Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Wybór
To jest mój ostatni wpis tutaj, więc napiszę Wam to wszytko plus zródła co może Wam być jeszcze pomocne. Przeczytałam to co pisałyscie o mnie na tyhc stronach i przeważają uwagi typu -że Was okłamuje, nie rozumiem w jakim celu, nie sprzadaję Wam niczego, do niczego nie zachęcam, przeciwnie wręcz i nie prosiłam o Wasze zaufanie,n ie staralam sie byc ani specjalnie miła, byłam sobą -gdybym, jak kto Loris zasugerowała, pisała o Was jakiś artykuł to ja bym Was o coś pytała tymczasem to Wy pytacie mnie a ja odpowiadam, ja Was zapytałam tylko o to co byście na moim miejscu zrobiły -że zabijam dzici, że Mąż mnie zostawi, że powinien że mam "zaburzenia psychiczne" Nie wiem czy Wy chciałybyście czytać to o sobie. Ja nie bardzo chcę. Być może szukałam tutaj zrozumienia, bo poza tym Forum nikomu z kobiet się do tego nigdy nie przyznam. Nie ufam ludziom, dziś jest to przyjeciel jutro może być przeciwko mnie a taką wiadomość można wykorzystać. Zresztą skoro Wy - które macie problem tak mnie oceniłyście, to co zrobiliby inni, którzy nawet nie wiedza jak to jest... Dlatego nie bedęj uż pisać. Myslę, że to co mogłam Wam powiedziałam, napiszę jeszcze kilka rzeczy o finasterydzie. 1.Ulotka Proscar którego biorę 2,5 mg (czyli 0,5 dawki podstawowej dla mężczyzn wynoszącej 5mg) mówi o kobietch. Kobiety w ciąży i w wieku rozrodczym nie mogą brać Proscar. Dotknięcie pokruszonych tabletek Proscar należy zgłaszać do lekarza **(poza dzieciobójstwem byłam podejrzana o kłamstwo wiec odsyłam do ulotki leku, Google, apteki internetowe maja ulotki do wglądu, nawet leków na receptę) DHt o którym pisalam to 5 - alfa - dihydrotestosteron - aktywna najbardziej forma testosteronu, odpowiada za większość wfektów jego działań (nadwaga, łysienie typu AGA, hirsutyzm, trądzik). DHT powstaje w wyniku obwodowego działania ENZYMU 5 - ALFA - REDUKTAZY. Przed tą przemiiną testosteron jest BIOLOGICZNIE NIECZYNNY. Czyli jeżeli do tej przemiany nie dojdzie to testosteron nie działa. Rozwój embrionalny narządów płciowych u dziecka płci męskiej ZALEŻY od poziomu 5-alfa-DHT. Jest on NIEZBĘDNY do transformacji guzka płciowego w prącie i w tworzeniu moszny (stąd pisałam o hermafrodytyźmie) OBECNE badania wskazują że można odstawić Proscar odczekać jak piszecie i mieć dziecko, ale istniało wiele takich teorii na temat leków, często kobiety uprawiające wyczynowo sport brały (tylko one brały leki androgenne) leki, po kilku latach niebrania kiedy już było po zakończeniu kariery sportowej ciąże kończyły sie poronieniami lub dzieci rodziły sie z poważnymi wadami. Proscar jest lekiem wymagajacym osłony wątroby, najlżejszy oslonowy lek z bakteriami kwasu mlekowego to Trilac, jest to lek bez recepty. Jeśli proby wątrobowe robione co trzy miesiące są niepomyślne, trzeba zmienić osłonę na silniejszą. Leków oslonowych jest dużo, ponieważ stale wzrasta w społeczeństwie liczba osób, które przez całe życie muszą brać leki np. astmatycy, osoby z chorobami tarczycy (są to obecnie choroby prawie cywilizacyjne). Dlatego to nie tak, że finasteryd natychmiast uszkodzi wątrobę ale napewno ją oslabi i GDYBY w przyszłości pojaiwł się np. nowotwór wątroby albo naciakajacy na watrobę szanse jego wyleczenia będą oczywiście mniejsze. U mnie Finasteryd usunął problem, wloski są jasne, praktycznie niewidoczne, golenie zwykłą maszynką starcza na bardzo długo, nie mam wlosków nigdzie poza pachami i trochę na wzgórku łonowym, oczywiscie golę, ale jest to o wiele mniej niż nawet przeciętna kobieta nie mowiac o kobiecie mającej problem z hirsutyzmem. Mam mocniejsze włosy na glowie, nigdy nie miałam problemow z wypadaniem, ale są mocniejsze mimo wszystko. Może dawać W ZALEŻNOŚCI OD INDYWIDUALNYCH PREDYSPOZYCJI słkłonność do lekkiegj nadwagi. Ale same zauważcie, że częśc kobiet z PCO(podwyższony testosteron) ma nadwagę, a częsć z PCO niedowagę (chyba Idę na Tory pisała kiedys że ma niedowagę) Stąd reakcja moze być różna, ale do 5 kg w górę to wszytko. Te dodatkowe kilogramy biorą się stąd, ze tłumione przez DHT estrogeny dochodzą "do glosu". Oczywiście jeśli ktoś racjonalnie je, uprawia sport, ma dużo ruchu i NIE MA INNYCH CHORÓB WPŁYWAJACYCH NA PRZEMIANĘ MATERII. Ja zawsze byłam bardzo szczupła i tak zostało. Pajączki jak pisalam mi się nie zrobiły. Troche przesusza sie cera, ale trochę, wiec dobre serum nawilżające i ochrona przed słońcem wystarczy. I ostatnia uwaga, też ktos o to pytał, stany depresyjne. nie mam stanów depresyjbych chociaż ciężko mi z tą całą sytuacją, chciałam o tym porozmawiąc z kims z zrewnątrz, ale z kobietą, dlatego choć nie mam juz problemu znalazłam sie tutaj. Myslę, że to wszytko. Życzę Wam bez wyjatków spokoju, świadomości wlasnej wartości, szczęścia w związkach 9tych z dziećmi i tych bez) i powodzenia w walce niezaleznie od tego czy to walka lekami czy samoakceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
mam 25 lat. zbadałam wszystkie hormony [wg rozpiski dziewczyny o nicku 'nieprawda ze' - wpisywala sie tu kiedys] wyszly mi ok. bylam z nimi u endokrynologa i pani z usmiechem na ustach stwierdzila - ze taka moja uroda i pozostaje mi depilacja [no super, ktora mi robi niezla masakre na ciele] (za jakis czas mam zamair ponowic badania hormonalne) na nogach nie mam meszku, tylko czarne wloski - od jakiego czasu stosuje telocapil i wlosy staly sie ciensze i wolniej odrastaja [zwykle po depilacji depilatorem juz za 2 dni mialam spore wlosy] na rekach wlosow nie gole - sa dluuugie ale cienkie wiec je tylko rozjasniam - za duzo mam ran na ciele, zeby sobie dodatkowe robic. na ramionach mam malutko włosow ale tylko dlatego, ze mam złe rogowacenie naskórka i mnostwo krostek, kore of kors wydrapuje. na brzuchu mam ciemny meszek plus dodatkowe grube czarne włosy wokoł pępka ciągnące się w dół. na piersiach, wokoł sutków długie, grube czarne włosiska:( fuuuuuuj zauwazyłam ostatnio, ze na plecach tez cos rosnie :O no i na lezdzwiach jakis mech mam - wyczułam go ale nie przygladałam sie, bo nie chce sie jeszcze bardziej dołowac. no i oczywiscie bikini - długie, grube czarne włosy:( fuuuj fuuuj fuuuj do tego mam taka skore, ze strasznie wolno goja mi sie rany - koooszmar. nikomu tego nie zycze:( na głowie tez mam mase włosow ale na szczescie nie mam z nimi jakichs strasznych problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
bo ja caly czas walcze. stosowalam rozne metody oczyszczania organizmu, itp. raz jest lepiej raz gorzej. do tego musze uwazac na to co jem, bo mnie zaraz wysypuje na ramionach:( na policzkach tez mam mase drobnych krostek i pewnie dlatego mam tam mniej włosów:( na tyłku tez mam takie wstretne kroski przez co włosów jest mniej. wiesz wiesz, estetycznie to ja nie wygladam :( nie ma mowy o wyjsciu w bikini na plaze, czy o pojsciu na basen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie, moim zdaniem kazdy niech sie leczy jak chce. Pozniej mozna miec pretensje tylko do samego siebie. Depresif moze i prog nasila hirsutyzm ale jak go za mało to nie ma owulacji, okresu, w ciąże zajśc nie można. Nie sądze zeby progesteron bardziej nasilał hiperandrgenizm niż testosteron, DHEAs itd. wszak progesteron to hormon zeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holaaa
przy lekach i rosnie:( przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Czyli jednak finasteryd chociaż nie uszkadza wątroby może mieć wplyw jeśli (oby nie) kiedyś zachorujemy bo ona będzie slabsza. Cholera i ja tego sie boję, nie dzieci, bo nie planuję, ale jakiegoś choróbska. Dlatego jak siebie znam to jednak wybiorę opcję Diane chociaż i to nie jest bez wplywu, ale jednak lekarz mi to przepisuje. I podświadomie mniej się boję. A ten finasteryd z tego co piszą na stronkach jest skuteczny, więc nie sądzę by Wybór kłamała, ale ona pisze dziś o tej wątrobie, że może jednak osłabiać. I wiecie czego jeszcze sie boję? Że np. wziełabym to i by pomogło, no to byłabym mega happy, ale potem powidzmy rok-dwa okazałoby się, że muszę odstawić i co...wiedzialabym, że hirsuryzm wróci i czekalabym na to... To najgorsze, a z kolei brać to i umrzeć. Nie sądzę żeby ktoś umarł dla piekna, można np. wybrać model rodzinki 1 plus jeden plus kot;) ale nie śmierć. Ja też dziękuję Wybór za wszystkie informacje bo niezaprzeczalnie cośkonkretnego wniosła, tyle stronek ma Forum a wcześniej (chyba) nikt o tym nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Mam jeszcze taka myśl że fiansteryd lepiej jeśli już to brać nie majac dzieci, bo jeśli bierze go soba majaca dzieci to przeciez ona chce je wyhować, być przy nich tak długo jak się da i takie ryzyko raczej nie podejmie. A z kolei dziewczyna czy kobieta, która jest tylko z facetem czy mężem może ryzykować bo jak pisała Ania jest to na jej odpowiedzialność i nie zostawi dzieci. Czyli jednak dzieci jakoś nas obligują że nie myslimy tylko osobie bo są i nas potrzebują i myslę ze mimo wszystko babkom majacym dzieci i hirsutyzm jest łatwiej w tym sensie, że mają kogoś kto je bezwarunkowo kocha i że nie będą mieć ot tak mysli samobójczych bo nie podobają się sobie. To mnie nie pociesza ale tak sobie pomyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
WYBÓR - myślę, że mimo iż napisałaś, że nie będziesz tutaj pisać to myślę, że będziesz od czasu do czasu odwiedzać to forum i czytać nasze wypowiedzi. Napisałaś, że oskarżamy Cię o kłamstwo. Ty sama powinnaś nas zrozumieć, bo piszesz, że Jesteś nieufna w stosunku do ludzi.My też Jesteśmy nieufne, może nawet bardziej od Ciebie bo mamy z włoskami większe problemy. My je mamy wizualnie i psychicznie, a Ty obecnie masz je tylko w psychice.Czytając wszystkie nasze wypowiedzi powinnaś widzieć, że tak naprawdę tylko jedna osoba Cię obrażała, która moim zdaniem ma chore podejście do Ciebie. Ale to jej sprawa, jeśli chce taka być, niech będzie.Wiele kobiet tutaj Cię popierało i dziękowało za te wiadomości, które przekazałaś.Kazda z nas potrzebuje o tym problemie rozmawiać, Ty na pewno też, tym bardziej, że w swoim środowisku musisz uchodzić za piękną i bez skazy. Choć uważam, że nie ma kobiet idealnych to wiem, że kobiety takie jak Ty nie mogą się przyznawać do swoich słabości bo NA PEWNO byłyby one wykorzystane przeciwko Tobie.Ale tutaj tak naprawdę Jestes anonimowa i zawsze będziesz i wiele z nas Cię rozumie.A że ktoś krytykuje? Czasem też trzeba umieć przyjąć krytykę i stawić jej czoło.Pozdrawiam WYBÓR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Szczerze to musi być cięzko wygladać nan ieskazitelną. W pracy albo w jakims towarzystwie. Janp. dpbrze wspominam te chwile kiedy czułam sie swobodnie. Oczywiście zawsze sie depiluję, wciram maści, Pantenol, ale zawsze widać ża mam problem z androgenami. I ostatnie fajne wspomnienia to jak byłam nad morzem, z chlopakiem. Jasne że byłam ywdepilowana ale nei chodziłam wkostiumie, długie lniane spodnie, czasem krótkie jak lepszy dzień. Ale nie miałam swiadomości ze musze wygladać idealnie. Taka świadomosć że chcę wygladac ladnie to miałam. Ale jeśli musialabym uchodzić za nieskazitelną to myslę ze psychicznie bym długo nei wytrzymala nawet bez włochów, bo i nadwaga i czadem trądziku atak jest. Więc nie wiem jak można dawać sobie radę w zyciu kiedy ktos musi być niby nieskazitelny. To nie jest moje marzenie, bo to presja ciagla dzień w dzień to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Flutamid też jest zdeka niebezpieczny dla zdrowia, to takie zło koło finasteryfu, więc najlepiej też go nie brać. I nie namawiać do niego tutaj hehe:) Tak naprawdę to to forum jest właśnie po to aby sie wyżalić, wiadomo, że nam hirsutkom jest ciężko, a tym bardziej dziewczynkom z innymi androgenowymi objawami. Dlatego musimy sie wspierać dokladnie jak pisala Loris. Krytyka też jest kiedy sie z czymś nie godzę krytykuję to ale zawsze to jest krytyka konstruktywna dzięki której każdy sie czegoś uczy o sobie i innych. Jest to przedewszyskim forum wsparcia dla dziewczyn. wiadomo na hirsutyzm nie ma leku bo finasterydu nie uznaję, więc jedynym lekiem jest akceptacja i wsparcie jakie sobie dajemy tutaj. Dla mnie to Forum to ważne miejsce zwłaszcza kiedy mam ciężki dzień, to tutaj wchodze czytam. Ludzie umieją być bardzo okrutni wobec innych nacodzień, potrafią zranić bardzo złym słowem czasem spojrzenim, nawet kogos silnego, a my jesteśmy jak pisze Loris delikatne, stąd mam gorsze dni (rzadko hehe), ale wy też pewnie kochane tak macie. Dlatego wspierajmy się bo to dla nas najlepszy lek obok uśmiechu do świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Miłego weekendu życzę, ja śmigam z rodzinką do rodziny Misia, jutro jest tam wesele. Dokładnie musialam się wydepilować i zamierzam się dobrze bawić, w końcu na to zasługujemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Depressiff...ale ja to wiem:( I wiem, ze Dianę odstawię i w końcu wróci. Ale bałabym sie finasterydu czy flutamidu. Pisałam czemu. A mimo Diane sądze że on nie zniknie, lekarz powiedział że włoski zostaną, może troche zjaśnieją, no ale jak są kruczoczarne to będe...jasnoczarne:(? to mnie nie pociesza, na piersiach mają 2,5 cm :( Także ja nie jestem happy bo Diana. Tylko biorę to co mogę i tak. Chimerka...Ty i wsparcie i delikatność? Nawet nie chce mi sie pisać co o Tobie sądzę. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Depressiff szkoda takiej fajnej dziewczyny:) Pogrzeb Ej tam zaakceptujesz troszkę troszke poleczysz i spotkasz tego jedynego i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Kkkkkkkkk:) Szkoda czasu, też tak sądzę:) Temat skończony, już o finasterydzie nie piszmy. Szkoda naszych nerwów. Wybór zrozumiała że jej tu nie chce większość z nas, wie co myślimy i już pisać nie będzie, więc nie ma co się już kłócić bo między hirsutkami poiwnna panować solidarność. Kobiety niby "bez skazy" sie zagryzają a my bądźmy solidarne dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Solidarne to powinny być kobiety nie tylko hirsutki czy kobiety bez zębów czy czegoś innego. Tak uważam chociaż tego finasterydu byłam ciekawa i go nie popieram, ale co do solidarnosci mam inne zdanie niż Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
To było do Chimerki, nie do Depressiff. Jak czytam jej teksty to mnie ponosi. A Co do Diane zobaczę jak u mnie będzie. Watpie by gorzej no bo co na piersiach urosna mi 5 cm włosy? Jeszcze brzuch mam lepszy troche ale też zarośnięty to tam moze się pogorszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ja zrobiłabym tak samo
jak ty! i mozliwe, że zrobię bo cos zaczyna sie dziac z moimi wlosami na twarzy nieciekawego... :( a chimerka... szkoda słów... i to zabijanie dzieci... :D ich ciałka martwe. kobieto! ty chyba masz coś nie równo pod sufitem! po prostu szkoda gadac. wybór dzieki za wszystkie info! :D 🌻 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Chimerka, jak mozesz się wypowiadać za większość z nas, że nie chcemy tutaj WYBÓR? Ty jej tylko tutaj nie chcesz. Każdy ma prawo byc tutaj, wyżalać się i prosić o pomoc. Ja na początku czułam do Ciebie sympatię, ale po tych Twoich słowach o zabijaniu to zmieniłam zdanie. I uwazam, że że z Twoją psychiką nie jest najlepiej. Oczywiście każdy może mieć złe dni i my mamy je często ale każdy powinien panowac nad sobą i nad swoimi komentarzami. Ale Twój charakter jest chyba taki, że Ty nie uznajesz racji innych, tylko co Ty napiszesz jest święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
A jeśli chodzi o Diane, to też mam bardzo złe zdanie o niej i nawet przyrównałabym ją do finasterydu.Zresztą wiecie co Wam powiem, jakbym już musiała zażywać jakikolwiek lek hormonalny to chyba zdecydowałabym się właśnie na ten finasteryd. Jak się już truć to przynajmniej tak, żeby było widać efekty. Lekami typu diana trują się dziewczyny a rezultatów albo w cale, albo marne.A po odstawieniu i tak problem wraca. Ciekawi mnie też zdanie WYBÓR , co by zrobiła gdyby okazało się, że musi odstawić finasteryd. Ona na pewno o tym myśli i tego się boi, może dlatego zaczęła tutaj pisać, że czuje ogromny strach, co z nią będzie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLkaaaa
Dokładnie Loris!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
wybór czy po odstawieniu finasterydu mogłabyś zajść w ciążę i urodzić chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
No właśnie z tym chłopcem to nie bardzo pewne, coprawda Ania pisała, że po odstawieniu finasterydu można, jak sie odczeka, nie wiem ile, ale ileś trzeba. Ale Wybór dzis też pisała w tym ostatnim poście, że nic nie wiadomo i ja też bym się bała. W mojej dalszej rodzinie urodził sie chłopiec teraz ma 10 lat, ma wysoki stopień upośledzenia, jeżdzą z nim po lekarzach i w końcu ustalono, że to uszkodzenie okołoporodowe, ale lekarz powiedział mojej kuzynce, że każdy lek zwłaszcza silny, właściwie wszystko co bierzemy może mieć na dziecko wpływ, nawet Diana:( Pytał się jej czy czegos nie brała. Dlatego też ja biorąc np. ten lek balabym sie ciąży nawet po odstawieniu. Wybór pisała o tych hermafrodytach i to jest naprawdę kalectwo, nie umiera się ale kto chciałby żyć wogóle bez narządów płciowych, przeciez nie wiadomo kim się jest wtedy tak naprawdę w sensie kobietą czy mężczyzną.I nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Wybór czy mogłabyś napisać czy brałaś coś przed tym finasterydem, tzn. wcześniej jakieś Diany albo inne środki? I czy to poczucie winy to bardzo jest czy da się żyć. Nie chodzi mi o strach przed konsekwencjami ale o dzidzię, że nie będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja dodatkowo stosuje afirmacje...hm moze mi cos pomoze:) fuck, nie ma to jak sie wstydzic wlasnego ciala:( ja po pracy zmykam pod pierzyne:( bo jakies przeziebienie mnie zlapało:( taka piekna pogoda a ja sie bede musiala zaszyc w chacie...jak zwykle:(:(:(:( zycze miłego weekendu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Ta Diana mnie dobija. Czytam fora, to i inne wpisując hasło diane35...I? 50% dobre opinie, 50% złe...:( Nie wiem co robić bo mój lekarz powiedział ze to najlepsze co jest na obnizenie androgenów, które mam za wysokie. U mnie to przede wszystkim hirsutyzm i prawda jest taka, że na buzi najgorszy...już nawet piersi są lepsze:( i nadwaga.Jem mało a tyję a lekarz powiedział proszę schudnać to i to się poprawi, no ale odkad mam hirsutyzm mam i nadwagę. W końcu dostałam Diane ale boję sie brać, bo jak zacznę to co potem ? Mój chłopak namawia mnie do tej Diany bo to jest antykoncepcja, ale ja sama nie wiem. Czytalam, że leczy "lekkie postacie hirsutyzmu" a ja mam policzki w prawie czarnych wloskach, sztywnych. To nie lekka postać! Dlatego ciekawa jestem tej Wybór czy brała diane a potem Finasteryd i czy pomogło jej na wloski na twarzy. Ja juz tam o nogi to nie dbam ale twarz...Okropność. Nie wiem czy ja sie opalę to one zjaśnieją czy odwrotnie. Wybór napisz czy pomogła diana czy wcale nie czy troche - na buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
A może jakbym schudła toby się poprawiło? Lekarz tak mówi, ale ja wątpię. W trzy miesiące przytyłam 12kg, jedząc to co wcześniej, już nawet kolacji nie jem, a powinnam chyba bo maturalna klasa, ja chodzę głodna, a waga ani drgnie. A mojego chłopaka bardziej nteresują mecze w TV i to że jedzie na jakis tam mecz za granicę z ojcem niż mój problem. On jakos tego nei widzi, mowiłam mu, a on "dobrze, dobrze..." i koniec. Wybór Ty dużo schudłaś? Ja muszę te 12kg, wcześnej i tak miałam 4-5 kg ponad normę, ale teraz to juz źle sie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Afirmacja? Muszę sprobować, już próbuję czego sie da, nie wiem, urlop wykupiony, jak ja na plażę pójdę, chyba ze jako arabka w długiej szacie:( Ostatnio jest gorzej z gojeniem się ranek i chyba ja troche surowiej się oceniam niż rok temu. Do kupna kostiumu podchodzę jak do egzekucji:( Eliczek, mój facet jakoś to znosi. Może to ten mąż wybór był taki "spostrzegawczy" na to, bo z tego co niektóre piszą faceci są krotkowzroczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
to dziwne raczej wątpie żeby nadwaga mogła wpływać na hirsutyzm, jeśli już to raczej niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Lekarz tłumaczył, że jednym o objawów tej adrogenizajci obok trądziku, hirsutyzmu i wypadania włosów (tylko nie to, włosy to moja jedyna ozdoba) jest nadwaga. Powiedział, że kobiety z PCO maja otyłość brzuszną najczęsciej. Ja nie mam PCO, ale czuje że ta nadwaga to też z androgenów, nie umiem tego naukowo powiazać, ale tak kojarzę. Wybór ile musiałaś schudnąć przy tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×