Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość hejka dziewczynki
DoswiadczonaM i kasiulak słyszałysmy o tym kremie,ale na pierwsze wpisy o jego działaniu trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. greenmyeyes jak tam twoja noga ? Pisałaś ,że masz poważne złamanie.Zagladaj do nas czasem. Razem bedzie łatwiej walczyć z włoskami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka25 bede Ci bardzo wdzieczna za te namiary. Pisz na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje \"Stało sie\" :) wąłsnie tez myslałam o sally hansen, nawet juz szperałam w necie i mozna zamowic ... ale boje sie, ze paczke weznie i otworzy moja mama ... nie pytajcie czemu sie o to boje ;P Własnie tez myslałam o zwykłym rozjasniaczu ... przynajmniej nie podpadnie i w dodatku tanszy ;P dzieki :) I trzymajcie sie, bo jakis % z Was ma o duzo mniej problemow z tymi włoskami ... ja jestem prawie cała obrosnieta ... Pozdrawiam ;D :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z tym problememmmm
Najbardziej zastanawia mnie fakt, jak tranzwescyci radzą sobie z tymi kłakami, chodzi mi o feminizację. Jakim cudem udaje im się być tak wydepilowanym bez podrażnień. A jeszcze jedno stosujecie ten Folisan przeciw wrastaniu włosów, z jakim skutkiem bo ja zastanawiam sie nad tą domową wersją (gliceryny z aspiryną ) ale nie wiem czy w ogóle warto sobie tym głowe zawracać. Jakby co , dajcie znać, pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tataszka
dziewczyny pewnie to pytanie padło na tym forum wiele razy ale naprawdę nie dam rady tego wszystkiego przeczytać.chodzi mi o to jakie i u jakiego lekarza nalezy zrobic badania w sprawie hirsutyzmu? Bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tataszka
dzięki;) mam nadzieje ze jakoś to bedzie bo mam szczerze dość udawania ze teksty w stylu ,,o rosnie ci broda'' albo ,,masz baczki jak facet'' nic mnie nie ruszają:/ zresztą same wiecie najlepiej.trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuuuuu
dziewczyny błagam powiedzcie w jaki sposób usuwacie włosy na piersiach NIE CHODZI MI O POJEDYŃCZE! ALE WŁOSY NA CAŁYCH PIERSIACH co zrobić żeby nie było tych krost ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ogladałam dzisiaj tv i trafiłam na reklamę kremu Bioxet. Wpisałam w google i trafiłam na to forum. Po przeczytaniu kilku postów doszłam do wniosku, ze też mogę chorować na hirsutyzm. Czasami przyglądam się innym dziewczynom i widzę różnicę :( Mój problem polega na tym, że mam mocne owłosienie na rękach, nogach, po goleniu lub depilowaniu nóg mam czerwono-fioletowe kropki, szczególnie przy kostkach. Mam tez wąsik, który depiluje plastrami, pojedyncze włosy na brodzie, ciemniejsze i bujniejsze owłosienie na kręgosłupie, rekach od łokci w górę, brzuchu, udach i pupie niż powinnam mieć. Czasami jest mi głupio, wstyd mi rozebrać się na plaży. Przeraża mnie też myśl golenia ciała do końca życia:( Czasami jak wyjeżdzam z koleżankami, to one chodza gładkie przez kilkadni, a ja muszę się golić codziennie lub co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sali85
nasty ja tez tak trafiłam na forum. Ja mam owłosione baczki, brodę, wąsik(co mi mniej przeszkadza), piersi, brzuch i praktycznie od pasa w dół nie ma miejsca bez włosów bardzo grubych i ciemnych. Już mam dosyć! Chodzę do kosmetyczki na elektrolize( najpierw wbija się igłę a później włoski traktuje się prądem) ale to pożera mnóstwo kasy a efekty marne. Robię tak tylko brodę-chodzę co 2 tygodnie(choć włosy rosną tak szybko,że przydałoby się co 3 dni) i płacę ok 60 zł. Teraz nie byłam miesiąc i włosy wyrwałam pęsetą i chyba lepszy efekt niż po igłach( i bez takiego bólu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuu
idę na tory masz potem krosty na piersiach przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuu
ostatnio potraktowałam całe piersi pastą cukrową własnoręcznie robioną ale i tak mam krosty na całej powierzchni już 4 dni niestety, myślałam że po paście będzie inaczej niż po wosku ale jest taK samo jak po wosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_nana
Witam Was dziewczyny. Mam 15 lat. Ja chyba też mam hirsutyzm, tyle, że jakiś łagodniejszy stopień. Mam 'wąsik', owłosione plecy, brzuch, pośladki i gęste owłosienie na rękach. Mam ciemne włosy i to tym bardziej jest widoczne. Były wzloty i upadki, miałam niezłe dołki z tego powodu, tym bardziej, że jestem w takim wieku, że dużo osób mi dogryza. A to naprawdę nie jest miłe, jak ktoś krzyczy za Tobą na ulicy: ogol sobie ręce. Postanowiłam, że golić nie będę, bo włosy będą odrastać silniejsze i kłuć, depiluję tylko od dwóch lat wąsika plastrami z woskiem. I chyba zacznę zbierać na laser, bo te wszystkie dzikie metody to strata czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów, gdy efekty nie są takie, jakie miały być. Wspieram Was całym serduszkiem, nie załamujcie się i bądźcie silne w swojej walce. Będę tu do Was zaglądać Pozdrawiam i całuję, młoda_nana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_nana
A i jeszcze ktoś wspominał, że tak jakby wyrwał sobie skórę depilując wąsik woskiem. OStatnio też mi takie coś się przytrafiło, smarowałam dwa dni kremem Sudocrem i zeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem załamana, jakie to jest niesprawiedliwe ;( A ludzie są tacy niewyrozumiali. Nie wiedzą, ze swoimi uwagami mogą zrobić komus przykrość. Ja już mam dośc tego dążenia do ideału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.mnie tez juz wszystko dobija :( bylam dzis robic testosteron i az sie boje wynikow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi hito
ja podjelam sie walki z bestia na poziomie 'wewnetrznym' i jesli to nie pomoze to poddaje sie i 'ide na tory' :/ dawno temu czytalam jakas ksiazke mojej mamy o akupresurze stop. uciska sie punkty na stopach i tam sa odpowiedniki np. watroby, mozgu, zoladka. ja uciskam jajniki. codziennie wieczorem na kazdej stopie uciskam-masuje receptor jajnikow, ktory znajduje sie pod zewnetrzna kostka, tak troche wyzej niz stopa - wiecie co? ZAJEBISCIE MNIE TO BOLI i to znaczy ze jajniki nie pracuja tak jak trzeba. mam zamiar robic to przez 2-3 miesiace. druga rzecz - pije nalewke z nagietka, ktora poprawia prace jajnikow. troche sie zdziwilam jak pierwszy raz strzelalam sobie 'banie' z tej nalewki....to ma 80% etanolu wiec prawie mi gardlo wypalilo. teraz rozpuszczam z woda. do kupienia w sklepie zielarskim trzecia rzecz - uzywam krem z naturalnym progesteronem, ktory dziala dobrze na wszystkie kobiece sprawy. drogi ale walka podjeta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelklka
czesc :)))))))) Karo ja moge polecic CI endokrynlog Wande Foltyn, chodze do niej od niedawna i podjela sie mojego leczenia jak zaden inny lekarz :) przyjmuje w zabrzu :) Dzieczyny co sadzicie o tym BIoxet i jeszcze jest jednd jakis krem na V... taki drogi :( Nie usuwajcie wloskow na klatce i piersiach depilacja bo powstaje podraznienie, ja gole tam wloski a i lepeij jest miec mocno opalaony dekolt to tych wloskow tak nie idac :)))) Czy jest sens na laser???????? Jesli tak to na jaki????? Pozdrawiam serdeznie p.s. ja gole baki, piersi, klatke, nogi cale az do d...., brzuch, brode, szyje i wasik depiluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po jakim czasie od elektrolizy mogę spróbować bioxet czy jakiś odpowiednik bo ja już wariuję przez te włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ces
dziewczyny nie wieżcie w lasery do słownie, u mnie jest tak że po 6 zabiegach mam stan gorszy niż miałem przed ;/ żałuje że przed zabiegiem goliłem całe plecy, w 90% miałem problem tylko z górną ich częścią. zabiegi drogie, nie liczcie ze po 3-4 razach pozbedziecie sie problemu, ja jestem lzejszy o ponad 3000 zł ciekawi mnie tem krem bioxet, działa czy nie? juz dość długo o tym piszecie, ktoś mógłby podzielić się efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka_lol
hej dziewczyny , mam do was pytanie. ostatnio w telewizji reklamują taki krem przeciwko owłosieniu nie pamietam dokładnie nazwy , czy któras z was juz go stosowała? wiecie cos wiecej na ten temat?? czy to w ogóle jest skuteczne ?? prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ces
Ewka_lol a o czym ja pisze... i pytanko dodatkowe, jak się go stosuje? goli sie wlosy i naklada krem, czy bez golenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ces
nie depiluje sie, tylko do zabiegów na laser mi kazali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni tez maja czesto nadmierne owlosienie, i maja problem, bo jak sie nie depiluja czy tam gola to wszyscy sie smieja, ze wygladaja jak malpy a jak usuwaja owlosienie, to ludzie mowia, ze to lalusie albo geje... mezczyzni tez nie maja lekko w tych sprawach... ces, a jakim laserem miales robiony zabieg? ja mialam robione bikini kilka lat temu, teraz robie nogi i jak na razie jestem b zadowolona - robilam laserem light sheer coherent. jesli chodzi o bioxet to tak jak wszystkie kremy tego typu, nalezy go nakladac na skore po usunieciu wlosow z cebulkami - czyli wosk lub depilator. jest jeszcze krem z mrowczych jaj. waham sie ktory kupic, na razie wykanczam telocapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ces
tym samym laserem, troche lipa z tym keremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi82
Idę na tory jak Ci androcur służy? Pozdrawiam Cię gorąco i wszystkie dziewczyny na tym forum:) Mam też pytanko-strasznie wypadają mi włosy na głowie-może macie jakieś sposoby?;/ Czytałam w jakiejś gazecie że podobno dobre jest zażywanie żelaza, czy może któraś z was wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
mimimi82 kup sobie witaminy np.falvit lu inne, zincas forte i asmag forte. Z tym ,ze cynk i magnez zazywaj rano,ale nie na pusty zoładek, a witaminy rano lub w czasie obiadu. Tak czytam wpisy i widze,ze krem robi popularnosć temu forum. Juz pare osób dzieki niemu tu trafiło. %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
mimimi82 kup sobie witaminy np.falvit lu inne, zincas forte i asmag forte. Z tym ,ze cynk i magnez zazywaj rano,ale nie na pusty zoładek, a witaminy rano lub w czasie obiadu. Tak czytam wpisy i widze,ze krem robi popularnosć temu forum. Juz pare osób dzieki niemu tu trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×