Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Hejka dziewczynki
do harem... nie chce nikogo oczerniac. Nie jestem sprzedawca. Te diw firmy, które wymieniłam są rózne , wieć nie jestem po zadnej ze stron. Duzo szukałam informacji na ten temat. Jest jeszcze jedna firma , która wystawia ten olejek, nie znam nazwy , bo jej nie widac na produkcie. Na butelce tez jest mrówka i ogólnie buteleczka jest bardzo podobna do tej z firmy Tala, tylko ,ze cena nizsza. Napisałam do osoby, która kilka m-cy temu kupiła ten produkt, ale odpis., ze nie zauwazyła poprawy. Dodała jednak,ze nie stosowała go regularnie , byc moze dlatego nie zadziałał. Firmy Tala i Gutto mają swoje strony, mają dobrą reklamę , a produkty oznakowane są hologramem, który swiadczy o oryginalnisci . CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka dziewczynki
To producenci przestrzegają przed podróbkami. Fakt chodzi o konkurencję.Ale nie sztuką jest wydrukowac mrówkę i nakleić na buteleczkę z jakims olejkiem. Byc moze ten trzeci produkt jest równiez oryginalnym olejem z jaj mrówek i jest równiez skuteczny, ale ja mimo wszystko wolałabym kupic produkt z pewniejszego zródła. To jest tylko moje zdanie. Nie chcę nikogo oczernic, kazdy ma wybór. Czytajac twój post stwierdzam,ze ty stosujesz ten olej. Dlaczego nie podzielisz się opinia, skoro napisałąs ,ze ta twoja firma jest zaufana i zawsze od nich kupujesz. Jesli jest skuteczny, a firma pewna to napisz jej nazwę, moze pomoze to tez innym osobom. Mniemam ,ze stosujesz produkt innej firmy niz Tala I Gutto. Podaj nazwę, byc moze to ta trzecia, której cena jest nizsza. Jesli jest równie skuteczny, a mozna jeszcze przy okazji zaoszczędzić pieniądze... Podziel się opinia, bo piszesz bardzo tajemniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka dziewczynki
do harem... jak mozesz to podaj nazwę tej trzeciej firmy. Piszesz , ze jest zaufana , tzn .ze olejek tez maja oryginalny? Moze to ta trzecia fima, która ma nizsze ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie. Czy wy macie stwierdzony hirsutyzm czy tylko macie dużo owłosienia i to nie takiego twardego męskiego tylko po prostu meszkowatego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy .......
ja mialam stwierdzony hirs. zaczelam leczenie z powody nieregularnej miesiaczki ca co 44 dni. po licznych badaniachi leczeniu tabsami mialam zabieg na jajnikach tzn, klinowa resekcje jajnikow. po tym miesiaczka uregulowala sie. owlosienie na twarzy nie zniknelo ale pozostalo tylko na twarzy i brodzie. zaczelam usuwac je elektroliza po ktorej mam blizny. dlatego chodze 1- 2x w miesiacu do kosmetyczki na depilacje woskiem. nie mam uczulenia. teraz sa slabsze i ciensze ale nadal sa. urodzilam 2 dzieci. corka ma znikome slady owlosienia na twarzy ale bardziej wyglada na meszek. chyba tez usunela woskiem. nie mieszkamy juz razem i nie rozmawiamy o tym. ja tez z nikim o tym nie rozmawialam. nie przechodzi mi to przez gardlo. a poza tym pocieszam sie sama ze wole juz ta dolegliwosc niz byc garbata czy z inna dolegliwoscia widoczna nawet w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pełno
meszkowatego :o :( a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak ja zaczynałam miec problem z włoskami to też nie potrafiłam o tym z nikim rozmawiać, nawet mężem. W ogóle nie chciałam wychodzić z domu i byłam strasznie zamknięta w sobie. Ogólnie od zawsze byłam nieufna i zamknięta w sobie ale przy tych włoskach jeszcze bardziej sie to we mnie pogłębiło.Ale przyszedł czas, ze sie przełamałam i choc właściwie dalej nie rozmawiam o problemie to wiem już, że nie jest tematem tabu u mnie.Wiem, ze każdy ma jakieś słabe strony, kompleksy, mankamenty i dla mnie włoski sa tym mankamentem ale juz nie boje sie o nich rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinde
jstem tu nowa i czytam z zainteresowaniem to co piszecie. ja dzieki tej stronie pokonalam kilka problemow, a w niektorych znalazlam pomoc. otworzylam sie dzieki anonimowosci i dzieku ludziom, ktorzy maja te same lub podobne problemy. dzieki kafeterii o dietach udalo mi sie zrzucic pare kg i mam nadzieje ze dzieki tej kafeterii pozbede sie problemu owlosienia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadziei ...
witajcie... mam do Was pytanie... bo z tego co czytam to często razem z nadmiernym owłosieniem występują też problem z nadwagą ... czy macie tak? bo ja akurat jestem chuda a od tego roku mam tych włosów wszędzie pełno i rosną :o nie ma już chyba miejsca gdzie by ich nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że przeważająca większość z nas jest raczej szczupła, a niektóre z nas sa wręcz chude, więc chyba waga nie ma związku. A tak w ogóle to nie widziałam żadnej kobiety z nadwaga z problemem włosków.Jedynie starsze kobiety koło 50 maja np. nadwagę i włoski na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinde
moja przyjaciolka jest gruba i ma problemy z wlosami rosnacymi wszedzie. u niej nadnercza robia to zamieszanie. mam tez 2 kolezanki, ta jedna tez jest bardzo gruba i wlochata a ta 2 nosi rozmiar 42.a ja nosze 38-40. chyba nie ma reguly kogo dopada ta przypadlosc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harem...
Dziewczyny ja żadnej z tych firm nie stosuję, a na forum trafilam szukając info o depilacji. firmy znam z Turcji, gdzie jakis czas przebywalam. Znam je tylko z opinii innych. Nie pamiętam nazwy 3-ciej firmy, wiem, że jakies dwa slowa (po turecku). Powodzenia w zmaganiach z wloskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze działa tzw smooth legs system (do kupienia na allegro na przykład), nie usuwa co prawda grubszych włosów, ale z cienkini radzi sobie nieźle :) i super sprawdza się na twarzy. Nie kosztuje dużo, więc myśle że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka dziewczynki
do harem... a mogłabys napisać co turcy mówią o tych środkach? Jakie są opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka...
widzieliście film ?www.imperiumzdrowia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moglybyscie mi napisac, w ktorym dniu cyklu najlepiej jest badac androgeny i testosteron pod względem nadmiernego owlosienia? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzielki wielkie za odpowiedź. Ide się ponownie zbadać... miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsa
Czytałam Was już od dłuższego czasu, lecz nigdy nie starczyło mi czasu na przejrzenie wszystkich odpowiedzi. Ja również mam problemy z nadmiernym owłosieniem, sądzę, że jestem hirsutką lecz jeszcze nie zrobiłam badań, mój gin powiedział właśnie te znienawidzone przez Was słowa:" uważam, że to problem jedynie kosmetyczny"......Teraz szukam jakiegoś dobrego gina-endo z Kielc (jak ktoś zna takowego, proszę o namiary). Moją walkę z włosami prowadzę przy pomocy depilatora (nogi, brzuch, ręce), pęsetki (wąsik i broda), kremu do depilacji (pośladki, bikini, dół pleców) a czasem golarki. Przywykłam do tego codziennego "skubania się", chociaż marzę o tym by nie musieć tego robić.... Moim największym problemem nie jest samo posiadanie włosów i męczrnia z ich usuwaniem ale powstałe po tym brzydkie ślady. Na twarzy pod nosem moja skóra zmieniła kolor, mam tam takie jakby blizny, ciemniejsze miejsce i nawet jak jestem w pełnym makijażu to widać ten cień. I on nie pozwala mi normalnie funkcjonować, nie potrafię rozmawiac z ludźmi stojącymi zbyt blisko, a jak widzę, że oczy rozmówcy schodzą na wysokość wąsika to jestem w takim stresie, że nawet nie wiem o czym rozmawiam.... Na brzuchu i nogach też mam pełno blizn, krost, kropek... Chodzę na solarium by jakoś to opalić ale nie daje rady. Teraz już tylko golę nogi by nie powodowac nowych blizn, mam nadzieję, że jakoś to wyleczę. Może macie jakieś sposoby??? I jeszcze jedno. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci :)) To piszę dla tych które boją się, że nigdy nikogo nie poznają i nie założą rodziny. Są na świecie faceci dla których istnieją ważniejsze rzeczy niż gładkie pośladki ich partnerek :)) Mój mąż na początku nie wiedział, że mam taki problem bo nie widać było tych oznak ciagłej depilacji. Z czasem ja mu o tym mówiłam, teraz mnie wspiera w mojej walce z włosami, wie, że nie będzie miał okazji pokazać się ze mną na plaży bo ja się nie odważę rozebrać publicznie. To nie tak, że ja przy nim nie dbam o gładkość, bo dbam, bardziej nawet dla siebie niż dla niego ale wie ile mnie to kosztuje czasu i że czasem jest mi bardzo źle z tą przypadłością... Tak się przedstawia pokrótce moja historia... Przyjmijcie mnie do swego grona to pewnie łatwiej mi będzie co rano patrzec w lustro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hirsa. Życie, życie, życie - czasem myślę, że jest beznadziejne i nawet nie z powodu włosów. Kiedyś jakaś kobieta, której powiedziałam, że jestem z natury pesymistką odpowiedziała, że nie widać tego po mnie.Twierdziła, ze jestem zawsze uśmiechnięta. I rzeczywiście tak jest, często uśmiecham sie do ludzi, trochę dlatego, ze wymaga tego moja praca a trochę dlatego, że jakoś sam uśmiech wchodzi na moja twarz.Często myślę, że kobiety często tak mają : uśmiech na twarzy a w sercu ból i smutek. Pisałam kiedyś, że zamówiłam sobie kilka kosmetyków profesjonalnych stosowanych tylko w gabinetach kosmetycznych. I już kilka z nich zastosowałam. Jak na razie jestem zadowolona.Zobaczymy co będzie dalej i czy dadzą efekt na jaki liczę.Staram się myśleć nie tylko o tych okropnych włoskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsa
Dzięki za powitanie Loris. Chciałabym jakoś sobie mój nick zapewnić na dłużej, jak to się robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w preferencje i tam dokładnie pisze co trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harem...
No te, z którymi ja gadałam sobie chwaliły i mi polecały, a musicie wiedzieć, że Turczynki sa zupełnie ześwirowane na punkcie depilacji, golą się wszędzie na zero :D A już panna młoda to nie ma prawa mieć ani 1 włoska nigdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pomożecie mi z tymTelocapilem? Gdybym sobie zakupiła taka buteleczkę to jak potem połączyc ją z kosmetykiem? Nie wiem, że niektóre z Was dodają go do balsamu i kremu do twarzy. Byłabym wdzięczna gdybyście mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7515
Ja kazdego wieczoru dodaje pare kropel telecapilu do emulsi do ciała emolium,wyczytałam na któryms z forum ze najlepiej robic taka jednorazowa mieszanke,bo przy dodawaniu do gotowych balsamow telocapil szybko wietrzeje,dziewczyny tam polecaly dodawac go wlasnie do produktow emolium i mleczka hipp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory ja też zauważyłam u siebie pojawianie sie cellulitu ponieważ mam teraz prace głównie siedzącą a w związku z tym mało ruchu i to niestety odbija sie na skórze. Ja zaczęłam stosowac peeling z kawy i choć bardzo powoli to jednak uważam, że on naprawdę działa i likwiduje cellulit.Dodatkowo skóra jest po nim super gładka i nawilżona a przy tym apetycznie pachnie kawką.Potem smaruje się takim kremem gabinetowym na cellulit ale jeszcze nie wiem na ile będzie on skuteczny bo dopiero stosuje go od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4545_GGH
Ja sie zalamywalam ze mam problemy z bikini bo po goleniu mam wrazliwa ta okolice, na drugi dzien kropeczki, na trzeci odrastajace wloski i tak w kolko marzy mi sie gladka skora (po wosku tragedia-probowalam) ale jak teraz czytam Wasze historie i problemy z owlosieniem to az mi glupio :( Nawet nie wiedzialam ze taka przypadlosc istnieje. Mezczyzni to maja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa123
dziewczyny powiedzcie czy wam tabletki poagają w kwestii pozbywania się włosów? jeśli tak to po jakim czasie widać efekt? czy usuwacie włosy z górnej części pleców? bo ja mam tam straszne futro ale głupio mi z tym iść do kosmetyczki:( a samemu się nie da hirsa słyszałam niedawno że to właśnie od opalania robią się blizny że to przez promienie uv są te przebarwienia Ja też mam z tym problem ale dopiero niedawno się o tym dowiedziałam dlatego teraz już nie opalam twarzy a didatkowo stosuję wysoki filtr kupiłam też sobie maść cepan bo podobno działa na blizny ale efekt dopiero po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga7515 a dlaczego akurat do Emolium? Nie może by do jakiegokolwiek balsamu? I jeszcze czy to może być tak kilka kropel, nie odmierzana ilość?? Wydawało mi się, że to właśnie jakieś bardziej skomplikowane, gdzieś na poprzednich stronach któraś dziewczyna podawała proporcje ale już nie mam czasu przegladać całego forum dlatego bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7515
Tak jak pisałam wcześniej przeglądałam różne fora i stosuje go według informacji i wskazówek innych dziewczyn.Nie polecane jest dodawanie do wszystkich balsamów,najlepiej do produktów ,które mają jak najmniejszy skład i bez skł.aktywnego,aby nie wchodziły w reakcje z telocapilem.Na każde 5 ml produktu po 2-3 krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Długo mnie nie było Jak już pisałam, pogodziłam się z faktem ze mam wiecej włosów nie tylko na głowie. na twarz (górna warga, broda szyja) stosuje laser - miałam już 3 zabiegi i widzę poprawę. Nogi golę głównie łydki, reszte różnie - choć zastanawiam się nad laserem na uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×