Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dddddddddddddddddddddddd
jak to nie ma dobrych wiesci, a wybór sie wyleczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddd
kika nie odbieraj nam nadziei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
jeśli chcesz to wklej:) - bylam wczoraj u mojej kosmetyczki, kiedys z nia rozmawialam o PCO bo ona je ma i mówiła że ma te włosy, ale ja nic niegdy nie wiedziałam u niej, aż do wczoraj. wiecie co pytalam ja o cos co moze spowalniac odrost włosów lub chamowac ona powiedziala ze sa, ale ona w nie nie wierzy. ja jednak zamówiłam już ten Telocapil, bo ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja juz wam pisalam że włosy których przyczyna leży np w PCOs zawsze będa, nawet jesli usunie sie je laserem to te nie odrosna ale pojawia się nowe --- nienawidze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
to czemu sie nie leczycie, wtedy sie nie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddd
dziewczyny biore diane 2 miech i znikaja włosy z policzków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddd
kika no powiedz co mówila ta lekarz o finasterydzie, pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddd
sylwia a leczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwa te przebarwienia to moze jakas alergia??? hmm badalas sie??? robilas hormony? androgeny, testosteron, estrogeny itp? tsh??? wiecie co..badalam cukier i norma jest od 80 do stu ilus tam...a ja mialam 77...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny na rozne strupki
blizny, przebarwienia itp. fajny jest tonik z kwasem migdalowym. przepis jest na mazidlach. robi sie to o wiele prosciej niz serum z telocapilem. tylko oni tam proponuja stezenie 5%. samemu mozna robic max. 20% bo wieksze juz niebezpieczne jest. ja robilam 15%. mialam takie juz pozasychane blizny po depilacji i po syfach i wszytsko mi pieknie zeszlo po tym kwasie. nawet zadne przebarwienia nie zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory robilas? ja testowalam ten z kwasem hialuronowym i na mnie nie dzialal. zrobie moze jakis mix migdalowego i kwasu mlekowego:P moze mi nie wyzre skory:P albo zrobie dwa jeden z kw. migdalowym a drugi z hialuronowym na bazie hydrolatu oczarowego albo rumiankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depressif przestań tak gadać
bo my się tu o Ciebie martwiłyśmy, a Ty takie rzeczy eh. Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedyś może wynajdą lek na to i będzie po wszelkiego rodzaju zbędnego owłosienia? Przestań się mazać. Ludzie mają gorsze problemy. Ciesz się, że w ogóle żyjesz, że jesteś sprawna fizycznie i umysłowo. Włosów się kiedyś pozbędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ten list. Może nie ma tu konkretnej odpowiedzi, ale nie liczyłam na to bo nie da się postawić diagnozy na podstawie listu. Zainteresowały mnie jednak te testy metaboliczne. \"Witam serdecznie, wiele lat pracuje z kobietami , ktore zmagaja sie z tym problemem, niestety nier mam dobrych wiaomosci nie ma cudownego leku, bo prawdopodobnie ma Pani Zespol policystycznych jajnikow, co trzeba by dokladnie zdoagnozowac, bo problem nie tylko z nadmiernym owlosieniem, warto a przyszlosc sprawdzic testy metaboliczne,bo od tej strony ta choroba jest zagrozeniem i interesujaca dla lekarza chorob metabolicznych. nadmiar androgenow czyli hormonow anabolicznych majacych nadmiar lipidow.Finasteryd nie jest w polsce zarejestrowany do leczenia hirsutyzmu, a swoj okres swetnosci przezywal pare lat temu we Wloszech. Jest to bardzo mocny lek , w Polsce proscar do leczenia raka proststy, niestety uszkadza watrobe. Depilacja laserowa jest u was skueczna , ale trzeba wiecej cierpliwosci, zabiegow i co za tym idzie niestety piniedzy.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że to niewiele. Szczerze mówiąc liczyłam na inną odpowiedź. Ona mówi to co wiele innych lekarzy. Ja też nie mam PCO, przynajmniej nic na to nie wskazuje, okres mam jak w zegarku, a włosów choć nie jest tak dużo to jednak rosną tam gdzie nie powinny i nie jest to dopuszczalna norma np wokół sutkó czy wzdłóż linii pępka. One wybiegają poza te granic pod pępkiem to nie jest linia , a na piersiach poza linię brodawek, o reszcie już nie mówię bo jakoś sobie radzę i jak się wydepiluję to tak jakby nie było problemu, chociaż te kropki na nogach zawsze są. Nie wiem tylko o co chodzi z tymi testami metabolicznymi, bo nic nie mogłam na ten temat znaleźć. Wydaje mi się że ja mogę mieć problem z metabolizmem , bo ciężko mi przytyć., a te problemy zaczęły się w okresie dojżewania kiedy miałam normalną wagę i nagle zaczęłam chudnąć i już od tamtej pory trudno mi przytyć. Utrzymuję moją optymalną wagę dzięki ćwiczeniom, bo inaczej byłabym chuda jak szczapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika moja kolezanka tez ma cykle jak w zegarku a ma pco. trzeba sie chyba dokladnie przebadac, zeby na 100% wykluczyc ta chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trochę tyłam po Dianę ale akurat zawsze chciałam trochę przytyć tylko , że zostały mi po tym rozstępy i to na całej pupie,. Pojawiły się też wałeczki tłuszczu z rozstępami nisko na plecach, ale na szczęście jakoś same zniknęły. Wiesz co do finesterydu to trochę inaczej działa na facetów, w końcu to lek dla nich a nie dla kobiet. Lekarz w naszym przypadku finesteryd może go przepisać na własną odpowiedzialność więc nie chcą tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresiff ty sie nie sugeruj tym co robia panowie, bo oni maja zupelnie odmienne organizmy niz my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyło mnie trochę to o laserze co ta doktor napisała, bo ja w to osobiście nie wierzę, nie zaleca się robienia tego jeśli sie nie ma uregulowanych hormonów. Poza tym ile razy można to robić, czy to wkońcu nie spali skóry?..., a włosy i tak zostaną. A kogo poza tym a to stać, chyba Hollywoodzką gwiazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze nawet jesli sie zrobi kilkanascie zabiegow laserowych a ma sie problemy z hormonami, czy czyms innym, co powoduje nadmierne owlosienie, to i tak te wlosiska sobie beda odrastaly. a chyba nie mozna tak bezkarnie na laser biegac, bo sie pewnie mozna nabawic jakiegos raka skory...hmm...chociaz niby to bezpieczny zabieg ale nadmiar zabiegow na pewno nie bylby obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetom po
finasterydzie nie staje!!!!!!!!!!! nie sugeruj sie tym!!!!!!!!!!!!! im to tez szkodzi!!!!!! nawet bardziej niz kobietom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to lek na przerost gruczołu krokowego to co jeśli jest wszystko w porządku i to biorą??....pewnie im maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
hej dziewczyny to znowu ja,,,pytalyscei czy sie badalam..tk jakby: zrobilam hormony i mam troszke podwyzszony poziom meskiego hormonu....wiec moj madry pan doktor odradzil kuracje poniewaz mam skoki cisnienia,,,ktore reguluje regularnie biorac tablety,,,nirdlugo mi watroba siadzie!!wiec z hormonow nici a dopoki ich nie zalatwie z lasera tez nici bo po co nadarmo wydawac pieniadze jak i tak odrosna...jak narazie radze sobie,,,,z pesetka....co rano ...ale najgorsze te przebarwienia ale to od opalania ,,zima nie mam tego problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
aha dziewczyny co do tematu : mam strasznie nieregularny okres,,,jak chce to jest jak nie chce to go nie ma a regulowac tabletami nie moge z powodu cisnienia,,,aha czy to ze moja mam tez ma ten problem co ja tylko w duzo mniejszym stopniu ma jakies znaczenie??? tzn wiem ze ma ale jak bardzo??? niewiem normalnie co juz robic.....poradzcie cos .........a moze jest jakis cudowny plyn lub masc spowalniajacy odrost niewazna cena.....bo wybieram sie w lipcu na splyw kajakowy i nie chce zeby ktos ze znajomych wylukal ''''moj problem '''bo bedzie wiocha....HELP HELP HELP!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Kubacka spróbuj na regulację miesiączki pozażywać olej z nasion wiesiołka.Ja tez zawsze miałam nieregularny okres i naprawdę dzięki olejowi mam regularny, nawet bardzo.Ja kupuje z Gall 150 kapsułek.Zażywa się od pierwszego dnia miesiączki do 14 trzy razy dziennie po 2 kapsułki. Potem przerwa.Wydaje mi sie, ze na efekty trzeba tez trochę poczekać, ja dopiero po 4 lub 5 miesiącu zauważyłam, ze miesiączki staja się regularniejsze. Ja zażywam go już przeszło 2 lata. Moim zdaniem warto spróbować, ponieważ na pewno nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
to ze nie staje to chyba mała cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
sylwia ja bym poszła do innego lekarza jeszce wydajesz mi sie młoda a jak juz hormon meski podwyzszony to co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
no robi sie mniejszy i widze tylko brodke troche na szyi ale na policzkach juz nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
o wiesiolku nie slyszalam ,napewno sprobuje...dzieki za pomoc....a cos na przebarwienia?? moze ktos wie...a moze starczy zwykly krem rozjasniajacy,,,w sumie jak sie umaluje to nie widac,,,a z tak...a mz epodklad slaby uzywam maybelina....w sumie to nie jest az tak zle...zreszta juz sie przyzwyczailam i tak nie widac ale wkurza mnie ze codzien musze z tym walczyc....no i siostry żólwikawidze ze moj problem to pikus w porownaniu z waszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Cześć. Trochę mnie tu nie było. miałam zaległości w czytaniu, podczytałam trochę. Depresif, przepraszam że to napiszę ale Ty dla mnie głupiutka trochę jesteś, wolisz mieć raka? Przeczytaj ze kilka razy co napisałaś i się zastanów bo nie masz pojęcia co to jest nowotwór, jak się cierpi, umiera i cierpią przy tym bliscy osoby chorej. Nie pieprz że wolisz raka. Wnerwiłam się czytając te twoje głupotki.I nie porównuj się do faceta, bo kobieta to ma jajniki, macicę, trochę inaczej działający układ hormonalny.I jeśli ten lek nie jest zarejestrowany w Polsce jako lek na hirsutyzm to chyba coś znaczy, przecież on nawet może zaszkodzić kobiecie przy kontakcie dotykowym nietylko wewnętrznie. Moim zdaniem Wybór sobie bardzo zaszkodziła, ona nie miała nawet hirutyzmu, kiedyś bedzie żałować, a ten jej lekarz co jej to przepisuje to działa pona prawem bo w Polsce tego nie wolno kobietom przepisywać. Co do olejku z wiesioła to on wspomaga owulację,tym samym działa na płodność, reguluje układ hormonalny, podnosi poziom estradiolu .Bardzo dobry specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×