Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość chile
Ja już zarzuciłam te metodę, nie mam sily do niej wrócić, kiedyś mocno w to wierzyłam. ale Ty Luiso zawsze tak pozytywnie nastawiona, pocieszycielko nasza:) trzymajcie sie wszystkie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile:) widze,ze tez po nocy nie spiesz jak ja:) noo:) pocieszycielko strapionych,ucieczko grzesznych:) ..normalnie moge cala litanie odmowic,a moze by sie zebrac i do LOurdes jechac albo Fatimy:) tam sie cuda zdarzyly:) tylko trzeba jakies autokary zorganizowac:) ktora sie pisze?:)haha milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Luiso przyjmujesz na audiencji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ej wy sobie żartujecie a ja naprawdę już o jakiejś pielgrzymce myślałam :D Może do do Lourdes czy Fatimy to trochę daleko, ale do Częstochowy chociaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) tez sie zgadzam z tym ze wiara czyni cuda ! moze mi ta palma i wierzbownica pomogly wlasnie dlatego ze tak mocno uwierzylam ze pomoga ? ciekawe :) wczoraj drugi raz uzylam lasera zobaczymy po kilku m-cach jakie efekty :)kochane jak pogoda u Was? tez wiosna na calego ? :) u mnie cieplutko i slonecznie :) za tydzien Wielkanoc juz ale ten czas szybko leci ! co do peelingow - kolezanka dala mi przepis na peeling kawowy domowej roboty? stosowalyscie kiedys ? ciekawe czy lepszy od takiego kupnego, co do prezentu dla faceta - ktoras z Was pytala - hmmm prezent nie zawsze musi byc materialny typu ciuch perfumy itd - moze kup bilety i zabierz go np na jakis koncert ? :)caluje Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) tez sie zgadzam z tym ze wiara czyni cuda ! moze mi ta palma i wierzbownica pomogly wlasnie dlatego ze tak mocno uwierzylam ze pomoga ? ciekawe :) wczoraj drugi raz uzylam lasera zobaczymy po kilku m-cach jakie efekty :)kochane jak pogoda u Was? tez wiosna na calego ? :) u mnie cieplutko i slonecznie :) za tydzien Wielkanoc juz ale ten czas szybko leci ! co do peelingow - kolezanka dala mi przepis na peeling kawowy domowej roboty? stosowalyscie kiedys ? ciekawe czy lepszy od takiego kupnego, co do prezentu dla faceta - ktoras z Was pytala - hmmm prezent nie zawsze musi byc materialny typu ciuch perfumy itd - moze kup bilety i zabierz go np na jakis koncert ? :)caluje Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelka:) moze by tak rozaniec mowic..a jak pomoze to wtedy na kolanach w podziece do czestochowy;) ale ja interesowna co?:) ale teraz zartuje a tak powaznie..dziewczyny modlcie sie naprawde te ktore wierza i wierzcie a zobaczycie :) EMilko:) a jak Twoje sprawy ukladaja sie powoli? dajesz rade jakos bez M? masz juz nowe lokum? jak sie trzymasz? aniol Cie wspiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Haj dziewczynki!! A ja mam blisko do Częstochowy.. :-) Z tą wiara też się zgadzam. Wystarczy chociaż popatrzeć na efekt placebo.. :-) Dzięki wierze nieraz pomagają ludziom środki nie mające wpływu na dolegliwość. Znam małego chłopca, który cierpiał na raka-lekarze dawali mu pare miesiecy życia. Ale on byl taki radosny i wierzył, że wyzdrowieje i pokonał raka. :-) Emilko...ja stosuje peelingi kawowe i jak dla mnie są the best!! Polecam!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja też sama robię czasem peeling kawowy :) Jest baardzo dobry :) Zalewam kawę wrzątkiem (ale tylko odrobinę tej wody, tak żeby wchłonęła się w tą kawę, żeby nie było to za rzadkie) Mieszam kawę z cynamonem, czasem trochę cukru dodaję i to łącze z balsamem do ciała lub żelem pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
katechetka ostatnio cos wspominala ze jest jakies miejsce pielgrzymek gdzie bezpolodnosc sie leczy ^^ ale ona jest troche niepowazna i nawiedzona ;p własnie ostatnio naczytalam sie o tym peelingu kawowym i 3 razy uzylam na całe ciało. Po pierwsze, taniocha!! Chyba ogolnie własciwosci peelingujace tez ma dobre bo jest całkiem gruboziarnisty. Podobno tez super działa na cellulit i cynamon tez ma jakies dobre własciwosci ;) chyba jescze lepiej działa jak sie z nim owiniesz w folie spozywcza na godzine i pod kołdre ;) ale jeszcze tego nie probowalam. I chyba specjalnych efektow na cellulit nie zauwazyłam po 3 razach ;p ZObaczymy :D A jak poszorowałam klate i plecy to mialam takie dziwne uczucie, niepokoju,przyjemnosci i gorąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w poniedzialek wynajelam mieszkanie tak jak pisalam ;) jest ok nie moge powiedziec ze super aleeee nie jest zle pogodzilam sie ze swym losem i z tym co sie stalo bo innego wyjscia nie mialam , mam ze soba moje ukochane zwierzaki szukam pracy zyje dalej, oczywiscie sa smutne momenty jak mi sie pewne rzeczy przypominaja ale wtedy staram sie myslec o czyms innym , jak pisalam wczesniej mialam leciec do USA - na koncert Slasha ( z Guns n Roses ) ale nie polece to mnie smuci - mialam tez tam zrobic dla nas wywiad wsrod lekarzy o palmie pamietacie? :) ale nie moge leciec bo nie mam z kim zostawic zwierzakow - Aniol ma wtedy rejs , to mnie dobilo bo kocham Slasha odkad pamietam chcialam go zobaczyc na zywo mmmmm :) moze kiedys ! wczoraj zrobilam sobie nowy tatuaz no jakos jak widac moje zycie sie kreci :) nie mam wyjascia, co do Aniola- tak jest obok wspiera mnie troszczy sie itd czemu to robi nie wiem , jak go poznalam to mi pomogl i tak sie go kurczowo trzymalam teraz zdalam sobie sprawe z tego ze musze nabrac dystansu bo moze jutro sobie pojdzie z mojego zycia nie chce sie przywiazywac i pozniej meczyc wiec sie nie nastawiam , on co prawda jest i angazuje sie w moje sprawy coraz bardziej i wspiera mnie bardzo ale ja sie boje zaangazowac w cokolwiek, nawet jak kiedys sobie pojdzie i tak zawsze bede mu wdzieczna bo znalazl sie w odpowiednim miejscu i czasie i pomogl mi baaaardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda taka ze czlowiek sie sam rodzi i umiera,sam musi przezyc swoje zycie,emocje,,a ludzie ktorzy sie pojawiaja na naszej drodze czasem nam duzo pomagaja..i to jest piekne,,a taka pomoc bardzo sie docenia zwlaszcza jak wydaje nam sie ze swiat sie konczy a tu pojawia sie ktos kto wyciaga do nas reke..to cudowne. Tak masz racje,trzeba miec dystans..a zwierzaki to najukochansze stworzenia na ziemi i na pewno Cie nie opuszcza:) no kiedys..ale to wszystko sie kiedys konczy:( a co do Slasha to rozumiem:) ja sie podkochiwalam w podstawowce i liceum ale w panie Axlu Rose;) a Slash oj potrafi grac na gitarze:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem Axl Rose tez extra mmmm choc ja kocham Slasha miloscia bezwarunkowa od jakichs hmmmm 13 lat :D na nieszczescie kojarzy mi sie z mezem bo raz ze moj maz ma takie wlosy dlugie i krecone dwa ze tez gra na gitarze :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Emilka przepraszam, że zapytam, ale kontaktujesz się w ogóle z mężem? Są jakiekolwiek szanse, że moglibyście do siebie wrócić? Czy już postanowione o rozwodzie? A jak idzie szukanie pracy? :) Ty we Włoszech mieszkasz tak? Cudowny kraj, uwielbiam Włochy i oczywiście włoskie jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz na 100 proc rozstanie? rozwod ? czy moze jeszcze cos sie zmieni? nie rozumiem,dlaczego on chcial sie rozstac..nie mow jak nie chcesz,ale bylo tyle uczucia miedzy wami i co sie wydarzylo ze teraz musicie zyc oddzielnie,Emilko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki to bardzo dluga historia , po tym jak juz bylo ok wyszly takie hocki klocki ze hej !!! tak to juz na 100 % koniec, to byla jego decyzja nie moja , nie mam z nim zadnego kontaktu wiem tylko ze wniosl pozew o rozwod - wiem to od jego kolegi , nie musze juz wracac do wspolnego domu bo wzielam wszystkie rzeczy , na sprawe rozwodowa nie pojde zalatwie to przez prawnika , nie zniose jego widoku , tak ja go kocham i to bardzo mysle ze nigdy nie przestane go kochac i zrobilabym dla niego wszystko gdyby tylko chcial wrocilabym , ale on mnie nie chce mysle ze nigdy mnie nie kochal po co byl slub i to wszystko nie wiem nic z tego wszystkiego nie rozumiem i nie zrozumiem , to juz koniec na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde najgorsze ze zostala mi po nim pamiatka i to duza mamy obydwoje wytatuowane obydwa przedramiona tatuaze sa identyczne co patrze w lustro to mi sie serce kraje ehhhh on ma dzis koncert ze swoim zespolem z tego co wiem od znajomych koncert nie jest odwolany wiec mysle ze on ma sie dobrze niech sobie zyje szczesliwie , ja musze sie szykowac tez ide na koncert inny oczywiscie wpadne niebawem buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne to:( a tatuaz moze usun,ale po rozwodzie..dopiero.. trzym sie kochana:* jeszcze bedziesz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Emilka34..jak kierowałam to pytanie do Ciebie w sprawie tej plamy... przepraszma pewnie nie masz ochoty na ciagłe wyjaśnianie...a pytałam czy po palmie albo wierzbownicy faktycznie ogromnie się zniknęło to twoje owłosienie... bardzo prosze o odpowiedź,...i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Jakaja1... :-) Znalazłam dla Ciebie wypowiedzi Emilki.. :-) emilka 34 "tak ja caly czas biore palme (saw palmetto z firmy NOW) biore juz kilka dobrych m-cy , juz pisalam ale powtorze - efekty sa dla mnie rewelacyjne , wloski sa baaaardzo przerzedzone meszku na twarzy juz prawie nie mam te wloski ktore byly na twarzy ciemne teraz sa duzo duzo jasniejsze miekkie latwiej wychodza i jest ich 2/3 mniej , na ciele wloski mam tez bardzo przerzedzone , bardzo rzadko sie depiluje , dam przyklad ktory kiedys juz dawalam-kiedys wloski z twarzy musialam wyrywac codziennie teraz 1 x na kilka dni i to i tak jest ich bardzo malo i sa krociutkie - bardzo wolno rosna , wloski na ciele gole maszynka kiedys musialam 1 x 3 dni teraz 1 x na 15,-2 tygodnie , te wszystkie wloski zjasnialy mi tak ze nawet jak jestem niewydepilowana to z bliska malo je widac tak sa jasne i delikatne ta palma dla mnie to przelom w walce z tym cholerstwem a wszystko dzieki constance bo to ona napisala tu o palmie :* i jak ostatnio pisalam od jakiegos czasu nie uzywam juz bioxetu ani telocapilu a efekty caly czas sie utrzymuja wloskow nie przybylo przeciwnie regularnie ich ubywa wiec mysle ze palma w 100 % mi wystarczy bede ja caly czas brala !!!! i jak pisalam rosna mi nowe wlosy na glowie smiesznie to wyglada jak u dziecka te ktore sa nie wypadaja cera i skora ladna oj same superlatywy !ale przypominam ja mam hirsutyzm idiopatyczny nie wiem czy ta palma by tak podzialala jesli ktos ma problem z hormonami" emilka 34 "wierzbownice tez biore tzn ostatnio przestalam bo chce dokonczyc picie nagietka jak wypije calego to wroce do wierzbownicy , no w sumie teraz jestem na takim etapie juz ze nie czuje w ogole ze mam hirsa , dapilacja zajmuje mi malo czasu i robie to bardzo rzadko" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
dzięki elka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa nie moge usunac tatuazu chyba bym nie mogla ... i nie chciala trudno niech juz bedzie moze kiedys przestanie mnie smucic :) dzieki kochana !!! :*moze kiedys bede szczesliwa mam nadzieje teraz jestem troche w zawieszeniu dopiero co sie rozstalam z mezem kocham go a tu sie ktos pojawil i jakos nie umiem miec do niego dystansu staram sie ale on jest taki kochany i nie pozwala mi na ten dystans np dzis rano wyplynal w rejs mielismy sie nie widziec ja wracam z koncertu a on siedzi pod moim domem i czeka na mnie :) siedzi i sie usmiecha a potem mnie pocalowal w czolo zaprowadzil na gore a teraz robi herbate i bawi sie ze zwierzakami :)skomplikowane to wszystko co do hirsa jak widze moje wypowiedzi zostaly przytoczone wiec nie odpowiadam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradzik od 13 lat
hej,co do tych suplementow zbijajacych androgeny Co brac i w jakich dawkach?czy saw palmetto raz z olejem dyni czy wystarczy jedno?i czy ten olej z dynii jest zjadliwy czy lepiej kupic tabsy(drogie..) bo jest ohydny?;-) wystarczy jakikolwiek olej z dynii ze sklepu ze zdrowa zywnoscia?i ile go pic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Z tego co dziewczyny mówią i co czytałam to saw palmetto silniej działa. Olej z pestek dyni to bardziej tak pomocniczo. Co do smaku to smakuje tak jak pestki z dyni, trochę tak orzechowo :P ujdzie, ale nie jest to mój ulubiony smak :P Olej musi być tłoczony na zimno, w ciemnej butelce, i po otwarciu przechowywany w lodówce. Ja piję jedną łyżkę dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki :) ja Wam radze robic jak ja - brac saw palmetto z firmy NOW i wierzbownice , po co te inne rzeczy? nie pamietam ale chyba saw palmetto tez ma olej z dyni w skladzie sprawdze pozniej, u mnie efekty sa rewelacyjne czemu nie sprobujecie przeciez ja juz prawie nie mam hirsa ! biore to wszystko od kilku m-cy efekty zaczely sie pojawiac po ok chyba tygodniu - wtedy zauwazylam ze wloski wolniej rosna teraz to juz luz i rewelka sprobujcie polecam co Wam szkodzi a moze na Was tez tak super podziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Widac zalezy aniolowi na Tobie:) widac jakas wyzsza sila nad Toba czuwa i dobrze:) a noz..kiedys wyplyniecie razem w rejs..tylko kto popilnuje zwierzaczki:) ale juz sie mozja wyobraznia rozkreca:) Tatuaz to pamiatka myslalam,ze moze keidys usuniesz,jak naprawde bedzie Cie meczyl:) ale moze warto zostawic jak mowisz..w koncu M juz na zawsze bedzie jakas czescia Ciebie..:* jak po koncercie?:) Emilko ja tez znowu lykam palme juz kolo tygodnia i mam wrazenie,ze juz lepiej(chyba psychika dziala jednak:) alee wczoraj przeczytalam o niej cos niepokojacego i prosilabym Ciebie o odp? otoz czytalam,ze mozna po niej masy przybrac,nie mam nic na przeciw jak ta masa skumuluje sie na piersiach;) ale nie gdzie indziej!! ja mam 169 i waze 57-58 i wole nie przytyc;) jak u Ciebie z tym? nie przybralas po niej na brzuchu itd..? Tradzik mozesz zazywac palme z dodatkiem oleju z pestek dyni,wiele preparatow ma to w skladzie,chocby prostenal.. ja pije lyzke oleju jak Evelka:) dodatkowo ale mysle,ze wystarczy ten w kapsulce:) jak skoncze ta butelke kupie sobie lniany albo zwykla oliwe z oliwek bo tez jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×