Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Papryczka chili, gdzies na mazidlach byl, ale na chwile obecna nie moge znalezc linku.. podam wam za to przepis na inny balsam spowalniajacy porost wlosow:) -balsam neutrogeny lub z avonu(skin so soft) - maja stosunkowo niewiele skladnikow -500 mg izoflawonow sojowych -2 lyzeczki kurkumy miksowac,ale dosc dlugo i wlac do szczelnej buteleczki 2gi sposob : epilowane miejsca smarowac zinc pyrithion po 10 minutach splukujesz dodaje tez czasem ziele wierzbownicy.... no i oczywiscie chwalony niejednokrotnie przeze mnie krokosz...ale srednio fajne uczucie:) tyle wyprobowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja depilatorem nóg nie pojadę, wolę golić, albo nie golić jak nie muszę. Mam cienką, wrażliwą skórę i bardzo grube włosy. Próbowała nawet z kremem znieczulającym. Przeżyłam rany nogi, operacje, poparzenia. A tego nie mogę. Zresztą mój depilator w ogóle leży nie używany. I tak golę nogi, pachy, bikini głębsze, bo okolice które się dadzą wyrwać, wyrywam woskiem. Mniej bolesne od depilatora. Rąk nie ruszam, ani mi to nie w głowie. Wąsik usuwam pęsetą. Tyle :) Trudno loris, ale ja z golenia póki co nie zrezygnuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... ciezki dzien w pracy i nie dopisalam... ziele wierzbownicy oczywiscie dodany do kapieli a zinc pyrithione znaljdziesz m.in. w head&shoulders albo catzy....w sumie - sredniowiarygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka chili, moje poczatki z depilatorem byly dosc zabawne...najpierw smarowalam sie mascia na bolace stawy i miesnie a potem torturowalam... nie wiem, czy pomagalo..ale psychicznie lepiej znosilam depilacje myslac, ze masc dziala przeciwbolowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam nie raz. Nawet ze specjalną maścią naprawdę znieczulającą. Za malutką tubeczkę płaciło się ponad 20 zł! I nie dałam rady. A nie należę do panikar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczko chili ja kiedyś też goliłam wszystkie te miejsca maszynką i włoski odrastały mi bardzo szybko i bardzo kuły.Jestem brunetką i włoski były grube i czarne ale jakoś przeżyłam ten ból od depilatora i teraz nie mogłabym sie bez niego obejść. Praktycznie już nie boli, trochę w okolicach bikini. Nawet pod pachami depilatorem sie depiluję i w okolicach bikini i trochę tych intymnych a resztę intymnych golarką, ale już nie wiele.Moje włoski są teraz bez porównania delikatniejsze.Dlatego tak zachwalam depilator.Plastry z woskiem jakoś mi nie wyrywały wszystkich włosków. No, cóż- każdy ma swoją metodę.Najważniejsze to robić tak, aby być zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się starałam, bardzo bym chciała. Ale ten ból i krew... Nie mogłam wytrzymać nawet depilacji małego odcinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w sumie nie kupiłam byle prostego, tylko taki całkiem, całkiem :) No ja już nie wiem, może spróbuję znowu, ale obawiam się, że tego nie przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A ja miałam powyżej 2 Masz prawie w normie, ja miałam 2,7 !!! Trądzik, nadmierne owłosienie, nieregularne miesiączki, brak owulacji, a wcale nie miałam nadwagi. Pomogła kuracja Diane 35, brałam 3 lata. Trądzik zniknął po 6 m-cach, ale równolegle leczyłam się też u dermatologa, potem miałam 3 zabiegi usuwania blizn po trądziku. Po serii depilacji woskiem problem nadmiernego owłosienia też zniknął, włosy przestały odrastać. Teraz mam wszystko O.K." Z innego tematu. Jak to różnie z tymi hormonami bywa. Ja bym się na diane nie porwała. Po 3 latach to wątroba musi być bardzo przeciążona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo włoski na piersiach pojedyncze usuwam pęsetą, a te przy brzuchu wyrywam raz na ruski rok woskiem :) W lini od bikini do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocha mnie, bo jesteśmy z tej samej gliny ulepieni. Nawet gdy miała stadium choroby skóry tak rozwinięty, że chodziłam z czerwonymi plamami na policzkach kochał mnie tka samo mocno. W tej kwestii mu ufam, że kocha mnie za coś więcej niż wygląd :) Może mam mały mech, może duży. Ja tak nie widzę potrzeby, może ty byś widziała? Trudno mi powiedzieć. No u mnie najgorsze są włosy w typowych miejscach, bo są cholernie grube. Mech mam za to na brzusiu i że tak powiem całej klacie. Taki szaro-blond. Widoczny, ale w nie jakiś dziwaczny. Widoczny patrzysz w słońcu z bardzo bliska, potem się opala z powodzeniem :D Jak na poziom hormonów to i tak jest super. Co do tego, to jest to wypowiedź sprzed kilku minut, z tematu o wysokim testosteronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona brała leki i depilowała. Nie, że tak same wypadły :) Po prostu może nie odrastały nowe. Kto tam wie, wrzuciłam bo na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif a rozjasnialas wloski na twarzy? masz ciemne? to tylko mech czy takie jak meskie na klacie? ogolnie czy Twoje wlosy sa z tych meskich czy raczej delikatniejsze? bo ja niestety wokol pepka to mam jak zdrowo zaeosniety facet, autentycznie gdyby zrobic zdjecie tylko golu brzucha to jak facet wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif kochana to co by nie mowic masz tylko polowe mojego problemu:) nie to zebym tu twierdzila ze Twoj problem jest mniej wazny czy cos bo skad, dla kazdej z nas jest to problem i nie umniejszam wagi Twojego ale jesli to moze byc dla ciebie jakimkolwiek pocieszeniem, to ja mam problem duzo bardziej widoczny ale pogoda ducha urokiem osobistym, inteligencja i skromnoscia zjednalam sobie serce moje mezczyzny:D;) Ty w dodatku jestes ladna a ja... no coz... :) ale zady na taki sam dostep do szczescia trzeba tylko chciec je zlapac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif ja tylko twarz depiluje plastrami wosku, tymi do ciała nie do twarzy i wydaje mi sie, że nie odrastają mocniejsze, choć słabsze chyba też nie.Raczej takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris, ja tez probowałam, ale nie potrafie wyrwac wszystkich włoskow... juz palicho, ze to boli bo nie jest az tak zle. moze ja jakis daremnych plastrow uuzywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedtem uzywałam kremu do depilacji twarzy na ten wasik, ale kumpela mi powiedziała, ze jest bardziej widoczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam plastrów z Joanny i mocno dociskam do skóry i nawet dobrze wyrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
suddenly moze rzeczywiście masz za krotkie wloski i dlatego te plastry ich nie łapią.najlepsze efekty sa jak wloski sa troszke dluzsze ale wtedy raczej ciezko wyjsc na ulice z takimi wlosiskami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, ze jak chcialam go nabyc, to nie byl dostepny w Polsce... ale to bylo "troche" temu. Sudenlly, naprawde boisz sie wosku? to nie jest jak w przypadku plastrow...gdybym ja miala wybrac: penseta, depilator, plastry czy wosk... wybralabym wosk:) jesli to wasik, to tylko samo oderwanie boli. Jak sie boisz, to idz do kosmetyczki, zaplacisz jak za komplet plastrow z Joanny. Laser nie dziala na taki maly meszek niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoomka
Dziewczyny mam pyatnie na ktore odpowiedz jest dla mnie wazna. Mam 16 lat jestem blondynka mam na głowei cieniutkie włosy, ale na piersiach w okolicy sutkow wyrosły mi czarne grube włoski o dłogości 1.5 do 2 cm. to dziwne jak dla mnie. Zeby tego było mało z głowy natomiast włosy mi wypadaja garsciami. Pomózcie mi prosze. Czy to jest normalne w moim wieku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) masz je tylko na piersiach? no niby nie jest miejsce, gdzie wlosy powinny sie pojawiac u kobiety. W sumie to wcale nie musi byc hirsutyzm... zbadaj poziom hormonow. Mysle, ze lekarz napewno Ci pomoze. Najlepiej,aby okreslic jaka jest tego przyczyna. I sie nie boj... bo to tak w reklamie leku na hemoroidy :| :) pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresif, ja nie mialam meszku...moze lekki wasik kiedys, ale mniejszy niz u dziewczyn bez hirsutyzmu(jako nastolatka). Mialam jednak wtedy obsesje na punkcie bycia totalnie gladka. Glownie moj problem dotyka brody:/ grube i czarne wlosy. Stosowalam wtedy cytryne zmieszana z miodem, nakladalam a wlosy sie wykruszaly... wystarczylo tylko lekko potrzec. A co do vaniqa... to cena w euro?! w ch... drogo:) poprawa jesr niby po 8miu tygodniach.O wiele tanszy jest olej krokoszowy czy nawet telocapil :) masakra... nie, ja sie nie skusze... to jeden zabieg laserowy a w tym wypadku pozbywam sie wlosa trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoomka
wielkie dzieki zwala_genetyczna co do twojego pytanie czy mam je tylko na piersiach to powiem ze jeszzce miedzy posladkami, nie wiem czy inne kobiety tez tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×