Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Kobietki a ja dzisiaj wykonałam gruntowna depilację, bo akurat dzisiaj miałam na to czas.Kurczę, czuję jeszcze ból depilując się w okolicach bikini.Po za tym w innych miejscach w ogóle nie czuje bólu.Ale wiem, że gdybym jakoś bardzo się zaniedbała i długo nie depilowała to na pewno ta depilacja nie byłaby już taka bezbolesna.Widzę coraz więcej wpisów dziewczyn, które mają problem z włoskami.Z jednej strony to pocieszające a z drugiej ogromnie smutne, że jest nas coraz więcej.Właściwie, gdy głębiej nad tym pomyślę, to tragiczne i zastanawiające dlaczego coraz więcej dziewczyn ma ten problem i myślę coraz częściej, że przyczyna jest pożywienie. Bo tylko ono może być przyczyną.Czasami, mimo czarnych myśli pocieszam się, że powinnam się cieszyć, że u mnie problem pojawił się dopiero przed trzydziestką bo w większości przypadków wystąpił w okresie dojrzewania dziewczyn. Tylko fakt ten nie jest dla mnie żadnym pocieszeniem bo w wieku dojrzewania nie miałam problemów z włoskami ale miałam inne, chyba o wiele gorsze.I nasuwa mi się taka myśl, że wszystko spada na człowieka wtedy, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.I zawsze musi być pod górkę.Jak nie w jednym to w drugim.A są tacy, którzy mają cały czas z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześć. Mam 19. Sprawa mojego owłosienia jest prosta. Tata zarośnięty całkowicie, mama z bratem są tak gładcy, że nie robią w tych kwestiach nic. Ja niestety wdałam się w tatę. Po zbadaniu paru hormonów lekarz wykluczył hirsutyzm, ale dla pewności w sierpniu idę do kliniki. napisze gdzie nie mam włosów bo to szybciej, a więc nie mam ich na twarzy, szyi klatce piersiowej i plecach. Na brzuchu i pośladkach są widoczne,ale je tylko rozjaśniam więc na szczęście nie są grube. Ale moje nogi i ręce to jest prawdziwy koszmar. Nie na widzę swoich ud, są obrzydliwe. Włosy nie pojawiły się u mnie nagle ale jak zaczęłam dojrzewać to stopniowo wyrosły. Ale ja staram się o nich nie myśleć bo problem siedzi w mojej głowie, a nie osób które ze mną przebywają. Dlatego staram się być zawsze wydepilowana i gdy tylko mogę pokazuję swoje nogi bo mój chłopak uważa, że chodzenie w długich spodniach w upalny dzień to dopiero jest dziwne. I mimo, że czasem nadmierne owłosienie bywa krępujące, to ja nie odmawiam sobie nigdy wyjazdu nad morze czy jezioro, bo życie jest tylko jedno, a skoro jest owłosione to trudno. Mam pytanie do was. poznałam dziewczynę, która na moje wyczulone na włosy oko ma podobny problem. Zastanawiam się czy z nią porozmawiać i powiedzieć że nie jest sama? Chciałybyście żeby osoba średnio wam znana podjęła z wami taki temat czy to zbyt krępujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
sok z malin - gdyby mnie ktoś na temat moich włosków wspomniam, raczej nie wywołałoby to u mnie pozytywnej relacji. Ale to zależy od człowieka. Oczywiste jest, że chciałabyś to zrobić z dobrego serca, by się podzielić problemem, wesprzeć. Ale ja (podkreślam - ja) bym się spłoszyła. Ukazało by mi to: "cholera, jednak widać... przyciąga wzrok" Chociaż... zmieniam zdanie. Zareagowałabym tak kilka lat temu. Teraz jestem silniejsza. Zaakceptowałam w pewnym sensie ten fakt. A wszystko bierze się stąd, że w potworny sposób zostałam na temat depilacji uświadomiona. W klasie 5 bądź 6 podstawówki nawet do głowy mi nie przychodziło coś takiego jak golenie nóg, zwłaszcza, że nie miałam wzorca w postaci siostry (której nie mam) bądź matki, bo moja nóg nie goliła nigdy w życiu (co mnie denerwuje :D bo ma je tylko na łydkach. i uważam, że powinna :D z kolei ma też wąsik i brodę. Te z bródki wyrywa pęsetą, wąsik tylko trochę po bokach. Ale są strasznie grube. Czasem się boję, że też mnie to spotka z wiekiem...). Wracam do tematu po tej długiej dygresji w nawiasie ;) Koleżanka podczas lekcji w-f nie przebierając w słowach palnęła do mnie "ogoliłabyś sobie nogi", patrząc na mnie z niesmakiem. Dopiero wtedy sobie uświadomiłam, że one tam są. I to takie długie i i ciemne. Podobnie było z wąsikiem. Mała dziewczynka rezolutnie spytała mnie: "a czemu ty masz wąsy?". To był szok. Dlatego jeszcze kilka lat temu, kiedy moje poczucie własnej wartości chyliło się ku upadkowi, byłam wyczulona na wszelkie uwagi. Wszystko zależy od człowieka. Od tego, jak podejdziesz do tej rozmowy, na jakim stopniu się znajduje Wasza znajomość. Może warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
POPRAWKA - "gdyby mnie ktoś na temat moich włosków wspomniaŁ, raczej nie wywołałoby to u mnie pozytywnej REAKCJI." Hehe, śpieszyłam się chyba. Albo myślałam właśnie o jakichś "relacjach" ;) Pozdrawiam kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
I jeszcze coś do Toxycznego. Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że nadmierne owłosienie u kobiet może być cechą pożądaną. Może ono być cechą, która nie przeszkadza. Widzisz kobietę, z reguły jakoś maskuje swój defekt i na początku nie wiesz, jak bardzo jej ciało jest włoskami pokryte, wzbudza Twoje zainteresowanie, bo po prostu "jest Ci miła", zauważasz to później i po prostu się tym faktem nie przejmujesz. Bo doceniasz jej inne zalety, patrzysz na nią całościowo. W to wierzę. Ale poszukiwanie dziewczyny z taką urodą "celowe" do mnie nie trafia. Nie mówię teraz o Tobie, bo nigdy bezpodstawnie nie oceniam, ale są i tacy, którzy będą wykorzystywać słabe poczucie atrakcyjności u takich dziewczyn. Bo one są spragnione akceptacji i czułości, więc łatwiej zastawić na nie sidła. Tak na raz. Dziękuję za słowa otuchy. Jeżeli tylko są prawdziwe, a chce w to wierzyć. Bo oczywiste, że istnieją mężczyźni, dla których kobieta to nie tylko ciało. I mężczyzna, który pokocha kobietę z jej defektami ( i odwrotnie zresztą też) będzie jej Księciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze forma u mnie średnia. Raz lepiej raz gorzej. Od zawsze miałam tendencje do depresji a przy tej naszej pogodzie ta tendencja u mnie dominuje. Ja po prostu nienawidzę zimna i deszczu. Czuję się okropnie przygnębiona, natomiast gdy tylko robi sie ciepło mój nastrój sie momentalnie odwraca.Jestem jakby uzależniona od słońca i od ciepła w ogóle.Sama tego nie rozumię bo w słońcu włoski bardziej widoczne i nóżki bola mnie od gorąca a mimo to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki!mam prośbę, może wy mi poradzicie, bo nie wiem do końca jak potraktowac te moje włoski woda utlenioną w żelu...chodzi mi o wąsik-nałożyc i zmyć po jakimś czasie, czy zostawic aż samo wsiąknie?Mam nadzieję, ze pogoda sie w końcu poprawi a wraz z nią nasze nastroje...pozdrawiami życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki!mam prośbę, może wy mi poradzicie, bo nie wiem do końca jak potraktowac te moje włoski woda utlenioną w żelu...chodzi mi o wąsik-nałożyc i zmyć po jakimś czasie, czy zostawic aż samo wsiąknie?Mam nadzieję, ze pogoda sie w końcu poprawi a wraz z nią nasze nastroje...pozdrawiami życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenmyeyes
moje drogie. bardzo duzo was czytam :) co jedna z was to sympatyczniejsza a zarazem bardziej waleczna.. napisze wprost. czy nie myslicie, ze dobrym sposobem na zebranie tych wszystkich informacji, doglebne podzielenie sie doswiadczeniami i - co najwazniejsze- poznanie osob, ktore- byc moze- pomogly wam ograniczyc problem hirsutyzmu lub zawsze sa tu- w kafeterii i sluza dobrym slowem, rada i wysluchaniem byloby spotkanie sie.. tak ot, wszystkie razem? maly babski zlot.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam sobie dzisiaj kilka kosmetyków gabinetowych, to znaczy takich które stosowane są w gabinetach kosmetycznych. Jestem bardzo ciekawa czy okażą się lepsze od tych sklepowych.Zanim do mnie dotrą, pewnie minie trochę czasu, ale już nie mogę się doczekać.Zdam relacje, jak tylko je trochę postosuję. A co do spotkania, to propozycja myślę, zupełnie nie trafiona.Pojawia się ktoś zupełnie nowy o nieznanym nicku i wyskakuje z czymś takim.Mam nadzieję, że żadna kobietka się nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenmyeyes
'nabierze'.. nie ma to jak mily poczatek. tak, jestem starym pedofilem ktory szuka okazji.. prosze Cie! pisalam na poprzednim forum i czekalam daremnie na odpowiedz dopoki ktos na szczescie nie poinformowal mnie, ze aktywnosc zostala 'przeniesiona' wlasnie tutaj. nie musze uczestniczyc w zaproponowanym spotkaniu.. a wydaje mi sie, ze pomysl mozecie rozwazyc. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenmyeyes
16:05 [zgłoś do usunięcia] greenmyeyes oj witam moje drogie.. jak dobrze jest uslyszec, ze nie jest sie samym z tym swinskim futrem.. brr. takie forum to naprawde fantastyczna sprawa. mam duzo wolnego czasu, wiec stawiam sobie za cel przeczytac caly watek zaluje tylko, ze wczesniej tu nie trafilam.. dolaczam do was i gdy tylko zregeneruje sie po powaznym zlamaniu nogi to dzielnie zaczne sie zabierac za wasze rady. z wlasnego doswiadczenia, co juz dawno tutaj zostalo powiedziane, szczerze odradzam wosk i depilator- caly asortyment tego typu trafil w rece przyjaciolki, ja nie mialam sily na walke ciemnych klakow z wrastajacymi klakami. paszki, bikini i lydki zalatwiam przy okazji codziennego prysznica- to niewielkie obszary skory, wiec mozna je potraktowac maszynka. w kwestii plecow, karku, brzucha, posladkow, rak- od dluzszego czasu zastanawiam sie nad laserem, lecz slyszalam, ze jest bardzo drogi i nie ma gwarancji efektu. zabieram sie za forumowa lekture i zycze wytrwalosci pozdrawiam kudlato..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
Nieufnosc jest całkowicie zrozumiała , tyle się teraz rzeczy dzieje w necie i rózni sa ludzie, ale chyba troszkę za ostro zareagowałas Loris ( co jest całkowicie zrozumiałe). To ja poinformowalam greenmyeyes o tym forum. Ona pisała na forum \"owłosienie,ale nikt jej nie odpisywał. Tamto forum prawie wygasa i nikt juz tam nie zagląda. Ja tez mam pomaranczowy , nie znany nick, mam nadzieje,ze nie macie mi tego za złe, po prostu tak mi na razie lepiej.To forum czytam bardzo długo. greenmyeyes mam nadzieję ,że się nie zraziłas i zostaniesz tutaj:-) Pozdrawiam Was wszystkie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
Reakcja loris była całkowicie naturalna i zrozumiała. Greenmyeyes pojawiła się nagle bez poprzednich swoich wpisów i wyszłą z taką propozycją. Jestem przekonana,ze zanim napisała to czytała posty i poczuła nić sympatii, w jakiś sposób zblizyła się do grupy. Dlatego wyszło nieporozumienie, napisała nagle propozycję , a zadna z dziewczyn jej nie zna. Mam nadzieję,ze nie macie jej tego za złe. Greenmyeyes przepraszam,ze pisałam wyzej w osobie 3, mam nadzieję,ze tu zostaniesz i dasz się poznać. To jest bardzo wartościowe forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z osoba, ktora wykonuje depilacje laserowe. mowi, ze coraz wiecej kobiet ma ten problem i coraz mniej dziala laser, bo mieszki wlosowe sa caly czas stymulowane przez hormony do powstawania. to okropne, jestem w trakcie zabiegow na nogi, martwi mnie to co napisala xyz... robilam bikini kilka lat temu i choc czesc odrosla, to i tak roznica jest nieziemska! mam nadzieje, ze bardziej nie odrosnie... to niesamowite, ze niektore dziewczyny sa tak gladziusienkie z natury, a my musimy takie ilosci zabiegow uskuteczniac. wiem, ze nie mozna miec wszystkiego, ale czasem sie wsciekam. nie poskapila mi natura urody, a to jest taki dolujacy, niezniszczalny potworek - istny wrzod na dupie, za przeproszeniem. jesli chodzi o mezczyzn, ktorzy lubia wloski u kobiet, to niech sobie lubia. ja wlosow nienawidze i chetnie zostawilabym sobie tylko te na glowie, brwi i rzesy. owlosieni mezczyzni tez nie podobaja mi sie. dobra nie gledze juz, bo chyba przynudzam ;) tez mysle o mrowkowym kremie. ta wypowiedz o smarowaniu niemowlat i braku owlosienia jest z jakiegos amerykanskiego forum i wcale to nie musi byc prawda... ale zainteresowl mnie temat. pozdr dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum jest naprawdę bardzo wartościowe, kiedyś sama na nie weszłam i czytałam i wypowiedzi niektórych dziewczyn bardzo mi pomogły. Zmieniły moje myślenie i postrzeganie dalszego życia. Śmiało moge powiedzieć, że miałam depresję, nie widziałam sensu życia a właśnie min. to forum pomogło mi uwierzyć w siebie na nowo.Myślę, że pomogło mi wrócić do życia.Ale niestety to forum od czasu do czasu odwiedzają ludzie, którzy chcą pobawić sie kosztem innych.Padają tutaj wtedy nawet wyzwiska i jest bardzo zła atmosfera. Za mojego pobytu tutaj były już dwa takie ataki i dlatego owszem, jestem bardzo nieufna i pozwólcie, że taka pozostanę. A nowe kobietki oczywiście witam, choc wolałabym aby Was tu nie było.Niestety coraz więcej dziewczyn ma ten problem i jakos musi sobie z nim radzić. Ale najważniejsze, zeby sie nie poddawac i nie załamywać bo to i tak nic nie zmieni.Tak naprawdę zależy od nas, jak będziemy sobie radzic z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olvia69
hay jak obnizyc testosteron jakie leki brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xayou
Niestety z nadmiernym owłosieniem też się borykam... Jak do tej pory stosowałam woskowe plastry i jestem z nich zadowolona. Tylko właśnie problem polega na tym, ze trzeba te włoski wychodować aby zostały usunięte przez plaster. Największy problem to oczywiście owłosnienie na twarzy ;/ Nie urkywam że cały czas sie interesuje tym jak skutecznie zlikwidować nadmierne owłosienie. Przeważnie jest to problem hormonalny, ale szperając po internecie natrafiłam na ciekawy artykuł : Tureccy naukowcy dowodzą, że herbata miętowa znacznie obniża poziom testosteronu, który powoduje hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie u kobiet. Testosteron wytwarzany jest nie tylko przez mężczyzn, lecz również w mniejszych ilościach przez kobiety. Wywołuje wzrost owłosienia m.in. na brzuchu, piersiach i twarzy. Działania męskiego hormonu do tej pory zwalczano tabletkami antykoncepcyjnymi. Według uczonych herbata miętowa może być łatwiejszym sposobem leczenia łagodnych objawów hirsutyzmu. Badania przeprowadzone zostały na 21 kobietach z hirsutyzmem, 12 z nich chorowało na zespół policystycznych jajników, który również może powodować wzrost owłosienia. W czasie eksperymentu, kobiety piły filiżankę herbaty miętowej 2 razy dziennie przez 5 dni. Po tym czasie zauważono, że picie herbaty miętowej zmniejsza poziom testosteronu we krwi, jednocześnie zwiększając produkcję damskiego hormonu - progesteronu. Podsumowując wyniki, prof. Mehmet Numan Tamer, który przewodniczył doświadczeniu uznał, że właściwości herbaty miętowej mogą być pomocne w leczeniu hirsutyzmu. Aby jednak nabrać pewności, prowadzone będą dalsze badania. nie wiem jak wy ale ja zaczynam pić herbatke miętową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka23..............
Może i tak, ja uwielbiam herbatę miętową, piłam ją dwa lata, codziennie po kilka kubków i mam hiperadrogenizm, ale każdy organizm jest inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli27
cześć dziewczyny:) ...wiadomo dlaczego tutaj pisze..mam takie same cudowne włoski...szkoda że nie tylko na głowie:) głównym problemem jest broda ugh... miałam robione bad. hormonalne....testosteron przekroczony 4 krotnie, DHEAs norma do 2,5 a ja miałam 8,4.... lekarka (ginekolog) zapisała mi diane,bo stwierdziła że nie będzie zapisywac bbardziej radykalnych leków tylko zobaczymy co będzie po Dianie....i teraz po 6 miesiącach brania i przerwy miesięcznej miałam robione kontrolne badania-wszystko w normie...ale broda pozostała:( słyszałam, że jeśli hormony się ustatkują to dopiero wtedy można iść usunąć włosy laserem....tylko kurcze skąd mam mieć pewność, że teraz jak nie biorę juz diany hormony mi znowu nie podskoczą i włosy po laserze zaczną odrastać....ktoś ma jakieś doświadczenia? nieraz mam takie dni że tak jak większość z Was zapominam o tym że mam to cholerstwo...ale przeważnie mam doła...szczególnie jak się przeglądam w lusterku w samochodzie...jak słońce zaświeci to nic tylko ryczeć:( a póki co działam pencetą...i po paru godzinach o gładkiej brodziemoge zapomnieć....włosy rosną jak na drożdżach;/ pozdrawiam owłosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety temat miętowej herbaty był tutaj poruszany już dość dawno temu i już wtedy, któraś kobietka pisała, że ją piła dość długo i nie zauważyła różnicy.To byłoby zbyt proste, gdyby miętowa herbata zadziałała na nasz problem.Po za tym nadmiar progesteronu tez może prowadzić do zwiększenia owłosienia oraz do trądziku.Myślę, że tylko estrogeny mogą tutaj pomóc. Ja stawiam na fitoestrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny ;D Nie wiem, czy mnie jesczze pamietacie ... ostatnio rzadko tu zagladam ;P Ja corac bardziej zastanawiam sie nad rosjasniaczem do tych cholernych właoskw ... od wrzesnia ide do nowej szkoły, a poniewaz jedynym problemem, ktory mam ze swoim ciałem jest własnie owłsnienie, pragnełabym go rozjasnic ;P wtedy nie bd mi moze az tak bardfzo przeszkadzac ... bo nawet jesli chcałabym sie wydepilowac to mogłabym zwrocic uwager znajomych nagłym brakiem owlosienia ... bo oni sioe w sumie juz chyba niesety przyzwyczauli ;/ A wiec mam pytanie - czy znacie jakis dobry rozjasniac do włoskow na ciele ? Pozdrawiam i zycze udanych wakacji ;D :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcykcyk
cześć dziewczyny czym wy sie przejmójecie ,mi takie kobiety jak wy bardzo sie podobają,niestety te które znam są wydepilowane do granic możliwości,mam pytanie gdzie wy sie podziewacie,bo jakoś spotkanie kobiety bardziej owłosionej graniczy z cudem. Pozdrawiam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stało_sie /
Chciałam was uprzedzić co do depilacji wąsika woskiem !! Od roku depiluje plastrami z woskiem wąsik..na początku chodziłam do kosmetyczki, ale jakoś od 4 miesiecy depiluje go sama w domu plastrami do depilacji twarzy [ sensual ] Dwa dni temu jak zawsze po depilacji została trochę czerwona skóra , ale to znikało zazwyczaj po 30 minutach. Poszłam spac a rano obudziłam się z dużą plamą pod nosem! Dziś nadal ją mam...wygląda to jakbym się poparzyła albo nie wiem zerwała naskórek ... dzisiaj ide do dermatologa ... mam nadzieje ze mi z tym pomorze...i nie okaze sie ze juz nigdy nie bede mogla depilowac wąsika bo efekty będą wlasnie takie :( wtedy zostanie mi chyba tylko rozjaśniacz do włosków na twarzy...tylko ze jak ja depilowałam włosy to one będą odrastać i bede miec włoski w dwuch kolorach - blond i przy cebulce czarne ;/ nie wiem co zrobić ale uważajcie...nawet jeśli juz depilowayscie duzo razy wąsik...mi się to przydarzyło dopiero po roku mniej wiecej reguralnego depilowania ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stało_sie /
Suddenly - Słyszałam ze dobre rozjaśniacze do ciaała to Sally Hansen. Taki rozjaśniacz do twarzy kosztuje ok. 30 zł...wiec nie wiem jak dla kogo ale cena srednia..nie za tanio..zwlaszcza ze jak depilowalas juz wloski to beda odrastac..i znow bedziesz musiaja je rozjasniać. Ja na brzuchu i plecach rozjaśniłam włos y zwykłym rozjasniaczem do włosów na głowie ;P "delia blond extreme" kosztuje jakies 7, 8 zł Normalnie piszę zeby czymac go na wlosach 20-45 min.. ale na takie wloski na ciele to ja czymałam 5-10 min mam teraz jasne wlosy które mi juz nie przeszkadzaja ;] a co do podraznien itd.. to mialam jakby rozjasnioną skóre w tych miejscach co rozjasnialam wloski ale znikneło za jakies 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo22
Wróciłam właśnie od mojej gin. Stwierdziła, że wyniki sa wręcz książkowe i ona nie widzi problemu włosków. TSH 1.19, Prolaktyna 14.89, Testosteron 0.93. Powiedzila mi ze jak chce sie wyzalic i porozmawiac o mojej depilacji to zawsze moge do niej przyjsc. Myslalam ze ja normalnie walne jak zrobila taki glupi usmieszek. chciala mnie uraczyc Diana ale jej podziekowalam. To ma byc lekarz? wloski od tak nie rosna tam gdzie nie powinny, jest przeciez jakas tego przyczyna. mam prosbe do Was dziewczyny czy mozecie polecic jakiegos dobrego gin- endo z woj. slaskiego lub malopolskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dzis reklamę jakiejś maści niszczącą cebulki włosowe...Bio coś tam...nie pamietam...widziałyście tą reklamę, ciekawe czy to kolejny badziew...a ja jeszcze raz pytam o tą wodę utl. w żelu...nakładac i zmyć czy zostawić (wąsik)....poradźcie mi co robić...nie chce od razu rozjaśniać farbą, tylko wypróbować tą wodą...boję sie jak za jasne mi wyjdą to juz wogóle bedzie wiadomo co przy nich robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczonaM.
Zajrzałam tutaj, bo myślałam,że może używacie już dziewczyny tego kremu bioxet (też usłyszałam o nim wczoraj w tv). Cena trochę wypasiona, więc nie wiem. Używałam kiedyś oleju krokoszowego (czy jakoś tak) ale jest do kitu. Przy używaniu tego kremu też trzeba najpierw wydepilować ciało, a potem smarować (tak jak ten olej), więc tym bardziej jestem podejrzliwa. Ale chyba zaryzykuję ... Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że od wielu lat depiluję się (wąsika jakoś do tej pory się boję, a coraz bardziej mnie wkurza) i zostało mi gdzieś 1/3 włosów. A na brzuchu został mi tylko meszek. I nie martwcie się - normalnemu facetowi, który Was kocha, nadmiar włosów nie będzie przeszkadzał. Wiem, co piszę, bo jestem mężatką. A przed laty to nawet myślałam, żeby palnąć sobie w łeb. Ale naprawdę - nie warto. Życie jest zbyt cenne. Wy jesteście zbyt cenne. :) Pozdrawiam Was serdecznie. Będę tu zaglądać, bo może odezwie się ktoś, kto używa tego kremu. A jak nie, to dam Wam znać za pół roku, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) karo ja ci moge podac namiary na doktora z krakowa ginek-endokryn.wiec jesli chcesz to podaj namiary na siebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×