Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

luisa29 na te ranki radze masc tormentiol do kupienia w aptece jest rewelacyjna masc cynkowa jest na pryszcze wrzody cos co buduje sie pod skora na ranki otwarte musi byc cos o innym skladzie tu radze masc tormentiol lub masc dermazin-odbudowuje tkanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Dzieki za info o tormentiolu,lubie jego zapach,mialam kiedys go:) jesli chodzi o yasminelle weeez mnie nie zalamuj;:) moze miala juz wczesniej tego hirsa a zaczela brac tabsy i hirs zostal a wlosow nie usunela i stad widac...weez bo teraz bede myslala o tym:) kurde te tabsy maja drospirenon on dziala antyandrogennie,wiec nie powinno na pewno byc gorzej nawet powinno byc lepiej:) matko swieta..u mnie nie powoduje pogorszenia wiec lykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermazin tez kojarze mialam na oparzenie:) moze rzeczywiscie byloby lepiej chociaz cynkowa masc dziala wysuszajaco ale tez ponoc gojaco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, bardzo Ci dziękuję za odp.:) Ja się leczę u endo. (nie gin.-endo.) i właśnie moja lek. chce, żeby moje wyniki zobaczył gin.-endo. (dalej ona będzie mnie leczyć), a tacy są w tej poradni. Poczekam na wyniki ze szpitala i wtedy zobaczę, co dalej. A Ty jak tam przed wizytą? Przygotowałaś sobie wszystkie pytania, bo masz nagadać endo., prawda?;) Ania, masz rację, też mi tu coś nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to jest tak masz cynkowa dziala tak ze to co pod skora czyli pryszcz wrzod itd wychodzi na wierzch, ranke ktora jest otwarta wysuszy ale zostanie blizna poza tym masc cynkowa mozna tylko stosowac na skore ,jesli skora jest chociazby otarta efekt bedzie odwrotny serio dobrze radze :) a tormentiol czy dermazin zlagodzi ranke i spowoduje odbudowe naskorka , sorki ze sie tak madrze ale mam wielkiego swira na punkcie pielegnacji kosmetykow itd stad i duzo wiem :D co do tej kolezanki nie ona na pewno nigdy nie miala hirsa wrecz przeciwnie gladziutka zawsze byla wiem bo wiele lat sie z nia przyjaznilam wiem jak dbala o siebie zawsze jej zazdroscilam bo nawet wlosy na nogach miala prawie niewidoczne jak jej odrastaly dlatego tak mnie zdziwila bo ten mech na twarzy hm to ewidentnie poczatek tego paskudztwa byl szary dlugi szok , a yasminelle brala wiele lat bo jeszcze mi tak ostatnio mowila ze tyle lat brania to ciekawe czy nie bedzie miala probelmow z szybkim zajsciem w ciaze absolutnie nie chcialam cie nastraszyc tak mi sie tylko przypomnialo jak napisalas jak ci pomaga bierz dalej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Zalamalas mnie...jak yasminelle dzialaja tak po latach brania,ze sie porasta? toz ja bym zawalu dostala..moze podpytaj ja delikatnie co i jak sie dzieje,moze bierze jakies inne leki ktore jej stymuluja hirsa np na nadcisnienie,albo moze cos innego jest przyczyna..o szok. a jesli chodzi o ten pomysl z mascia dzieki,za podpowiedz,gdzie tu wymadrzanie:) oby wiecej takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ona nie bierze zadnych lekow na pewno jedynie ma problem z wyrostkiem i czeka ja jego wyciecie :D ale jesli ci pomagaja to bierz przeciez jesli nie widzisz zebys wiecej zarastala to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak emilko palma? caly czas ja bierzesz?? juz idzie 2 miesiac chyba jak zaczelas:) a jak tam Szarlotta sie miewa? lepiej cos? jakies perspektywy sa juz na leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palmy tak biore drugi m-c, wczesniej bralam prostatan teraz saw palmetto, widze efekty bardzo duze, wloski rosna duzo slabsze jasniejsze rzadziej sie depiluje, no i skora cera jakby ladniejsza, na glowie rosna nowe wlosy-meszek tuz u nasady no i cycki rosna ;) wierzbownice tez biore caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anusia za adresy.. :-) właśnie odkryłam świetną stronę! coś w stylu Emilkowych mazideł :-) (wybacz Emilko, ale bede je kojarzyć tylko z Tobą) :-) a oto link, podam bezpośrednio z namiarem na palmę :-) http://www.thanatos.com.pl/product_info.php?cPath=24&products_id=93&osCsid=d98a89af221cbe5906d375fe652fe4d7 to są chyba ekstrakty do użytku wewn. i zewn. m.innymi kofeina, pokrzywa, skrzyp.. chyba moge to dodac do szamponow? trzeba postudiowac te stronke troszke.. Aha, Emilko, ale w tym moim balsamie (ten co za pierwszym razem wkleilas) nie ma tego linaloolu... A tej innej wersji co Ty masz, jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej Wtrącę się do tematu żywienia, Luiso jak przeczytałam o tych Twoich jajkach to sie troszke przeraziłam, może kiedyś mięso i produkty zwierzęce były zdrowe ale teraz przecież wszystko jest skażone chemią, hormonami, zwłaszcza kurczaki, jajka(!)... no chyba że kupujecie prosto od jakichś zaufanych hodowców to przepraszam za wtręta... Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio rozmawiałam z mamą o tej diecie, o której tu się piszę i okzazało sie nasz krewny kiedyś coś takiego stosował i efektem tego było zapalenie wątroby, ogólnie źle badania mu wyszły też. Musiał pózniej długo dochodzić do siebie. To nie dla każdego jest,a efekty to mogą wyjść nawet po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile;) luzik:):) jajca mam od sasiadki,a ona ma swoje kurki,co sie niosa a widze je codzien ze skubia trawke itd,wiec nie powinny mi szkodzic..a sa naprawde zdrowe,zwlaszcza zoltka jaj,wiec warto je jesc..staram sie nie jadac chemii,konserwantow,z puszek,przetworzonych produktow,a jajka,mieso sobie upieczone itd..to nie szkodzi..wiadomo,ze jakby teraz patrzyl dokladnie tak na wszystko to naprawde niewiele by nam zostalo do zjedzenia:) jak tam palenie? dalej palisz czy moze udalo sie rzucic??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do watroby na żo. moja tesciowa przed rozpoczeciem żo(70lat)zrobiła usg. miała pełny woreczek kamieni i powiekszoną i stłuszczoną watrobe. po 3 m-cach na ponownym usg-watroba prawidłowa bez sladów stłuszczenia,woreczek bez złogów-pusty. jak sie prawidłowo stosuje,to nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On stosował prawidłowo, wyszło po kilku latach. Lekarze stwierdzili, że powód to zła dieta, złe nawyki żywieniowe i tyle. Dodatkowo pojawiły się dolegliwości ze strony serca, leczenie u kardiologa, bardzo wysokie trójglicerydy. Nie każdemu służy taka dieta, nie można tak twierdzić że pomogło paru innym osobom, nie szkodzi im to i mnie nic nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiudanusiu:) hey:) po przeczytaniu tej ksiazki,artykulow chcialam sprobowac i sprobowalam i nie dalam rady..tzn.te rzeczy mi nie szly wiesz..ja bardzo dlugo jadlam same ryby,oleje tylko roslinne,chudo bardzo..moze dlatego organizm zle reagowal na tluszcze..no jak jadlam wymiotowac mi sie chcialo,naplywala mi rzadka slina i odpuscilam...do dzis mam uczucie,ze NIE WIEM jak jesc by bylo zdrowo..co jesc w jakich proporcjach by sobie nie zaszkodzic poprostu..biore tabsy antykonc.wiec staram sie jesc mniej weglowodanow poprostu a tak jem jak wczesniej,czyli glownie bialka i mniej weglowodanow i troche tluszczy glownie roslinnych..trudno widac nie dla mnie to zywienie..wierze,ze ma swoje uzasadnienie .. wierze,ze pomaga w chorobach inaczej tyle osob by nie mowilo o tym..ale tez znalazlam sporo wlasnie artykulow na anty i z lekka zglupialam..poki co wciaz szukam wlasciwej sciezki zywienia i bardzo zaluje,ze nie moge jej odnalezc:( Powodzenia i zdrowia Aniu Daniu:) i badaj sie co jakis czas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. a ja stwierdzilam, ze nie dalabym rady i na pewno bym sie mylila z liczeniem tych proporcji i gramow! Gdyby mi tak ktos z wieloletnim doswiadczeniem gotowal te tlustosci, to moze bym mu zaufala, ale samej sobie, amatorce, chyba nie! :-) podejrzewam, ze stad tylu ludzi zle sie poczulo po tej diecie! nieumiejetnie dobierali proporcje! To zbyt stresujace jak dla mnie. :-) jednak wierze, ze cos w tym zo jest.. Tak czy inaczej jest wiecej chorych wsrod ludzi odzywiajacych sie tradycyjnie, niz optymalnie. :-) a moze dam ogloszenie do gazety: AAAAposzukuje sie optymalna kucharke z wieloletnim stazem, wynagrodzenie do uzgodnienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) ja uwielbiam gotowac. niektórzy mi mówia że powinnam miec swoją restauracje. trzymajcie sie dziewczynki,może jeszcze kiedys wrócicie do tematu żo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie tego zywienia optymalnego Ania7718 ma racje, tez wam juz o tym pisalam, to co dla jednego bedzie zbawienne dla innego okaze sie katastrofalne w skutkach itd itd nie chce mi sie juz wywodzic na ten temat ponownie;) constance- tak ten moj balsam ma ten skladnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na tej stronce co constance wkleilas zamawiasz cos tam znaczy planujesz zamowic? :) bo ja juz zostaje tylko przy tym co uzywam , martwi mnie tylko jedno - czy tej palmy i wierzbownicy mozna zazywac dlugo np kilka lat jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, co do balsamu, mowilas,ze ten z Ziaji ci smierdzial i zle sie wchlanial...owszem zostaje troche takie sluste, ale zaraz jest normalnie, a co do zapachu to moj ma normalny i niczy nie zajezdza brzydkim, a stosuje ten sam co ty :) http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?products_id=9016&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-11&utm_content=9016#nclid=b70068b7ea66cedc07656c2c93b3c852 Wiec moze trafilas na jakis, no nie wiem...zepsutu ?? :) Malinko, ja gromadze juz pytania i w ogole ale jak sie z tym uporam to jeszcze sie was pewnie o cos zapytam czy o czyms nie zapomnialam heh :D Bo juz za chwile 6 grudnia :D Emlko i Constance, mam pytanie :) Co ile wy musicie sie golic? Przy uzywaniu telocapilu czy bioxetu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj bardzo smierdzial moze faktycznie cos z nim bylo nie tak i wlasnie bardzo zle sie wchlanial moze poprostu nie nadawal sie do mojej skory, ja depiluje wloski na twarzy (peseta+depilator) 1 x na 3 dni, reszte ciala traktuje golarka 1 x na tydzien , bioxet wklepuje w twarz 1 lub 2 x dziennie, balsamem z telocapilem smaruje sie cala 2 x dziennie po kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, ja też zawsze sobie myślę, że mam się o to zapytać i o tamto, a i tak zawsze zapominam heh. Stres robi swoje;) 6 grudnia faktycznie niebawem, aż zapomniałam, a przecież 5 grudnia zakładam aparat na dolny łuk;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Luiso :) Temat jarania otwarty,niestety. Od tygodnia biorę spironol, moja kochana Pani Doktor sie nade mną zlitowała tylko że mam wrażenie że jego działanie jest słabsze niż jak brałąm za pierwszym razem. Pomimo tego że teraz zamiast jednej biorę 2 tabletki nie widzę poprawy tak jak wtedy,już po kilku dniach brania byla różnica. No ale pewnie w końcu zaskoczy :) Constance Jak tam u Ciebie efekty palmy i innych? Jest dobrze? Musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, musze sobie wystko przygotowac. Bo mu nie popuszcze ;) Emilko, co ty mowisz!! Co sie stalo?! Napewno to sie jakos wyjasni i wszytko bedzie dobrze :) Nie martw sie. Spokojnie, gdy jestes poddenerwowana wszystko wydaje sie straszne. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, weź nie gadaj... Kłótnie tak najczęściej wyglądają.. Przecież on jest w Tobie zakochany! Poszedł sobie do baru na jakieś aperitivo i niedługo wróci.. Co do palmy... Chile, Emilko... no cóż ostatnio brałam 2x160mg dziennie i chyba hirs powraca, więc od dziś znów 2x360 mg na dzień. Poza tym po odstawieniu inozytolu okresu jakoś nie widać.. Ale staram się nie myśleć o tym, bo co to zmieni? :-) Poli, ja skubię się codziennie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×