Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

wiem Soniu, ale ta porf. jest stara i mnie opieprzala, ze przyszlam na wizyte ogolona.. a ja nie wyobrazm sobie inaczej i jak mam funkcjonowac.. ;(( i boje sie ,ze jak sie troszke nie zapuszcze to znow bedzie mnie gnoic;/ A co do faceta, tez balam sie na maxa.. nie potrafilam, balam sie, ze bedzie sie brzydzil czy traktowal jak potwora.. napisalam mu sms-a.. zrozumial i powiedzial, ze zadna choroba nie zmieni tego co do mnie czuje i ,ze damy rade razem i ,ze musze wierzyc, ze sie wylecze itd.. nadal mi glupio z nim o tym pisac a co dopiero mowic na zywo, ale uwierz, ze nie zaraeguje zle, jezeli jest mu z Toba dobrze.! mi tez sie tak wydawalo.. przynajmniej teraz unikne zbednych pytan na przyszlosc, z jego strony, jak by nie wiedzial mogl by pytac o rozne rzeczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Soniu, ale ta porf. jest stara i mnie opieprzala, ze przyszlam na wizyte ogolona.. a ja nie wyobrazm sobie inaczej i jak mam funkcjonowac.. ;(( i boje sie ,ze jak sie troszke nie zapuszcze to znow bedzie mnie gnoic;/ A co do faceta, tez balam sie na maxa.. nie potrafilam, balam sie, ze bedzie sie brzydzil czy traktowal jak potwora.. napisalam mu sms-a.. zrozumial i powiedzial, ze zadna choroba nie zmieni tego co do mnie czuje i ,ze damy rade razem i ,ze musze wierzyc, ze sie wylecze itd.. nadal mi glupio z nim o tym pisac a co dopiero mowic na zywo, ale uwierz, ze nie zaraeguje zle, jezeli jest mu z Toba dobrze.! mi tez sie tak wydawalo.. przynajmniej teraz unikne zbednych pytan na przyszlosc, z jego strony, jak by nie wiedzial mogl by pytac o rozne rzeczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Soniu, ale ta porf. jest stara i mnie opieprzala, ze przyszlam na wizyte ogolona.. a ja nie wyobrazm sobie inaczej i jak mam funkcjonowac.. ;(( i boje sie ,ze jak sie troszke nie zapuszcze to znow bedzie mnie gnoic;/ A co do faceta, tez balam sie na maxa.. nie potrafilam, balam sie, ze bedzie sie brzydzil czy traktowal jak potwora.. napisalam mu sms-a.. zrozumial i powiedzial, ze zadna choroba nie zmieni tego co do mnie czuje i ,ze damy rade razem i ,ze musze wierzyc, ze sie wylecze itd.. nadal mi glupio z nim o tym pisac a co dopiero mowic na zywo, ale uwierz, ze nie zaraeguje zle, jezeli jest mu z Toba dobrze.! mi tez sie tak wydawalo.. przynajmniej teraz unikne zbednych pytan na przyszlosc, z jego strony, jak by nie wiedzial mogl by pytac o rozne rzeczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po-laserowa
Z tym laserem tutaj można odniesć wrażenie, ze jest to trochę tekst reklamowy. Zacznę od tego że ja sama jestem po laserze-trzy lata temu mialam sześć zabiegów na buzię (wąsiki) tyle samo ręce (przedramiona) i pośladki. Uczucie bólu o jakim pisała Pani nie pojawiło się, po zabiegu nic sie też nie paskudziło, żadnych krostek, strupków etc. Nic mi nie odrasta, ale może to zależy od indywidualnej struktury włosa (to o czym piszę Idę na tory) i od jakosci laseru. Ale sam laser jest bardzo drogi - ja zrobiłam mając 36 lat, kiedy miałam powiedzmy 19 nie byłoby mnie stać napewno na to. To kilka tysiecy w sumie, no i ograniczenia, kremy z filtrami, brak słońca, nie mogłam nawet podczas infekcji brać antybiotyku bo np. za tydzień był zabieg. Zreszta w poczekalni w klinice zwsze ilekroć byłam siedziały panie 30-40 lat. Co do innych metod usuwania, to pisanie, że krem nie, depilator nie, pęseta nie...to co ma zrobić młoda dziewczyna, którą nie stać na laser albo, która lasera nie chce robić z innych powodów. Trzeba to jakos usuwać. Depilatorem golę łydki (zabieg wystarcza mi na tydzień potem zaczynają odrastać) i zauważyłam, że o ile robi się to systematyxcznie depilatorem to włoski rosną slabsze. Tak jest w moim przypadku. Co do pęsety to już jej nie uzywam ale kiedy miałam wąsiki to uzywałam to chyba naturalne. Słowem ja laser miałam, jestem zadowolona, ale nie uważam że to jedyna metoda i bez tego sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po-laserowa
Z tym laserem tutaj można odniesć wrażenie, ze jest to trochę tekst reklamowy. Zacznę od tego że ja sama jestem po laserze-trzy lata temu mialam sześć zabiegów na buzię (wąsiki) tyle samo ręce (przedramiona) i pośladki. Uczucie bólu o jakim pisała Pani nie pojawiło się, po zabiegu nic sie też nie paskudziło, żadnych krostek, strupków etc. Nic mi nie odrasta, ale może to zależy od indywidualnej struktury włosa (to o czym piszę Idę na tory) i od jakosci laseru. Ale sam laser jest bardzo drogi - ja zrobiłam mając 36 lat, kiedy miałam powiedzmy 19 nie byłoby mnie stać napewno na to. To kilka tysiecy w sumie, no i ograniczenia, kremy z filtrami, brak słońca, nie mogłam nawet podczas infekcji brać antybiotyku bo np. za tydzień był zabieg. Zreszta w poczekalni w klinice zwsze ilekroć byłam siedziały panie 30-40 lat. Co do innych metod usuwania, to pisanie, że krem nie, depilator nie, pęseta nie...to co ma zrobić młoda dziewczyna, którą nie stać na laser albo, która lasera nie chce robić z innych powodów. Trzeba to jakos usuwać. Depilatorem golę łydki (zabieg wystarcza mi na tydzień potem zaczynają odrastać) i zauważyłam, że o ile robi się to systematyxcznie depilatorem to włoski rosną slabsze. Tak jest w moim przypadku. Co do pęsety to już jej nie uzywam ale kiedy miałam wąsiki to uzywałam to chyba naturalne. Słowem ja laser miałam, jestem zadowolona, ale nie uważam że to jedyna metoda i bez tego sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po-laserowa
Z tym laserem tutaj można odniesć wrażenie, ze jest to trochę tekst reklamowy. Zacznę od tego że ja sama jestem po laserze-trzy lata temu mialam sześć zabiegów na buzię (wąsiki) tyle samo ręce (przedramiona) i pośladki. Uczucie bólu o jakim pisała Pani nie pojawiło się, po zabiegu nic sie też nie paskudziło, żadnych krostek, strupków etc. Nic mi nie odrasta, ale może to zależy od indywidualnej struktury włosa (to o czym piszę Idę na tory) i od jakosci laseru. Ale sam laser jest bardzo drogi - ja zrobiłam mając 36 lat, kiedy miałam powiedzmy 19 nie byłoby mnie stać napewno na to. To kilka tysiecy w sumie, no i ograniczenia, kremy z filtrami, brak słońca, nie mogłam nawet podczas infekcji brać antybiotyku bo np. za tydzień był zabieg. Zreszta w poczekalni w klinice zwsze ilekroć byłam siedziały panie 30-40 lat. Co do innych metod usuwania, to pisanie, że krem nie, depilator nie, pęseta nie...to co ma zrobić młoda dziewczyna, którą nie stać na laser albo, która lasera nie chce robić z innych powodów. Trzeba to jakos usuwać. Depilatorem golę łydki (zabieg wystarcza mi na tydzień potem zaczynają odrastać) i zauważyłam, że o ile robi się to systematyxcznie depilatorem to włoski rosną slabsze. Tak jest w moim przypadku. Co do pęsety to już jej nie uzywam ale kiedy miałam wąsiki to uzywałam to chyba naturalne. Słowem ja laser miałam, jestem zadowolona, ale nie uważam że to jedyna metoda i bez tego sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskskskskskkskksksksks
ja mam to samo:( i jak czytalam to co pisalyscie to mialam wrazenie ze niektore z was maja gorzej niz ja. ale jak zobaczylam zdjecie groosi to juz nie wiem co myslec... przecziez masz zupelnie gladziutkie policzki! zero wlosow! a ja mam CALE POLICZKI ZAROSNIETE!!! i jak ja mam z tym zyc?? cala twarz we wlosach:( juz nie daje rady. gole tylko baczki i brode tzn depiluje, policzkow boje sie ruszac ze bedzie gorzej:( w sumie wasik mam niewidoczny, ale ogolnie to cala twarz mam we wlosach. stosuje wode utleniona, krokoszm mialam hair no more i nic.... nie pomaga. krokosz stosuje na razie krotko, a tak chcialabym aby pomogl...ale nie wiem czy sie ludzic... masakra:( wszystko bym przezyla, ale ta twarz...:(:(:( a co sadzicie o KALO INHIBITORZE??? ktora z was go uzywala i co mozecie o nim powiedziec?? sallly hansen odradzam. ja badania mam w nrmie, i nikt nie wie co mi jest... pewnie cholerna nadwrazliwosc mieszkow wlosowych, a ztym nie da sie nic zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirsutka
Mnie na laser nie stać tzn. zeby wywalić 1000zł na sam wąsik. Byłam w studio depilacji laserowej żeby się doweidzieć co i jak i...poczułam się wręcz głupio. W kolejce czekała babeczka ubrana jak z Vogue, nie wiem co miała robić ale ładne włosy to miała na głowie i na hirsutkę nie wyglądała. Babka w rejestracji powiedziała mi ze konsultacja kosztuje 100zł a zabiegów robi się od 5 do 7. Mialam wrażenie, że to takie miejsce dla "lepszych" kobiet, tych które stać na trwalsze rozwiązania... Cholera...niech to nawet działa 3 lata...a tamta babka za trzy lata znowu zrobi zabiegi bo ją stac no to...w sumie ma spokój i stan jakiego ja nigdy nie osiagnę woskiem czy maszynką:(:(:(:( Co do facetów...mam chłopaka od trzech lat tego samego...jesteśmy razem ale widzę czasem jak on ukradkiem patrzy na jakąś szczupłą śliczną dziewczynę bez wąsów to wiem, że jest ze mną ok. (z niego też nie żaden adonis i u takiej piękności nie miałby pewnie wielkich szans) ale gdyby miał tak w 100% szczerze powiedzieć która z nas bardziej go pociąga...Wiadomo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooooooommo
ja od jakiegos czasu depiluje sie miedzy piersiami i troszke piersi... zrobilam to z glupoty w chwili zalamania i teraz za to place:( mam wrazenie ze jest ich wiecej... odrastaja takie sterczące... wszytsko byloby ok gdzyby nie podrazenienia po depilacji woskiem, ok 4-5 dni mecze sie z krostami, zaczerwienieniem itp a wlosy po 2 tygodniach sa znow.. nie wiem moze zywam zlego wosku, niedlugo chce sprobowac specjalnego w plasteach do delikatnych miejsc moze bedzie lepiej... w sumie to wole sie depilowac i miec na jakis czas problem glowy niz chodzic z tymi wlochami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodek policzkow kochane mam ok... ale jak zaczynaja sie te boko brody to juz masakra.... wlosy 1-2 cm... a pod broda jeszcze gorzej.... cale cail ow gestym ,widocznym meszku...ale to co zaczyna sie od pepka po kostki to jest koszmar... zaraz znajde zdjecie i wam dam kochane.... bo w koncu musimy sobie to powiedziec,jestesmy malpkami(pocieszam sie ta nazwa,bo malpki niewiele sie roznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam,jak poszalm do spzitala to specjalnie sie nie ogolilam... imusialam paradowac rpzed lekarzami bez majtek i tymi nogami:( to bylo starszne uczucie, czulam sie taka.....ponizona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety faceta juz nie mam depiluje,ale niestety rozkladam to na kilka dni, bo toogromny bol i pochlanianie czasu..ama lydke depilowalam ostatnio 2 godziny:( ale widzicie,to ze na twarzy nie widac u mnie bardzo nie znaczy ze ponizej ust jest wszytsko w normie... ja depiluje..hmm..co ile? no ten tydzien /juz 2 depilowalam,bo ise spotkalam z kims nowym,wiec musiaalm wygladac jak czlowiek, no a tak to ogolnie depilowalam co 3 tyg,jak mialam czas.. teraz wiosna idzie to bedzie trzeba co tydzien :( a pod pachami to mam czarne juz, bo mam tak gesto,ze normalnie cebulka na cebulce,i nawet jak to gole to skora inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i depillatorem brauna,ale zauwazylam,ze takie slabsze-jasniejsze,to on porpstu ucina,bo sa za slabe na wyrwanie,i dlatego szybko mi odrastaja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
HEJ!! Mam 16 lat i coraz więcej włosków na moim ciele. Chciałam się spytać czy jeżeli pójdę do ginekologa-endokrynologa czy będzie on także chciał zrobić badanie na fotelu ginekologicznym?? Jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa i strasznie się tego boję. proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
dzięki. A jak pójdę do ginekologa to mam się wydepilować cała?? czy też nic nie ruszać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Ja znowu nie moge pójść do lekarza bo teraz sie lecze na sprawy ginekologiczne :-(. Wiec odwlecze mi się. Odczuwam swedzenie na tej brodzie i chyba ten meszek co tam mam sie zwiekszył :-(. Teraz go bedzie juz bardziej chyba widać bokiem pod słonce. Kapota normalnie. W połowie marca gdzies dopiero może pójde, a kazdy dzien i tak mnie dobija bo mysle o najgorszym zaraz.. Zawsze byłam pesymistka a do tego to juz całkowicie. PPPPP jak u Ciebie? Ide na tory , ja mam 24 lata. Groosia a czemu juz nie jestes z tym facetem co pokazał z Tobą ta noge do zdjęcia? Chyba nie przez te włosy...jesli moge zapytac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
cześć Słonko,u mnie tak sobie :( nawet byłoby dobrze gdyby nie to że mnie swędzi twarz,najbardziej broda. Nie wiem czemu, nic z tymi włoskami tam nie robie,rosną mi tam czy co... :( :( niedługo idę do endo, za dużych nadziei z tą wizytą nie wiążę,boję się,że powie,że nie ma problemu. Poza tym unikam luster,światła... :( nie patrze na siebie zbyt często i na moje włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi..
wlasnie wrocilam od ginekologa-endokrynologa..bylam pierwszy raz...myslalam ze bedzie gorzej..ze bede sie wstydzila jej pokazac..a jednak nie bylo tak zle:) mila, przyjazna lekarka:)..hmm mam pytannie do Was siostrzyczki..ktory macie stopien hirsutyzmu??? mi lekaka mowila ze mam miedze 1 a 2 stopniem..a jak Wy?? aha i caly czas zastanawiam sie jak robic z ta twarza..straszny dyskomfort mam bo musze ja depilowac co dwa dni w zasadzie:( mam krem do deplilacji twarzy z sally hansen...raz bylam u kosmetyczki na wosku ale przez tydzien mialam syfy..:/..nie wiem co lepsze..z owlosiona twarza czy z syfami...poradzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1001
witam. ja mam podobny problem do was. moim kłopotem są pośladki i tylnia strona ud, rosną mi tam ciemne włosy i nie moge sie ich pozbyc. wyrywam je depilatorem ale potem jak już minie kilka dnia to włoski nie mogą sie przebic przez skórę i wrastają i pojawiają sie czerwone krosty. to wygląda strasznie na pośladkach. noszę sie z zamiarem kupna epilar system. nie jest tak bardzo kosztowny jak laser. chciałam zapytac czy coś wiecie na temat tego sposobu depilacji i czy jest to skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi..
dobijam sie jak widze takie wypowiedzi jak powyzsza..chcialabym miec tylko problem z owlosionymi udami...;/;/;/......................my mamy jeszcze brzuch rece twarz...Wy wiecie siostrzyczki:( P.S..czekam na odp na moje pytanie powyzsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie udoskonalam, dzis kolejny kolczyk zorbilam :D chcecie zoabczyc??? :) hyhyhy wtedy nie mysle o moich wlosach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaa...
No chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaa...
WOW ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×