Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Dlatego nic nie robię, tu piszę jak jest m iźle, ale nic na jej temat nie powiedziałam nikomu. Wybrał ją - ja życzę mu szczęscia. A sama na nic nie liczę poza tym, że jutro wstanę i jakoś to będzie dalej:) Sama nie chcialabym nikogo zranić. nie dlatego, ze gram tą dobrą tylko po prostu po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozpamiętuj.
Nie mówię akurat o tym facecie, który Cię chce, ale może w przyszłości. Nie macie tak najgorzej. Oglądam na Polsacie Uwagę czy Interwencję nie wiem i tam było o zamordowanej dziewczynie przez swoich 5 'kolegów', którzy gwalcili ja kilka razy, skakali po niej z lawy, wsadzili do kartonowego pudla i wywiezli autobusem za miasto. Cialo odnaleziono po miesiacu. Lamali jej wszystko. Ja pierdole skad sie tacy 'ludzie' biora???? Jestem za przywroceniem kary smierci :( Czemu nie przywroca? jej syn, ktory mial wtedy 4 latka zostal sierota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór tu nie ma, wiec i ty zniknij. Ciebie podnieca wszystko to, co wiąże sie z Wybór. Jej tu nie ma a Twoje teksty o inkwizycji i silnej ręce znamy na pamieć, wiec nie powtarzaj ich proszę, bo sa to totalne bzdury nad głowa niewinnej osoby i jeszcze jej męża tylko za to, że wybrała urodę a on Ją wspieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono, wiemy że Wybór za pomocą finasterydu pozbyła sie 99% tego testosteronu jaki ma normalna kobieta, ale chyba obrony nie potrzebuje aż takiej i armii wirtualnych rycerzy też;). Ten 1% wystarczy testo Jej aby broniła sie sama. Tutaj budzi instynkt obronny, boje sie pomysleć co budzi w realu:( A Twoje zdanie cenię, czytałam posty o dzieciach i jestes fajna babeczka:) A co do przyszłości - widze w niej naukę, pracę, ale nie facetów. Ci, których ja wybiorę będa nie z mojej bajki a nie chcę być z kimś i ranić tej osoby bo jest \"w zastępstwie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Blondi
Jeśli dziewcyzna twojego eks przypomina Keirę to mu sie ni dizwię ze woli ją niz ciebie i nie uzalaj się nad sobą bo tu nie miejsce na takie rzeczy, dobrzek tos napisał jeśli są śliczna parą to super a ty też nie dajeszszans jakiemus kolesiowi bo jest brzydki i jestes tez pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby warto było odpowiadać. Tak on ma prawo od szczęscia i ja mu tego życzę i wiem, ze jestem ta brzydka a ona ta ładna i naprawdę nie trzeba mi tego uśwaidamiać bo ja to doskonalne wiem i pamietam każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory, jak ja czekalam na Ciebie, a tu tylko Wybór i Wybór i te jej armie:) Ty jesteś tutaj najmadrzejsza dziewczyna, taka delikatna kiedy trzeba i kochana a Twój facet ma wielkie szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo mądre słowa, że czasem nieposiadanie czegos, czego sie pragnie okazuje sie szczęściem.I tak mogłoby byc w przypadku, kiedy podoba Wam się kobietki ktoś, komu Wy sie nie podobacie.Mogłoby sie okazać, ze ten ktos nie był by dla Was dobrym mężem.Więc nie żałujcie niczego i dawajcie szansę tym, dla których Jesteście ważne. Żona Eryka fajnie, ze nadal tutaj zagladasz. Ja niestety mam na to coraz mniej czasu. Depressif fajnie, ze Jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo:( co niedziela lapie mnie totalnie zwatpienie i musze sie wyplakac:( tez widze wszedzie dookola gladziutkei dziewczyny, skapo ubrane:( z biustem na wierzchu, a ja co? dlugie spodnie, dluga bluzka bo jak tu do ludzi wyjsc inaczej ubrana? teraz sie raz rozplakalam w busie, no nie dalam ray...nie wytrzymalam juz. mimo ze nie mam problemow z waga, to skore mam straszna:( obcielam ostatnio wlosy na glowie, bo myslalam, ze mi to cos pomoze a tu nic, zonk:( wygladam jak babochlop:(:( nie dosc ze biust mam mikry tojeszcze dlugasne wlochy wokol sutkow i cala klata w mchu :( dobija mnie ta pogoda. chcialabym zeby bylo chlodne lato, bo nie wytrzymam:( nie dosc, ze walcze z deprecha, bo mnie moj wyglad dobija, o jeszcze przezywam totalne rozczarowanie milosne:( milosc mojego zycia zmienia niedlugo stan cywilny:( ma piekna narzeczona. jak aniol, gladziutka, drobniutka z dlugimi blond wlosami:( czasami mam taka doline, ze nie wiem co robic...gdzie uciekac, gdzie sie wyprowadzic. moze przydalaby mi sie zmiana srodowiska...nie moge sie zebrac w sobie ... na szczescie pracuje z facetami, wiec akurat przez pol dnia jestem wolna od ogladania pieknych, gladziutkich dziewczyn i nikt mi za uchem nie brzeczy o nowym bikini, czy sukience. jak ja by w koncu chciala zalozyc spodnice nooooooo..... mimo, ze czuje sie fatalnie - psychicznie... nie jestem silna babka...to jednak gdzies tam na dnie mam jescze maniunka nadzieje, ze uda mi sie, ze bede kiedys wygladala w miare normalnie, tak zeby bez oporow wyskoczyc w spodnicy na spacerek....zebym nie musiala odwracac glowy w druga strone na widok ladnej, gladkiej dziewczyny. musze wierzyc w to, ze mi sie uda, bo inaczej bym wykitowala na stojaco....bo jestem sama z tym problem:( trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpp nie Jestes sama. Są przecież tutaj kobiety majace takie problemy jak Ty. Wiesz, ja rzadko chodziłam w spódniczkach, poniewaz uważam że mam niezgrabne nogi, więc nawet po depilacji, gdy są w miare gładkie tez bardzo rzadko ubieram spódnicę.Mojemu mężowi sie podobają choć naprawdę nie wiem dlaczego. Więc nie załamuj się, kiedys znajdzie sie ten, który pokocha Cie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze z tymi facetami to nie do konca jest tak. mowisz blondi ze tez maja prawo podobac Ci sie przystojni faceci choc wiesz ze sa dla Ciebie niedostepni. ja nie do konca w to wierze ze sa niedostepni. nie szufladkujmy kazdego przystojnego faceta w kategoriach pustego estetyka. to nie jest tak ze nas chca tylko brzydcy bo oni wezma co popadnie. ja wiem ze kazda z nas( a przynajmniej te ktore borykaly sie z tym problem jeszcze zanim wyszly za maz) przynajmniej raz dostala kosza z powodu wygladu ale tak samo ladne dziewczyny dostaja kosza bo nie zawsze zakochuja sie w facecie w ktorego sa typie. ja jak patrzylam na gladziuchy to myslalam ze te to nie maja zadnych problemow z facetami a to nie prawda kazdy trafia na niewlasciwego faceta przynajmniej raz, tylko my przezywamy to bardziej bo nas to dodatkowo utwierdza w przekonaniu ze nasz wyglad rujnuje nam zycie. zupelnie nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielka sile ma nasz urok osobisty, radosc ktora potrafimy zarazac... gdy tylko chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGROZA1111111111
..................IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszek - waga
...............IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wiele innych
................IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje nie widze waszych wypowiedzi tylko lika kropek a na koncu IB:) cos takiego ................IB> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś sie podszywa
i sprawdza haslo. Zmienilyscie hasla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris jak wiem, ze sa:) Tutajjestesmy...a na ulucach widze same gladziutkie:( mam to zboczenie, ze akurat bardzo zwracam uwage na skore uinnych ludzi i nie widze nikogo z takim problemem jak ja :( wiesz, to cyz bede miala meza, czy nie, to mi akurat zwisa i powiewa :D ja bym tylko chciala w koncu wygladac jak czlowiek, isc do sklepu i kupic sobie normalne ubrania i bez krepacji w lato paradowac w krótkich gaciach i koszulce na ramiaczkach :) ot co. ja tam mam jednego adoratora:P co prawda ma 4lata ale szaleje za na jak nikt inny:) nikt sie tak nie cieszy na moj widok jak on :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
jak chcesz to osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa11
czy to w ogóle mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia_Liwia
.................IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutasek-opolski
...............IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellinka-E
...............IB>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×