Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość quelleop
Hej! Co za dyskusja! Wybór powiedz jak długo bierzesz swój lek, kiedy zauwazyłas efekty i jak na razie proby watrobowe sie maja? Dzieki, Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Ania, ja miałam testo w innych niż Ty jednostkach jednak zdecydowanie za duży:( No to po mnie widać. Co do ludzi broniących Wybór...nie rozumiem. Chyba kobiecosć to przedewszystkim płodność. A nie gładziutkie szczuplutkie nóżki i śliczne ramionka. Tak mi sie wydaje, a co do facetów to ja wiem, że są tacy którym się podobam, nie mam oczywiscie szans u pewnego typu lalusiów, którzy chodzą z dziewczynkami tyou Wybór ale oni mnie nie interesują. Z kolei piszecie, że nie zabiła dzieci. Zabiła, bo ich nie urodzi. Zresztą dla dzieci to lepiej bo rodzicami za dobrymi oni by nie byli. Są nieodpowiedzialni. I nie tylko dzieci, "zabijaja" też ojca... Co do Androcuru brałam go...czy pomógł? Nie bardzo mój hirsutyzm jest zaawansowany porównywalny do tego ze zdjęć w wyszukiwarce Google np. Taki że każdy lekarz który mnie widzi mówi "tak to hirsutyzm" a nie o urodzie, że taka moja uroda. Nawet jak te włosy ywdepiluję to wiać że mam problem. Uzywam takiego mocno kryjacego podkładu Vichy nawet latem bo te czarne kropki na brodzie nie zakryją sie zwykłym. I jakos to trwa. Lekarz mówi że tego nie da sie tak o 100% polepszyć. Mio to usmiecham się bo akceptuje siebie i nei chciałabym być Wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
stellinka mysle ze masz racje!!!! depressif jest młoda i sie burzy, bo nie amm jej kto pomóc a jej stan jest zaawansowany. nie dziwie jej sie, bo długo sie nie pocieszyła normalnoscia. Poza tym ja tez uwazam ze meczenie sie i dostanie na pocieche faceta którego nie kochasz mija sie z celem.... dziewczyny pozwólmy dokonac wyboru, jedna woli zyc krótko a szczesliwie i u boku kogos kto ja cieszy a druga woli dzieci i meke panska.. ja osobiscie bym wzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
Wybór prosze powiedz jak szybko usunelas hirsutyzm, tzn sam zniknał, no nie ma poprawy 100 procent ale depressif ma racje ja tez czytałam ze 60 procent poprawy juz po 6 miesiacach do roku a potem kto wie:) czasem mysle ze lepiej wziac cos skutecznego niz wierzyc w bajke o dianie i innych anty, tylko strata kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Dzięki chimerka, dzięki takim jak twoje slowom ta dziewczyna nic już nam nie powie, bo jakby mnie ktoś nazwał morderczynią dzieci to bym nie pisała już nic...nie pomyslisz co ona czuje jak to czyta????? A może inne osoby chciałyby usłyszeć coś jeszcze....ale nie tacy jak ty to utrudniają. Przeczytaj swoje posty i zobacz jak ją zmieszałaś z błotem. Oczekujesz, że wejdzie tu jeszcze i coś ci napisze o finasterydzie? Bo ja wątpię w to. Ja bym się obraziła, cały czas ją oskarżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
chimerka skoncz o zabijaniu dzieci, sama cos łykasz i czujesz sie rozgrzeszona tak? to ze ci nie pomaga to twój problem!!! a ja nie wiem czy dzieci by chciały włochate matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
załosna jestes. dziewczyny czekaja na wypowiedz wybór bo dała nam nadzieje a jak która postapi to nie twoja brocha,,, moze ciebie cieszy twoja rodzinka i włochate ciało ale inni czuja sie z tym zle i maja plany na zycie a nie taka wegetacje która ty uprawiasz, sorry moze za ostro ale ty nikogo nie oszczedzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiło się zamieszania widzę ;> Teraz każda dziewczyna która szybko przejrzy 1 stronę tematu będzie miała nadzieję że jest jakiś lek-cud na te cholerne włosiska i temat będzie się ciągnął i ciągnął... A ja się tu chciałam wypowiadać o IPL ale widzę że to juz przestarzała forma walki ;) Czyżbyśmy wchodziły w erę faszerowania się lekami? Dla mnie podejście - wygląd przede wszystkim - to najgorsze co moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
Własnie Chimerka przasadzasz...już to nudne się robi nawet. Zbawiaj świat gdzie indziej. Z tego co Wybór pisala bierze około roku, próby ma w porządku a jej problem nie był silny także znikł całkowicie tzn. wloski przestały odrastać.Podobno nie ma nadwgi, jest chuda z tego co pisze i pajaczków też nie ma. To by sie zgadzało z anglojęzycznym artykułem. Oczwiście u babeczek z większym problemem mogloby to być 60% ale u niej był nieduży i jest gładka. Takze ja nie zamierzam brać ale akceptuje wybór innych bo szacunek należy się każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
Co to IPL?:) Pisz:) Chętnei czegos sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
kazdy ma swoje podejscie!!! a ipl nie działa:) gdzie pisze ze wybór brała tylko rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
chimerka widac ze przemawia przez ciebie zazdrosc ale to nie upowaznia sie co do obrazania kogos i to jeszcze takimi mocnymi slowami. niedpowiedzialna ? powiedzialabym ze nieodpowiedzalna to Ty jestes skoro mozesz tak na kogos najezdzac, zauwaz ze Wybor nie powiedziala na Ciebie ani jednego zlego slowa choc tak ja zmieszalas z blotem, zastanow ssie bo zachowujesz sie jak dziecko ktore nie dostalo zabawki a nie jak dojrzala kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
A ja powtórze NIE dla zabójczyni dzieci! Nie chcę już czytać tych "oh...ah...mó Najdroższy i ja..finasteryd...moje piękne ciało..." NIE ŚNIĄ CI SIĘ CIAŁKA DZIECI???? JESZCZE NIE...? Zaczną... To Forum było super...Idę na tory, Groosia...czytało sie fantastycznie a potem przyszla ona i zepsuła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
Wybór pisała, że jej pomogło szybko ale ona miala maly problem, wlosy jej nie wypadały, troszkę musiała się przestraszyć. Robi sobie próby i uSG piersi chyba często...ale ja też robie bo w mojej rodzinie były dwa nowotwory sutka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
Chimerka czy Ty sie zastanawiasz co piszesz????? bo wydaje mi sie ze nie ;// jak Ci sie nie podoba to nie czytaj i nie wypowiadaj sie na forum i nie obrazaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
Jeszcze pisala o diecie, że chyba nie musi i ojakis osłonach na wątrobę.ale nie wiem co to za oslony. I tak tyle świnśtw się je tej chemii, czy to też nie nasila nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
wybór wróc chimerka out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quelleop
a i mam kolezanke która studiuje medycyne, wypytywałam ja o leki na hirsutyzm i powiedziała ze tylko finasteryd i flutamid jest wstanie go znacznie ograniczyc, reszta tylko stopuje a przy lekkim usuwa np diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Tak zastanawiam sie gdzi jest sprawiedliwość Boska i kara dla takich osób... Nie mogę przestać mysleć o nich i otym biednym teściu... Powinni iść na kolanach do Watykanu, za to co zrobili. A gdyby było średniowiecze byłabym za stosem dla kobiety która napisala to co ona dziś rano. Naprawdę krew mnie zalewa. Zabójczyni to szczera prawda...może zmieni nick... Mam nadzije, że jest jakaś sprawiedliwość na świecie i dla takich ludzi przyjdzie kara. Chce mi sie płakać nad tą rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
a nam sie chce plakac nad Chimerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
Flutamid i finasteryd to sie powtarza w artykułach czyli Wybór nie kłamała... Chimerka PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj im spokój i im i temu teściowi czy ojcu bo to już nie wypada żeby dorosła babka z hirsutyzmem czy bez tak sie zachowywała. Mam nadzije że Wybór napisze jeszcze coś, moze jest teraz u teścia jeśli jest umierajacy...nie pisz już tak Chimerka Ty nie jestes Bogiem i nie powinnaś sądzić tak surowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Chimerka a ja nie rozumię Twojego podejścia do kobiet, dla których wygląd jest bardzo ważny.Ja np.nie jestem jakąś pięknością i nie mam idealnej figury ale uważam że kobieta powinna robić dużo by być ładną, zadbaną i szczupłą.Myślę, że kobiety takie jak Ty oszukują się sądząc, że podobają się mężom grube itd.I myślę też, że należysz do tego typu kobiet, które nie widzą racji kogoś innego tylko swoją.A przecież każdy myśli inaczej, każdy ma swoje zasady, poglądy, spostrzeżenia i podchodzenia do życia. I jeśli ktoś myśli inaczej nie znaczy to że jest gorszym człowiekiem.I tutaj nie chodzi o bronienie WYBÓR czy kogokolwiek innego, chodzi tylko o inne podejście do życia.A tak na marginesie, CHIMERKA jaki jest Twój staż małżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
No nie zdziwie się jak ona jest u teścia iz tym przeklętym mężem go niszczą swoimi słowami...Boże ... Jestem wierząca...nie wstydzę się tego, przed nimi jest piekło to pewne ale kara powinna ich spotkać tu na ziemi a ją napewno. Nie wolno odbierać prawa do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Loris kochana siedem pięknych lat...z moim ukochanym misiem. Pełnych miłości i zrozumienia, ciepła...prawdziwego i braku wstydu. Kocham Go i jego rodzinę...teścia najbardziej kochałam, niektórzy niszczą bliskich dla zabawy... Mój mąż mnie uwielbia moje cialo, dlatego jestem pewna, ze mąż Wybór tak naprawdę nie widzi jaka na jest obrzydliwa...sztuczna, pełna zgnilizny od wewnątrz...Czarownica, która wybrała lek zabijajacy niewinne dzieci. Szkoda, że nie ma inkwizycji naprawdę ponosi mnie słuszny gnieew a nie przytoczę słow męża jak ją nazwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia_Liwia
Dobra...nie popieram finasterydu, biorę sobie inny lek i jakos gorzej nie jest, ale słowa Chimery...one są jak z książek Młot na czarownice i o krucjatach krzyżowców w średniowieczu. Uszanuj to, ze może dziś umiera jej teść. Jeśl ijesteś wierząca tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
CHIMERKA wiesz, myslałam że Jesteś mądrzejsza ale jak czytam Twoje wypowiedzi to mnie one przerażają. Ty Jesteś wierząca ze swoimi obraźliwymi słowami? Twoje oskarżenia przeczą temu.W ogóle mam wrażenie że albo masz już z 60 lat albo coś z Twoją psychiką nie jest w porządku.Jesteś jakąś fanatyczką ale katoliczką raczej nie bo nie zachowujesz się jak katoliczka.I nie Tobie osądzać kogokolwiek. Od tego jest Pan BÓg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Nie mogę mieć litości ani łaski dla kogoś takiego choćby mnie o to blagał. Jestem uważana za osobę lagodną ale zawsze bronię niewinnych. Teraz najbardziej. TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
Chimerka jestes naprawde zalosna, lepiej przestan sie wypowiadac bo nic nie wnosisz takimi obelgami. to forum o hirsutyzmie a nie jak Ty to nazwalas "zabojcach dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia_Liwia
Na razie nikt Cię o litosć nie błaga więc uspokój się. Też zdarza mi się wściekać, ale to jest...chore. Naprawdę nie można osądzać ludzi tak ostro. Ta dziewczyna...no ok. jest jaka jest ale była łagodna, delikatna nikogo nie obraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dawno mnie tu nie było ;-) Ale sie rozmowa ciekawa zrobiła :) Jakby jakas dziewczyna chciała pogadać to zapraszam na gg Krzysiek z Bielska-Białej - gg 5631560 Ps. Ja tam lubie "naturalne" dziewczyny Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×