Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość hej wam laski!!!
Malinowa różo, miałam robione 17-0h - progesteron wyszło mi 0,94 ng/ml a norma w fazie folikularnej to od 0,3 - 1,0 wiec sie mieszcze. niedawno również robiłam kortyzol ale nie wiem jaki jest wynik. Póki jeszcze nie wiadomo co mi jest. To warto zebym zaczeła brać Diane? przynajmniej na obnizenie tego testosteronu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia nie kazdy jest tak poukladany jak Ty,pozwol ludziom miec swoje emocje..to sie ma niezaleznie od wieku wiesz. Emilko ale cos ie stalo,dlaczego rozwod,przeciez pisalas,ze Go kochasz,, brakuje tu Ciebie.. Poli a gdzies Ty byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejal sie moja sytuacja wczoraj mi pomogl wynajac mieszkanie przewiezc rzeczy i zwierzaki zorganizowac wszystko dzwoni pisze smsy wspiera rozwesela itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham jasne ale to co sie stalo nie zalezy ode mnie jego wybor a ja juz nie walcze zaakceptowalam nie mam sily walczyc to juz koniec w tym tyg wnosze pozew o rozwod i szukam pracy bedzie ok :)ja jestem bardzo poukladana i zorganizowana to zycie mi dostarcza niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! rewelacja! no nie wiesz jak sie ciesze! i sama nawet nie wiem czemu! ale czuje ze dobrze robisz, chociaz niewiele wiem o Waszym małzenstwie to wyczuwało sie cięzką negatywna energie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz tylko jedno... bardzo sie zmienilo od ostatniego razu jak nam opowiadalas? cos nowego wyszlo na jaw? nie pytam o szczególy.. tylko czy bylysmy tu dalekie od prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzeklo mnie jedno - on jest oficerem statku w weekend ma rejs i pytal czy moze lepiej zeby zrezygnowal czy dam sobie rade tak sie przejal a tamten...szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! tylko nie mów ze jest gejem! :-D :-D :-D dobra, nie pytam.. jakos sama sobie reszte dopowiem :-) a to faceci są, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wloch nie wiem czemu mu tak dali na imie :) nie jest gejem chodzi o cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk EMilko Konstancja ma race,to forum bez Ciebie to nie to samo:) badz z nami:* powodzenia w zyciu osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Dzwonilam do moje endo... Dowiedziałam sie gówno ;x ten człowiek jak zadufanym w sobie egoistą i ignorantem. Spytałam się o te tabletki, on zaczał wywody jakieś robic, konkretnie nic sie nie dowiedziałam. On mnie zdenerwował a ja jego. Powiedział mi ze jak chce to moge sobie wierzyc w jakieś ziółka itd. Powiedział tez ze jesli jest to naturalne to rowniez moge sobie dietki stosowac,jesc warzywa i owoce..., że własnie jesli to jest naturalne to nie powinno oddziaływać na tabletki anty. No ale czy mozna w to wierzyć to ja Wam nie powiem dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
Emilko, tak z dnia na dzień rzucasz cały swoj swiat dla faceta ktorego ledwo co poznałas? Odchodzisz od chorego męża ktory potrzebuje teraz pomocy i wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Konstancja ile pytań! Ty to normalnie w detektywa sie bawisz hehe :D Emilko! Co za zmiana! Ciesz się życiem, nowym aniołem przy tobie, boże też się strasznie ciesze, bo tyle tu pisalaś i w ogole, bylo tragicznie, ale aż serducho sie cieszy jak wychodzisz na prostą. Rozwód straszna sprawa, ale jeśli masz Hugh'a przy sobie to nie bedzie chyba źle hehe ;) Jakoś dodatkowym faktem, ktory mnie zadowala to jest fakt, że jest oficerem, a no cóż tacy ludzie wiedzą co chcą od życia i są dość poukładani (sama miałam w roddzinie marynarzy :) ) Ale wiesz, musisz tam uważać, bo niektorzy marynarze po jakims czasie mają swoje odchyly( nie chce cie straszyć ani nic, poprostu tak jakoś, sorki :) ) Hmm.. cóż POWODZENIA!!! :) Luisa :) A tak jakoś a bo nie miałam czasu albo coś ale zaglądam tutaj, jakoś nie mogę sie rozstać z tym forum i Wami :) Widze, że twój laptop już sprawny ;) Aniu :) Ja wiem, że w tym wieku wymaga się od kobiety dojrzałość, ale nie wszyyscy są tacy schematyczni, że tak to uję heheh ;) Buziaki! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Konstancjo, Emilka coś tam pisała i z tego wywnioskowałam, że ten rozwód to tez była jego decyzja, wiec wydaje mi sie, że to nie bylo tego typu sprawa, że mąż zachorował a żona od niego odchodzi bo nie chce być z chorym mężem, a skoro o rozwodzie jest rozmowa to czemu np. Emilka ma teraz siedziec sama i rozpaczać, zapewne by tak było, ale skoro spotkała na swojej drodze kogoś sympatycznego to czemu ma to odrzucać Raspberrymarry18? Zresztą nie wiemy jak jest naprawde, wiec nie wiem czemu ją od razu tu zjechałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×