Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Hej 🌼 Wiesz, te do ciała być może dlatego sa drogie, ze musza byc inaczej przygotowane, bardziej delikatne, nie wiem............ Ja rozjaśniałam kiedyś włosy na rękach, teraz juz tego nie robie, jest ich nawet mniej, a używałam do tego celu kremu rozjasniającego do pasemek Joanny, koszt jednego opakowania od 6-8 zł, jest to tylko na jedno zastosowanie, ale starcza na 3 na miesiac, tak było w moim przypadku. Na tej stronie, która podałaś, jest z boku odpowiedz na Twoje pytanie o forme płatnosci, mozesz apłacic przelewem, przeczytaj dokłanie z lewej strony kliknij na pytania i zamowienia, dowiesz sie wszystkiego. Serdecznie Cie pozdrawiam i zycze dobrej zabawy na półmetku. Głowa do góry!! :-) do a może byc 🌼 wierzyc mi sie nie chce, ze masz ochote uciec sie do takich metod, jesli nie chcesz Sally Hansen, to spróbuj zykłego rozjaśniacza do pasemek, o którym pisłam wyzej, pozdrawiam, nie rób głupot, bo sobie tylko pogorszysz sytuacje. niedlugo 🌼 tez uważam, ze laser do najlepsze rozwiazanie, przymierzam sie do tego kroku, zbieram kaske, moze sie wreszcie uwolnie, pozdrawiam, zaglądaj do nas, potrzeba tu troche optymizmu, bo większośc z nas chodzi w wiecznej depresji :-) do wloclawek 🌼 ja też mam nadzieje, ze to tylko prowokacja, nadmiar włosów to nie powód, aby podejmowac tak drastyczne kroki, sa wieksze dramaty, sama dobrze o tym wiesz. Wpadaj do nas, dziel sie problemami, razem z innymi bedzie Ci łatwiej, wierz mi, każda z nas tu obecnych wlaczy z tym swiństwem od wielu lat i sie nie poddaje. Walcz o siebie, swoje zdrowie, dbaj o siebie, nawet z taką dolegliwością można być atrakcyjną kobieta i zadbaną. Nie poddawaj sie!!!!!!!!! Pozdrawiam sie serdecznie, odwiedzaj ten topik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam ł, więc napisałam jeszcze raz, żeby było wiadomo, ze na pewno o mnie chodzi i to moje zdanie, a nie podszywacza :-) Pozdrawiam dziewczyny 🌼 :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wybrac
dzieki za pomoc :) a czy mozesz mi jeszcze powiedziec, bo kazdy wczesniej pisal ze Sally Hansen kosztuje ok.30 zloty a tam jest 45 czy oni nie chca za duzo? sa jescze gdzies na innych stronach do kupienia za taniej? ;( i co jest lepsze krem czy....? bo tam chyba jest wybor. Juz sama nie wiem. Moze ktos probowal tych metod o ktorych byla mowa wczesniej(lakier itp.) ? prosze o szybka pomoc i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki sam problem jak Wy dziewczyny.Owłosienie w okolicy brodawek,pępka i co najgorsze rośnie mi broda.Wyrywam zawsze włoski pensetką.Jakoś nie robiłam sobie z tego dużego problemu,ale do czasu.Spotkałam kolege a on mi prosto w oczy wycedził że mi broda rośnie.Chciłam się zamienić w stusia i schować głowe w piasek,tak mi było wsyd.No więć poszłam do ginekologa i powiedziłam o mojim problemie.On zapisam mi Diane 35,bez żadnych badań.No a doczytałam się tu że niektóre z Was mają testosteron w pożądku i tez sa owłosione.Proszę o pomoc.Jakie powinnam mieć zroboine badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! 🌼 Witam serdecznie, odpowiadam na pytania, podtrzymuje na duchu :-) a co wybrać 🌼 moja droga, myślę, że Sally Hansen taniej nie kupisz, moze w jakiejś drogerii, typu Rossman, mogłaby się trafić jakaś promocja, ale na jakąś drastyczną obniżkę ceny nie liczyłabym. Natomiast o jakiś innych sposobach typu lakier, nawet nie myśl, to moze Ci tylko poważnie zaszkodzić, próbując zaoszczędzić możesz przypłacić to jakąś gorszą dolegliwością skóry, więc o tym zapomij!!! :-) Jak pisałam, możesz jeszcze próbować preparatów do rozjaśniania pasemek, ale ja to tylko stosowałam na ręce, na jakieś inne partie ciała moga być zbyt silne. Możesz jeszcze spróbować wysokoprocentowej wody utlenionej. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się :-) Anula24 🌼 Witaj na naszym topiku :-) Cieszę się, że do nas zajrzałaś, może obecność tutaj ponieisie Cię trochę na duchu i w czymś pomoże. :-) Przykro mi, że spotkałaś się z tak prymitywnymi uwagami znajomych, ale powiem Ci, że ja także miałam takie doświadczenia,k głupie, przykre komentarze, szczególnie, kiedy byłam młodsza. Czułam się identycznie jak Ty, schować się pod ziemię!!!! Dobrze, że udałaś się do ginekologa, ale faktycznie lakarz powinien był zlecić Ci badania, a nawet skierowac na konsultacje do endokrynologa. Przede wszystkim musisz zrobić badania hormonalne, poziom testosteronu, progesteronu, estradiolu, bo być może branie Diane jest niepotrzebne. Zrobic usg nadnerczy, sprawdzić, czy wszystko jest w porzadku z Twoimi jajnikami, zwyczajnie należy znaleźć przyczynę tej dolegliwości i wtedy podjąć leczenie. Cóż, myślę, że powinnaś udać się jeszcze do jakiegoś innego ginekologa, wizyta u endokrynologa tez byłaby dobrym krokiem w postawieniu diagnozy. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości, nie poddawaj się, o czym często piszę dziewczynom, ja też sie staram nie załamywać, chociaż kiedyś było inaczej, dziś uważam, że jak każdej chorej osobie lub osobie, która walczy z jakąś dolegliwością zdrowotną należy mi się szacunek, bo hirsutyzm to nie tylko kwestia estetyki i to chyba trzeba ludziom mówić. Nie chować głowy w piasek, tylko domagać się właściwego traktowania, a prymitywom dawac do zrozumienia, kim są. Jeszcze raz pozdrawiam :-) 🌼 Weronika821🌼 Dzieki za newsa!!!!!! Nie słyszałam o tym. To byłoby coś, ale chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej, czy to jest bezpieczne i czy naprawdę działa? Tyle razy wyrzucałam pieniądze w błoto na nieskuteczne metody, że teraz boje sie ryzyka. Laser to faktycznie w tej chwili najlepsze rozwiązanie, taki osobisty możnaby było wykorzystać wielokrotnie, więc cena z czasem zwróciłaby się, ja zbieram teraz na zabieg laserowy, może skusiłabym się na taki zakup...... hmmm pomysle. Spróbuje najpierw dowiedzieć się czegoś więcej o tym laserku.:-) dzięki, dzięki, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz do wloclawek-ja tez jestem z wloclawka :) do pozostlych jak dzisiaj wlochate samopoczucie:)?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!!!!! 🌼 Jak samopoczucie?? Hmmm, takie sobie........ problem włosów ostatnio zszedł na dalszy plan, bo pojawiły się inne problemy......., ale mam nadzieje, ze to tylko przejściowe :-) Pozdrawiam kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochatka
nie wiem czy juz o tym pisalyscie,bo mam tylko chwile ale jak sobie radzicie z owlosieniem wokół sutkow? tez macie ten problem???mozna je wyrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej włochatko! 🌼 Owszem, dziewczyny na tym topiku poruszały problem owłosienie wokół sutków, najczęściej pisały, że ratują się pensetą lub rozjaśniają lub też golą zwyczajnie( to chyba \"najdelikatniejsza w sumie metoda\"), innego sposobu raczej nie ma. Jest to o tyle trudne, że sutki to bardzo delikatne \"miejsce\" trzeba wiele ostrożności, nie wszystkie metody się nadają. Pozdrawiam Cię serdecznie, napisz, jak sobie radzisz z problemem. Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pilne pytanie
czy mozna te włosy porozjasniac woda utleniona czy to tylko mit :O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podszebuje tej odpowiedzi b. szybko. jest tu ktos????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna ale to nie daje zbyt dobrych efektow np po jednorazowym wtarciu wody sie nei rozjasnia tak jakbys chciala ale codzienne przecieranie cos tam daje ale marne to efekty-to z moich doswiadczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze troche lepszy humorek dzisiaj:) to dobrze przeciez wlosy nei moga nami rzadzic nie moga determinowac nam zycia, chociaz tak sie dzieje :) a gwarantuje ci ze we wloclawku wiele kobiet ma ten problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guska
Ja sie zastanawiam czy golac np.brode do lasera nie spowoduje ze tych wlosow kiedys przybedzie przez to na duzej powierzchni czyli np.teraz zniknie po laserze wiekszosc klakow a kiedys gdy zaczna z powrotem odrastac nie bedzie ich wieceej?Ja mam takie obawy.... Moze jest ktos kto robil laserowo to pare lat temu i ma trwaly efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam prawie rok temu odrastaja tylko te wloski ktore byly w fazie uspienia podczas zabiegu (taka specyfika wlosa) nie odrastaja silniejsze nie musisz sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi...
tak czytam ten topik i wlasnym oczom nie wierze.. dziewczyny.. czy to az tak straszne miec troche wiecej owlosienia niz inni ? ja mam hirsutyzm, luszczyce, problemy z cera, problemy ginekologiczne i w ogole jestem jednym wielkim pechowcem jesli chodzi o zdrowie.. ale kurcze, nie robie z tego problemu.. ukrywanie wloskow przed wlasnym facetem a juz tym bardziej mezem jest dla mnie czyms smiesznym.. moj mezczyzna dobrze wie co mi jest i nie robi najmniejszych uwag z tego powodu ani zadnych problemow.. a jestesmy razem dopiero pol roku.. dobrze wie, ze nie bede miala ladnej skory, ze za pare lat moge juz nie moc miec dzieci, ze nie bede miala nigdy gladkich nog.. nie moge sie depilowac, jestem skazana na golarke a golic moge sie najczesciej raz na tydzien a i to jest dla mnie straszna meka bo zaraz mam rany na nogach, krostki, dotknac sie nie moge.. naprawde niektorych z Was nie rozumiem.. nie moglabym byc z kims kto nie akceptuje mnie takiej jaka jestem.. chyba w zwiazku najwazniejsze sa szczerosc, zaufanie i akceptacja drugiej osoby.. nie uwazacie ? jesli facetowi nie podoba sie to, jaka jestes to czemu jeszcze siedzisz w tym zwiazku ? jest z Toba tylko dla Twojego ciala czy moze raczej dla calej Ciebie ? zastanowcie sie.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mała mi 🌼 Oczywiście, ze masz racje, temat wstydu przed partnerem był już dawno poruszany i w zasadzie \"rozwiązany\". Niczego nie ukrywam przed mężem, ale zwyczajnie o tym nie rozmawiamy, bo po co? To co łączy mnie z mężem to miłość, która nie wynika z uwielbienia ciała, gdybym mój mąż zwracał uwagę na gładkość mojego ciała, zapewne nie byłby dziś moim męzem. Akceptuje mnie w pelni taką, jaką jestem, trafiłam na kochającego i normalnego faceta, a mój związek jest udany, chyba nie czytałas topiku do końca, bo od pierwszych wpisów do ostatniego, wiele z nas przeszło pozytywną metamorfozę i dziś zupełnie inaczej patrzy na ten problem, staramy sie pomóc sobie nawzajem, wyciągnac z dołka i osowić siebie i otoczenie z tym problemem. W takim tonie jest przynajmniej większośc moich wypowiedzi, chociazby ostatni mój post do dziewczyny pod nickiem wloclawek. Mi założenie tego topiku wiele dało i chciałabym, żeby przysłużył sie tez pozytywnie innym dziewczynom, są większe problemy niż hirsutyzm, wiem o tym.:-) Pozdrawiam Cie sredecznie, życzę Ci powodzenia i wytrwałości. Dużo zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
dzioby w górę, wiosna nasza!!!!! hirsutyzm to nie koniec świata!!!! jesteście tak samo sliczne i do kochania jak inne panny!!!!! pozdrawiam Zoska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
Jaka wiosna??:) ja najpierw na narty musze pojechać!! POzdrawiam WSZYSTKIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetley Girl
Witam :) MAm do was pytanie, nie mam na celu obrażania was, po prostu mi odpowiedzcie. Idę sobie ulicą , patrzę- idzie laska. Dosyć ładna z twarzy i w ogóle figurka niezła. Patrzę w górę od butów aż po dekold a tam siano, no po prostu busz!! Włosy na klacie i cyckach,!! Przestraszyłam się jej bo myslałam, że to jakiś facet! Czy to jest hirsutyzm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to byl
facet w trakcie operacji zmany plci albo drag queen, cos mi sie nie chce wierzyc, zeby jakakolwiek kobieta z hirsutyzmem faktycznie tak wyskoczyła na ulicy. Dziewczyny dbaja o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokio
czesc dziewczyny!!!wydaje mi sie ze zamiast wydawac pieniadze na srodki depilacyjne warto zastanowic sie nad depilacja laserowa moja mama miala problem(wloski w okolicach szyi i brody)i usunela laserem,niestety jest to dosyc kosztowne ok 200-300 jedna sesja ale daje rezultat(wloski sie zmniejszaja sa slabsze) i dotyczy to tylko ciemnego owlosienia, im dluzej usuwacie je peseta(czyli wyrywaniez cebulka)tym staja sie mocniejsze i potrzebuja wiecej zabiegoe,mimo wszystko wydaje mi sie ,ze warto zastanowic sie nad taforma usuniecia+zazywanie hormonow-wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy wiemy
takie mamy plany lub jesteśmy po pirewszych zabiegach dzięki :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam i mam
pytanie odnośnie mnie? nigdy nie myslałam ze mam ta chorobe ale teraz sie zastanawiam....moje włosy są ciemne, grube zeby miec idealne ciało musze je depilowac codziennie. mam włosy na duzym palcu u nóg, na rekach ( do łokcia gole chociaz wiem ze nie powinnam), nogi to jasna sprawa ale mocne tylko do kolan, potem jest lepiej, na brzuchu, wokół sutek i na twarzy- jak wąsik. zrobiłam kiedys straszny błąd z goleniem na rekach, brzuchu i twarzy.i co jakis czas musze teraz to powtarzac.koszmar najgorzej jest z twarzą,nie wiem co robic...:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooxcy
stosuje ta wodeutleniona jak tu ktoś kiedyś napisał od tygodnia (3%- innych wieloprocentowych powiedziano w aptece ze nie ma) i nic nie dzila, jak bylo tak jest a jeszcze zaczela mnie swedziec skura :O :O: :O :O :O :O, co mam robic zaraz sylwester i bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki🌼 do przeczytałam i mam Witam Cie serdecznie na naszym topiku :-) wiesz, trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Musiałabyś powiedzieć od jak dawna masz ten problem i czy w Twojej rodzinie kobiety mają takie problemy, może zwyczajnie jestes genetycznie obciążona nadmiernym owłosieniem, niewiadomo też, czy przez to golenie sama nie pogorszyłaś sytuacji i teraz to owłosienie jest bardziej uciążliwe. Tak na moje oko, z Twojego opisu wynikałoby, że masz objawy hirsutyzmu. Powinnas zainteresować się swoją gospodarką hormonalną. jesli nie masz tego rodzaju problemów, z miesiączką itp, to może być, tak jak w moim wypadku hirsutyzm idiopatyczny, a więc niezalezny od ilości hormonów, ani też nie wywołany jakimiś innymi chorobami, ale spowodowany nadwrażliwością na normalną ilośc hormonów w organizmie. Wtedy zostanie Ci, tak jak mnie, medycyna estetyczna, laser i inne zabiegi. Proponuje Ci jakąś konsulatcje dermatologiczną i ginekologiczą, potem może endokrynolog. Dobrze byłoby, gdzyby lekarz ocenił Twoją sytuacje. Pozdrawiam Cie serdecznie, jesli coś Cie jeszcze dręczy, pytaj. Napisz jak sobie radzisz i jak bedziesz działać dalej. Pozdrawiam :-) 🌼 do pomoooooxcy moja droga, taka słaba woda w niczym Cie nie pomoże, faktycznie może wywolać świad po pewnym czasie. Wodę mocniejszą możesz sobie zrobic, kupując farbę do rozjaśniania, tam są saszetki z proszkiem rozjasnijącym, bądź tabletki, które rozpuszcza się w wodzie, wtedy trzymasz wode dużo mocniejszą, ale ostrzegam, mocniejsza woda, to mocniejsza rekcja na skóre, świa może być jeszcze większy. Może warto zainwestować w tą Sally Hansen, lepiej nie katowac skóry, możesz wywołac większe problemy. A woda 3% nic Ci nie da. Pozdrawiam 🌼 trzymaj się :-) Hej stałe bywalczynie, hop, hop!!! Odezwijcie się!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki🌼 do przeczytałam i mam Witam Cie serdecznie na naszym topiku :-) wiesz, trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Musiałabyś powiedzieć od jak dawna masz ten problem i czy w Twojej rodzinie kobiety mają takie problemy, może zwyczajnie jestes genetycznie obciążona nadmiernym owłosieniem, niewiadomo też, czy przez to golenie sama nie pogorszyłaś sytuacji i teraz to owłosienie jest bardziej uciążliwe. Tak na moje oko, z Twojego opisu wynikałoby, że masz objawy hirsutyzmu. Powinnas zainteresować się swoją gospodarką hormonalną. jesli nie masz tego rodzaju problemów, z miesiączką itp, to może być, tak jak w moim wypadku hirsutyzm idiopatyczny, a więc niezalezny od ilości hormonów, ani też nie wywołany jakimiś innymi chorobami, ale spowodowany nadwrażliwością na normalną ilośc hormonów w organizmie. Wtedy zostanie Ci, tak jak mnie, medycyna estetyczna, laser i inne zabiegi. Proponuje Ci jakąś konsulatcje dermatologiczną i ginekologiczą, potem może endokrynolog. Dobrze byłoby, gdzyby lekarz ocenił Twoją sytuacje. Pozdrawiam Cie serdecznie, jesli coś Cie jeszcze dręczy, pytaj. Napisz jak sobie radzisz i jak bedziesz działać dalej. Pozdrawiam :-) 🌼 do pomoooooxcy moja droga, taka słaba woda w niczym Cie nie pomoże, faktycznie może wywolać świad po pewnym czasie. Wodę mocniejszą możesz sobie zrobic, kupując farbę do rozjaśniania, tam są saszetki z proszkiem rozjasnijącym, bądź tabletki, które rozpuszcza się w wodzie, wtedy trzymasz wode dużo mocniejszą, ale ostrzegam, mocniejsza woda, to mocniejsza rekcja na skóre, świa może być jeszcze większy. Może warto zainwestować w tą Sally Hansen, lepiej nie katowac skóry, możesz wywołac większe problemy. A woda 3% nic Ci nie da. Pozdrawiam 🌼 trzymaj się :-) Hej stałe bywalczynie, hop, hop!!! Odezwijcie się!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki🌼 do przeczytałam i mam Witam Cie serdecznie na naszym topiku :-) wiesz, trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Musiałabyś powiedzieć od jak dawna masz ten problem i czy w Twojej rodzinie kobiety mają takie problemy, może zwyczajnie jestes genetycznie obciążona nadmiernym owłosieniem, niewiadomo też, czy przez to golenie sama nie pogorszyłaś sytuacji i teraz to owłosienie jest bardziej uciążliwe. Tak na moje oko, z Twojego opisu wynikałoby, że masz objawy hirsutyzmu. Powinnas zainteresować się swoją gospodarką hormonalną. jesli nie masz tego rodzaju problemów, z miesiączką itp, to może być, tak jak w moim wypadku hirsutyzm idiopatyczny, a więc niezalezny od ilości hormonów, ani też nie wywołany jakimiś innymi chorobami, ale spowodowany nadwrażliwością na normalną ilośc hormonów w organizmie. Wtedy zostanie Ci, tak jak mnie, medycyna estetyczna, laser i inne zabiegi. Proponuje Ci jakąś konsulatcje dermatologiczną i ginekologiczą, potem może endokrynolog. Dobrze byłoby, gdzyby lekarz ocenił Twoją sytuacje. Pozdrawiam Cie serdecznie, jesli coś Cie jeszcze dręczy, pytaj. Napisz jak sobie radzisz i jak bedziesz działać dalej. Pozdrawiam :-) 🌼 do pomoooooxcy moja droga, taka słaba woda w niczym Cie nie pomoże, faktycznie może wywolać świad po pewnym czasie. Wodę mocniejszą możesz sobie zrobic, kupując farbę do rozjaśniania, tam są saszetki z proszkiem rozjasnijącym, bądź tabletki, które rozpuszcza się w wodzie, wtedy trzymasz wode dużo mocniejszą, ale ostrzegam, mocniejsza woda, to mocniejsza rekcja na skóre, świa może być jeszcze większy. Może warto zainwestować w tą Sally Hansen, lepiej nie katowac skóry, możesz wywołac większe problemy. A woda 3% nic Ci nie da. Pozdrawiam 🌼 trzymaj się :-) Hej stałe bywalczynie, hop, hop!!! Odezwijcie się!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przceczytałam i mam
dzieki za odpowiedź małgosiu! przyznaje się że goleniem to sama zrobiłam sobie krzywde. z 5 lat temu zobaczyłam u koleżanki gładkie ręce i oczywscie tez takie musiałam mieć...ale nie było one starszne miałam koleżanke z owiele bardziej widocznymi włosami na rękach. tak samo postapiłam z twarzą i brzuchem...moja głupota nie zna granic.... rąk nie msze golic czesto, anwet raz na miesiac wystarczy, gorzej z brzuchem... zapomniałam wtedy dodac ze włosy tez mam na plecach, konkretnie nad posladkami, nie mam co marzyc o bluzce odsłaniającej brzuch, stró kąpielowy to tez problem.... hormony? masz racje musze isc do endokrynologa. kiedys miałam opóźnione miesiaczki, nawet 15 dni. miałam torbiel operacyjnie usuniętą i teraz jest w miare regularnie...ale sie dziwnie czuje.co jakis czas robią mi sie tzw "rogi" na brodzie przed okresem i od jakiego czasu mam wtedy zmienne nastroje, bardzo mi sie to wzmocniło. chyba hormony prawda? rodzina? mama tez ciemna jest chyba lekki wasik ma. ale raczej z depilacją, włosami chyba problemu nie ma, babcia tez nie.genetycznie to raczej nie.moj brat tez ma ciemne włosy na nogach rekach, ale klate ma ok, wlosy ale nie dywan:)))))))))))) juz pare razy chciałam prosic ginekologa o skierowanie i jakos nie wyszło.a hormony musze zrobic, prawda? wiesz ja nie wiem czy jestem chora ale ja ciagle te włosy czuje. ze mam je dosłownie wszedzie.najgorszy ren wąsik...czy to mozna wyleczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przceczytałam i mam
ale sie rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×