Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Bardzo ciekawe wiadomości o tej palmie sabalowej.Czytałam o niej już wcześniej wiele dobrego ale raczej o zastosowaniu jej u kobiet było niewiele. Może sie skuszę? A może jakaś kobietka juz ją zażywa lub zażywała? Ja stosowałam prosterol czyli olej z kukurydzy i peposterol czyli olej z dyni i niestety nie zauważyłam istotnych zmian.Ale pomyślę o tej palmie. Próbowałam zażywać korę śliwy afrykańskiej czy coś w tym stylu ale tabletki miały tak okropny, chemiczny zapach, że nie byłam w stanie zużyć całego opakowania.Może ta -palma będzie naprawdę lepsza. Co o tym myślicie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plyn pod prad, z reguly kobiety w trakcie menopauzy maja problem z wypadaniem wlosow a potem tez pojawia im sie owlosienie w roznych innych miejscach - burza hormonow... olej krokoszowy stosowalam tylko na rece,gdyz bylam wtedy w szkolce oficerskiej wsrod wielu facetow majac na codzien po kilka godzin ostrego wysilku fizycznego, wiec troche niewygodnie stosowac go w innych miejscach, to bylo jakies 3 lata temu.... teraz juz go nie uzywam a wlosow na rekach praktycznie nie widac:) tylko raz w zyciu wydepilowalam rece, idac na studniowke. uzywalam tez mleczko do ciała opóźniające odrost włosów(przepis z mazidel), ale zdecydowanie lepsze efekty zauwazylam po oleju krokoszowym...problem polega glownie na tym, ze jest to olej i jego aplikacja nie nalezy do najlatwiejszych wszystko jest kwestia cierpliwosci, efektow nie bedzie po kilku zastosowaniach generalnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Inne naturalne blokery DHT: zielona herbata, wyciąg z śliwy afrykańskiej, wyciąg z pestek dyni, wyciąg z zarodków kukurydzy, cynk, beta-sitosterole znajdujace sie w wymienionych produktach, ale tez, np. w orzechach pistacjowych - 200 mg Betasitosteroli/100g, orzechach ziemnych - 250 mg BS/100g, migdałach- 100mg BS/100g, pestkach dyni - 100mg BS/100g. Aby betasitosterole mialy wlasciwosci antyandrogenne nalezy ich przyjmowac 6mg/1 kg masy ciala. Czyli jesli ktos wazy, np. 50kg, to musi ich przyjac 6mg x 50kg = 300mg dziennie. Produkty typu Poldanen (6mg/tabletka), Prosterol (6mg/tabletka)zawieraja bardzo male ilosci betasitosteroli. Wyciag z palmy sabalowej znajduje sie , m. in., w produkcie Fitoprost lub http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/2336 Wszystkie te info czerpie ze str. www.lysienie.info - bardzo ciekawe rzeczy tam mozna wyczytac na temat hormonow, naturalnych sposobow ich regulacji, itp. Ja czekam na najblizsza miesiaczke i zaraz po niej zamierzam przyjmowac palme sabalowa i wierzbownice . Juz wczesniej bralam przez 2 miesiace menostop, po ktorym miesiaczki wystepowaly mi jak w zegarku, a moje miesiaczki lubia byc nieregularne, ale jakos sie przestraszylam,ze narobie sobie jeszcze wiekszego Sajgonu w gospodarce hormonalnej. Tylko,ze to przeciez ziola i na pewno nie zaszkodza mi gorzej niz diane, ktora przyjmowalam przez 3 lata. Dlatego wracam do natury i nastawiam sie optymistycznie, ze bedzie dobrze. Zwala_genetyczna, po Twoich wypowiedziach na temat krokosza zastanawiam sie, czy nie przeprosic sie z moja butelka oleju w lodowce ;) i sprobowac jeszcze raz. Na razie jestem w fazie testow mleczka z telocapilem z mazidel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plyn pod prad, widze, ze dopisalas kilka porad ...:)a co do suplementu z palma sabalowa... stosujesz to? interesowaloby mnie bardziej, jak to dziala w praktyce ... internet to w sumie najwiekszy smietnik ja stosowalam tez diete na te dolegliwosci, poza tym, co wpisalas dorzuce i swoje 5 groszy, moze komus sie przyda :) dobra jest herbata z czerwonej koniczyny, u owiec dziala antykoncepcyjnie:) dobre tez sa oleje z nasion : slonecznik, dynia, siemie lniane,kukurydza.... polecam takze fasola, pistacje i jak juz napisalas - soja:) te skladniki zawieraja najwiecej izoflawonow... wazne jest to, aby nie laczyc tej diety z terapia hormonalna!choc w tych produktach stezenia sa male(o wiele mniejsze niz w srodkach np. antykoncepcyjnych), to jednak maja wplyw na organizm jesli ktos ma obfite krwawienia - napar z kwiatow jasnoty bialej... tyle przychodzi mi do glowy na chwile obecna... szkoda, ze nie ma endokrynologow-homeopatow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, napar z kwiatów jasnoty białej jest bardzo dobrym lekiem kobiecym, nie tylko zmniejsza krwawienie miesięczne ale ogólnie reguluje miesiączkę, leczy endometriozę i także upławy.Poza tymi kobiecymi regulatorami ma również wiele innych dobroczynnych właściwości na organizm.I oczywiście wychwalany przeze mnie już nieraz olej z nasion wiesiołka.Miesiączki stają się po nim regularne, poprawia śluz u kobiet, tzn.staje sie on bardziej płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? plodnosc sluzu?:) dziekuje Ci za minikompendium... za kilka dni wychodze za maz a moj przyszly maz juz oswiadczyl, ze nici z terapii hormonalnych :| mam takie pytanie...czy macie problemy z nieregularnymi miesiaczkami? ja choc cierpie na hirsutyzm, to okres mam regularny z dokladnoscia do 2ch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam regularny okres raz tylko miałam tak dziwnie ze dostałam \"okres po okresie\" i tak jak brzuch mnie rzadko bolał to wtedy myslałam ze umrę a włosy mam niestety wszedzie:(, ale mimo iz bywa uciazliwy to ciesze sie ze go mam bo mam koleżalne która ma okres nawet co pół roku albo więcej ale włosków u niej brak i nie ma PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danussssia1982*
Witam! Dziewczyny czy stosowalyscie Telocapil?Jesli tak to jakie efekty?Produkt znalazlam na stronie mazidla http://mazidla.com/index.php?option=com_virt uemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&produc t_id=296&Itemid=10 Jesli stosowalyscie to czy sa efekty? Czy ktoras z was stosowala zel opozniajacy odrastanie wlosow Ziołoleku? http://www.ziololek.pl/content.php?menus=Ofe rta%20produkcyjna&menu=Produkty&dzial=66&artwyb=38 Czy warto stosowac ww preparaty?Slyszlam ,ze substancje Telocapil mozna dodac do zelu Ziołoleku.Czy ktoras z was wykonala taki eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
Hmmm. Z tego co pisza, na tej stronie którą podała koleżanka-przedmówczyni; to jakiś mały cud hehe ;-)...z tym mazidłem. Ciekawe czy to rzeczywiście tak działa jak opisują, czy to bzdury. Bo brzmi, aż za pięknie, by mogło być prawdziwe....włosy albo nie rosną, albo są znacznie słabsze. I to za tanią w sumie kasę; 16,30 zł. Tylko czy to prawda czy mit?! Bo gdyby to było takie cudo..chyba nie byloby problemu hirsutyzmu u kobiet. Obawiam się, że to jest to samo..co z tymi niby genialnymi preparatami na schudnięcie...nic nie robisz, śpisz a spadasz z wagi :-(. Czyli marketing, spirala naciągająca ludzi na kasę...bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam żel z ziołoleku ale nie byłam systematyczna i nie zaobserwowałam żadnego efektu. Teraz stosuję systematycznie żel JG z telocapilem i wydaje mi się że naprawdę trochę spowalnia odrastanie włosków.Zauważyłam, że odrastaja mi czasem takie kręcące się włoski, czego wcześniej nie miałam, więc może to efekt telocapilu? Co Wy na to kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
Hmmm; jeśli wcześniej nie miałaś tych kręcących się loczków ;-)...to może to faktycznie przez ten Telocapil... Ale chyba po nim, powinno byc ich mniej i nie jakieś kręcące... już sama nie wiem. Ale obawiam się, że cudownego leku czy żelu nie ma. Inaczej już żadna z nas nie miałaby tego typu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, że właśnie odrasta ich mniej i może jakby są słabsze i dlatego są takie pofalowane.Mnie ogólnie odrasta na nogach mniej włosków niz np.dwa lata temu ale teraz jakby jeszcze troszke mniej, choć nie jest to jakaś bardzo duża zauważalność.Ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
Pewnie, jakaś nawet mała oznaka, że włosków mniej...zawsze to coś pozytywnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danussssia1982*
Dziewczyny gdzie kupic zel z telocapilem ( chodzi mi o gotowy produkt).Z gory dziekuje za informacje.Czy ktoras z was stosowala olej z krokosza?Ja stosowalam ale niestystematycznie.Problem polegal na tym,ze mialam ten olej wszedzie tzn. na calym ciele i pomimo tego,ze sie umylam zauwazalam plamki zółte zwlaszcza na bialych ubraniach.Zwatpilam ale nie wiem czy nie wroce do tego specyfiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danussssia1982* http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=296&category_id=40&option=com_virtuemart&Itemid=27 - prosze :) tu mozesz kupic... co do oleju krokoszowego, to chyba 3 raz powtorze :) ja stosowalam przez rok... codziennie tylko na skore ramion i przedramion... stosowalam tez program z TELOCAPILem tez ok roku... powiem szczerze, ze o wiele lepsze rezultaty zauwazylam po oleju krokoszowym...przy tym drugim mam bardzo malo wlosow... smiem twierdzic, ze o jakies 70% mniej, sa slabe i krotkie pomijam tez to, ze olej jest bardziej ekonomiczny. Zgadzam sie jednak z tym, ze jego aplikacja i samo pozostawienie na skorze nie nalezy do rzeczy przyjemnych...:) ale powiem Ci jedno... to, co wazne.. to cierpliwosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danussssia1982* http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=296&category_id=40&option=com_virtuemart&Itemid=27 - prosze :) tu mozesz kupic... co do oleju krokoszowego, to chyba 3 raz powtorze :) ja stosowalam przez rok... codziennie tylko na skore ramion i przedramion... stosowalam tez program z TELOCAPILem tez ok roku... powiem szczerze, ze o wiele lepsze rezultaty zauwazylam po oleju krokoszowym...przy tym drugim mam bardzo malo wlosow... smiem twierdzic, ze o jakies 70% mniej, sa slabe i krotkie pomijam tez to, ze olej jest bardziej ekonomiczny. Zgadzam sie jednak z tym, ze jego aplikacja i samo pozostawienie na skorze nie nalezy do rzeczy przyjemnych...:) ale powiem Ci jedno... to, co wazne.. to cierpliwosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Pamiętacie mnie jeszcze? Miałam straszne doły przez ten rozpad mojego związku, ale powoli staram sie powracać do żywych;)z tej deprechy porzuciłam szelkie i tak nieprzynoszące rezultatów leczenie, bo i po co:(pewnie i tak zostane już sama:( Przeczytałam pare Waszych ostatnich wypowiedzi, widzę nowe osoby, a to przykre,że Nas cierpiących na to cholerstwo tak dużo:( kiedyś dużo mi dawała ta stronka, możliwośc wyżalenia się i pogadania z Wami, chcę powrócić do tego, o ile mnie przyjmiecie z powrotem;) wyczytałam cos o Telocapilu, co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=296&category_id=40&option=com_virtuemart&Itemid=27 sonia 81 tutaj jest o telocapilu ja od miesiąca stosuję serum z telocapilem codziennie. Nic sie nie zmieniło. Czy ktoś z was stosuje to serum co sie własnoręcznie robi? Macie jakieś zmiany? jak długo stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
zwała genetyczna po jakim czasie stosowania krokosza zauważyłaś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22p
ja też kiedyś tu pisałam juz prawie rok minął jak zostawił mnie facet i wiecie jakos nie mogę sie podnieść mam częste depresje kupuje wszystko co mzoe mi pomóc ale wcale nie mam samozaparcia zeby to stosowac kupiłam kalo mam krokosza telocapil depilator depilator ultradzwiękowy obiecałam sobie tez z e bede pic nagetka wiecie co mam dosc ciagła powracajaca depresja;/ jak widze te cholerne włoski ;/ tez mi sie zdaje z ebede sama do konca zycia bo boje sie ze jak kolejny facet sie zorientuje to i tak mnie zostawi chociaz poprzedni chyba nie rpzez włoski strama sie uzywac sally hansen tego rozjasnaicza to jedyny ratunek w sumie dla twarzy i dekoltu ;/ aj dziewczyny dobrze ze nie ejstem sama bo ciezko nhaprawde i przykro patrzeć na rozneglizowane laski w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 22 co to za rozjaśniacz, gdzie go kupiłaś?no i czy skuteczny jest choc troche;) Doskonale Cię rozumiem przechodze też przez to samo już jakiś czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
nie ma co żałować, że sie olało stosowanie krokosza. Ja stosowałam przez 5 miesięcy codziennie i gówno z tego wyszło, jedynie plamy na ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
depressif jak tam żyjesz? bierzesz nadal finasteryd? jak on wpływa na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22p
sally hansen rozjaśniacz jest dość dobry kupuje na allegro dziękuje kochane tak naprawdę to tylko my siebie wzajemnie rozumiemy, bo co z tego że powie sie komus kto nie jest chory powie rozumiem przykro mi nie martw sie wsyztsko bedzie ok ja nic nie zauwazyłem itd... gówno prawda;/ wiecie same jak ejst ciezko ejszcze dobija mnie fakt ze przytłam 4 kg od użalania sie nad sobą zrobił mi sie celluit i rozstepy szok poprostu :( zainteresował sie mna bardzo fajny facet ale boje się że co pojdziemy na plaże basen czy gdziekolwiek nie mówie tu o sytuacjach łózkowych bo daleko do tego ale co wtedy zobaczy cała dupę w rozstepach cellulicie i czarne włosiska albo odrosty :( dlaczego nie mozmey normalnie życ wogóle skąd ta choroba się wzięła nie zauważyłam żeby wiele starszych kobiet było włochatych zdarzaja sie sporadyczne przypadki albo nie wiem ja jestem ślepa i nie widzę co z tego że naukowy wynjdują rzeczy które ułatwiaja nam życie szukają leów na groźne choroby nieuleczalne jak nie potrafia znaleź na to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierść kota, po roku... bardzo mi to pomoglo... po polowie roku zmian nie zauwazylam zadnych:) jestem bardzo zadowolona... ale jak juz pisalam - troche ciezko z aplikacja... co do plam na ubraniach to czekalam jakas godzine az sie wchlonie... ale stosowalam tylko na ramiona i przedramiona... teraz stosuje na nogi:) jesli chodzi o twarz.... bo to chyba najgorsze miejsce - zdecydowalam sie na laser... drogie,ale chyba najskuteczniejszy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieję że któras z Was mi mi pomoże i oświeci wydaje mi sie ze mam hirsutyzm bo to jest przeciez nadmierne owłosienie spowodowane podwyzszonym poziomen testosteronu ..mam wloski na całym ciele najbardziej mam problem z okolicami bikini są one straszne wloski rozchodzą sie bardzo głeboko na posladkach tez dą widoczne uda itp pasek od pępka w doł na około piersi na brodzie kilka ciemniejszych wlosków no i wąsik nie jest on czarny ale i nie są to jasne włoski rozjasniam je rozjasniaczem sally hansen i nie jest zle ale ja to widze i Ci którzy sie przypatrzą tez .. niewiem czyt to jest hirsutyzn czy co niewiem do kogo zwrócic sioę z tym problemem mam zamiar isc do endorrynologa ale nie wiem czy to akutar do niego się udac czy on jest własnie od nadmiernego owłosienia?? .. boję się brAac tez leki bo slyszalam ze po odstawieniu poroblem wraca a włosków jest więcej to p[rawda ? czy opłaca się ? czy komus branie tabletek pomogło zmniejszyło problem nadmiernego owłosienia pomózcie niewiem co mam robic a mam dopiero prawie 18 lat .. i czy jak juz mam tez wąsik itp to gdy będe starsza będzie gorzej ? moze wiecie jak obnizyc poziom testosteronu ? i czy ppo obnizeniu go poprzez branie tabletek przez jakis czas to czy po odstawieniu poziom znowu powróci do takieho stanu juaki byl wczesniej jak to było z wami przepraszam ze tak pisze może malo zrozumiale itp prosze o radyu dziękuje z góry :* laski 3 majmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... z tego sie ani nie wyrasta ani nie da sie tego do konca wyleczyc :) pewne jest jedno.. leczenie to podstawa...albo odpowiednia dieta albo mocniejsza - terapia hormonalna... z tym 2gim roznie bywa, ale bez leczenia nic nie wskorasz, tylko wiecej klakow CI wyrosnie... idz do endokrynologa, zrob badania.. jak Ci zapisze Diane 35, to zwracvaj uwage na to, co sie z Toba dzieje warto tez przy okazji wykupic jakies leki na watrobe...zbadaj tez, czy nie masz zespolu policystycznych jajnikow... mowie z wlasnego doswiadczenia... co ja zrobilam? wczesniej: uzywalam depilatora, wosku...wszystkiego:)potem zastosowalam terapie hormonalna teraz: dieta bogata w fitoestrogeny...laser na twarz... na pozostale czesci krokosz albo program z telocapilem obecnie \"wpieprzam\" kapsulki z olejem wiesiolka,ale w celu nieco odwrtonym... jedno jest pewne...usuwanie mechaniczne daje tylko tymczasowy efekt... wlosy znikna, ale bez leczenia pojawia sie nowe:/ ale jak znam zycie, pewnie to wszystko juz wiesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana :) a o co chodzi z tą dietą bogatą w fitoestrogeny.?czy ona ma jakies działanie na nasze włoski ? fitoestrogeny są chyba w siemieniu lnianym ? ono podobno jest bardzo zdrowe i wplywa na skóre włosy ale ja niew pije bo boje się ze jak wplywa na włosy polepsza ich stan to te wszystkie nawet na te niechciane :( a damemu mozna oblizyc jakos poziom testosteronu ? pijąc cos jedząc ?\" smarując się czymś .. przepraszam ze ja moze glupoio pisze ale ja naprde w tym kjestem ciemna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×