Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość sylwia kubacka
dziewczyny co to jest ten telocapil czy myricynol ,,,,jesli zrobilam blad w pisowni to sorki ,,,,ale czytam o tym i moze mi cos pomoze na teblizny i czerwone plamki...powiem wam ze ja mam wloski tylko na gornej wardze i brodzie troszke ,,,,a cialo calkiem oki...nie jest zle gole tylko nogi i pachy ....to moze tylko mam troche problem z hormonami moze sie pokielbasily......wybiore sie chyba znowu do lekarza ,,,moze znajde jakiegos NORMALNEGO......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja mam jeszcze ten wąsik ale usuwam go i problem sie nie nasilił mam cały czas na takim samym pozomie te włosy wiec gorzej juz nie bedze tylko ze te na brodzie sa dziwnie bo nie mam ich dużo były owszem takie ciemne i krótkie jak ten wąsik ale wyrwam pinceta i nie narzekam a te włoski długie to sa jasne i cienkie i w dodatku sie kręca sama jak to pisze to sie smieje bo to brzmi smiesznie i w sumie nie myslalam ze sa widoczne a tu bach "ale masz bródke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
depressif a ten chłopalk co sie tu wypowadał jaki miał nick która to była strona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressiff a powiedz jesli mozesz, czy ty bralas wczesniej jakies leki, chorowalas na cos...ze tak Ci te wlosy zaczely pozniej rosnac??? pilas moze duzo wody mineralnej butelkowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
o co chodzi z ta wodą butelkowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drastycznie sie odchudzalas? jakies glodowki? dzienna porcja okolo 400 kcal?? jak na moje oko, to Ty sama sobie zaszkodzilas. rozwalilas organizm przez odchudzanie. a co do wody butelkowej to sporo w niej syfu, do tego te butelki sa czyms tam odkazane, co tez szkodzi. buteleczki dla dzieci sa produkowane z poliwęglanu złożonego z cząsteczek bisfenolu, ktory tez szkodzi i moze prowadzic do zaburzen gospodarki hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
bo ja tez sie mocno odchudzałąm ale nie przez głodówki. kilkugodzinne treningi codzienne - całe moje życie i oczywiscie woda butelkowa i to w dużych ilościach to dlatego tak sie przestraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
a czytając posty tego chłopaka54 to powiem wam ze przestraszyłam sie że to mój były co jak co ale do tego ze on ze mną zerwał ze względu na brodę i wąsa (chodz wtedy to nawet ja sie tym nie przejmowałam i nic z tym nie robiłam bo nie było to az tak straszne) to nie mam wątpliwości choc zniknął nagle bez slowa.... ale jeszcze jak ze mna był delikatnie niby w żarcie zwracał na to uwagę i na moje nogi ze mam takie włoski nawet po ogoleniu.. on był gładki zero włosków i przystojny, pewny siebie rozgadany i ten tekst " że mam dobre serduszko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki najchętniej to faktycznie założyłabym jakąś lecznicę i Was wszystkie wyleczyła i oczywiście siebie. Niestety to oczywiście niemożliwe.Pytałam o tę dotację, bo sama się o nią starałam i została mi przyznana i jeśli któraś z Was chciałaby coś na ten temat się dowiedzieć to chętnie odpowiem na wszystkie pytania.Otwieram działalność i choć na cuda na liczę to mam nadzieję, że będę mieć mało czasu na myślenie o tych włoskach bo uwierzcie, czasem to myślenie jest w tym wszystkim najgorsze.Boję się tylko, że będę mieć mało czasu dla synka a on jest dla mnie najważniejszy i nie wiem kiedy będę mieć czas na tę czasochłonną depilację a wiem, że będę musiała znaleźć na nią czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja nie wiem od czego sie mi to wzieło, wzieło się a w ciągu tego roku sie pogorszyło. i oczywiście zaczeło się gdzieś jak miałam 20-22 lata i trwa i tez gdyby nie to .. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo z siebie sie nie wzielo. ja za miesiac ide ponownie badac tarczyce i zobacze czy mi dalej to tsh rosnie czy nie. najwyzej pozniej przejade sie do krka, do tego ponoc dobrego lekarza, oktorym tutaj pisalyscie:) tak sie wlasnie pogladalam w lusterku i na gebie to ja mam 2 cm wlochy, z tym ze jasne ale i tak je widac:( fuck ide loknac na mecz i sie odstresowac, bo nerwa mam. napisalam program i mi sie cos w nim psuje...wrrr...poje*** te kompy! ech basen...kilka lat temu kupilam kostium kapielowy i do tej pory go nei zalozylam ani razu. o plywaniu moge sobie tylko posnic:( jakbym w takim stanie wyskoczyła na basen, to by mnie pewnie wygonili. loris to ja zycze powodzenia w prowadzeniu biznesu:) ja sobie tez marzylam o wlasnym...sklepiku z naturalnymi kosmetykami:) moze kiedys sobie sprawie taka przyjemnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
ja też nie wiem skąd to mam :/ pojawiło się w wieku dojrzewania i własnie się zastanwiam czy to nie przez to że zawsze byłam chuda, za chuda ;( niestety tak mi zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
dziewczyny ....wlasnie donwiezli mi paste cukrowa ale bede zaraz dzialac z lydkami????? az sie boje normalnie......a dziewczyny co jest najlepsze na wasik????? ooooooo sex w wielkim miescie sie zaczyna ,,,,,,,,,,,,depilacja jutro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Czesc dziewczyny. Przepraszam że nie pisałam, ale miałam trochę zajęć. Byłam wczoraj na grilu u teściów i się podłamałam bo się dowiedziałam że żona brata mojego męża jest w ciąży. Wiem że to głupie, bo to dobra nowina, powinnam się cieszyć i cieszę się tylko że ja mam problemy z zajściem ze względu na PCOS i boję się że może nigdy w ciązy nie będę. Wiem że ten topik to nie o tym ale musiałam komuś o tym napisać. Ale Wy tu macie dzieci np. loris więc może jest jakaś dla mnie nadzieja. Pozdrawiam i dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze jest nadzieja i wg mnie szanse sa bardzo duze, bo z tego co widze na forum to bardzo duzo dziewczyn z tym problemem ma dzieci. Pewnie duzo zalezy od lekarza. Nie znam sie na tym, ale mysle ze bedzie dobrze tylko cierpliwosci i probowac do skutku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie wiedziałam, że PCOS jest odpowiedzialne za włoski, a nie PCO. Moja wiedza jest taka jak tu na forum przeczytam :) Loris a jaką działalność otwierasz? Ta dotacja z unii jest bezzwrotna tylko jak minie rok od jej otwarcia. Gdyby Ci splajtowało i musiałabyś zamknąć wcześniej to musiałabyś oddać połowę bodajże. Pewnie o tym wiesz, ale tak dla przypomnienia :) Dziewczyny jak często trzeba smarować się tym żelem z telocapilem żeby na włoski podziałał? Hmm ja nie wiem czy już podziałał czy nie, ale możliwe, bo ogoliłam kilka dni temu (w czwartek chyba) i do tej pory nie musiałam. Ale parę dni przed ogoleniem miałam depilację :) No i na razie nie widzę żeby mi dużo urosło. Natomiast na blizny jest naprawdę świetny. Miałam taką bliznę duuużą, głęboką i grubą, a po kilku smarowaniach jest jej połowa. Cieńsza, na brzegach gdzie była chudsza prawie znikła. Na rozstępy na brzuchu działa mi mniej, ale też działa, więc jestem dobrej myśli. Jestem wniebowzięta normalnie. Myślałam, że się tego gówna nie pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o jedzenie to mnie załamałyście :( Ja kocham jeść :( Chociaż za kurczakiem aż tak nie przepadam (chyba, że w fast foodach :( ), a od jurki wolę herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka3
cześć dziewczyny mam pytanie do was odnośnie zestawu androcur plus np jeanine. kiedy widac pierwsze efekty kuracji? mniejszy zarost, wolniejsze odrastanie włosków i przetłuszczanie się włosów na głowie? ja łykam dopiero pierwszy miesiąc kończę dzisiaj androcur a efektów nie widac mam za to większą ilość krostek na plecach i we włosach na głowie. proszę o odpowiedź. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ide na tory i dopiero teraz sie chwalisz :p gratulacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory gratuluje🌻🌻 hej dziewczyny ja tez zamowilam ten zel...jakas taka \'zapracowana \'ostatnio jestem i nie mam czasu robic tego mleczka:o:O zobaczymy, czy u mnie tez tak dobrze na bliznybedzie dzialal?!?! :) ide wertowac ogloszenia o prace w stoolicy :P bo sie musze z tej mojej dziury wyprowadzic w koncu:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam o pomoc prosze
Tu gdzies na forum był taki link do strony z takim środkiem, Specyfikiem na blizny ( nie chodzi mi o ten środek który działa na włosy tzn zmniejsza ich wzrost ). Podobno działa na rozstępy i na blzny ,dziewczyny go polecały sobie na blizny po depilacji, błagam o pomoc , może ktoś pamięta nazwę, uzywa go i wie gdzie go szukac , bo ja potrzebuje a przeszukałam forum i nie ma , przynajmniej ja nie widze, prosze o pomoc , załamana :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę że jakoś się pozbierałyś
Widzę, że jakoś się pozbierałyście (zaufanie powraca), może podam swoje kolejne nicki:) albo "uderzyłam" za słabo albo hirsutki są tak silne jak wskazuje ich testosteron. Mpppp uciekasz jak tchórz bo mężczyzna, którego kochasz bedzie juz wkrótce kochał się w noc poślubną z tą śliczną blondyneczką o wyglądzie dziewczynki. Swoją drogą dobry wybór...jednak mam słabość do tego słowa, pewnie zauważyłyście. Depressiff już nie straszysz samobójstwem? Bravo, dorastasz. Swoją drogą dobrze grasz... ...ale ja chyba gram lepiej skoro tak łatwo przychodzi mi udawanie lęku, świętego oburzenia na poprzednie słowa, otyłej baby z PCOS i elfa... Wy też gracie - o tym chciałam się przekonać. Wciąż się przekonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coooz...zwisa i powiewa mi to co piszesz :P nie uciekam przed nim, po prostu szukam dobrej pracy w zawodzie:) i tyle:):) poza tym nie chce mieszkac z mamusia do 30stki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Prześledziłam chyba z dziesięć stron wstecz i widzę, że w większości są to jakieś wzajemne przepychanki, a nie, jak się spodziewałam, miejsce, gdzie można się podzielić sprawdzonymi (bądź nie) sposobami walki z niechcianymi włoskami. Sorry za ten komentarz, ale tak postrzega to osoba z zewnątrz, też walcząca z problemem (konkretnie: włoski na twarzy). Mimo wszystko zaryzykuję i zadam pytanie, na które (mam wielką nadzieję) któraś z dziewczyn będzie mogła odpowiedzieć. 1. Pierwsze pytanie dotyczy telocapilu. Są tu osoby, które mieszały go z balsamem/mleczkiem do ciała? Jakim? W jakiej proporcji? No i najważniejsze - czy działa??? Buszowałam w necie pół dnia i jedyne, co udało mi się znaleźć, to przepisy na samodzielne "przyrządzenie" serum lub balsamu - przy użyciu masy innych składników, plus pipetki, podgrzewania, mikserki itp. Nie znam się na tym, nie mam nawet bladego pojęcia - wszystko wygląda jak laborki z chemii na wyższych studiach. Co do amatorszczyzny, to tylko jedno udało mi się wyszukać. Jakaś dziewczyna pisała o 25 kroplach na 125 ml mleczka do ciała. Ale czy tak ma być, nie wiem. Nie napisała o efektach. 2. Druga sprawa - jak się ma rzecz z myriceliną? Czy to to samo, co telocapil? Ale skoro tak, to czemu takie nazewnictwo? Jeśli już przyjąć, że tak jest, to powinna też pomagać na włoski, ich redukcję. Czytałam o żelu JG z myriceliną Polleny - jest na cellulit. Czy któraś z Was stosowała na buzię? Pomaga? Nie podrażnia? Z tego, co pamiętam, była to osoba o nicku "Hej dziewczyny" (ale mogę się mylić). Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi. I jeszcze jedno: dziewczyny, błagam, jeśli któraś pisze posta, że zaczyna coś stosować i że zobaczy, jak będzie dalej, to proszę, niech informuje na bieżąco o wynikach kuracji! Dotyczy to ogólnie wszystkich tematów, obojętne czy związanych z refluksem czy z wypadaniem włosów, czy wręcz przeciwnie. Widząc, że ktoś zaczyna wątek pełen entuzjazmu, że trafił na jakieś cudowne lekarstwo, sprawdzam, co dalej. Często okazuje się, że ta osoba już nigdy się nie odzywa. I moja nadzieja gaśnie... A chyba każda z nas zna to uczucie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
hej ,,,pytlam o to co ty i jakos nikt sie nie odzywal na te tematy.....szkoda .......bo tez myslalam ze znajde tu jakas pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ffffffffffffffff: ja pisałam o telocapilu właśnie, że dodaje go do balsamu. W przepisie na mazidłach jest podane, że daje się 25 kropel telocapilu do 125ml serum (tyle mi wyszło jak dodałam ilości wszystkich poszczególnych składników i tak mniej więcej robie to z balsamem). Myricelina i telocapil to to samo ( z tego co czytałam), jest nowośc na rynku i po prostu jakieś 2 odrębne firmy wprowadziły ten produkt w tym samym czasie pod innymi nazwami.Na redukcję owłosienia podobno działa stęzenie 1-2%. Wyższe stężenia ma działać na cellulit czy na blizny (7%) i z tego co czytałam to nie powinno działać na włoski, ale czytałam tu opinie, działa (chyba Kika4 tak pisała). Ja używam tego od miesiąca, praktycznie codziennie i wydaje mi się, że zaczynam zauważać efekty. szczególnie kiedy ostatnio posmarawałam się balsamem po peelingu to jakoś długo mi się utrzymała (względna) gładkość nóg. Pewnie po peelingu telocapil lepiej wnika i działa :) Ale póki co jeszcze za wcześnie, żeby mówic o jakis wymiernych rezultatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia12122
Dzisiaj dopiero tutaj weszłam, uświadomiłam sobie ze nie chce juz z tymi wszystkimi włoskami życ... Czytając wasze posty az mi się płakać zachciało bo to co nas spotkało to wyniszcza psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Do rosee ---> Dzięki za odpowiedź!!! A czy próbowałaś stosować balsam z telocapilem na twarz? Nie wiem, może nie masz problemów tego typu. Ale ja borykam się z włoskami na brodzie i ostatnio z wąsikiem. :( Nie piszesz nic o marce balsamu, więc czy mogę wnioskować, że może być jakiś zwykły? Bardzo proszę, melduj o dalszych wynikach kuracji! I powodzenia :) Do wszystkich --> Będę jeszcze wdzięczna za jakieś info dotyczące skuteczności bądź nie żelu JG z Polleny Aromy. Skoro 7% działa na cellulit, a 1-2% ma na włoski, to chyba nie szkodzi, że stężenie jest wyższe, skoro chcemy podziałać na owłosienie? Kto wie, niech napisze proszę, ale tylko coś pewnego, a nie na zasadzie: "nie wiem, ale/bo tak mi się wydaje". Może jest tu jakaś farmaceutka? ;) Donia12122---> wiem, to działa na psychikę niszcząco jak mało co. Mam takie dni, że płaczę non stop. Ale dlatego powinnyśmy się zmobilizowac i działać razem. Kto coś wie, niech pisze! :) Co do moich doświadczeń, a mam (podobno, bo nie wierzę lekarzom - za około rok, dwa lata przeprowadzam się za granicę i tam powtórzę badania) hirsutyzm idiopatyczny, czyli innymi słowy wręczono mi diagnozę i kazano wierzyć, że "taka moja uroda" i do widzenia. Nie chcę się tu szczegółowo rozpisywać co i jak, bo to nic nie da (chyba, że ktoś będzie chciał konkretów) - wolę poświęcić czas i energię na szukanie cudownego środka (a nuż istnieje?) ;) No to tak: 1. na Diane 35, którą od ręki, tak jak byłyby to cukierki, wypisał mi ginekolog nie zdecydowałam się. Z powodów wielu, nie warto teraz o tym pisać. 2. zwykłe balsamy opóźniające porost włosów psu na budę. 3. rozjaśniacz Sally Hansen póki co na ręce - nie byłam aż tak zadowolona, jak myslałam. Bardzo piekło, a włoski zrobiły się złociste, co wyglądało dziwnie. Ale ze względu na szybkość działania i wygodę chyba będę do niego wracac. Myślę, że będę tu częściej zaglądać, o ile tylko treści nie zdominują jakieś wzajemne niesnaski. No i nigdy nieustający apel: kto coś wie, niech pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×