Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Hirsutka-real life
............IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
sorki wybór ja ciebie nie rozumiem, nie miałas problemu a zaczełas sie leczyc czyms co niszczy ci zdrowie, a najgorsze jest to ze jak przyjdzie ci oddstawic (w koncu bierzesz to tylko rok a zycie długie) to wtedy poczujesz ból hirsutyzmu. dla mnie to nie do pomyslenia i tylko dopuszczalne gdy kobieta naprawde choruje i jest to potwierdzone jej wygladem, badaniami. podziwiam reszte dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kazda z nas ma teraz taki nawyk, ze spogląda na skórę kobiet.Patrzy na twarz, ręce itp.To stało się juz u nas normalne.Ja też raczej rzadko widzę jakąś kobietę z tym problemem, ale to moze również oznaczać, ze bardzo dobrze kamuflujemy nasz problem, dbamy o siebie. Uważam, ze dbanie o siebie bardzo dobrze o nas świadczy, szkoda tylko, ze zabiera nam to tak dużo czasu.Ale, cóż nie zmienimy tego i tylko od nas zależy jak będzie wyglądac nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris dokladnie:) poza tym ja nei zamierzam sie poddac[przynajmniej nie teraz] chce zaczac sie usmiechac:) a nei zyc jak jakas sfrustrowana zalosna baba:( do tego feministka:P zarzucam sobie, ze okazalam slabosc i pozwolilam sobie na uczucie do faceta, ktory mnei tak olał i teraz mam za swoje..bol i cierpienie jakbym nie miala innych problemow:o:o:o [ kolejny raz mi sie to przydarzylo:( fuck, ze tez nie umiem panowac nad uczuciami:(:( w ogole to sie da??] kurde noo...relacje z facetami mam super - przynajmniej takie kolezenskie...na balety moge isc, piwka sie napic, pozartowac, super mi sie z nimi pracuje ale niestety sfera uczuciowa niezmiernie kuleje, nie umiem sie normalnie zakochac z wzajemnoscia:P ja co prawda uroda nie grzesze...ale za to jestem wyksztalcona, w miare poukladana, troche niezalezna i ambitna...wiec zawsze moge dac sie komus poznac od tej drugiej strony, niekoniecznie czysto wizualnej ;);) chcialabym byc tylko bardziej stabilna emocjonalnie:( za czesto lape doła przez wygląd:( fuck 😠😠😠 to przez ten kult pieknego i gladkiego ciala. czytam pudelka i co? nasmiewaja sie z kingi rusin, bo ma takie meskie rece, a ja mam takie same zyly jak ona:( no zesz....takie artykuly nie daja normalnie zyc czlowiekowi:( ide sie pieknic na jutro.... pozdrawiam pees. ja tam sobie zmienilam haselko:D pees2. dziewczyny Wam tez tak szybko rosna paznockie???? kurczaczek...nooo...paznokcie i wlosy rosna mi blyskawicznie:O a ja lubie miec krociutkie paznokcie, zeby mi sie lepiej pisalo na klawiaturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też sobie już zmieniłam. Ufff Wiecie co? Ciężko mi trochę, bo ciężko, ale stwierdziłam, że nie ma co załamywać rąk. Dostanę niedługo, mam nadzieję ten żel i zacznę się smarować i zobaczymy co się wydarzy. Mam nowy patent, który stosuję od niedawna, ale widzę, że nie jest źle. Po depilacji golę sobie nogi i wtedy mam gładkie w miarę. Nie chciało mi się grzebać w tym, bo po depilacji mi zaczęły znowu strasznie wrastać włoski, więc sobie golę. Ale chyba przejdę znowu na golenie żeby nóżki odpoczęły. Mpp nie smutaj proszę. Bądźcie silne, dziewczęta. Ja wiem, że ciężko jest w życiu, los nie jest dla niektórych łaskawy, ale najważniejsze jest to co macie w środku. Ja nigdy nie grzeszyłam specjalnie urodą, ale potrafiłam podkreślić w sobie to co miałam w sobie ładne. I nadrabiałam charakterem, przede wszystkim słuchałam - ludzie w końcu lubią gadać - i nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem sobie kogoś. I mimo, że w związku nie jestem już taka super ekstra miałam kilku facetów, którzy chcieli zakładać rodziny ze mną. Nie chwalę się tylko mówię, że wszystko idzie nadrobić. Jak będziecie na świat patrzeć przez pryzmat swoich kompleksów to faktycznie nikt się Wami nie zainteresuje. Mało kto lubi przebywać w towarzystwie osób smutnych. Nie bądźcie takie smętne cipy ;) Uwierzcie tylko w siebie i możecie góry zdobywać. Jak nie jesteście pewne siebie to udawajcie i tak nikt nie zauważy różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz schudnac
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212 polecam. To nie jest żart. MOżna sie tym wyleczyć z wielu chorób. I schudnąć przy okazji. Nie ma na co czekać tylko brać sie do roboty. Nic was to nie kosztuje, a efekty same zobaczycie. I nie mazgaić sie. Lewatywa to cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
siedze i zatanaiwma sie czy tylko ja mam cały biust we włoskach, te dwa ostatnie dni dały mi tak popalić dzis musiałąm wyjsc u kolezanki w stroju kompielowym choc broniłam sie jak tylko mogłam ale ona zawsze postawi na swoim i teraz przypomina mi sie jak spogladała na moje ramiona a potem swoim sie przygladała widziałaale nic nie mówiła chyba juz wie dlaczego tak nie chciałam... co to jest ..........BI> ???? bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze depressif że się odezwałaś, kamień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coraz częściej zauważam że wygląd stał się najważniejszy, nawet dla facetów. Są nawet tacy którzy uważają że nie zasługują na ładną dziewczynę....Jestem teraz świadkiem takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że chimerka znów plunęła jadem. Dziewczyno, jeśli jesteś taką świętą, religijną osobą to powinnaś iść do kościoła i pomodlić się za takie osoby jak Wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................IB
Jak juz pewnie wiecie mam wiele nicków. Część poznałyście. Części nie, ale to już nie ma najmniejszego znaczenia. Myślę, że klimat zaufania tutaj upadł wczoraj. I że ten "topik" jak Wy mówicie, juz nie powstanie. Padało tu dużo niepotrzebnych słow, które nie powinny były paść. Jeśli wy albo ktokolwiek zechce widzieć dlaczego to właśnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
nie rozumiem twojej enigmatycznej wypowiedzi ................IB moje zaufanie nie upadło i na pewno nie dlatego ze jestem łatwowierna każda z nas zmaga sie z problemami i dlaczego niby ten "topic" miałby upasc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
nie wierze ze jedna osba podszywa sie pod wszystkie z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
zaklamanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
jesli to prawda to co piszesz to zal mi ciebie ze mozna byc tak okropnym człowiekiem i wykorzystywac krzywde innych ludzi dla swoich celow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierze to pewnie przez to ze dziewczyny nie pozmienialy hasel;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak osoba by tego nie ogarnęła, po jakims czasie zaczela by sie gubic w zeznaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny nie pozmieniały haseł i jakaś jedna idiotka chciała się zabawić czyimś kosztem i weszła, sprawdziła czy jest to samo hasło i tyle. A widząc, że nie wszystkie pozmieniały to sobie weszła i teraz gada, że nie ma tu zaufania. Przecież byśmy wszystkie poznały podszyw itd. Nie ma co się przejmować. Po prostu Eliczek musi wrócić i inne, te, które miały w swoim poście ...........IB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem o co chodzi z tym hasłem.Piszę zawsze pod swoim nickiem i uważam, ze ta osoba, która bawi sie cierpieniem innych sama jest chora i powinna sie leczyć psychicznie.Krzywda wyrządzona innym wraca do właściciela.Obys nie żałowała swoich głupich żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zmieniłam hasla i nie zauwarzyłam żadnej wypowiedzi pod moim nikiem która by nie była moja chyba że jestem jeszcze do tego wszystkiego ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś napisałam list do pewnej Pani endokrynolog, która napisała na forum dermatologicznym o tym że zajmuje się tym problemem między innymi. Zapytałam ją czy to w ogóle możliwe żeby się z tego wyleczyć, czy laser coś pomoże itd. Pytałam ją też o finasteryd. http://www.ziebaclinic.pl./kobieta.php?pro,dr_n._med._malgorzata_zieba,1 Ona odpisała mi że niestety nie ma dobrych wiadomości. Napisała też że w takim wypadku należy sprawdzic testy metaboliczne,bo od tej strony ta choroba jest zagrozeniem i interesujaca dla lekarza chorob metabolicznych. nadmiar androgenow czyli hormonow anabolicznych majacych nadmiar lipidow. Mam ten list tylko wie wiem czy powinnam go tu wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
hej ,,jestem tu nowa, ale czytam z łzami w oczach...ja z tym problemem borykam sie odkad zaczelam dojrzewac wiec sobie wyobrazcie mam juz tegodosc. zdaje sobie sprawe ze nic mi tu nie pomoze ani hormony ani epilacja ---wlos jest silniejszy,,,a moj dzien?????? koszmar ...wstaje rano kawa papieros , peling i peseta...codzien ...godzina bita dzien w dzien ,,,pozniej makijaz i dopiero mozna wyjsc do ludzi....ostatnio pojawily sie jakies przebarwienia od slonca (( moze ktoras z was zna na to sposob???pomozcie) A TAK POZATYM mam juz tego dosc a wiem ze bede sie z tym borykac cale zycie,,,no,,,moze na starosc jak mi sie zacznie reka trząść zapuszcze brode i zatrudnie sie w cyrku....spokojna starosc...ni no ale tak powaznie to mam ochote czasem sobie cos zrobic,,,bo mi sie nie chce zyc,,,,z niczym innym nie mam problemu...facetow kupa wciaz wokol mnie ale co z tego jak zaden nie moze zblizyc sie do mnie blizej jak na metr,,,,bo na to nie pozwole,,,,pozdrawiam was dziewczyny,,,i jak by ktoras wiedziala co zrobic z tymi przebarwieniami help! i zgory dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
ja też to mam odkąd zaczęłam dojrzewać. Od 12 roku życia to przeżywam cały okres nastoletni miałam przeje**ny. A od długoletniej depilacji zrobiły mi sie blizny i są coraz bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
nie no naprawde wspolczuje znam ten bol ale ciesze zsie ze potrafimy o tym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddd
prosimy o list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×