Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość szarlottaaaaaa
Luiso, jak terapia tabletkami anty? czy widzisz jakąś poprawę? och, już mam dość czekania na wizytę u lekarza, mam dość, zarastam w zastraszjącym tempie, włosy leca mniej, używam radicala, syfków (odpukać) narazie nie mam, mam jedynie piękne pamiątki w postaci blizn, przebarwień. Wierzbownice łykam, piersi bolą, ale niestety miesiączka nie jest regularna. I jest kłopot, bo poznałąm kogoś, a na samą myśl ze kiedykolwiek miałabym coś ten to mam lęki moje bikini to jedna wielka rana, dekold cały zarośnięty, usuwam ale co z tego jak mam mega pryszcze wtedy. Wole zdechnąć niż męczyć się z tym syfem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_swojego_nicku
szarlottaaaaaa ja mam to samo poznałam kogoś i w sumie boję sie odrzucenia jak zobaczy te okropne blizny i przebarwienia na nogach po tych wrastasjacych włosiskach albo mnie dotknie ...boże nie wiem czy nie zrezygnować póki jeszcze sie mocno nie zaangażowałam bo pozniej nei przezyje jego reakcji na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANusiaDanusia:) postaram sie haha jakos utrzymac sie na tej diecie,chodz jeden wpis z TWojego topiku dal mi do myslenia..ale coz nigdzie nie jest napisane,ze to 100 proc..gwarancji zdrowia,nigdy nie ma tej gwarancji..zastanawia mnie czy wystarczylo by np w mojej diecie zwiekszyc ilosc tluszczy a zrezygnowac z weglowodanow ale jesc poprostu wiecej tluszczy,poprostu zmodyfikowac z lekka ale podejrzewam,ze wtedy to juz bez sensu bo proporcje maja byc zachowane..ach:) Dzieki,za nowa lekturke:) Szarlotta:) Kochana ja biore yasminelle,juz kiedys je bralam ze 3 lata i bylo ok,mmniejsza ilosc wlosow,wolniejszy odrost,rzadsze,,a teraz lykam 4 miesiac z miesieczna przerwa;) i widze,ze jest lepiej,a wogole trzeba czekac nim sie organizm przestawi na anty tak wlasnie 3-4 miechy by bylo widac efekty,wiec moze im szybciej bys sie zaczela leczyc tym lepiej,,,bo szkoda zeby taka fajna dziewczyna jak Ty sie marnowala w domu sama z kudlami .... Ten ktos kogo poznalas:) trzymaj kontakt poki co sie depiluj i bierz za leczenie bedziesz jak nowa akurat jak znajomosc sie 'posunie';) do przodu:):) Rob wosk na te kudly beda sie oslabiac zaczniesz leczenie moze wogole bedzie do opanowania,trzymam kciuki.. To samo Zapomnialam swego nicku:) trzymam kciuki,powodzenia.. ja tam poki co trzymam sie od facetow z daleka,dzis bylam na elektrolizie jest juz mniej tych klakow,zeby wrocily do normy:) takze nie poddawajcie sie kochane.. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotaaaaaaaaaaaa
zaponiałam nicku swego-- rozumiem Cię doskonale niestety, ja tez sie boje jego reakcji na siebie co za lek luiso a utyłaś? ja mam do tego skłonności i boje sie rozstępów, zakrzepicy i łysienia już nawet wątroba mnie tak nie martwi dziękuje Ci kochana za pocieszenie, Ty naprawde jestes cudowna.. :) boje sie hormonów ale jest cholera coraz gorzej jeżeli ma pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem zywym przykladem tego co pomaga na hirsa choc moze nie kazdej nie wiem ale moze zamiast brac hormony lepiej sprobowac palmy i wierzbownicy ?oraz bioxetu i telocapilu? a jak nie pomoga to dopiero wtedy brac sie za tabletki anty ? moze dlatego ze nigdy nie bralam anty to te ziolka tak rewelacyjnie na mnie dzialaja bo nie jestem "skazona" lekami hormonalnymi sama nie wiem ale to co sie u mnie teraz dzieje to jest cud :)a w ogole zauwazylam ze rosna mi nowe wlosy na glowie jak siedzialam przy lusterku na lini przedzialka i tuz przy skorze czola zauwazylam malutkie rosnace nowe wloski :) choc nie mialam problemu z wypadaniem wlosow oczywiscie bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZarlotta:) Ty tez jestes cudowna:) pamietaj o tym..jasne,ze boje sie zakrzepicy itd ale wiem,ze jak nie bede brala lekow bedzie gorzej z wlosami,beda wyrastac nowe ktorych nie bylo wczesniej,,a tego bym nie przezyla..wiec biore yasminelle,od nich sie nie tyje bo maja nizsza dawke estrogenow i drospirenon ktory powoduje ze sie sporo siusia wiec zbedna woda jest usuwana z organizmu..przewaznie inne hormony dzialaja tak,ze sie nie tyje tylko gromadza wode dlatego sie wydaje,ze sie tyje a te wlasnie nie..ja wrecz po nich mam 1kg w dol.. Co do zakrzepicy to jest ryzyko,zawsze..wiec bac sie powinny glownie te kobiety ktore maja problemy z krzepliwoscia a to mozna sprawdzic..zbadac kochana zrobic raz na jakis czas uklad krzepniecia itp.JAk wyjdzie ok brac anty i jesc np jedna cebule dziennie w roznej postaci ona swietnie rozrzedza krew,wiec jak jestes zdrowa i bedziesz brala anty profilaktycznie cebule na rozrzedzenie krwi i bedziesz pila butle poltora lub dwa litry wody dziennie to zakrzepy nie powinny sie robic.. Inne skutki uboczne antyk sa nieuniknione raczej i nie zawsze musza u kazdej wystapic..czego ja juz nie probpowalam...finasteryd,palme,antykoncepcyjne..wiem,ze chcac gorzej nie zarastac musze cos lykac..mysle,ze jak masz miec bezustanna depresje i cierpiec..tracic zycie(a nie wiadomo jak dlugie ono jest) to lepiej sie leczyc minimalizowac skutki uboczne i poprostu zyc..nie namawiam Cie,ale kochana przemysl..skoro jest tak zle naprawde z tymi wlosami jest ich tyle itd to raczej bez leczenia sie nie obedzie. JA bralam palme krotko odrazu po finie wiec ciezko pwoiedziec mi na temat jej skutecznosci..balam sie,ze wyplukuje wit D,a mialam problem z zebem wiec nie bylam pewna czy fin czy palma tez nie dziala zle wiec je odstawilam,bo wolalam usuwac wlosy niz byc szczerbata;););) a Poli to gdzie:) i Konstancja:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiadanusia Chyba NICI z zywienie optymalnego...dzis zaczelam pokarmami jechaz z z.o.. rano jajka...teraz na obiad galaretka z golonki,nozek i co? nie potrafilam tego przelknac..myslalam caly czas co jem...a ten tluszcz jak mi zaczal sie w buzi rozpuszczac myslalam,ze zygne zaczelam miec i mam do teraz mdlosci,chyba nie dam rady,poprostu latami nie jadlam tlusto,zadnych tluszczy zwierzecych procz masla i teraz jak jem wymiotowac mi sie chce,chyba nic z tego nie bedzie..czuje ze robie to wbrew wlasnemu organizmowi:(:( jakby on to odrzuca :( a tak chcialam..nie dam rady chyba poprostu z tymi tluszczami..te nozki,skorki,poprostu zwracalo mi sie w ustach.. wczoraj jak jadlam watrobke,nacisnelam widelcem na nia az poszla jakby kropla krwi,caly czas mi do wieczora bylo niedobrze dzisiaj to..to zywienie chyba mi nie sluzy,poprostu masakra:( a chcialam zdrowo zyc.. moze poprostu zaczne jesc wiecej miesa,ale nie tak jak w z.o i zrezygnuje z cukrow na oko..bo jak widac te pokarmy nie sa dla mnie:( moze tez tak mialas? moze to tylko na poczatku taka reakcja organizmu..juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skórek nie jem-dodaje je jak robie wywar z kosci. golonke jem bez skóry bo skóra nie przejdzie mi przez gardło. moje jedzenie nie ocieka tłuszczem. jedz te rzeczy które lubisz a sa dozwolone. jak robisz jajecznice to nie przesadzaj na poczatku z tłuszczem . z czasem zobaczysz ze Twó organizm zacznie domagac sie troszke wiecej. nie poddawaj sie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie ma byc przyjemne. jajka mozesz zrobic na wiele sposobów:jajecznica,sadzone,omlet,na miekko,na twardo z majonezem.nalesniki jajeczne,pasta jajeczna. watróbke jem mocno wysmażoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emilko, nie ma za co.. :-) ja Tobie dziekuje z bioxet! :-) myślałam ostatnio o Tobie i o kuracji.. Wow, pocieszyłaś mnie.. U mnie jest też chyba mniej włosów na brodzie, poza tym są jaśniejsze i cieńsze.. No i jak wykończę te moje suplementy to chyba też przerzucę się na Prostatan albo Prostenal.. A jeżeli chodzi o telocapil.. To ile to tych kropli dokladnie? bo tu mowia ze 25 na 50 ml balsamu... http://mazidla.com/receptariusz/46/276-mleczko-do-ciaa-oponiajce-odrost-wosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiadanusia Moze tak jak mowisz zrobie..ale mam problem z tym liczeniem tez tych gramow bo nie wiem ile w danym miesie garmow bialka ile tluszczu by zliczyc dobowe spozycie?? robisz jak w przepisie on podaje,czy liczysz dokladnie jak i co spozywasz?? kurde troche ciezko z tym liczeniem kazdego produktu..wiesz chcialam te nozki bo mam problemy z kregoslupem,stawami zeby odbudowac sobie chrzastki itd..ale nozki w sumie mozna ugotowac na samej golonce i nozkach a skore wyrzucic wlasnie..kurde ja probowalam to jesc i masakra cofalo mi sie jadlam na sile i bardziej sie cofalo:):) wiec odlozylam w efekcie jestem glodna i teraz mam bzika jak wiem jakie to wazne co wkladam do buzi i mysle co i jak dziala na co mi zadziala,jakas paranoja:) ojojoj masz racje trezba by wybrac to co przechodzi przez gardlo poprostu najpierw.. moze rosol jutro zgotuje:) kurcze czasu malo,jak sie pracuje i co do pracy brac jesc oto pytanie:) w sklepiku nie ma wyboru zeby cos wg tego zywienia poszamac..dylematy Agaty;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa na koncu w ksiazce sa tabele tu masz link do kalkulatorka http://www.optymal-btw.aktis.i.p.pl/kalkulator.html wystarczy że bedziesz jadła zupy na wywarach ze skórek,nózek. ja tak robie .skór nie jem. mozesz zrobic galarete z miesem jakie lubisz. nie zmuszajmy sie do jedzenia którego nie lubimy. jak robisz jajecznice to daj np 2jaja i 2 żółtka. do rosołu wbij 2 żółtka i zagotuj-zupa gotowa. upiecz chlebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak czytam co piszecie o tym zywieniu itd i pozwole sie wtracic gdyz akurat na tym sie znam :)nie ma czegos takiego jak dieta ktora bedzie dla kazdego dobra korzystna itd zmuszajac sie do jedzenia czegos czego organizm nie przyjmuje napytacie sobie biedy dla kogos takie zywienie optymalne bedzie super dla innego straszne np moj organizm nie toleruje miesa odkad pamietam miesa nie lubilam i nie tolerowalam i od kilkunastu lat nie jem wcale nic pochodzenia zwierzecego i czuje sie super mam dobre badania i to mi bardzo sluzy organizm sam podpowiada czego potrzebuje poza tym ogromne znaczenie ma zywienie zgodnie ze swoja grupa krwi , a dla chcacych schudnac nie ma zadnej diety cud trzeba jesc to na co ma sie ochote regularnie i w malych ilosciach oczywiscie trzeba to robic z glowa i umiarkowanie bo jak organizm ma codziennie ochote na czekolade a my musimy sie odchudzac to trzeba ja zastapic np suszonymi sliwkami itd itd dla kobiet ok 30 roku zycia 1200 kcal dziennie wystarczy plus duzo wody ruch dobry sen witaminy jak ktos ma pytania to podpowiem bo jestem trenerka fitness i dietetyczka miedzy innymi :) constance tam na mazidlach jest napisane ze trzeba 25 kropli na 50 ml ale gdzies na forum dziewczyna pisala ze stosuje 27 bo zawsze nie do konca sie buteleczke balsamu zuzyje wiec cos tam umknie itd wiec ja tez stosuje 27 kropli na 50 ml balsamu sluchajcie w ogole zrobilam tak ze depiluje sie calutka zaznacze ze mialam tez pojedyncze wloski na plecach brzuchu i klatce piersiowej i teraz depiluje sie dokladnie calutka wszedzie 1 x na tydzien i 2 x dziennie po kapilei uzywam tego balsamu z telocapilem i 1/2 wloskow juz nie ma , obserwuje to bacznie np czesc wloskow wyrasta - jest ich naprawde malo a po reszcie zostaly tylko kropki juz tam wloski nie wyrastaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żo jest żywieniem przebadanym. badania trwały 4 lata. jest polecana cukrzykom jako jedyna metoda wyleczenia sie z cukrzycy. ja jestem 8 lat i negatywnych skutków nie mam,ale trzeba przestrzegac zasad. w razie watpliwosci można skorzystac z porady lekarza optymalnego. jesli ktos choruje a leczenie nie daje pozytywnych efektów to szuka sie innych rozwiązan. żo to tylko innysposób żywienia,a efekty bywają bardzo zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko! ;-) a jeszcze cos a propos gliceryny.. tam w mazidlach tez ja uwzgledniaja, tyle ze w niewielkich ilosciach.. wiec moge spokojnie szukac balsamu z jej dodatkiem? I jezeli chodzi o sposob opisu skladu kremow/balsamow... kiedys cos wspominalas ze wazne jest na ktorym miejscu stoi dany skladnik, bo to chyba wskazuje na jego ilosc w produkcie.. Tak? Jak to jest? :-) U mnie wlosy na brodzie robia sie coraz ciensze i jasniejsze! Siwieja! :-) ha ha ha.. a co sie tyczy zywienia optymalnego... Ten sceptycyzm jest podejrzewam u kazdego smiertelnika! U mnie, musze przyznac, on maleje. Wczoraj poczytalam z 14 stron ksiazki, ktorej link wkleila Anusia. Czytajac to powoli widzi sie w tym pewna logike, ktorej na poczatku sie nie dostrzega. Chyba kazdy ma te sama reakcje na poczatku: "Idiota! Tyle tluszczu! Skoczy mi cholesterol!" itd. :-) Mnie jedyne co przeraza to laboratoryjne odmierzanie, wazenie, liczenie tych gramow bialek, tluszczow i weglowodanow. Kalkulator co wkleilas, Anusiu, tu w pracy mi sie nie otwiera, moze w domu sprobuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia przeczytalas co ja napisalam? ja nie twierdze ze to jest zle ja twierdze ze nie kazdemu to bedzie sluzylo , jesli tobie sluzy to bardzo dobrze super ze znalazlas dla siebie idealny sposob zywienia i to taki ktory jeszcze pomoze sie wyleczyc z jakichs dolegliwosci , ale to nie dla kazdego nie ma jednej diety ktora bedzie dobra dla kazdego czlowieka kazdego organizmu , nie wiesz jakie ktos przeszedl choroby nie wiesz jakie ma badania jaki organizm , jak mozna bez poznania danego czlowieka mowic mu co bedzie dobre dla niego akurat , nie mozna bo mozna mu tylko narobic problemow, juz wiele bylo o tym jaka dieta dobra itd itd o dukanie tez pisali w superlatywach wiele lat opracowaywal ta diete a ona powoduje ogromne wyniszczenie organizmu, wiem ze intencje masz dobre i chcesz pomoc ale powtarzam to co jest dobre dla ciebie niekoniecznie bedzie dobre dla innego czlowieka przyklad - ta dieta bedzie zabojcza dla kogos kto ma problem z podwyzszonym cholesterolem a piszac na forum chyba nie jestes w stanie przeswietlic kto ma jakie dolegliwosci? twoje wypowiedzi mnie troche zdenerwowaly bo jak opracowuje ludziom diete i cwiczenia to robie bardzo dlugi wywiad na temat ich chorob sposobu zycia poziomu stresu chorob dziedzicznych itd itd dlugo by pisac i na podstawie tego co wiem o danym czlowieku dopasowuje odpowiednia diete typ cwiczen jesli jest to konieczne itd ty tak poprostu nie znajac dziewczyn radzisz im cos co moze oczywiscie pomoc ale moze tez zaszkodzic naprawde ,przerazajace , kazda zrobi oczywiscie jak uwaza ja tylko radze bo az sie wlos jezy doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance tak w skladzie zawsze zaczynaja od skladnika ktorego jest najwiecej , jak bylam w Polsce kupilam ten balsam z ziaji med o ktorym wam pisalam on ma dobry sklad ale wchlania sie tragicznie jakis taki tlusty jest zostawia film na skorze i jest potwornie smierdzacy cofa mnie od tego zapachu nie zuzylam go do konca i wyrzucilam bo juz nie moglam go zniesc :) jeszcze wroce do skladu kosmetykow to jest tak ze lepiej uzywac kosmetykow bez gliceryny ale czasem jest tak ze jakis kosmetyk zawiera gliceryne jednak zawiera rowniez inny skladnik ktory np niepozadane dzialanie gliceryny hamuje wiec to zalezy naprawde indywidualnie od danego skladu :) ja ostatnio uzywam z telocapilem balsmau nawilzajacego nivea to ten: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images.okazje.info.pl/p/zdrowie-i-uroda/4848/nivea-balsam-nawilzajacy-do-skory-suchej-250ml-400ml.jpg&imgrefurl=http://www.okazje.info.pl/zu/zdrowie-i-uroda/nivea-balsam-nawilzajacy-do-skory-suchej-250ml-400ml.html&usg=__tuxMQHo7lQJiwVWxwKTV49lspGk=&h=500&w=500&sz=10&hl=pl&start=1&zoom=1&tbnid=Za0E1Z5028klxM:&tbnh=130&tbnw=130&ei=K1PKTsPmDajS4QSczNUy&prev=/search%3Fq%3Dbalsam%2Bnawilzajacy%2Bnivea%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1C1AVSA_enPL455PL455%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1 jest rewelacyjny i ma bardzo dobry sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, Emilka, mam ten balsam! mam do skory normalnej! i zawiera chyba sol morska! a jak jest napisane na Twoim? on ma gliceryne chyba na drugim miejscu.. To ktory skladnik blokuje jej szkodliwy wplyw? Anusia, poszlam dzis do sklepu i sie zalamałam bo tam prawie wszystko light :-D z serow tylko jeden znalazlam cos w stylu wloskiej gorgonzoli, a na brie bylo napisne ze ma 60% tluszczy w suchej masie, a w produkcie juz 32 % (tylko!) :-) A feta jest wystarczająco tłusty? Ale tak patrzyłam sobie na te słoniny, boczki i smalce i sobie powiedziałam: "chyba tego mi trzeba!" :-) Bo już mi się znudziło to przebieranie w chudych mięskach i wędlinkach.. Mam w lodówce rybę na kolację, ale zrobiłam sobie jajecznicę z dodatkiem tłuszczyku z szynki (wszystko jeszcze w normalnych ilościach, nie wg ż.o.) - chciałam poczuć te klimaty :-) Matko, tyle jeszcze muszę o tym poczytać a czasu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba poczytac żeby wiecej wiedziec:) z tłuszczem nie trzeba przesadzac-5-10 dag boczku do jajecznicy wystarczy. mieska na obiad 100g wystarczy. jarzyn ok 300 g na dobe +100g ziemniaków. jarzynki można udusic na masełku,do ziemniaków dodac łyzeczke masła i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, a w polskich aptekach są takie neutralne balsamy do ciała, te "bazy"? Pytałaś może? A jeśli tak to wystarczy do takiego dodać telocapil i juz gotowe czy jeszcze jakies inne skladniki kupione na mazidlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance sery wybieramy takie które mają mało białka,dużo tłuszczu i mało wegli.na poczatku białka zjadamy 1g na kg wagi ciała,pózniej zmniejszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia co to za tlumaczenie ze trzeba sprobowac jezu dziewczyno zastanow sie co ty piszesz naprawde !!! constance teraz nie mam za bardzo czasu ale przestudiuje ten sklad i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO jesli sie nie spróbowało czegos to nie można powiedziec że jest to niodpowiednie. ja pamietam co jadałam jako dziecko i nie było to 5 posiłów dziennie,nie były to owoce w dużych ilosciach,nie jadło sie tyle chleba ,ciast i drożdzówek .Smażyło sie na smalcu,jadło wiecej jaj ,serów i ryb bo były tansze iłatwiej dostepne niż mieso. bylismy zdrowsi,nie było alergii. a teraz ludzie zajadaja sie warzywami ,owocami,jogurtami,nie jedza tłuszczu a chorych jest coraz wiecej. ja mam swoja teorie Ty swoja,kazdy moze przeczytac ksiazke i przemyslec czy to ma sens. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×