Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja dodaje do zwykłego balsamu takiego pomaranczowego firmy venus bo on mi fajnie nawilza skore w przeciwienstwie do tych wszytskich innych drozyszch i reklamowanych. Mysle ze spokojnie na twarz mozesz tego uzyc, ja akurat na twarzy mam meszek ktory sie nie rzuca jakos w oczy wiec go nie ruszam na razie. Mysle ze mozna dodac pare kropel do kremu do twarzy sloro chcesz na twarz uzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Do rosee: w zasadzie na policzkach mam meszek, wyglada to jak na brzoskwini, co w złączeniu z tym, że mam zawsze zaróżowione policzki, mniej więcej tak wygląda ;) Niestety, na brodzie i nad górną wargą włoski są białe, ale urosły dłuższe. Co za *x&^#! A wiesz, że też miałam na myśli ten sam balsam? Masz rację, że jest miły dla skóry, skuteczny i niedrogi, a przy tym ładnie pachnie. Moją nadzieją jest chyba tylko Vaniqa, ale cóż z tego, skoro nie do nabycia w Polsce? Bo to że droga, to pal licho, mogłabym sobie wiele odmówić, byle tylko wyglądać normalnie. Z drugiej strony nie rozumiem producentów. Przecież to tak ogromny rynek, więc czemu nie "zadbają" o nas jak należy?! Powinnyśmy mieć wiele preparatów do wyboru, a w praktyce wygląda to tak, że dowiadywać się trzeba po partyzancku, pocztą pantoflową i jeszcze samemu kombinować. Doprawdy, nie rozumiem tego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
do komentarza " Widzę że jakoś się pozbierałyś" Ty głupi psycholu po kiego dziada wchodzisz na to forum pojeb... cie!!!! o co ci chodzi jestes daremna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fffffffffffffff co to jest ta vaniqa??? no masz racje z tym balsamem z venus jest niedrogi i fajny, a u mnie balsam schodzi bardzo szybko wiec to jest wazne poza tym jest z witamina E ktora jest przeciwutleniaczem wiec jak dodasz do niego telocapilu to nic sie z nim nie dzieje, nie ciemnieje ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
nie rozumiem po co tu wchodzisz idz i załóż forum dla schizofreników bo skoro jak twierdzisz podszywasz sie pod kilka osób to pewnie masz rozdwojenie jaźni wiec co ma piernik do wiatraka ?? moze chocaz wuyjaśnisz jaki jest powód wchodzenia na to forum i wkur... wszystkich z reguły nie jestem wulgarna ale brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka szkoda nerwów. Najlepiej olejmy tego kogoś i nie zwracajmy uwagi bo temu komus tylko o to chodzi zeby zamet wprowadzic. Zajmijmy sie znowu wymiana dwoswiadczen i wzajemnym pocieszaniem sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
no to znając moją skórę to wszystkie objawy niepożądane by wystąpiły. tym bardziej że z trądziku to ja się nie wyleczyłam, mam chormonalny. -- a co do tej osoby co taknajeżdża to chyba mało wie o h. bo ja mam np testosteron w dolnej granicy normy. najczęściej h. występuje przy pcos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy przeczytałam wypowiedź tego podszywacza to też pomyślałam, że z psychika u niego nie w porządku. To pewnie jest jakaś bardzo nielubiana osoba i próbuje się bawić kosztem innych.Ale najlepiej taką osobę rzeczywiście zignorować bo ona po prostu powinna udac sie do psychiatry.My tutaj wymieniajmy się doświadczeniami i pocieszajmy sie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam telcapilu dluzszy czas i potwierdzam ze dziala. kupilam wczoraj zel z myricelina i za jakis czas sie odezwe i dam znac, czy dziala czy nie:) jakby ktoras z Was chciala robic melczko z mazidel to sluze pomoca, bo mam juz w tym wprawe:) moge wyjasniac tutaj albo emailowo:) ide cwiczyc, a pozniej meeeczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Słuchajcie, szkoda nerwów, czasu i energii na odpisywanie jakimś głupom. Niepotrzebnie tylko rozciągacie topik, denerwując się na jakichś wariatów. Wiem coś o tym, bo musiałam przebrnąć dziś przez ileśtam stron, a to, co ważne, zmieściłoby się w połowie :) Zrozumcie, że osoby, które chcą coś zepsuć, kogoś podburzyć, skonfliktować tylko się cieszą z takiego obrotu sprawy! Nie odpisujcie więc, kompletna olewka, jak ktoś zobaczy, że marnuje czas, a na Was to nie działa, to sam da sobie spokój. Co do Vaniqy, to sporo czytałam o niej na obcojęzycznych stronach i kobiety potwierdzają, że działa. Minus - cena, ale i to, że po odstawieniu wszystko wraca. Ale co tam, skoro można w końcu normalnie wyglądać :) Często słyszę, że ktoś narzeka, że tylko na twarz. Z tego co wiem, tak to napisali, bo zwyczajnie nie robili badań nad resztą ciała. Wiadomo, musieliby przebadać grupę z ręką, nogą itp. A producentka mówiła, że jak ktoś chce, to i tak użyje na inną część ciała, to jego sprawa. Póki co, Vaniqa niedostępna w Polsce (chyba tylko w Stanach) i na receptę. Gdyby tak mieć do niej dojście... Ehh, pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
mpp --> napisz proszę, na jakie części ciała nakładasz telcapil. Czy sama kręcisz to mleczko z telcapilem? Kurcze, nie chce mi się robić tego wszystkiego sama, chętnie postąpilabym jak rosee, ale boję się, że wtedy może być mniej skuteczne. Czy jest tak? No, i w końcu coś się rusza z tą myriceliną :) czekamy na wiesci! :) (oby pozytywne) Mam też jeszcze jedno pytanko, na razie ostatnie. Nie depiluję wszystkich włosków na buzi, jedynie wyrywam pojedyncze (boję się pogorszyć sprawę). Czy ktoś wie jak zadziała telcapil lub myricelina na owłosioną skórę? Bo że opóźnia odrastanie to jedno, ale jeśli włoski są jak były, niegolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooosia
Mpppp...Hirsute in Love... Porady na temat jak pracować z facetem który uwielbia swoją piękną panią, a w tobie widzi kumpla z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpp---> przyłączam się do prośby fffffffff o dokładne podanie \"przepisu\" na to mleczko :) Czy robisz je z konserwantem? Ja zamówię wszystkie niezbędne składniki w środę i zastanawiam się czy warto kupić rówież konserwant. Do wyknoania mleczka potrzebne są również różne cuda techniki ;) których ja w domu nie posiadam? Czy ten mikser jest tak bardzo niezbędny - nie wystarczy po prostu intensywne mieszanie? Aha? I który lepszy hydrolat (nazwa nerola nic mi nie mówi) i który olej? Dzięki 🌻 Dziewczyny zarezerwujcie sobie nicki! To przykre co ta osoba tutaj wyprawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a ja wpadam w jakiegoś doła nawet mi sie nic z tym robić nie chce mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ide spać może już nie wstane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
Tak nicków jest wiele. Część można zdradzić, część pozostaje w grze jakby to ująć w klimatach football'owych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ktos podszywa sie pod ide na tory ??? zto nie jest powiedizane ze kjak sie ma hirsutyzm to ma sie tez trądzik isie jest grubym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zarezerwujcie sobie nicki hasłem, bo naprawdę nie wiadomo czyje posty się czyta. Nie mam pojęcia o co chodzi tej osobie, jak można się tak bawić czyimiś uczuciami. Jednak to co pisze nie uraża mnie w żaden sposób, wręcz przeciwnie, czuję że jestem lepsza od tej osoby bo nie byłabym zdolna do takiej podłości....mam nadzieję że i wy tak macie. A swoją drogą zauważyłam właśnie ...niestety dzięki... temu czemuś że groosia już się nie udziela na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że coraz więcej z was zamówiło ten żel z myriceliną polleny aroma i że też widzicie efekty. Ja już używam go ponad dwa tygodnie i widzę że włosy bardzo się osłabiły, niektóre nie chcą się nawet przebić przez skórę, a kiedy im trochę pomogę igiełką okazuje się że to cieniutki jasny włosek który czasem jest tak słaby że nie można go wyrwać bo się urywa. Inne wychodzą z cebulką i bardzo długo nie odrastają. W niektórych miejscach jest zupełnie gładko,.... przynajmniej tak jest na brzuchu,....bo tu głównie stosuję ten żel. Upss..chyba zrobiłam darmową reklamę pollenie??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zarezerwowałam sobie nicka. Kika 4 --> a na twarzy (wąsik, broda) próbowałaś? Bo te rejony mnie interesują. Pomaga? Nie podrażnia? A co jeżeli odstawi się preparat - czy włoski wrócą? Z góry dzięki za odpowiedź. Nie wiem co zamówić - czy telocapil, czy Pollenę? Jak radzicie???? Dla golących się: może znacie produkty Laboratories Agelys - ULTIM.e epil? Podobno działają. Dostępne są wersje dla pach, twarzy i reszty ciała (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika możesz mi powiedzieć czy tylko golisz włoski czy depilujesz, a później smarowanie tym żelem. Ja na razie golę, wcześniej miałam wydepilowane. I nie wiem czy muszę powrócić do depilacji. ffffff ja używam tego żelu na całe ciało xD Blizny mi znikły w 80%, jeszcze parę kuracji i pewnie pożegnam się z tym moim gównem. Ehhhh nienawidzę tych wstrętnych blizn. ;/ Co do włosków hmm. Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie mi przestały rosnąć, chociaż może na rękach trochę. Póki co czekam na efekty dotyczące włosów. Ale i tak jestem wniebowzięta, bo te blizny mi likwiduje :D Stosuję sobie na buzię również. Dwa razy na razie smarowałam. Nie widzę żadnej poprawy póki co. Nie podrażnia mi buźki, ale to jest z taką jakby miętą czy czymś, że jak blisko oczu weźmiesz to ci się tak odświeżają jakbyś miętę przystawiła do nich. Kurde, nie wiem jak to wytłumaczyć :) Musisz uważać żeby do oczu Ci się nie dostało, bo jest to dość silne raczej i szczypie troszkę. Wąsik depiluję sobie i brzuszek. I czekam na efekty dotyczące włosków. Mam nadzieję, że pomoże i będziemy gładziutkie :D Ajj byłoby super :( Nie możemy się poddawać :) Będę informować na bieżąco czy widzę poprawę czy nie. Kurde, ja to chyba nie w temacie jestem :( Co tu się dzieje w końcu? Ktoś się podszywa ciągle? Ktoś sobie jajca robi? Nie wiem czy może coś przeoczyłam? Eh nie rozumiem tej podłości :( Ja wyobrażam sobie jak Wam jest ciężko, a tu jeszcze ktoś próbuje grać na uczuciach? Ten link ze 169 strony to był do Grosi. I jaki to ma związek z tym wszystkim? Przecież Grosia się już nie wypowiada na forum. Nie rozumiem... Dzisiaj w ogóle mam taki dzień, że jakaś zamyślona jestem, nie wiem, o niebieskich migdałach? Późna godzina, a mi się nic dosłownie nie chce. Miłej nocy Wam życzę, ja idę do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha linka nie został podany tylko numer strony, do której ja sobie doszłam. Ten żel nie podrażnia skóry, ale odrobinę ją wysusza. I chyba opala :D Bo jak używam i mi się wchłania to mi skóra ciemnieje :D Po kąpieli również jest ciemniejsza żeby nie było ;) Acha a olejek z krokosza to chyba jednak lipa jest ;/ A tak w niego wierzyłam ;/ Może jakbym stosowała dłużej to faktycznie by zaczął działać, ale bez przesady. Nikt chyba nie ma na tyle cierpliwości żeby smarować się dzień w dzień i czekać aż się to dziadostwo wchłonie itd. Ja zrezygnowałam z tego. Jedynie mogę używać do nawilżania skóry, bo akurat na to spisywał się świetnie. Może te 'efekty', które widziałam były tylko wytworem mojej wyobraźni? Po ciąży stałam się tak krytyczna wobec siebie, że aż sama się dziwiłam. Może były jakieś tam efekty, marne, bo marne, ale były? Albo w ciąży byłam taką optymistką, że sama sobie efekty wmawiałam? Nie wiem już sama. Nie mam jednak na tyle cierpliwości by ciągle siedzieć z depilatorem w łapie. Obiecałam sobie, że nie wrócę do golenia, a tu lipa. Nie mam się do kogo wygadać. Sorki, że zawracam tu Wam głowę. Śpijcie słodko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wcześniej pisałam , ja ogólnie nie mam na twarzy, tylko od czasu do czasu odrastają mi te same trzy czy cztery włoski na brodzie, ale są twarde, bo kiedy już odrastają to łatwo je wyczuć, ale od kiedy przy okazji snaruję to miejsce żelem już dawno nic mi nie odrosło i nie widać żeby miało zamiar, poza tym zupełnie nie ma blizn, bo \"lubiłam\" sobie te włoski wydłubywać pęsetą kiedy były za krótkie i głęboko siedziały w skórze. Dlatego mam jakąś namiastkę tego problemu na twarzy i bardzo wam współczuję, choć nie lubię tego słowa, że wy macie tego dużo więcej i jestem pełna podziwu, że potraficie mimo wszystko jakoś sobie radzić. Myślę że wszystkie za krótko jeszcze używamy tego żelu żeby zobaczyć naprawde dobre rezultaty, ale jestem pewna, że będą, bo ja już je widzę. Wcześniej stosowałam olej z krokosza i nie widziałam tak szybko efektów, a było to bardzo uciążliwe i źle się wchłaniał, a smarowanie tym żelem jest nawet przyjemne i ładnie pachnie. Pisałam , że popaliłam sobie nim koniuszki palców i tak było...po kontakcie z wodą momentalnie robiły się żabki, a teraz cały stary naskórek zszedł i już jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe panie:) do tej osoby, ktora mi zarzuca cos, co nie jest prawda. jak smiesz pisac takei brednie? nie pracuje z nim i nigdy nie bede pracowala, nie ta branza kolezanko. nie widzi we mnie kumpla z broda, bo jej nie mam i wasow tez nie mam:) zlosliwe babsko z ciebie...pamietaj, ze krzywda wyrzadzona drugiemu czlowiekowi wraca do nas z podwojna sila:) pisz sobie co chcesz, skoro ci to taka ulge przynosi :) ja jednak twoja opinie mam gdzies:D bo piszac takei \'mile rzeczy\' nie reprezentujesz soba nic. nei mniej, nie zycze ci zebys kiedykolwiek przezywala to co ja teraz. ja mleczko robie wg przepisu podobnego na stronie. faze a mieszam w jednej szklaneczce, a faze b w drugiej. nie uzywm tego minimixera tylko zwyklego:P skaldniki odmierzam albo strzykawka albo taka malutka miarka po jakims syropie:) zanim odmeirze wszystkei skaldniki [ktos pytal o olej, ja akurat uzywam z ogorecznika, bo lagodzi podraznienia, itp.] gotuje w garczku wode - doprowadzam ja do wrzenia. czekam okolo 12 minut az osiagnie temp 70 stopni, robie to na oko, bo nie mam termometra. pozniej wkladam dwie szklaneczki ze skaldnikami do garczka i mieszam, az sie skaldniki rozpuszcza. pozniej dwie fazy mieszam ze soba i mixuje mixerem, na koniec dodaje telocapil [ i wg mojego zmodyfikowanego przepisu kwas mlekowy] i mieszam to wszystko mixerem. wkaldam do pojemniczka i siup do lodowki:) robie wersje bez konserwantu. taka porcja spokojnei starcza na 2 tygodnie - przynajmniej mi. stosuje mleczko na nogi i bikini:) jak ktos by chcial jeszcze rece smarowac albo cos innego, to poprostu mozna zwiekszyc skladniki np. podwojnie. hydrolatu uzywalam rozanego ale mi sie skonczyl wiec wezme rumiankowy. jesli nie ma hydrolatu mozna uzyc wody destylowanej. jakby byly jeszcze jakie spytania, to prosze bardzo:) ide na tory na stronie glownej forum masz link - Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych). -> http://f.kafeteria.pl/preferencje.php pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam, ze w herbamedzie:P bo przy okazji kupilam kilka ziółek do kąpieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika4 jaki dokładnie żel stosujesz i gdzie go kupujesz, w sklepie czy zamawiasz z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję żel JG z myriceliną Polleny Aroma i kupilam go na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.herbamed.pl/index.php?p1145 tu jest ten żel mam pytanie tez dotyczace zelu: czy jets on w miare wydajny? i czy ktoras ze stosujacych go dziewczyn zauwazyla ze dziala on na callulit ( bo w sumie niby to tego ma sluzyc) bo oststaniop u mnei pomaranczowa skorka jets coraz bardziej widoczna i nie obrazilabym sie zeby i na to podzialal:P i mam nadzieje ze mi blizny z łydek tez poznikaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupię sobie ten żel z Polleny, zobaczymy. Planuję mały eksperyment, spróbuję smarować włoski na tylko jednej ręce, a drugą zostawić. Wtedy zobaczę ewentualną poprawę, a jak coś się ruszy, to dopiero zacznę paćkać twarz. Wydaje mi się, że to dobry sposób, bo niestety, czasem tak jest, że tak baaaardzo chcemy zobaczyć rezultat, choć maleńki, że wydaje nam się, że coś widzimy, w w rzeczywistości... Eh, same wiecie. Ponawiam pytanie: czy ktoś miał już do czynienia z produktami podepilacyjnymi Laboratories Agelys - ULTIM.e epil? Cieszę się, że dyskusja przybiera jakieś konkretne formy ;) A pojedyncze osoby, które burzą, wkrótce się zanudzą. Miłe Panie, olewać, olewać i jeszcze raz olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×