Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Loris, slabsze nie maja dzialania antyandrogennego. Tak stwierdzil moj endo-gino. Ostatnio podczas wizyty specjalnie pytalam. Tabletki typu Yasmin czy yasminelle nie daja efektow. Co do oleju...tez bralam. To chyba Ty mi go polecilas,o ile dobrze pamietam. Biorac go, sluz wygladal jak w samym \"sercu\" dni plodnych. Szczerze mowiac, mysle, ze z jego pomoca udalo mi sie zajsc w ciaze. Spytajcie tez o spironol. Jest on wydawany na recepte, ale ma dzialanie antyandrogenne. Sama bralam Diane. Uwazam, ze mi bardzo pomogla. Z reszta chyba nie moze byc taka zla, skoro sprzedaje sie ja w Niemczech bez recepty. Jednakze to moje osobiste doswiadczenie. To wcale nie jest regula. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22p
a ja znalazłam blog dziewczyny walczącej z hirsutyzmem któa wyleczyła sie yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
mozecie mi w skrocie napisac o co chodzi z tymi androgenami i trojglicerynami czy jak to sie nazywa? jaki to ma zwiazek z h????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam ten blok i o ile dobrze pamietam to w cale sie nie wyleczyła. Była u niej poprawa, gdy zażywała hormony a potem nie ma juz żadnego aktualnego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22p
oj to szkoda myślałam, że jest jednak nadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jak mnie wkurza ten wasik.. nie potrafie go dokładnie usunac tymi cholernynymi plastrami \';/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak mnie dzisiaj bardzo bolała głowa.Próbowałam przetrzymać ten ból ale nie dałam rady i musiałam zażyć tabletkę. A jak to jest u Was z bólem głowy? Bo ja dochodzę do wniosku, że boli mnie dość często i od zawsze.A pamiętam, że jak byłam w ciąży to mnie w ogóle nie bolała. Nie wiem czy to zbieg okoliczności , czy jednak ta głowa może ma związek jakiś z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris, pij kawe z cytryna.. naprawde dziala. Jak mnie dopadnie migrena, to wymiotuje, nie czuje nog.... generalnie nie moge funkcjonowac. Bedac w pracy nakladalam wtedy recznik na glowe i przez 2 godziny bylam nieosiagalna. ja22p, zacytowalam lekarza, ktory jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie. Kobiety na forach pisaly, ze byly uznawane za nieplodne a dzieki niemu zachodzily w ciaze, naturalnie. Dla mnie jest naprawde godny zaufania. jego rady byly dla mnie jak swietosc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od niefawna mam bóle głowy ostatnio bolała mnie przez 3 dni i zadne proszki mi nie pomagały dopiero ketonal ale po ketonalu brzuch mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwala... dzięki, spróbuję z tą kawą.Ja takie typowo migrenowe bóle mam rzadko , tak dwa razy w roku i wtedy mam aż problemy ze wzrokiem, takie jakby podwójne widzenie i właśnie bardzo silny ból głowy. Ale najczęściej głowa mnie boli tak średnio.Da sie wytrzymać.Trzymaj się Zwala. Chociaż Cię nie znam to często myślę o Tobie.Chyba dlatego, że Jesteś w ciąży i myślę, żeby wszystko u Ciebie było dobrze i żebyście Ty i maleństwo byli zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) powiedzcie mi jeszcze jak wy jecie ta wierzbownice?? tzn ile tabletek dziennie?? tak jak jest napisane, 3 dziennie czy jakas inna ilosc. czekam na odpowiedz:0 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) powiedzcie mi jeszcze jak wy jecie ta wierzbownice?? tzn ile tabletek dziennie?? tak jak jest napisane, 3 dziennie czy jakas inna ilosc. czekam na odpowiedz:0 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez czesto boli głowa ;/ w sumie to taki lekki bol do wytrzymania odczuwam cały czas.. przyzwyczaiłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to prawie w ogóle nie boli głowa, może kilka razy w roku, sporadycznie i tak lekko, że nigdy nic nie łykam. Za to moja broda się powiększa o nowe, ciemne włoski. 3 czarne wyrwałam pęsetą, resztę rozjaśniam, ale myślę o laserze, bo taki jasny busz pod brodą i tak będzie widoczny. W ogóle mam więcej włosków niż miałam kiedyś i to mnie dołuje, pewnie zarosnę, wyłysieję i tak się to zakończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarek, jakies \"dziewczecie\" brala po 3x dziennie,ale niebardzo jej to sluzylo, zredukowala do 2x dziennie... post sprzed kilku tygodni, nie pamietam nicku. Wydaje mi sie, ze 2x dziennie to wystarczajaca dawka, tymbardziej, ze dzialaja szybciej niz herbata i daja dluzszy efekt. Sama pilam herbate. W sumie pilam z 2ch roznych firm. NA jednym opakowaniu bylo napisane, ze 1 raz dziennie po 2 lyzeczki, a na drugim, ze 2x dziennie. Pilam 2x dziennie przed posilkami. Loris... dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***majka***
hej dziewczyny. mam taki problem jak Wy. mam koszmarne włosy na nogach - łydki i uda - ciemne grube - dramat, na brzuchu - wokół pępka i podbrzusze - ciemne, okropne i nie da się depilować bo wrastają i robią sie czerwone kropki - wiec je gole :( górną część brzucha co jakis czas depiluje woskiem - tak samo ręce, dolną część pleców i pośladki. mam też włoski wokół sutków - usuwam pęsetą - niestety jest ich coraz więcej. zrobiłam sobie depilację bikini bo z tym mialam hardkorowy problem w lecie na plaży - zawsze było widać kropki po goleniu. jestem zachwycona bo laser zadziałał cudownie. mam zamiar poddać się zabiegom laserowym ale nie mam niestety kasy na razie. boje się że z tymi włosami będzie coraz gorzej. to jest jakis koszmar. nikt właściwie o tym nie wie oprocz mojego byłego chlopaka który cos tam oczywiscie zauwazyl ale nic nie mowil. najgorsze jest to ze jestem na serio bardzo atrakcyjną dziewczyną i wszyscy myślą że mam wszystko, a ja jestem każdego dnia przerażona, że przyjdzie taki moment, że nie będzie się dało ukryć tych wstrętnych włosów, które zatruwają mi życie. wolałabym być brzydsza ale gładka - bez wstydliwego problemu :( czy czujecie się podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczynki co sobie pomyślałam, że im u którejś z kobiet hirsutyzm jest bardziej nasilony tym chyba ona jest piękniejsza. Wiele z dziewczyn pisze, że ma z tym duży problem ale ogólnie są bardzo atrakcyjne.Ja uważam się za średnio atrakcyjną, co prawda mój mąż mówi mi, że jestem piękna ale tak naprawdę to wiem, że moja uroda powoli przemija, niestety czas juz działa na moją niekorzyść.Wiem, że trzydzieści kilka lat to jeszcze nie starość, ale to juz jest wiek, kiedy przybywa już coraz więcej zmarszczek itp.I myślę, że akurat ja mam taki typ urody, który nie wszystkim sie podoba.Taki powiedziałabym trochę cygański.Ale wiele z Was jest naprawdę pięknych, tak mi się wydaje i musicie w to wierzyć i cieszyć się swoją młodością, bo myślę, że ten wiek do trzydziestki jest dla kobiety najpiękniejszy i najłaskawszy.Kobieta jeszcze wtedy nie dostrzega upływu czasu.Tak, że dziewczyny nie marnujcie życia przez włoski tylko cieszcie się nim najbardziej jak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczynki co sobie pomyślałam, że im u którejś z kobiet hirsutyzm jest bardziej nasilony tym chyba ona jest piękniejsza. Wiele z dziewczyn pisze, że ma z tym duży problem ale ogólnie są bardzo atrakcyjne.Ja uważam się za średnio atrakcyjną, co prawda mój mąż mówi mi, że jestem piękna ale tak naprawdę to wiem, że moja uroda powoli przemija, niestety czas juz działa na moją niekorzyść.Wiem, że trzydzieści kilka lat to jeszcze nie starość, ale to juz jest wiek, kiedy przybywa już coraz więcej zmarszczek itp.I myślę, że akurat ja mam taki typ urody, który nie wszystkim sie podoba.Taki powiedziałabym trochę cygański.Ale wiele z Was jest naprawdę pięknych, tak mi się wydaje i musicie w to wierzyć i cieszyć się swoją młodością, bo myślę, że ten wiek do trzydziestki jest dla kobiety najpiękniejszy i najłaskawszy.Kobieta jeszcze wtedy nie dostrzega upływu czasu.Tak, że dziewczyny nie marnujcie życia przez włoski tylko cieszcie się nim najbardziej jak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
ale jak mamy się cieszyć? Biegać nago po miescie i mówić: patrzcie jakie mam piękne włosy na plecach i szyi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22p
to jest prawda np ja jestem w agencji modelek chociaz no zawsze omawiałam większych sesji czy czegos bo wiadomo co ja wyskocze w stroju cyz pojde na pokaz a jak ebda akzali nałozyc cos co odkrywa napewno beda kazlai poza tym jak ukryc tyle włosisków;( i wogóle mam całkiem duze wzięcie u panów ale co z tego jak opsyhicznie sie blokuje włochaty potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
a ja to ostatnio nawet daje dotknąć mojemu chłopakowi moj włochaty tyłek... gdyby kiedyś on sie zaśmiał ze mnie, straciłabym resztki odwagi... mam nadzieje, ze to sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***majka***
loris, ja sie calkiem niezle ciesze zyciem. umiem sie bawic, dobrze ukrywam okropne wlosy, praktycznie zawsze jestem wydepilowana, i czesto w ogole nie mysle o tym. ale to ciagle wraca. po prostu jakies fatum. depressif, mam oczywiscie troche wlosow na twarzy, ale nie jest to moj najwiekszy problem, bo wasik zalatwiam pesetka a kilka wlosow na brodzie tez. moze meszek na twarzy jest odrobine mocniejszy niz u przecietnej dziewczyny, ale to praktycznie nie jest widoczne. musze wam dziewczyny powiedziec, zebyscie koniecznie sprobowaly lasera Light sheer firmy coherent lumenis. roznica jest niewiarygodna. moim najwiekszym problemem byly oblesne wlosiska wychodzace zza majtek. nie moglam nawet sie przebierac przy ludziach bo albo mialam wlochy albo czerwone kropki od depilacji. teraz linia bikini jest praktycznie gladziutka. zbieram kase na zabieg dolnej czesci brzucha, czesc posladkow(przy rowku, tam gdzie mam ciemne wloski) i uda- czyli dolne partie gdzie przecietna dziewczyna nie ma wlosow. mam plan by po prostu po kolei pozbywac sie tego paskudztwa. tam gdzie mam jasne wlosy, albo nie wyobrazam sobie zeby nie depilowac przez jakis czas (bo przed laserem wolno tylko golic) mam w planie kiedys zastosowac metode Epilar. probowalyscie tego?? jestem pelna nadziei, ze chodzby za 20 razem ale to zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***majka***
chce sie dowiedziec, ja 22p: wiem doskonale jaki to jest stres jak chlopak mnie dotyka a ja zamiast przezywac mile doznania mysle tylko czy wyczul gdzies wloski, czy dokladnie sie ogolilam... z moim ostatnim chlopakiem bylam dlugo i bardzo sie kochalismy. on nigdy nie poruszal tego tematu, choc wiem, ze zorientowal sie, ze troche mniej jestem gladka niz powinnam, w koncu mieszkalismy razem dlugo. na szczescie z nim sie wyluzowalam, odprezylam i mialam rewelacyjny sex. ale to ja sie przelamalam, bo wiedzialam, ze bardzo mu sie podobam. ale mimo wszystko jestem pewna, ze wolalby zebym nie klula :/ bardzo was pozdrawiam i zycze Wam( i rowniez sobie...) duzo pewnosci siebie i poczucia wlasnej wartosci. wtedy inni beda widzieli w was sile i klase a nie wlosy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tu i tak nikt już nie zauważa, więc mogę napisać dupa bladax1000 i nie zrobi to nikomu różnicy. No nic. Widocznie muszę być z natury antypatyczna. Ja nie jestem specjalnie ładna, więc teoria loris mnie nie obejmuje. Mój wygląd to nie tylko włoski, które są duże i zatruwają mi życie od podstawówki. To także blizny, naczyniak i i obecnie choroby skórne, które odbierają mi uroki młodości i wypłukują moje kieszenie do zera. Ogólnie nie miałam i nie mam wesołego życia w ogóle, dlatego pewnie tak mało tutaj narzekam na sam hirsutyzm przez co mój problem wydaje się błahy. Ale takich nie jest. Niestety to tylko wierzchołek góry lodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka współczuję Ci.Tak jest, że jak człowiek ma też inne problemy, często poważniejsze od włosków to włoski odchodzą na dalszy plan bo inne problemy przodują.Ale staraj się nie załamywać bo wierzę że i dla Ciebie kiedyś zaświeci słońce.Na pewno nie Jesteś antypatyczna.Trzymaj się Papryczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak odroznic hirsutyzm od innych schodzen ktorym towarzyszy zbytnia ilosc wlosow na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×