogi do jakiegos wygladu, i czym wiecej na nie patrze tym wiekszy wstręt i strach mnie ogarnia :( musze sie wybrac na solarium, zeby sie opalic, zeby mniej bylo widac, ale jeszcze nigdy nie bylam, i tez sie boje isc, ze ktos mnie tam zobaczy, w sumie przez te włosiska ja sie boje wszystkiego i wszedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
nie znoszę jak świeci słońce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnn
ja kocham słoneczko :) tylko dlaczego ono tak wszystko odsłania? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpliwość
Hirsutyzm u mnie jest faktem. Potwierdził go lekarz. We wtorek idę na zabieg laserem. Wiem to będzie całkowity koszt miejsc gdzie chcę zrobić coś koło 6-7 tysięcy, ale stwierdziliśmy z mężem, że nie ma wyjscia bo ja tego po prostu nigdy nie zaakceptuję, nienawidzę siebie takiej i chcę mieć już spokój. Czy któraś z Was ma doświadczenia z laserem? Ja byłam na dwóch konsultacjach wstępnych i powiedzieli mi, że w moim wypadku czas odstępu między zabiegiem pierwszym i drugim będzie wynosił 4 tygodnie, ALE (no właśnie) przez ten czas nie wolno NIC wyrywać. Czy któraś z Forumek przetrwała taki czas....? Przeciez ja będę musiała wychodzić...:( Z jednej strony po obejrzeniu tych włosów i badaniu i obejrzeniu moich hormonów dano mi dużą szansę na całkowitą niemal likwidację. Nie powiem to mnie nieziemsko cieszy, ale boje sie tego okresu pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja chce słońce żeby mi to zjaśniało:D na solarium nie moge isc dopiero za tydzień:D chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
lubiłam słoneczko :) ale teraz tak wszystko widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
możesz włosy golić maszynką, bądź przycinać nożyczkami.. nie wolno jedynie wyrywać:) wiesz co dla mnie bylo najgorsze? zaraz po zabiegu, najlepiej jest je robić w zimie lub jesieni lub wczesną wiosną jeśli się robi twarz.. i wtedy opatulić się szalikiem tak żeby było widać tylko oczy. czerwone plamki to jest nic najgorsze jest to że zaraz po zabiegu każdy włos jaki został potraktowany laserem jest widoczny jeszcze bardziej.. na skórze jest mnustwo czarnych spalonych włosków.. dlatego najlepiej noc samochód pod wejściem do gabinetu i prosto do domu i tak z dwa dni w nim zostać :D włoski powinny wypaść do 2 tygodni, jednak najwiecej wypada w tych 2 pierszych dniach:D do nastepnego zabiegu mi prawie nic nie odrosło, ale musialam z niego zrezygnować z innych powodów (nieważne). zabieg pierwszy i jak narazie ostatni robiłam w połowie listopada i jak do tej pory wiekszosc wlosow potraktowanych laserem nie wyrosla:D najlepszy laser z tego co sie orientuje to jest Light Sheer Aha włosków spalonych które zostają na skórze nie wolno wyciągać one mają wypaść same. dlatego dobrze sie jest zaopatrzyc w jakis dobrze kryjący podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
i najlepiej by było żeby cały czas była brzydka pogoda padał deszcz a słońce było schowane za grubą warstwą chmur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
aha ten czas 4 tygodni nie jest straszny, bo w moim wypadku mało odrosło, straszne są pierwszy dzień (czyli po zabiegu), drugi dzień i trzeci.. do tygodnia potem jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
ja ide na konsultacje laserowa 26 lutego, w moim przypadku to tez bedzie koszt ok 6-7 tysiecy :o i to jest i tak minimum, bo calego ciala nie zrobie przeciez ;) bylam juz w jednym gabinecie, ale podobno laser tam jest jakis starszy (niby lightsheer ale sprzed kilku lat...) wiec ide do innego. Wyjdzie mnie to jakies 2 tys. drozej, ale skoro i tak juz ładuje w to taka kase, to chce miec pewnosc, ze wszystko zostanie zrobione jak najlepiej i jak najskuteczniejszym sprzetem... nie wiem tylko z iloma zabiegami wyrobie sie przed wakacjami. Czy przerwa 3 miesieczna po 2 czy 3 zabiegach zaszkodz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
mozesz sie zapytac, ale zobaczycie jaka jest różnica juz po 1 zabiegu ja miałam iść na 2 za jakies 4-5tygodni i sie zastanawialam po co i z czym wogóle :) nie poszłam wkońcu bo nie mogłam, ze wzgl na antybiotyk. one przykłada laser tylko do tych miejsc gdzie widac czarne/ciemne włoski.. im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy tym lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Byłam dziś u tej gin. i zauważyła że tam coś jest, nie kazała mi się nawet rozbierać tylko twarz nawet się w to specjalnie nie wpatrywała:( eh nie wiem czy sie cieszyc czy nie, raczej nie chyba, bo to znaczy że widać. dała mi skierowanie na FSH, LH, Estradiol, Prolaktyne dwa razy i wszystko zrobić mam 10,11 dniu cyklu. a testosteron to już mam zrobiony wszystkie badania wyjda mi tak ze 110zł. Tak sie zastanawiam czy jak bym poszła do lekarza pierwszego kontaktu to czy by mi nie przepisał na kase. Wogóle to mam jeszcze wizyte i gin. na NFZ to do niej pójde i może ona mi da skierowanie na badania dalsze:D noi USG musze zrobić, ale to u niej przy nastepnej wizycie. USG kosztuje 50zł, noi też się zastanawiam czy nie wziac skierowania na kase, ale moze lepiej żeby ona sobie sama zrobiła. powiedziała że to moze być PCO jak jej powiedział niektóre objawy podczas miesiączki, ale trzeba zrobić badania. narazie te co wyżej, a potem zobaczy czy mnie wziąć na badania do szpitala. najgorsze to jest to że byłam tam może 5min a zapłaciłam 70zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminko c
a jakie masz objawy podcza miesiaczki, ktore by wskazywaly na pco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,209,0 ja mam regularne miesiączki, ale mam tak, że zaczyna mi się, trwa 2-3dni przerwa dzień i znowu 1-2 dni :D i nie mam normalnego krwawienia, ale mam skrzepy czy to sa objawy nie wiem, zreszta ona nie powiedziala ze sa to objawy. a i nie mialam w tym cyklu owulacji chyba bo nie czułam jajników i nie miałam śluzu owulacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_wielotorbielowatych_jajnik%C3%B3w i jeszcze to mam chroniczny ból w miednicy ale nic nie bede wiedziec az badan nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witaminki c
a jak sie wykrywa pco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki! Dawno nie zaglądałam na forum bo mnie ono dołuje....ale....mam prośbę do Soni 81: Podałabyś mi namiary do tego endo z Bydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
w tych linkach jest podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×