Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Witam dziewczynki! 馃尲 鉂わ笍 馃憚 Bardzo Wam dzi臋kuje za 偶yczenia 馃憚 do smutasek_z nikad 馃尲 bez zw膮tpienia nie mozemy wyolbrzymia膰 problemu, musimy to akceptowa膰 i walczy膰 tak ja sie da, dba膰 o siebie, 偶eby zwyczajnie dobrze sie czu膰 psychicznie wsr贸d ludzi na codzie艅, a kochaj膮cy facet kocha z \"ca艂ym bogactwem inwentarza\" hehehehehe :-D C贸z, problem z zaj艣ciem w ci膮偶e, to rzeczywi艣cie powa偶na sprawa, znacznie powa偶niejsza niz hirsutyzm jako problem natury estetycznej. Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieje, ze potomstwo si臋 pojawi niebawem!!! do czarna16 馃尲 Ciesz臋 si臋, ze obecno艣膰 na tym topiku jest dla Ciebie jakim艣 wparciem. Dla mnie szko艂a by艂a najgorszym okresem, wraz z dojrzewaniem moim i moich kole偶anek sytuacja zaczyna艂a sie zmienia膰, pojawia艂o sie wi臋cej tolerancji i taktu, teraz juz nie spotykam sie z tak膮 bezczelno艣ci膮, ale do dzi艣 nie lubi臋 jak kto艣 sie mi d艂u偶ej przygl膮da. Trzymaj si臋 i staraj si臋 zaakceptow膮c si臋 w pe艂ni. Mo偶e warto te偶 z tata porozmawia膰, ja tego nie robi艂am, poprostu chodzi艂am czasem niewydepilowana, wiec sam widzia艂, jedna g艂upia uwaga spowodowa艂a, ze dzi艣 to niestanowi dla nas obojga problemu, bez zb臋dnych s艂贸w ka偶dy wie o co chodzi, teraz postaram si臋, zeby tak by艂o z moim m臋偶em, akceptacja . Co do w膮skia, mam nadzieje, ze jakie艣 dziewczyny z topiku, kt贸re maj膮 ten problem odpowiedz膮 Ci, jak sobie radz膮, bo ja p贸ki co nie mam tego problemu, odpuka膰... A na podra偶nienie poleca艂am i nadla polecam Ma艣膰 Alantan Plus i ma艣膰 nagietkow膮 homeopatyczn膮. Pozdrawiam CI臋 gor膮co, trzymaj sie, powodzenia w szkole! Oby to by艂 udany rok szkolny, pod ka偶dym wzgl臋dem! 馃尲 Pozdrawiam dziewczynki! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mniej_za艂amana
U mnie troszk臋 lepiej, tzn. nie mam ju偶 takich podra偶nien po goleniu. Co dwa dni musze to robi膰, ale przynajmniej wyglada to w miare estetycznie. Gol臋 tylko 艂ydki i pod pachami, a w okolicach bikini u偶ywam joanna sensitive do okolic bikini. Dla mnie super, nie zostawia podra偶nien(chrostek). Elektrycznego depilatora nie uzywam w og贸le. Dla mnie njawzanijsze jest to ze cera sie troche poprawila, bo to moja zmora wieksza od wlosow. Moze te hormony sie normuja na tej yasmine. Oby tak zosta艂o, nie pisze wiecej zeby nie zapeszy膰. Gratulacje Weso艂a Ma艂gosiu, jeste艣 naprawd臋 super moderatork膮 tego topiku i dobr膮 wr贸zk膮, kt贸ra nikomu nie za艂uje dobrego s艂owa. Jeste艣 super dziewczyn膮, tw贸j m膮偶 ma szcz臋scie. Pozdrowionka dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! Co tam u was dobrego? 馃尲 Serdecznie dzi臋kuj臋, za wszystkie gratulacje i dzi臋kuj臋 mniej_za艂amanej za tak pochlebne s艂owa. Ciesz臋 sie, ze topik ma jakie艣 dzia艂anie terapeutyczne! Piszcie, zagl膮dajcie, dzielce si臋 problemami i odkryciami. Ja postanowi艂am, 偶e jak sko艅cze t臋 tubk臋 KALO, p贸jde na laser, b臋d臋 musia艂a przez miesi膮c przynajmniej goli膰 si臋 normalnie maszynk膮 i zaprzesta膰 pensetowania, wtedy b臋d臋 mog艂a i艣膰 na laser. A teraz wszystko jest po staremu, te same zabiegi, pensetka, pensetka, pensetka. W powietrzu rano i wieczorem czu膰 juz ch艂贸d, nied艂ugo pewnie przyjdzie jesie艅 i pierwsze ch艂odniejsze dni, bardzo lubie jesie艅, zimy nienawidz臋, ale ma jedn膮 zalet臋 mo偶na zaszy膰 si臋 w golfy i zakry膰 to i owo! Trzymajcie si臋 dziewczynki, jeszcze raz pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
U mnie juz koniec diagnozowania. Okazalo sie, ze badania hormonalne nic nie wykazaly, zadnych niepokojacych rzeczy. Wiec lekarze maja mnie juz "z glowy"... Tym samym przyczyny mojego owlosienia nie zostaly wyjasnione. Mam, co prawda, obraz jajnikow (usg) jakbym miala pco, ale wlasnie hormony ok. Wiec nie beda nic leczyc. Dziwnie sie teraz czuje... To co w koncu z jajnikami, co z nieregularnym okresem? Co z wloskami? Dziekujemy i do widzenia? Pytalam czy trzeba te moje jajniki leczyc, czy zabieg jakis moze, ale lekarz poinformowal mnie, ze na razie nie, ale za jakis czas mam znow je skontrolowac. Wiec co? Mam sie pogodzic, ze wloski rosna sobie, bo chca, bo taka moja "uroda"..?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pacjentka 1
rj - przeczytaj moj topik "o hirsutyzmie raz jeszcze". teraz mam inne zdanie na temat tego endokrynologa, ktory mnie zwymyslal. jak przeczytasz to daj znac, powiem Ci dlaczego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam 馃尲 Co艣 pusto tu ostatnio............. rj, dziwi mnie takie podej艣cie lekarza, skoro sa widoczne jakie艣 zmiany chorobowe na jajnkiach, moze warto zatem skonsultowac to z innym lekrzem, bo to zbyt powa偶na sprawa, zeby to lekcewa偶y膰, tym bardziej, ze to nie tylko chodzi o estetyk臋, ale o zdrowie, p艂odno艣膰. Trzymaj sie i nie daj sie!!!!!! 馃尲 Ja zacz臋lam intensywniej dba膰 o swoje zdrowie i kondycje, jak kiedy艣 pisa艂a Felicity, jesli dba sie o siebie ca艂o艣ciowo i dobrze sie czuje we w艂asnym ciele, to wszystko lepiej sie znosi, a mankament贸w nikt nie zobaczy, prosta zasada, w zdrowym ciele, zdrowy duch, czyli z psychik膮 lepiej! Wi臋c do dzie艂a! Rze藕bie swoj膮 sylwetke!!!! I psychike za razem!!!! :-D Pozdrawiam Was serdecznie! Piszcie co u Was! Jak tam u Ciebie piekny kwiatku, znam ten b贸l, Martynko 27, wczasowiczkol??? :-) 馃尲 Pozdrawiam 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pacjentka 1
wesola malgosia - jak jestes leczona i od kiedy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdesperowany libera艂
http://www.pjkm.pl trzeba skasowa膰 w pasku zada艅 to co pojawi si臋 po adresie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zabieg laserowy usuwa
TYLKO czarne wloski, a te szare i bezbarwne pozostaja :( kilka czarnych tez mi odrasta, ale tak to juz jest...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej dziewczyny
ja te偶 nalze do waszego "klubu" i wiele sie z tego powodu nacierpialam, czesto bylam malpa, albo babochlopem, ale jakos sobie z tym radze. nogi depiluje depilatore i to cale, do tego codziennie szorstka rekawica i co jakis czas piling, musze przyznac ze jest coraz lepiej. brzuch, rece, twarz plastrami z woskiem i tez jakos idzie. slyszalam ze picie zielonej herbaty pomaga, bo oczyszcza organizm i kiedys na podobnym forum przeczytalam ze to raczej prawda, bo azjatki nie maja problemow z owlosieniem, myslicie ze to prawada? moze warto sprobowac?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobry wiecz贸r! Poszalelismy z m臋偶em na rowerach w ten weekend, czuj臋 sie cudownie! A jak tam u was kochane? Droga pacjentko1 obecnie nie jestem leczona, pierwsz膮 serie bada艅 mia艂am maj膮c 19 lat, potem kolejne i zosta艂a postawiona diagnoza przez endokrynologa : hirsutyzm idiopatyczny, ginekolog zadecydowa艂 jednak, 偶eby podawa膰 mi diane35, bra艂am troch臋, ale okaza艂o sie, ze nie moge brac tych lek贸w, 藕le sie po nich czu艂am. Zadecydowno wtedy, ze zostaje mi tylko droga medycyny kosmetycznej, nic wi臋cej. Jeden z wielu lekarzy, u kt贸rych by艂am uzna艂, ze mam nadwra偶liwo艣膰 na normaln膮 ilo艣c testosteronu. jest te偶 mozliwo艣c, ze mam to przekazane w genach, bo mam takie przypadki w rodzinie. To tyle, dzi艣 nic nie za偶ywam, pr贸bowa艂am na sobie kila metod usuwania w艂os贸w, teraz wybieram sie na laser diodowy. pozdrawiam 馃尲 zdesperowany liberale, wida膰, ze Korwin - Mikke ma zaawansowany hirsutyzm :-D, ale jednak pozostajemy apolityczne na tym topiku przynajmniej :-D do hej dziewczyny, witamy Cie u nas 馃尲 ja pije sporo zi贸艂, herbate zielon膮 czasem te偶, co mi szkodzi napi膰 sie cz臋sciej, moze akurat :-) Przykro mi, ze sie tak nacierpia艂a艣, ale ja tez wiem cos o tym! Nie poddawaj sie, dbaj o swoje cia艂o i ducha, bedzie 艂atwej! Pozdrawiam sedrecznie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutasek_z nikad
Hej Dziewczyny !! Potrzebuje pomocy !! POstanowilam zrobic sobie przerwe w diane 35 bo psychicznie zaczyna byc kiepsko... niestety te tabletki maja taki skutek uboczny ze moga powodowac poprostu wahania nastrojow i to ogromne oraz depresje... jak nie zrobie przerwy to moze byc kiepsko w moim zyciu osobistym ale poprostu sie boje !!! Chyba sie od tego uzaleznilam !! A co bedzie jak wlosiska mi zaczna rosnac jak szalone i juz calkiem nie dam sobie z nimi rady,... postanowilam ze do konca to opakowanie i przerwa... ale strasznie sie boje... poradzcie cos !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana32
Przeczytalam wprawdzie pobieznie to co tutaj piszecie...ale mam niestety to samo.Oprocz nadmiernego owlosienia dodatkowo lysieje jak facet:( Bylam ostatnio dwa razy w klinice endokrynologii ginekologicznej.Wiecie o tym ze nie ma innego leku jak tylko Diane35!!! lub nieco slabsza Jasmine!Reszta to kosmetyka jedynie...ja poki co szukam czegos na wlosy.Zaczelam stosowac ampulki z aminexilem.Pozdrawiam was goraco trzymajcie sie.A co do facetow to zawsze im mowie co mi jest,gdzie to mam i jak sobie z tym radzie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Diana32
Rzeczywiscie najgorsza rzecza dla mnie przy braniu Diane35 byly ciagle depresje.Niestety kiedy zrobilam przerwe wszystkie inne objawy sie nasilily.Nie wspomne o wlosach ktore wychodzily garsciami,a syfki na twarzy mialam jak szesnastolatka.Ale chyba wole ja brac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzia81
a ten kremik Sally Hansen creme Hair Bleach to warto czy nie warto kupic aby rozjasni w艂oski?? bo on troszke kosztuje .Pomaga w rozjasnienie w艂osk贸w na brodzie i wasik贸w ?? Czeakm na wasze opinie kobitki :>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gggggggkkkkkkk
no i topik umarl smiercia naturalna....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
no i wyjasnilo sie, dziewczyny... mam hirsutyzm idiopatyczny :( odezwijcie sie przy okazji!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obsesja-
czesc dziewczyny!!!przypadkiem siostra zapodala ta strone i akurat znalazlam temat ktory mnie dotyczy.Mam nadzieje ze mi bedzie latwiej jak sie wygadam.Nie wiem od czego mam zaczac.Przeczytalam jednej z was artykul ze podobno tej choroby nie da sie wyleczyc a mialam taka nadzieje....:-( .Mam obecnie 22 lata i choc niektorym z was dopiero te problemy zaczely sie w wieku 26 lat to ja wole nie wiedziec co mnie jeszcze ewentualnie moze czekac.Juz w okresie dorastania zaczely sie pojawiac mi wloski w okolicach twarzy ale sie wczesniej tym nie przejmowalam bo byly jasne ale zaczely ciemniec wiec zaczelam wyrywac i zrobilo ich sie wiecej i sa coraz bardziej czarne i mocne, czasami je nawet ciezko wyrwac a kropki zanim odrosna mija troszke czasu. Probowalam juz wielu sposobow : woda utleniona, tabletki diane tylko ze nawet efektu nie bylo po roku czasu:-( .Wstydze sie chodzic z tymi wlosami nad wargana i broda (jest ich duzo jest troszke czarnych no i biale ktore sa dlugie) nie jestem w stanie wszystkich zlikwidowac skutecznie a nie mam zamiaru wyrywac plastrami czy tez golic bo juz calkiem jak facet bym wygladala .Ladna jestem ,figurke tez mam ladna chlopcy tez sie zdarzaja ale ja sie obawiam ze po pewnym czasie zauwaza ze cos nie tak,a moze nawet zapytaja i co ja mam wtedy odp?Wydaje mi sie ze to widac choc kolezanki mowia ze nie. U mnie to chyba genetyczne bo babcia tez miala meszek .W miejscach intymnych niestety tez jest ten sam problem ale na szczescie tamte jakos latwiej likwidowac .Na zabiegi laserowe mnie niestety nie stac, wiec nie wiem co mi jeszcze pozostalo? Znacie jakis sposoby,zeby sie tym nie przejmowac albo pozbyc zeby juz nie bylo tych "rzeczy" mniej ?Prosze was o rade, napiszcie cos na pocieszenie zebym jak wstaje rano choc raz w lustrze mogla na siebie spojrzec nie patrzac na te "rzeczy"....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 Hej dziewczyny! Mimo z艂ych proroctw, jakie sie pojawi艂y na tym topiku, mam nadzieje, 偶e temat nie umar艂 i bedziecie pisa膰 dalej. Nie by艂o mnie d艂u偶szy czas, bo zdarzy艂 sie niespodziewany wyjazd, a potem ma艂y remoncik w domu i w zwi膮zku z tym dawno mnie tu nie by艂o, co nie oznacza, 偶e moje problemy przes艂a艂y istniec. Wr臋cz przeciwnie. rj witaj w klubie dziewczyn z hirsutyzmem idiopatycznym, ja r贸zniez do nich nale偶e. jak tylko sie zbior臋, to p贸jde na laser, teraz mam za duzo na g艂owi, a za ma艂o w portfelu... pozdrawiam Ci臋 serdecznie i napisz, jakie Ty podejmujesz kroki, aby zwalczy膰 woski. 馃尲 鉂わ笍 Kochane dziewczynki, kt贸re boj膮 sie odstawi膰 Diane, smutasek i Diana, moze warto na jakis czas odstawi膰 tabletki, \"odpocz膮c\". Nie wiem co prawda, jak to jest po odstwaieniu tego specyfiku, bo sama bra艂am go bardzo kr贸tko. Zawsze mo偶ecie do niego wr贸cic. Natomiast je艣li chodzi o do艂ki, to jak prychodzi jesien, ja r贸wniez je mam i bez odstawiania tabletek. Pare razy pom贸g艂 mi taki specyfik zio艂owy Deprim, teraz nie chce go brac, bo sk艂ada sie on z dziurawca, a jesli chce i艣膰 na laser, to nie moge za偶ywa膰 niczego z dziurawca, wi臋膰 tej jesieni odpada, a moj膮 kondycje psychiczna musza dba膰 bliscy :-) Ale jesli nie wybieracie sie na jakies zabiegi, to mo偶e spr贸bujcie na ta depreske :-) Pozdrawiam Was, trzymajcie sie i nie poddawajcie sie, nie warto tracic radosci 偶ycia i wycofywa膰 sie z niego tylko z powodu w艂os贸w, moze zafundujcie sobie jak膮 przyjemno艣c albo now膮 pasje na jesien i zim臋 :-) Trzymajcie sie 馃尲 Madziu 81, ja sally hansen nie u偶ywa艂am, ale kilka dziewczy na tym topiku chwali艂o, moze warto..... ja na razie nie rozjasniam.... jak wypr贸buje, dam znac, pozdrawiam, zagl膮daj do nas 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj obsesjo- 馃尲 My艣le, ze ka偶dej do ka偶dej z nas ten nick pasowa艂by, ka偶da z nas dba o siebie i stale my艣li o tym, aby pozby膰 sie tego lub zatuszowa膰. Faktycznie jedyna skuteczna metoda to miedzy innymi laser - drogi niestety. ja u偶ywam wosku do depilacji pensetki, niestety w艂osek musi odrosn膮c i wtedy pojawiaj膮 sie te obrzydliwe kropki, ja staram sie je ukry膰 pod fluidem. 呕eby sobie poradzi膰 z tym problemem psychicznie, trzeba zacz膮c od siebie, od samoakceptacji, a potem szuka膰 偶yczliwo艣ci u innych, wsparcia bliskich. Sama piszesz, 偶e jeste艣 艂adna, zgrabna, faceci to widz膮, wykorzystaj to, to prawdziwe atuty, liczy sie tez Twoja osobowo艣膰, jesli ktos kocha, to nie zwraca uwagi na mankamenty, taki jest w艂asnie m贸j m膮偶. Musisz uwie偶yc w siebie i nie wycofywac sie z 偶ycia. Mi pom贸g艂 nawet ten topik. Pozdrawiam Cie goroco, nie poddawaj si臋! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hurra
temat od偶y艂!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej:) dawno tu nie zagl膮da艂am.Nowa szko艂a-trzeba by艂o jako艣 wmiesza膰 si臋 w t艂um.Narazie radze sobie ze wszystkimi moimi niedoskona艂o艣ciami, ciesz臋 si臋 bo robi si臋 coraz ch艂odniej i w ko艅cu nie trzeba wystawia膰 n贸偶ek na s艂o艅ce i reszty cia艂a.Jesie艅 艣wietna pora roku, uwielbiam golfy i szaliki pod nimi nie wida膰 wszystiego:) co do sally hansen to ja u偶ywam tego preparatu i jest OK. 艂adnie rozja艣nia:) my艣la艂am jednak nad tym, aby w膮sik usun膮膰 za pomoc膮 plastr贸w,a le cicoia odwiod艂a mnie od tego pomys艂u. Nerwy w okloicy wargi g贸rnej s膮 bardzo delikatne i po paru latach stosowania ich mog膮 pojawi膰 sie co艣 podobnego do zmarszczek tylko z臋 bardziej widoczne.Mojej cioci np, to w czasie m贸wienia dziwnie uk艂ada sie g贸rna warga i to pono膰 jest tego w艂a艣nie konsekwencj膮. Postanowi艂am sobie ze zostane jednak przy sally hansen. Ale mam jeszcze ejden problem, jak upora膰 sie z w艂oskami na brzuchu, jest ich ju偶 dosy膰 du偶o i musia艂abym mie膰 cholern膮 cierpliwo艣c do us贸wania ich penset膮:( a potem jak odrastaj膮 to wrastaj膮 miw w sk贸re. Ostatnio znalaz艂am w sklepie w \"rossmanie\" kremy i balsamy, kt贸re spowalniaj膮 odrost w艂osk贸w i kt贸re zapobiegaj膮 ich wrastaniu.Czy moze ktora艣 z was wie czy s膮 one skuteczne.Sa one w calkiem przyzwoitej cenie, a ze od艂o偶y艂am troszke kasy z wyp艂aty za prace na wakacje my艣la艂am o kupieniu ich:) dziewczyny napiszcie czy wiecie co艣 o tych kremach. Pozdrawiam was wszystkie:) Ps: pozna艂am fajnego ch艂opaka, jest inteligentny przystojny i wogle:) hehe.Wydaje mi sie, ze wogle nie przeszkadzaj膮 mu (albo ich narazie nie widzi) ten m贸j w膮sik:) Oby zrozumia艂, z臋 ju偶 taka jestem i musze z tym 偶y膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj czarna szestnastko! 馃尲 Widz臋, ze pojawi艂o sie troch臋 wi臋cej optymizmu! Cieszy mnie to! Tak, ja tez uwielbiam sweterki, golfy, szaliczki, cudowne sposoby na zamaskowanie mankament贸w. Jesli chodzi o te kremiki na spowolnienie wzrostu, u偶ywa艂am kiedy艣 z balsamu po depilacji Johnson&Johnson, sojowy, by艂 dobry, ale zapach mnie dra藕ni艂, by艂 jeszcze kiedy艣 taki krem po depilacji z Joanny, by艂 naprawd臋 dobry, ale teraz go nie widz臋 w sklepach. Moze jeszcze dziewczyny co艣 dorzuca od siebie, jakie kremiki u偶ywaj膮 i polecaj膮. Ja u偶ywam teraz Kalo, drogie i efekt 艣redni, fakt, odrastaja s艂absze, blond i jest ich mniej, ale moim zdaniem jak na to co obiecywali efekt powinien by膰 znacznie lepszy.No i cena.... Widz臋, ze pojwai艂 sie jaki艣 ch艂opak, super!!! Uwierz w siebie i jesli Ci sie podoba, a Ty jemu, to pr贸buj i nie poddawaj sie. 呕ycz臋 Ci powodzenia i duzo wiary w siebie!!!! Pozdrawiam goraco, trzymaj si臋 ciep艂o 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czesc
:-) kolejna ow艂osiona melduje si臋. Poczytam, co tu piszecie......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obsesja22
czesc dzieki za slowka wsparcia wesola malogosiu chyba masz racje w koncu rodza sie tez inni ludzie z gorzymi chorobskami a po prostu jak siebie sama zaakcaptuje wiec inni tez bedadzieki jeszcze raz pomoglas mi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej obsesjo22, ciesz臋 sie, 偶e troch臋 pomog艂am! 馃尲Wpadaj do nas, jak z艂apie jaki艣 do艂ek.馃尲 A co u pozosta艂ych dziewczyn? Odezwijcie sie!! Jestem ciekawa, co u was!!!! Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Polecam wszystkim super zio艂a jednym s艂owem ALVEO !!! Je艣li jeszcze nie s艂ysza艂a艣/艂e艣 o tym preparacie przeczytaj poni偶ej : =====================ALVEO====================== Suplement spo偶ywczy Ekstrakt z 26 zi贸艂 Alveo wprowadza nas do nowego tysi膮clecia 艂膮cz膮c najnowsze osi膮gni臋cia wsp贸艂czesnej nauki i m膮dro艣膰 naszych przodk贸w. Tajemnica dzia艂ania Alveo polega na w艂a艣ciwym doborze oraz stosunku ekstrakt贸w 26 ro艣lin leczniczych ekskluzywnej jako艣ci czysto艣ci i potencji. Alveo zawiera tylko i wy艂膮cznie substancje naturalne a do jego produkcji dostarczane s膮 tylko ro艣liny hodowane metodami tradycyjnymi bez stosowania 艣rodk贸w chemicznych. Jako艣膰 i czysto艣膰 podlega nieustannej kontroli specjalistycznych laboratori贸w. Sk艂ad Alveo nie jest przypadkowy, ale opracowany zosta艂 na podstawie wnikliwych bada艅 naukowych tak, aby ka偶dy jego sk艂adnik odgrywa艂 okre艣lon膮 rol臋 w organizmie. Obecno艣膰 naturalnych zwi膮zk贸w aktywnych biologicznie w preparacie ALVEO potwierdzaj膮 jako艣ciowe i ilo艣ciowe badania fitochemiczne przeprowadzone w Instytucie Ro艣lin i Przetwor贸w Zielarskich w Poznaniu. \"Komponenty pochodzenia ro艣linnego reprezentuj膮 r贸偶ne w艂a艣ciwo艣ci, kt贸re w pozytywny, ukierunkowany spos贸b wp艂ywaj膮 na jedn膮 lub wi臋cej funkcji organizmu. Preparat ALVEO stanowi zatem zio艂owy 艣rodek dietetyczny, zawieraj膮cy optymalne, bezpieczne dla zdrowia ilo艣ci zwi膮zk贸w ro艣linnych posiadaj膮cych zdolno艣膰 przywracania i utrzymania naturalnej r贸wnowagi organizmu\". =========Co nam daje ALVEO?==================== Jasny umys艂, mocne nerwy, lepsz膮 koncentracj臋; dzia艂anie antystresowe Mocne serce, zdrowe naczynia krwiono艣ne Prawid艂owe funkcjonowanie uk艂adu pokarmowego Stymuluje prac臋 nerek. Spr臋偶ystsze mi臋艣nie i stawy Obni偶a poziom substancji toksycznych w organizmie. Lepsz膮 kondycj臋, lepsze samopoczucie Powoduje szybsze wydzielanie kwasu mlekowego z mi臋艣ni i serca i lepsze od偶ywienie wszystkich tkanek. Wi臋ksz膮 odporno艣膰 przeciw obci膮偶eniom i chorobom Dzia艂a tonizuj膮co i immunomoduluj膮co, posiada dzia艂anie przeciwalergiczne, przeciwzapalne, antybakteryjne i antywirusowe. Ma dzia艂anie rewitalizuj膮ce i remineralizuj膮ce. Profilaktyk臋 chor贸b nowotworowych Zapewnia r贸wnowag臋 biochemiczn膮 Wzmacnia potencj臋 i p艂odno艣膰. Reasumuj膮c ALVEO wspiera prawid艂ow膮 funkcj臋 homeostazy - wrodzonego systemu wewn臋trznych mechanizm贸w dostosowawczych, w tym zdolno艣ci organizmu do zachowania r贸wnowagi podstawowych parametr贸w biologicznych, dzi臋ki sprawnej czynno艣ci uk艂ad贸w regulacyjnych ========================================================= To nie jest 偶adna 艣ciema ten preparat... Ja sama nie mog艂am uwie偶y膰 偶e dzia艂a.... najpierw kupi艂am dla mamy.. bo chorowa艂a... schud艂a du偶o do tego alergia, astma... ci臋偶ki przypadek ale POMOG艁O Teraz jest du偶o lepiej :-) Przypadk贸w takich jest mn贸stwo!!! NAPRAWD臉 SZCZERZE POLECAM!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej elsa! 馃尲 s艂ysza艂am o tym pereparacie, ale jestem do艣膰 sceptyczna. Czy on nie mo偶e miec jaki艣 skutk贸w ubocznych albo jaki艣 przeciwskaza艅 do brania? No i ile on kosztuje? Rozumiem, 偶e og贸lnie wp艂ywa dobrze na organizm? Z nasza dolegliwo艣ci膮 niewiele ma wsp贸lnego? pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja mam kole偶anki co w艂a艣nie na to cierpi膮.... Ale pij膮c alveo w艂oski wolniej im odrastaj膮... i inaczej si臋 czuj膮 S膮 bardzo zadowolone z dzia艂ania preparatu i ju偶 nie musz膮 sobie tych w艂osk贸w usuwa膰 bo sta艂y si臋 niewidoczne :) Ten preparat naprawd臋 jest rewelacyjny!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×