Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 Hejka dziewczynki
do harem... nie chce nikogo oczerniac. Nie jestem sprzedawca. Te diw firmy, kt贸re wymieni艂am s膮 r贸zne , wie膰 nie jestem po zadnej ze stron. Duzo szuka艂am informacji na ten temat. Jest jeszcze jedna firma , kt贸ra wystawia ten olejek, nie znam nazwy , bo jej nie widac na produkcie. Na butelce tez jest mr贸wka i og贸lnie buteleczka jest bardzo podobna do tej z firmy Tala, tylko ,ze cena nizsza. Napisa艂am do osoby, kt贸ra kilka m-cy temu kupi艂a ten produkt, ale odpis., ze nie zauwazy艂a poprawy. Doda艂a jednak,ze nie stosowa艂a go regularnie , byc moze dlatego nie zadzia艂a艂. Firmy Tala i Gutto maj膮 swoje strony, maj膮 dobr膮 reklam臋 , a produkty oznakowane s膮 hologramem, kt贸ry swiadczy o oryginalnisci . CDN

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hejka dziewczynki
To producenci przestrzegaj膮 przed podr贸bkami. Fakt chodzi o konkurencj臋.Ale nie sztuk膮 jest wydrukowac mr贸wk臋 i naklei膰 na buteleczk臋 z jakims olejkiem. Byc moze ten trzeci produkt jest r贸wniez oryginalnym olejem z jaj mr贸wek i jest r贸wniez skuteczny, ale ja mimo wszystko wola艂abym kupic produkt z pewniejszego zr贸d艂a. To jest tylko moje zdanie. Nie chc臋 nikogo oczernic, kazdy ma wyb贸r. Czytajac tw贸j post stwierdzam,ze ty stosujesz ten olej. Dlaczego nie podzielisz si臋 opinia, skoro napisa艂膮s ,ze ta twoja firma jest zaufana i zawsze od nich kupujesz. Jesli jest skuteczny, a firma pewna to napisz jej nazw臋, moze pomoze to tez innym osobom. Mniemam ,ze stosujesz produkt innej firmy niz Tala I Gutto. Podaj nazw臋, byc moze to ta trzecia, kt贸rej cena jest nizsza. Jesli jest r贸wnie skuteczny, a mozna jeszcze przy okazji zaoszcz臋dzi膰 pieni膮dze... Podziel si臋 opinia, bo piszesz bardzo tajemniczo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hejka dziewczynki
do harem... jak mozesz to podaj nazw臋 tej trzeciej firmy. Piszesz , ze jest zaufana , tzn .ze olejek tez maja oryginalny? Moze to ta trzecia fima, kt贸ra ma nizsze ceny?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam do was pytanie. Czy wy macie stwierdzony hirsutyzm czy tylko macie du偶o ow艂osienia i to nie takiego twardego m臋skiego tylko po prostu meszkowatego??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kropelka rosy .......
ja mialam stwierdzony hirs. zaczelam leczenie z powody nieregularnej miesiaczki ca co 44 dni. po licznych badaniachi leczeniu tabsami mialam zabieg na jajnikach tzn, klinowa resekcje jajnikow. po tym miesiaczka uregulowala sie. owlosienie na twarzy nie zniknelo ale pozostalo tylko na twarzy i brodzie. zaczelam usuwac je elektroliza po ktorej mam blizny. dlatego chodze 1- 2x w miesiacu do kosmetyczki na depilacje woskiem. nie mam uczulenia. teraz sa slabsze i ciensze ale nadal sa. urodzilam 2 dzieci. corka ma znikome slady owlosienia na twarzy ale bardziej wyglada na meszek. chyba tez usunela woskiem. nie mieszkamy juz razem i nie rozmawiamy o tym. ja tez z nikim o tym nie rozmawialam. nie przechodzi mi to przez gardlo. a poza tym pocieszam sie sama ze wole juz ta dolegliwosc niz byc garbata czy z inna dolegliwoscia widoczna nawet w ubraniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja mam pe艂no
meszkowatego :o :( a dlaczego pytasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiecie, jak ja zaczyna艂am miec problem z w艂oskami to te偶 nie potrafi艂am o tym z nikim rozmawia膰, nawet m臋偶em. W og贸le nie chcia艂am wychodzi膰 z domu i by艂am strasznie zamkni臋ta w sobie. Og贸lnie od zawsze by艂am nieufna i zamkni臋ta w sobie ale przy tych w艂oskach jeszcze bardziej sie to we mnie pog艂臋bi艂o.Ale przyszed艂 czas, ze sie prze艂ama艂am i choc w艂a艣ciwie dalej nie rozmawiam o problemie to wiem ju偶, 偶e nie jest tematem tabu u mnie.Wiem, ze ka偶dy ma jakie艣 s艂abe strony, kompleksy, mankamenty i dla mnie w艂oski sa tym mankamentem ale juz nie boje sie o nich rozmawiac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dinde
jstem tu nowa i czytam z zainteresowaniem to co piszecie. ja dzieki tej stronie pokonalam kilka problemow, a w niektorych znalazlam pomoc. otworzylam sie dzieki anonimowosci i dzieku ludziom, ktorzy maja te same lub podobne problemy. dzieki kafeterii o dietach udalo mi sie zrzucic pare kg i mam nadzieje ze dzieki tej kafeterii pozbede sie problemu owlosienia :) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bez nadziei ...
witajcie... mam do Was pytanie... bo z tego co czytam to cz臋sto razem z nadmiernym ow艂osieniem wyst臋puj膮 te偶 problem z nadwag膮 ... czy macie tak? bo ja akurat jestem chuda a od tego roku mam tych w艂os贸w wsz臋dzie pe艂no i rosn膮 :o nie ma ju偶 chyba miejsca gdzie by ich nie by艂o :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mysl臋, 偶e przewa偶aj膮ca wi臋kszo艣膰 z nas jest raczej szczup艂a, a niekt贸re z nas sa wr臋cz chude, wi臋c chyba waga nie ma zwi膮zku. A tak w og贸le to nie widzia艂am 偶adnej kobiety z nadwaga z problemem w艂osk贸w.Jedynie starsze kobiety ko艂o 50 maja np. nadwag臋 i w艂oski na twarzy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dinde
moja przyjaciolka jest gruba i ma problemy z wlosami rosnacymi wszedzie. u niej nadnercza robia to zamieszanie. mam tez 2 kolezanki, ta jedna tez jest bardzo gruba i wlochata a ta 2 nosi rozmiar 42.a ja nosze 38-40. chyba nie ma reguly kogo dopada ta przypadlosc. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 harem...
Dziewczyny ja 偶adnej z tych firm nie stosuj臋, a na forum trafilam szukaj膮c info o depilacji. firmy znam z Turcji, gdzie jakis czas przebywalam. Znam je tylko z opinii innych. Nie pami臋tam nazwy 3-ciej firmy, wiem, 偶e jakies dwa slowa (po turecku). Powodzenia w zmaganiach z wloskami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobrze dzia艂a tzw smooth legs system (do kupienia na allegro na przyk艂ad), nie usuwa co prawda grubszych w艂os贸w, ale z cienkini radzi sobie nie藕le :) i super sprawdza si臋 na twarzy. Nie kosztuje du偶o, wi臋c my艣le 偶e warto spr贸bowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hejka dziewczynki
do harem... a mog艂abys napisa膰 co turcy m贸wi膮 o tych 艣rodkach? Jakie s膮 opinie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 majka...
widzieli艣cie film ?www.imperiumzdrowia.com.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyny moglybyscie mi napisac, w ktorym dniu cyklu najlepiej jest badac androgeny i testosteron pod wzgl臋dem nadmiernego owlosienia? pozdr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ok, dzielki wielkie za odpowied藕. Ide si臋 ponownie zbada膰... mi艂ego dnia 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hirsa
Czyta艂am Was ju偶 od d艂u偶szego czasu, lecz nigdy nie starczy艂o mi czasu na przejrzenie wszystkich odpowiedzi. Ja r贸wnie偶 mam problemy z nadmiernym ow艂osieniem, s膮dz臋, 偶e jestem hirsutk膮 lecz jeszcze nie zrobi艂am bada艅, m贸j gin powiedzia艂 w艂a艣nie te znienawidzone przez Was s艂owa:" uwa偶am, 偶e to problem jedynie kosmetyczny"......Teraz szukam jakiego艣 dobrego gina-endo z Kielc (jak kto艣 zna takowego, prosz臋 o namiary). Moj膮 walk臋 z w艂osami prowadz臋 przy pomocy depilatora (nogi, brzuch, r臋ce), p臋setki (w膮sik i broda), kremu do depilacji (po艣ladki, bikini, d贸艂 plec贸w) a czasem golarki. Przywyk艂am do tego codziennego "skubania si臋", chocia偶 marz臋 o tym by nie musie膰 tego robi膰.... Moim najwi臋kszym problemem nie jest samo posiadanie w艂os贸w i m臋czrnia z ich usuwaniem ale powsta艂e po tym brzydkie 艣lady. Na twarzy pod nosem moja sk贸ra zmieni艂a kolor, mam tam takie jakby blizny, ciemniejsze miejsce i nawet jak jestem w pe艂nym makija偶u to wida膰 ten cie艅. I on nie pozwala mi normalnie funkcjonowa膰, nie potrafi臋 rozmawiac z lud藕mi stoj膮cymi zbyt blisko, a jak widz臋, 偶e oczy rozm贸wcy schodz膮 na wysoko艣膰 w膮sika to jestem w takim stresie, 偶e nawet nie wiem o czym rozmawiam.... Na brzuchu i nogach te偶 mam pe艂no blizn, krost, kropek... Chodz臋 na solarium by jako艣 to opali膰 ale nie daje rady. Teraz ju偶 tylko gol臋 nogi by nie powodowac nowych blizn, mam nadziej臋, 偶e jako艣 to wylecz臋. Mo偶e macie jakie艣 sposoby??? I jeszcze jedno. Jestem szcz臋艣liw膮 偶on膮 i matk膮 dw贸jki dzieci :)) To pisz臋 dla tych kt贸re boj膮 si臋, 偶e nigdy nikogo nie poznaj膮 i nie za艂o偶膮 rodziny. S膮 na 艣wiecie faceci dla kt贸rych istniej膮 wa偶niejsze rzeczy ni偶 g艂adkie po艣ladki ich partnerek :)) M贸j m膮偶 na pocz膮tku nie wiedzia艂, 偶e mam taki problem bo nie wida膰 by艂o tych oznak ciag艂ej depilacji. Z czasem ja mu o tym m贸wi艂am, teraz mnie wspiera w mojej walce z w艂osami, wie, 偶e nie b臋dzie mia艂 okazji pokaza膰 si臋 ze mn膮 na pla偶y bo ja si臋 nie odwa偶臋 rozebra膰 publicznie. To nie tak, 偶e ja przy nim nie dbam o g艂adko艣膰, bo dbam, bardziej nawet dla siebie ni偶 dla niego ale wie ile mnie to kosztuje czasu i 偶e czasem jest mi bardzo 藕le z t膮 przypad艂o艣ci膮... Tak si臋 przedstawia pokr贸tce moja historia... Przyjmijcie mnie do swego grona to pewnie 艂atwiej mi b臋dzie co rano patrzec w lustro ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Hirsa. 呕ycie, 偶ycie, 偶ycie - czasem my艣l臋, 偶e jest beznadziejne i nawet nie z powodu w艂os贸w. Kiedy艣 jaka艣 kobieta, kt贸rej powiedzia艂am, 偶e jestem z natury pesymistk膮 odpowiedzia艂a, 偶e nie wida膰 tego po mnie.Twierdzi艂a, ze jestem zawsze u艣miechni臋ta. I rzeczywi艣cie tak jest, cz臋sto u艣miecham sie do ludzi, troch臋 dlatego, ze wymaga tego moja praca a troch臋 dlatego, 偶e jako艣 sam u艣miech wchodzi na moja twarz.Cz臋sto my艣l臋, 偶e kobiety cz臋sto tak maj膮 : u艣miech na twarzy a w sercu b贸l i smutek. Pisa艂am kiedy艣, 偶e zam贸wi艂am sobie kilka kosmetyk贸w profesjonalnych stosowanych tylko w gabinetach kosmetycznych. I ju偶 kilka z nich zastosowa艂am. Jak na razie jestem zadowolona.Zobaczymy co b臋dzie dalej i czy dadz膮 efekt na jaki licz臋.Staram si臋 my艣le膰 nie tylko o tych okropnych w艂oskach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hirsa
Dzi臋ki za powitanie Loris. Chcia艂abym jako艣 sobie m贸j nick zapewni膰 na d艂u偶ej, jak to si臋 robi??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wchodzisz w preferencje i tam dok艂adnie pisze co trzeba zrobi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 harem...
No te, z kt贸rymi ja gada艂am sobie chwali艂y i mi poleca艂y, a musicie wiedzie膰, 偶e Turczynki sa zupe艂nie ze艣wirowane na punkcie depilacji, gol膮 si臋 wsz臋dzie na zero :D A ju偶 panna m艂oda to nie ma prawa mie膰 ani 1 w艂oska nigdzie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny a pomo偶ecie mi z tymTelocapilem? Gdybym sobie zakupi艂a taka buteleczk臋 to jak potem po艂膮czyc j膮 z kosmetykiem? Nie wiem, 偶e niekt贸re z Was dodaj膮 go do balsamu i kremu do twarzy. By艂abym wdzi臋czna gdyby艣cie mi pomog艂y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 daga7515
Ja kazdego wieczoru dodaje pare kropel telecapilu do emulsi do cia艂a emolium,wyczyta艂am na kt贸ryms z forum ze najlepiej robic taka jednorazowa mieszanke,bo przy dodawaniu do gotowych balsamow telocapil szybko wietrzeje,dziewczyny tam polecaly dodawac go wlasnie do produktow emolium i mleczka hipp .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ide na tory ja te偶 zauwa偶y艂am u siebie pojawianie sie cellulitu poniewa偶 mam teraz prace g艂贸wnie siedz膮c膮 a w zwi膮zku z tym ma艂o ruchu i to niestety odbija sie na sk贸rze. Ja zacz臋艂am stosowac peeling z kawy i cho膰 bardzo powoli to jednak uwa偶am, 偶e on naprawd臋 dzia艂a i likwiduje cellulit.Dodatkowo sk贸ra jest po nim super g艂adka i nawil偶ona a przy tym apetycznie pachnie kawk膮.Potem smaruje si臋 takim kremem gabinetowym na cellulit ale jeszcze nie wiem na ile b臋dzie on skuteczny bo dopiero stosuje go od kilku dni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 4545_GGH
Ja sie zalamywalam ze mam problemy z bikini bo po goleniu mam wrazliwa ta okolice, na drugi dzien kropeczki, na trzeci odrastajace wloski i tak w kolko marzy mi sie gladka skora (po wosku tragedia-probowalam) ale jak teraz czytam Wasze historie i problemy z owlosieniem to az mi glupio :( Nawet nie wiedzialam ze taka przypadlosc istnieje. Mezczyzni to maja dobrze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mewa123
dziewczyny powiedzcie czy wam tabletki poagaj膮 w kwestii pozbywania si臋 w艂os贸w? je艣li tak to po jakim czasie wida膰 efekt? czy usuwacie w艂osy z g贸rnej cz臋艣ci plec贸w? bo ja mam tam straszne futro ale g艂upio mi z tym i艣膰 do kosmetyczki:( a samemu si臋 nie da hirsa s艂ysza艂am niedawno 偶e to w艂a艣nie od opalania robi膮 si臋 blizny 偶e to przez promienie uv s膮 te przebarwienia Ja te偶 mam z tym problem ale dopiero niedawno si臋 o tym dowiedzia艂am dlatego teraz ju偶 nie opalam twarzy a didatkowo stosuj臋 wysoki filtr kupi艂am te偶 sobie ma艣膰 cepan bo podobno dzia艂a na blizny ale efekt dopiero po kilku miesi膮cach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
daga7515 a dlaczego akurat do Emolium? Nie mo偶e by do jakiegokolwiek balsamu? I jeszcze czy to mo偶e by膰 tak kilka kropel, nie odmierzana ilo艣膰?? Wydawa艂o mi si臋, 偶e to w艂a艣nie jakie艣 bardziej skomplikowane, gdzie艣 na poprzednich stronach kt贸ra艣 dziewczyna podawa艂a proporcje ale ju偶 nie mam czasu przeglada膰 ca艂ego forum dlatego bardzo prosz臋 o pomoc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 daga7515
Tak jak pisa艂am wcze艣niej przegl膮da艂am r贸偶ne fora i stosuje go wed艂ug informacji i wskaz贸wek innych dziewczyn.Nie polecane jest dodawanie do wszystkich balsam贸w,najlepiej do produkt贸w ,kt贸re maj膮 jak najmniejszy sk艂ad i bez sk艂.aktywnego,aby nie wchodzi艂y w reakcje z telocapilem.Na ka偶de 5 ml produktu po 2-3 krople.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej:) D艂ugo mnie nie by艂o Jak ju偶 pisa艂am, pogodzi艂am si臋 z faktem ze mam wiecej w艂os贸w nie tylko na g艂owie. na twarz (g贸rna warga, broda szyja) stosuje laser - mia艂am ju偶 3 zabiegi i widz臋 popraw臋. Nogi gol臋 g艂贸wnie 艂ydki, reszte r贸偶nie - cho膰 zastanawiam si臋 nad laserem na uda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×