Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

AniaAniołek mnie też już uznają za starą panne ale mi to zwisa i powiewa :D :D bo ja się za taką nie uważam :P po depilacji odkażaj nogi jakimś środkiem [ja używam takiego do odkażania rak, który mozna spotkać w ośrodkach zdrowia] wtedy nie będzie Cię swędziało. Papryczka piszesz, ze masz jasną karnację, wręcz sinawą. ja też taką mam, ja mówię, że jestem trupio blada :( bleeee...ale wiesz co? ostatnio zaczęłam łykac wit z grupy B i troche mi się poprawił koloryt skóry...nieznacznie ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsfgf
Czy ktoś jeszcze stosuje olej z krokosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się aaa
Testosteron wytwarzany jest nie tylko przez mężczyzn, lecz również w mniejszych ilościach przez kobiety. Wywołuje wzrost owłosienia m.in. na brzuchu, piersiach i twarzy. Działania męskiego hormonu do tej pory zwalczano tabletkami antykoncepcyjnymi. Według uczonych herbata miętowa może być łatwiejszym sposobem leczenia łagodnych objawów hirsutyzmu. Badania przeprowadzone zostały na 21 kobietach z hirsutyzmem, 12 z nich chorowało na zespół policystycznych jajników, który również może powodować wzrost owłosienia. W czasie eksperymentu, kobiety piły filiżankę herbaty miętowej 2 razy dziennie przez 5 dni. Po tym czasie zauważono, że picie herbaty miętowej zmniejsza poziom testosteronu we krwi, jednocześnie zwiększając produkcję damskiego hormonu - progesteronu. Podsumowując wyniki, prof. Mehmet Numan Tamer, który przewodniczył doświadczeniu uznał, że właściwości herbaty miętowej mogą być pomocne w leczeniu hirsutyzmu. Aby jednak nabrać pewności, prowadzone będą dalsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłam herbatę miętową przez
rok i nic nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami chce mi sie smiać, gdy wchodzi sobie tutaj jakas nieznana osoba, tak jakby z marszu i pisze o czymś, o czym pisało sie tutaj już wiele razy albo uświadamia nas o rzeczach, które juz dawno wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniołek
Do Loris Weź pod uwagę to, że te wpisy na forum ciągną się już od kilku lat (jest ponad 400 stronek do przeczytania). Ja dołączyłam do tego grona dopiero wczoraj i nawet miałam ambicje, żeby wszystko przeczytać, ale po którejś godzince mi się odechciało :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniołek
Anissed, gdzie kupić taki środek do odkażania??? Jak się dokładnie nazywa? Ja nie mówię, że przejmuję się tym gadaniem o starej pannie. Ja już jestem taką zdeklarowaną singielką, że takie życie mi odpowiada. Zgadza się, że hitutyzm jest jedym z objawów zespołu policystycznych jajników (ja mam stwierdzoną tą chorobę - ale się nie leczę). Może gdyby, ten objaw ustąil by po leczeniu, to bym się poddała kuracji. Może uznacie mnie za szurniętą, ale nawet problem mojej niepładności jest dla mnie mniejszy, niż te okropne włosiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory strasznie mi przykro, nawet nie wiem co Ci powiedzieć :( trzymaj się. AniaAniolek AHD2000, mozna kupic osobiscie w hurtowni medycznej, bądź w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory wracaj!!!! Nie możesz tak po prostu sie podawać.Ty tutaj Jesteś chyba najdłużej i musisz tutaj być! Rozumiesz? Dlaczego chcesz rezygnujesz z życia, kiedy Jestes taka młoda? Nie możesz tego robić.Pamiętaj, że wszystko zalezy od tego, jak poukładasz sobie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się dzieje.. :( ide na tory - nie pozwól żeby włosy z Tobą wygrały!!! Nie poddawaj się, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory, przeciez ty bylas taka szczesliwa ze swoim mezczyzna! co sie stalo?? nie poddawaj sie tak latwo. wrocicie do siebie na pewno. trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory musisz dać mężowi szansę, wiele rzeczy można wybaczyć bo na tym polega miłość.Uwierz mi różnie w życiu bywa, różne problemy przychodza w małżeństwie, nigdy nie ma sielanki ale zawsze trzeba dać sobie szansę. Tylko w jednym przypadku na wybaczenie nie ma szans.Jest to zdrada.Nie wybaczyłabym zdrady mężowi bo nawet, gdybym chciała to zrobić to nic by to nie dało.Po czymś takim małżeństwo nie miało by już sensu.Wiem, że mój mąż myśli tak samo. Idę na tory piszesz, że kochacie sie nad życie, wierzysz w to, więc to, co się zdarzyło między Wami jest do wybaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu zniknęły wpisy ide na tory chciałam tylko napisac, ze jesli łączy Was tak silne uczucie, to warto o nie walczyć :) liczę na to, ze kryzys szybko minie. nie poddawaj sie. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana na całej linii
wiosna idzie!!!!!! czas pochwalić się swoja wyhodowaną i skrzętnie chowaną w przepastnych szalach zimową porą BRODĄ!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa :( kto ma dłuższą? zrobimy konkurs? :P a w ogóle co się tu działo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robi
hej dziewczyny, tez mam problem z włosami i nie umiem sie odnaleźć w tej sytuacji, czuje się jakbym została zamknieta w jakims więzieniu, czuje że się duszę ,zachowuje sie zupełnie nie jak ja a nawet wbrew sobie. Np. byłam z koleżankami na zakupach, one szukały czegoś co podkreśli ich walory, atrakcyjność, kobiecość, jakichś fajnych bluzek z dekoltem, a ja kupiłam sweter z wielkim golfem, na dodatek szary, tak jakbym chciała sie pod nim schować. TA choroba sprawiła,że brak mi zupełnie pewności siebie,czuje się gorsza.Nie chcę tak żyć bo takie życie nie jest nic warte. I rzeczywiście wiosna nadchodzi, czuć ją w powietrzu, a ja zamiast sie cieszyć boję się, nie chcę tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czuje sie gorsza..i powiem ci,ze wlasnie dzis kupilam SZARE spodnie:( chodzilam po sklepach i bylo mi tak smutno....pelno fajnych ciuchow a ja wiem,ze nawet nie wiem ile kasy bym miala to i tak zadne ubrania nie uszczesliwia mnie przez ten hiirs....chcialabym by zima trwala caly rok...zycie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairy is my passion
zycie jest absurdalne. Dla jednych nadmierne owlosienie to zyciowa kleska wpedzajaca w depresje, a dla drugich szczyt marzen wymarzonej kobiety. Naleze do tej elitarnej grupy facetow, dla ktorych hirsuityzm jest niezwykle podniecajacy i jest tym wlasciwym standardem estetyki. Wlosy na brzuchu, piersiach i w innych miejscach koiecego ciala - dzialają na mnie jak najlepszy afrodyzjak. Niestety nigdy nie mialem przyjemnosci byc w bezposrednim zwiazku z taką kobietą, a wiec moje upodobania zamykają sie w sferze marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
hairy...... bo zaraz sie porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hairy is my passion - i co, nie wstydziłbyś się z taką kobietą pokazać na plaży, albo lecieć na wakacje do ciepłych krajów??? Ja preferuje owłosionych facetów,a wiem że w dzisiejszych czasach wiele kobiet wręcz nie dzierży takich mężczyzn, a i sami faceci często golą ciało tłumacząc to kwestiami higieny (co uważam za bzdurę! bo prawdziwy facet powinien być naturalny). Więc może hairy is my passion jest po prostu staromodny..? :P Chociaż z drugiej strony owłosienie owłosieniem, ale hirsutyzm jest raczej jak ułomność a nie normalność. I ktoś kogo to podnieca jest chyba jakimś dewiantem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniołek
Hairy is my passion napisałeś, że nigdy nie byłeś w bezpośrednim związku z kobietą cierpiącą na hirutyzm, więc pewnie nie widziałeś nas w całej okazałości??? Nie jest to estetyczny wygąd, możesz mi wierzyć. I zapewnie jeśli miałbyś iść z taką kobietą na plażę to też nie było by ci miło. Sorki, że cię oceniam, chociaż nie znam cię, ale jeśli lubisz kobiety "lekko" zarośnięte to jesteś ewenementem na skalę światową :). Ja dla poprawienia sobie nastroju, w związku z nadchodzącą wiosną, kupiłam sobie buty :). Mam bzika na punkcie butów i torebek, ponieważ ich zakup nie wiąże się z wizytą w przymierzalni i nie trzeba się rozbierać. Nie martwcie się dziewczyny, wiosna i lato szybko minią, i znów będzie można ukryć się w "szczelnych" ciuchach. Pozdrawiam optymistycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Pilnie potrzebuje namiarow na dobry laser w szczecinie lub stargardzie. Prosze jesli ktoras z Was korzystala z takich uslug to bede wdzieczna jak odezwie sie na tym forum. Pozdrawiam ...zyc mi sie nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytałam ttrochę
i powiem wam ,że mimo ,że ja nie mam tego problemu to w pewnym sensie wam zadzroszczę zdrowego dystansu do siebie bo ja przejmuję się wszystkim jeśli chodzi o wyglad każdym naczynkiem które jest widocznie, tym ,że jestem bardzo szczupła , wyglądem piersi ,które akurat poobno są ładne ,ale mnie sie nie podobają... Nie wyszlabym na miasto bez makijażu.. Zazdroszcze wam też facetów bo mój wytyka mi nawet najmniejszy mankament , nawet pękniete naczynko na wardze które jest praktycznie niewidoczne. Nic nie przemilczy i nic nie umknie jego uwadze choć wiele ludzi nawet jego koledzy ,rodzina twierdzą ,że jestem ładna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ttroche kpnij tego faceta w d....chyba, ze chcesz sie nabawic większych kompleksów olej palanta i zacznij cieszyć się zyciem :) Hairy is my passion buahahahaha ale sie nie przejmuj, nie jesteś sam. na tym forum grasuje osobnik o nicku KrzychuBB, który twierdzi, ze tez uwielbia owłosione babki. jak widac świrów nie brakuje :P szaroburo lubisz owłosionych facetów? ja nie...bleeee ale to pewnie dlatego, ze sama mam nadmiar włochów, w dodatku mój ojciec też jest porosnięty, a wszystko co mi się z nim kojarzy napawa mnie obrzydzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory jak samopoczucie???? hehe ja tam lubie szary kolor :) szary i czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anised..dzieki za troske..jestesmy razem,ale jest ciezko:( czassem czuje jakby mi serce pekalo,powaznie....boje sie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimoska Pasta Do Zębów.
Apsik! Po co się depilować, zaakceptujcie te kłaczki, skoro zimy będą coraz mroźniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×