Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość daga7215
U mnie mama tez nie ma zadnego problemu,za to tata byl strasznie kudłaty i brat tez jest,co ciekawe zauwazylam ze moja 5 letnia bratanica jest bardzo mocno juz owłosiona nawet na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7215
Dziewczyny możecie polecic mi dobry krem w rozsadnej cenie opóżniający odrost,bo telocapil juz u mnie nic a nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły wczoraj moje kosmetyki zamówione na aspirante.Troche jestem zawiedziona bo produkty nie mają polski naklejek o właściwościach.A na olejku do włosów nie ma daty ważności.Wygląda ok. ale mimo wszystko nie wiem, czy będę tam jeszcze zamawiać.Ceny maja niektóre sporo niższe niz w helfach i asandi ale w helfach na każdym produkcie ulotka po polsku i data ważności.Przesyłke tez maja dość droga w helfach.Kobietki a Wy coś wypatrzyłyście dla siebie z tych kosmetyków.One maja ten plus, że bardzo chemii maja albo nawet wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga w helfach.pl i asandi.pl sa kremy i mydła opóźniające odrost włosków.Ale czy skuteczne pewnie nie wie nikt.Wiele dziewczyn pisze, ze działa bioxet.Ja nie próbowałam to niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgfdgfd
też miałąm ten problem. poszłam na laser jestem po 1 zabiegu minął miesiąc a ja nie mam 80% włosów bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgfdgfd
też miałam taki problem. poszłam na laser po jedneym zabiegu nie mam około 80% włosów jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dziewczyny na LU pisały jeszcze o wcierkach z ekstraktem soi, lukrecji. wejdź na forum i poszukaj przepisów. może któryś z nich zadziała. ta Twoja mała bratanica jada dużo miesa z kurczaków??? loris a mozesz mi powiedzieć czym smarujesz ciało? ja nie kupuje raczej balsamów w sklepach, jak już to coś z serii babydream, bo one nie mają syfu w składzie. szkoda, ze ten sklep asandi nie podaje dat ważności. powinni to robić! napisz do nich maila z pretensjami. kurcze mam ochote na kilka rzeczy z helfy.pl aja jajajajajaja :D uwielbiam mydła ALEP z błotem z MM. świetnie wygładzają skórę, leczą podrażnienia po depilacji. ranki goją się błyskawicznie. szkoda tylko, że są takie drogie :( vfgfdgfd gdzie robiłaś laser i co to był za rodzja lasera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulka1
Dziewczyny słyszałyście o metodzie depilacji włosów (głównie na twarzy) nitką? Stosowałyscie ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydulka 1 kiedyś ktos tutaj wkleił filmik, jak dziewczyna sobie depilowała brwi nitką.To metoda mysle że własnie tylko do brwi.Może i się sprawdza do brwi ale osobiście za dużo "zachodu przy tym".Wolę pęsetę.A co do twarzy tak ogólnie to myslę, że nie za bardzo sprawdzona metoda. Aniseed ja stosuję do ciała taki żel i spray, który sie stosuje w gabinetach kosmetycznych.On jest tez na cellulit.Ale ma dość dużo chemii, min kilka parabenów.Ja jestem już po 30 stce i cellulit zaczyna sie pojawiać więc muszę działać.A co do tego sklepu to na aspirante.pl nie ma dat ważności.W asandi jeszcze nie zamawiałam.Z helfów byłam zadowolona tylko dośc drogo mają.Też mam smaka na wiele kosmetyków od nich.Głównie na włosy i do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris - peeling z kawy, olejek antycellulitowy z BU, masaż bańką chińską i będziesz wyglądała lepiej niż niejedna nastolatka :P pij sporo wody, spaceruj i wzbogać diete w kwasy omega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie się z tym czuję
PROSZĘ POMÓŻCIE! Mam dopiero 15 lat a już włoski na brzuchu (czarne, krótkie lecz bardzo widoczne), na plecach i piersiach ;| wakacje mam już zaplanowane i to będzie plaża, jestem chuda i chciała bym założyć strój kąpielowy ale jak z tymi włosami?! na prawdę to dla mnie problem, nikomu nic nie mówię nawet rodzicom ponieważ się okropnie wstydzę, do żadnego lekarza też z tym nie pójdę ;| mogły byście jakieś domowe sposoby usuwania włosów mi doradzić? czytałam o plastrach z woskiem ale boję się że jak raz usunę to włosy będą odrastać coraz szybciej i coraz gęstsze... proszę doradźcie mi ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! mam ten sam problem niestety.. ;( tyle ze u mnie np problem brzuszka nie konczy sie na kilku wloskach albo paseczku.. on jest caly porosniety. najgorszy jest ten pasek wlasnei ale ja go wyrywam depilatorem. reszta nie jest bardzo gruba ale dosc dluga i ciemna. nogi i pachy normalne.. ale mam problm z tym brzuchem, plecami nad pupa, lonowym i ... ramionami. ty jest chyba najgorzej bo te cholery rosna mi powyzej lokci i na bicepsach ;( co robic??? nie chce sie calusienka depilowac bo to oznacza pol dnia w lazience a ja jestem raczej zabiegana osoba i nie mam na to czasu. poza tym mam tez ten problem co wiele z was.. boje sie bliskosci. od 5 lat jestem sama bo nie znioslabym gdyby jakis mezczyzna to zobaczyl.. a kochac sie z nim? wykluczone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! mam ten sam problem niestety.. ;( tyle ze u mnie np problem brzuszka nie konczy sie na kilku wloskach albo paseczku.. on jest caly porosniety. najgorszy jest ten pasek wlasnei ale ja go wyrywam depilatorem. reszta nie jest bardzo gruba ale dosc dluga i ciemna. nogi i pachy normalne.. ale mam problm z tym brzuchem, plecami nad pupa, lonowym i ... ramionami. ty jest chyba najgorzej bo te cholery rosna mi powyzej lokci i na bicepsach ;( co robic??? nie chce sie calusienka depilowac bo to oznacza pol dnia w lazience a ja jestem raczej zabiegana osoba i nie mam na to czasu. poza tym mam tez ten problem co wiele z was.. boje sie bliskosci. od 5 lat jestem sama bo nie znioslabym gdyby jakis mezczyzna to zobaczyl.. a kochac sie z nim? wykluczone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
ja mam już dosyć takiego życia pozbawionego bliskości z mężczyzną, no ile można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed robiłam peeling z kawy ale fusy zatykały mi odpływ w prysznicu i teraz mam solny z algami.Peelingi to naprawdę super sprawa.Kwasy też zażywam.Ale co to jest ten olejek z BU? Co to jest to BU? Nie moge narzekać.Mój mąż mói, że wyglądam lepiej niż kiedyś i że sam się dziwi, że to jest możliwe.Ja sama widzę, że dzieki temu, iż dbam o siebie to moje ciałko rzeczywiście fajniej wygląda niz kiedyś, gdy byłam młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka222
Hej dziewczyny! oczywiscie tak jak Wy wszystkie niestety mam problem z owlosieniem;( Ale mam takie pytanie: mam hiperprolaktemie i od 4 miesiecy zazywam bromergon. W stanie normalnym czyli "0" prolaktyna jest w normie ale po obciazeniu byla 30x podwyzszona!!!!! Mam teraz zrobic badania kontrolne ale lekarz mi nie powiedzial czy z obciazaniem mct czy bez. Moze któraz z Was sie orientuje w tym temacie? Jakie badanie powinnam zrobic to normalne czy z obciazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7215
aniseed bratanica kurczakow jada duzo bo bratowa czesto gotuje,musze jej delikatnie nato zwrocic uwage.Zamowilam sobie to mydelko arabskie ,moze chociaz troszke cos da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ani_ta_ani_tamta
mam 30 lata od 4 miesięcy mam problem z nadmiernym owłosieniem .Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu.Włosy zaczęły mi rosnąć na udach i w okolicach bikini (mało powiedziane rozrastają się na uda i kierują się w górą aż do brzucha),mało tego rosną na pośladkach .Jestem załamana kremy do depilacji podrażniają mi skórę ,depilator odpada a wosk w plastrach klei mi się do ciała a włosy zostają nie naruszone.Wstydzę rozebrać się przy mężu .Mówiłam mu że dzieje się ze mną coś nie dobrego ale jak to facet problemu nie widzi .Znajomi namawiają mnie na basen ,córka płacze od miesiąca a ja wymyślam jakieś bzdety córce i znajomym. Jak ja mam iść na ten basen strój który mam nie ukryje tego paskudztwa:( Do jakiego lekarza mam się udać z tym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ani_ta_ani_tamta
dodam że włosy rosną czarne i sztywne ;( mam wrażenie że w gadkach noszę igły ;( Na twarzy też mam włoski dość długie ale jasne .Mam nadzieje że nie ściemnieją ;) Niech ta zima trwa wieczność . Nie śpieszy mi się do lata . Plaża ,opalanie ....to już marzenie no chyba że w leginsach do kolan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to do endokrynologa
brałas jakies leki ostantio? moze zmieniłas lub odstawiłas pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. House
Słyszałam że nadmierne owłosienie które pojawiło się u kobiety nagle bez konkretnych przyczyn może być spowodowane tym że ma kontakt z testosteronem z otoczenia. Przykładem może być krem z testosteronem którego może używać facet. To taka hipoteza ale zbadać ten trop nie zaszkodzi. Zwłaszcza kiedy testosteron we krwi jest wysoki a nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris BU to biochemia urody :) ja tam kiedyś kupowałam fajny olejek antycellulitowy :) nawet ładnie pachniał, szybko się wchłaniał i pozostawiał skórę miękką i gładka. Niestety nie wiem czy jeszcze jest dostępny. Kiedyś w sklepie ecospa.pl kupiłam peeling algowy :) dość ostry jest, co w rodzaju piasku ale też swietnie działa. Jak mi się nei chce robić peelingu z kawy, to trę skórę taką rękawicą szorstką kessa, kórą kupiłam w biolanderze. świetnie sciera naskórek. podobne rękawice są też w sklepie ekosens.pl daga koniecznie jej zwróc uwagę. teraz kurczaki bardzo faszerują hormonami, szczególnie te kury rosołowe :( :( wg mnie takie małe dzieci nei powinny jadać aż tyle mięsa. Białko można dostarczać podając inne produkty. myszka w tym dziale - Zdrowie i Uroda jest taki topik o prolaktynie. poczytaj go, bo tam dziewczyny mają znacznie większa wiedzę na temat hiperprolaktynemii. ja na Twoim miejscu robiłabym to kontrolne badanie i na czczo i po obciążeniu, bo jak inaczej sprawdzisz, czy wszystko jest OK? Mi po obciązeniu prolaktyna podniosła się niecałe 3x. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka222
Aniseed dzieki za odpowiedz. Tez tak w koncu pomyslalam ale okazalo sie ze taka tabletke moge dostac jedynie od lekarza. A moj lekarz mi nic takiego nie wypisal i teraz i tak juz nic nie zalatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ani_ta_ani_tamta
Nie brałam żadnych lekarstw ostatnio . Pół roku temu zmarła mi bardzo bliska osoba .Do tej pory bardzo mi jej brakuje ,jestem załamana tą sytuacją. Tak sobie myślę może przez ten stres nabawiłam się jakiejś choroby . Ogólnie czuję się dobrze ,miesiączkuje regularnie tylko to paskudztwo -włosy tam gdzie nie potrzeba :( Wstydzę się iść do lekarza z tym problemem .Nie wiem jak zacząć rozmowę ;( Mam wrażenie że lekarz pomyśli że jestem jakaś stuknięta Ogólnie nie cierpię chodzić do lekarza Jak myślicie do jakiego lekarza iść :ginekologa czy rodzinnego ? Mam totalny mętlik w głowie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolisz narzekać???? migiem do lekarza gina albo gin-endok. stres bardzo negatywnie działa na nasz oganizm. moze wlasnie w wyniku tego przykrego wydarzenia nawaliła ci gosp. hormonalna. nie ma sie co wstydzić. opowiedz lekarzowi co sie dzieje i poproś o skierowanie na badania hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. wiecie co ostatnio czytałam? że są kosmetyki które w składzie mają składniki powodujące i kobiet nadmierne owłosienie!! Masakra.. Jednym z nich jest ponoć szampon Timotei.. poszperam i może znajdę co to dokładnie za składnik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
"DMDM Hydantoin & Urea, Glydant Wydziela rakotwórczy i drażniący formaldehyd. Działa szkodliwie na gruczoły ekrynowe i apokrynowe, zaburza czynności gruczołów łojowych i hormonalnych (dokrewnych). U dziewcząt i młodych kobiet niektóre metabolity tego związku wywołują nadmierne owłosienie, podobnie jak dwufenylohydantoina. Wywołuje stany zapalne skóry. Może powodować nowotwory. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży." I fajne zbiory o szkodliwych kosmetykach: http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/files/ToksycznoscSkladnikowKosmetykow.pdf I ja się pytam teraz: jakiego, do cholery, ja mam używać szamponu, żelu pod prysznic, balsamu do ciała, żelu i kremu do twarzy (to takie moje minimum), żeby się nie truć? Nie ma! Wszędzie są jakieś syfy! A jeśli już są to pewnie nie będzie mnie na takie specyfiki stać. I bądź człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rupinka sa takie kosmetyki ale niestety drogie, w dodatku termin przydatności mają krótki. ja włosy myję dziecięcym szamponem babydream. kosmetyki mozna bez problemu kupić w necie ale cena za balsam wynosi czasem 60 zł [w przyadku skóry alergicznej] ja osobiscie wolę sie smarować olejkami bądź masłami kosmetycznymi. zawsze też mozna samemu ukręcić sobie jakieś smarowidło do ciała :) loris napisałam do BU i niestety nie ma już tego olejku i nie będzie :( polecają natomiast smarowanie się olejem z róźy rdzawej [ja go mam i jest suuuuuper] albo z kocanki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co i co
B) :D : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rupinka: o to mi własnie chodziło.. eh.. ta nasza cywilizacja nas wykończy powoli.. to jakaś masakra jest, żeby cholera tak jawnie truć ludzi. ciekawa jestem tylko czy to aż tak mocno działa że u niektórych te klaki są aż tak paskudne i dlaczego działa "wybiórczo" ? oczywiście żeby nie bylo: NIKOMU nie życzę tego paskudztwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×