Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja mam podobny problem;( ale cóż jak skonzce szkołe i wujade gdzies na studia i do pracy wtedy będe chodziła do kosmetyczki i na laser.. a czym depilujesz pozostałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zażenowana :O :O fajna pani gin-poloż. szkoda tylko, że praktycznie nie dali jej czasu na wypowiedzenie się. na czat sie nie logowałam, bo nie chce mi się sciągać wtyczki javy :P czytałam tylko komenty na stronie RwT...jedna z dziewczyn napisała swój wynik testosteronu - 126.5 ng/ml...uaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka marchewkaa
Też rozczarował mnie ten program bo nie dowiedziałam sie niczego, czego bym wcześniej nie wiedziała:( Ale muszę przyznać że ta pani endokrynolog to fajna babka, przynajmniej nie powiediała że taka twoja uroda:O Na czacie nie byłam , nie wiem jakie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyStory
Dziewczyny, Nie wyrzucajcie pieniedz bloto, zaden laser wam nie pomoze, wszystko odrasta po jakims czasie (i to wcale nie dlugim) poczytajcie, poszperajcie na necie, po roznych forach. Ja osobiscie mialam robiony 3-krotnie w okolicy podbrzusza bo tylko tam mam problem ale depilatorem sobie radze i jest Ok :) Po laserze pol roku i jest jak bylo, wiec naprawde nie polecam szczgolnie ze nie jestem pierwsa osoba ktora twierdzi, ze laser jest absolutnie bezskuteczny. Co mi pomaga od 5 lat? po czym owlosienie przestalo byc moim problemem? dziewczyny, biore Yasmine , tabletki antykoncepcyjne, mam piekna cere, wlosy i nie tyje. zeby brac tabsy musiscie sobie zrobic krew na hormony ale przede wszystkim - znalezc dobrego ginekologa (i najlpiej zeby to byl mezczyzna, wierzcie mi ze kobiety sa w wiekszosci fatalnymi ginekologami) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam sie na chwilke na ten czat ale cos mi źle działa wyłapałam takie informacje na temat diane: "przed podaniem Diane 35 powienien być zrobiony test prolaktynowy MCP ponieważ tabletki anty mogą stymulować hiperprolaktynemię" Ta lekarka dodatkowo zaleca zrobionie, oprócz badania hormonow w surowicy krwi, również androgenów w moczu dobowym. Zaleca równiez przy nerwicowości zrobienie ttego estu MCP. Miała któraś z Was robione takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec podali stronę www.fpe.pl zapis czatu z Panią gin-poł. będzie wkrótce na stronie. czat.onet.pl kurcze ja chyba musze zrobic ten test MCP, bo mam podwyższoną prolaktynę :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak szczerze nie zdarzylam obejrzec wypowiedzi tej hirsuitki ;/ bo chyba 1 była.a ta gin endo świetna babka super tłumaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie czytaj takich bzdur! takie brednie wypisują osoby, które pewnie mają ze 3 włoski na krzyż. użyją wosku i mają spokój na miesiąc, jak nie więcej :O :O :O syty nigdy głodnego nie zrozumie :O dziewczyny, badała któras z was androgeny w moczu? ja robłam tylko z krwi ale wynik zmieścił się w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przegapiłam :( nie wiecie czy leca jakieś powtórki w tv albo czy mozna znalezc ten odcinek na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory nie powiedzieli Ci, co za badania robią? uooo matko, jak człowiek sam wiedzy nie zdobędzie, badan nie porobi, to w sumie nei ma szans na fachową opinię specjalisty :( po co oni się meczą 6 lat na studiach, potem iles tam na specjalizacjach, kursach, jak i tak mają pacjentów głęboko w d... :( eee no nie gadaj, Twój mąz na pewno za Toba szaleje i żadne inne babki go nie interesują, bo Ty jestes dla niego najpiękniejsza:) One nic nei straciłas ;) ale moze gdzies na wrzucie albo youtubie będzie fragment wczorajszych RwT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam do was pytanko czy po zazywaniu tabletek czujecie poprawę z tym owłosieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada83
Brała przez rok diane potem przez kolejny jasminelle i..nic. Leżałam nawet trzy dni w szpitalu gdzie zrobiono mi wszystkie badania...i też guzik wykazały. Też czuje się jak kaktus. Do tej pory używam plastrów, kremów i pęsety ale mam zamiar wypróbować ant egg oil, może to coś pomoże. Tylko nie wiem czy można go stosować w ciąży. Obecnie jestem w 15tyg. ciąży. Dziewczyny, jeśli wiecie coś więcej na ten temat, proszę o wpisy. Czytałam, że jest skuteczny. Mąż chyba już się przyzwyczaił do "kującej" wersji żony, ale mi te włosiska spędzają sen z powiek. Jakieś 4 lata temu całkowicie wycofałam się z życia towarzyskiego, nie mam ochoty odpowiadać na pytania " co ja mam na tej szyi". To co to owłosienie na ciele może zrobić z naszą psychiką jet okropne. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka79
Witam was wszystkie dziewczyny. Też tak jak wy cierpie z powodu nadmiernego owłosienia. Prawie codziennie czytam tematy na tema nadmiernego owłosienia. Badałam hormony i ploraktyne ok w normie. przez 3 lata stosowałam depilacje laserową. Miałam ponad 20 zabiegów co 6 - tygodni. W zeszłym roku zrezygnowałam (masa pieniędzy) efekt żaden. Też oglądałam ten program "Rozmowy w toku" jednak spodziewałam się czegoś więcej. Obecnie jestem po wizcie u endokrynologa i ma skierowanie do szpitala na badania wszystkich hormonów. Może one w końcu wykażą przyczynę problemu. Pozdrawiam was wszystkie Ciepluko trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wlasnie zastanawiam się nad wizyta i czy ona bedzie miala sens jesli po tabl lub po ich zaprzestaniu wlosy sa gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
dziewczyny, ciągle tylko myślę o włosach... to mnie zablokowało... :( chwilami mam już dość :( ciągle pytam siebie dlaczego nie mam ciała bez włosów... :( byłam u lekarza, zrobię badania hormonalne. umówiłam się też na laser. mam do Was pytanie... mam pośladki pokryte... hmm... wyobraźcie sobie meszek i przedłużcie go i zagęśćcie. ja mam właśnie w tym całe pośladki. białe, cieniutkie, ale tego jest od cholery. jak myslicie, warto iść do kosmetyczki na wosk i się tego pozbyć? proszę o odpowiedź jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jabłuszko- ja tez cierpie z tego powodu kiedys mialam okropnie nogi zarosniete ale od kad depiluje laserem to juz co 3 tyg pojedyncze wloski odrastaja z tego sie tylko ciesze;) a tak to juz nie mam sił nie mówiac o twarzy;/ sprobuje jutro depilatorem posladki ale niewiem czy wytrzymam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko jak włosy są jasne, to ja bym ich na razie nie ruszała. dziewczyny przeglądałyście stronę, do której adres podałam wyżej? Tam podany jest adres mailowy, na który można wysłac pytanie. hmmm ciekawe czy odpiszą??? [niby mają wysłac odpowiedź w ciągu 7 dni] jest juz zapis czata z tą fajna Panią z RwT - podaję skrócony link http://tnij.org/ez9m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom w sumie tak ogolnikowo mowiła jakie badania zrobić, nie mniej jednak, mi osobiście lekarz nie wspomniał o żadnych innych badaniach - przysadki, nadnerczy itp. tylko dał skierowanie na kilka hormonów i po sprawie. O żadnym tescie MCP też nic nie wspominał. Ja chyba napisze na mail podany na tej stronie fpe.pl i opisze swoje objawy i wyniki hormonów i podpytam co dokaldniej mam zbadać. Mam podwyzszoną prolaktyne, a z tego co wyczytałam wynikiem tego jest nerwicowość, która akurat mnie dotyczy :( :( :( nie wiem, czy teraz jest sens badać ponownie te hormony, bo w sumie jestem w takim dole psych. przez brak pracy, a to na pewno nie jest obojętne na mój organizm :( fuck :( :( :( :( :( :( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
tak, są zupełnie jasne, miękkie. ale czuję taki dyskomfort psychiczny, że one tam są.. :( taką samą sytuację miałam na brzuchu i piersiach (chociaż pomiędzy piersiami włoski były już ciemniejsze), ale załatwiłams sprawę kremem i cały brzuch depilatorem. i jeszcze raz kremem. Słuchajcie, szlag mnie trafia i to nawet mało powiedziane.. po prostu cały czas tylko te włosy i włosy. nie są czarne, tylko zupełnie jasne, ale ja cała w nich jestem. mam wrażenie,że nigdy nie będę w związku przez to cholerstwo... :( mam duże powodzenie, a unikam każdego mężczyzny, bo cały czas myślę, co byłoby gdyby chciał mnie dotknąć... :( Dlaczego mam te włosy na ciele, Boże... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
aniseed- ale z tego co wiem, to samopoczucie nie ma wpływu na hormony, tylko odwrotnie, więc leć i zbadaj. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
:( mam tylko nadzieję, że się tego pozbędę już na zawsze. to jest mój najważniejszy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś tak w LO zaczęły mi rosnąć włoski w miejsach, w których nie powinny. kilka lat temu zaczęły rosnąc coraz twardsze, grubsze i dłuuuugie :( chociaz teraz brak pracy bardziej mnie dobija niż te włosy. nie oglądam się obsesyjnie codziennie w lusterku, nie patrze sie na to dziadostwo, nie chce o nich myślec wcale. nie przyjmuje też do wiadomości tego, ze do końca życia będę musiała się z tym męczyć :D głeboko w duszy jestem przekonana, że jakoś się tego pozbęde :) jabłuszko jesli chodzi o prolaktyne, to akurat samopoczucie ma duży wpływ. czytałam, ze nawet zdenerowanie w trakcie drogi na badanie może znacznie podwyzszyć wynik. także trzeba być w pełni zrelaksowanym :) a sie tak jeszcze zapytam z ciekawości - czy zrastają się Wam brwi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×