Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Karina20 a weż...moja karnacja to koszmar! wszystko znac na tak jasnej skórze :( w dodatku opalanie przychodzi z ogromnym trudem, a opalenizna i tak znika bardzo szybko:( Powiedz mi czy rany po depilacji nie będą przeszkadzały przy laserze? wiem, ze przed zabiegiem jest konsultacja z lekarzem i mam nadzieje, ze po zobaczeniu masakry na moim ciele zakwalifikują mnie do zabiegu. Loris nie, nie probowałam jeszcze bioxetu. na razie uzywam telocapilu i jakieś tam efekty widze. sprobuje pozniej lecytyne, a na koncu bioxet :) Aska87 tak jak wyzej napisałam, wszystkie składniki kupuje w sklepie mazidla.com sama robie krem i wcieram w skórę. efekty sa, moze nie takie jakbym chciała. miejscami wloski nie rosna wcale [ale to sa baaardzo male obszary] ale te ktore rosną sa ciensze i wolniej odrastaja, a dla mnie to juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
aniseed- ja nie miałam zadnej konsultacji przed zabiegiem, może idziesz do jakiegoś supersalonu;) blizny nie przeszkadzaja w niczym, rozumiem Cie bo ja mam dośc duzo blizn po wrastających włoskach:( ale staram sie je ukrywać opalenizna latem a zimą jakos mniej na to zwracam uwage:) laser to super sprawa, czesto mysle sobie ze szkoda ze wczesniej tego nie wymyslili bo moze byłby juz tak powszechny i tani ze byłoby po problemie juz dawno:) jesli masz jasną karnacje i włoski to prawdopodobnie bedziesz potrzebowała mniej zabiegów= taniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
i Ciemne włoski:) nie dopisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina20 to sie okaze, czy to jaksi super salon. w kazdym badz razie na stronie internetowej pisze, ze przed zabiegiem obowiązkowa jest konsultacja...oczywiscie platna :P ja sie latem opalam na dzialce, skóra jest wtedy swietna. mniej widac rany po depilacji, ale co z tego, jak po miesiacu wszystko mi schodzi :( buuuu jakim laserem robili Ci ten zabieg?? ten na ktory ja sie wybieram to light sheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
no co Ty nie daj sie naciagnać na kolejne 50zł!! bo na pewno mniej nie zapłacisz.. kosmetyczka która to robi musi być po kursie wiec musi miec tez jakies pojęcie o tym, wiedziała ze na mojej skórze moga sie pojawić przebarwienia gdy pigment skóry pochłonie laser wiec zmniejszyła moc (moja wina bo 2 tygodnie wczesniej smarowałam sie balsamem brązującym ). Nie wiem po co ten lekarz.. ja tez miałam light sheer i jest podobno najnowoczesniejszy i najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
znalazłam tzw "informacje dla pacjenta" która dostałam przed zabiegiem i przeciwwskazania sa takie: ciaza, włosy blond, rude, siwe, choroby pęcherzowe skóry, bielactwo, łuszczyca, skłonność do przebarwien, aktywne infekcje skóry, rozrusznik serca, swieza opalenizna, terapia retinoidami, niektóre zabiegi kosmetyczne w niewielkim odstępie czasowym. Mysle ze choroby pecherzowe skóry widac, bielactwo tez, łuszczyce tez.. o reszte mozna zapytac pacjentke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed Takie małe pytanko z mej strony:czy napar z nagietka pijesz czy nadaje się on do wcierania w skóre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina20 dzieki za info. strzeliłas w dziesiątke, 50 zl kosztuje konsultacja. zabiegi tez sa drogie. ile u siebie placilas za jeden zabieg? Aska87 nie piłam naparu, tylko nalewke. lyzeczke [rozcienczona z woda] wieczorem. w smaku obrzydlistwo brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
ja płaciłam 200zł za jeden zabieg bo miałam zniżke studencką, jeśli studiujesz to warto sprawdzić na stronie czy tez daja zniżki w tym salonie do którego sie wybierasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, na mój post nikt nie raczył odpisać :D Czy próbowałyście kiedykolwiek rozjaśniać włosy na dekoldzie ? Z jakimi efektami ? A co do tego, że któraś z was napisała, że wolałaby dostać hirsa przd 30-tką a nie w wieku 17 lat...to i tak ma fajnie - u mnie zaczęło się w wieku 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed W aptece byłam,dostałam tylko herbatke z nagietka,taką w torebkach.Zielonej mięty,lukrecji i wierzbownicy nie mieli:(:( To się nie nadaje do wypicia,ochyda;P Jak się robi tą nalewke z nagietka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina20 200 zł? u mnei sa jakies koszmarne ceny - w zaleznosci od salonu, a w sumie mam do wyboru aż 2 gdzie maja light sheer i 1 z IPL ceny light sheer - za same lydki chca od 450- do 500 w jednym salonie [uda 600, a cale nogi 900], a w drugim 600 zl łydki, a uda 700 zł. brzuch 500zl, okolice brodawek 300, bikini 400, itd. za taka kase tto bym sobie samochód kupiła, w dodatku z salonu :( buuu ide płakac...😭 niestety nie jestem studentką, wiec na żadne znizki liczyć nie moge. Malwena ja kiedys probowałam rozjasniac ale wlosy na brzuchu. ladnie sie rozjasnily. ale niestety efekt był krótkotrwały :( nie powtarzam tego zabiegu, bo mam bardzo wrazliwa skore i cała mnie piecze i swedzi w trakcie wybielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam nalewke, nie robiłam jej. jak zrobic? trzeba zalać kwiatki nagietka spirytusem i przechować troche w ciemnym miejscu. te ziola dostaniesz w porządnej aptece zielarskiej, nie w takiej zwyklej. z tym, ze nie wiem co jest przyczyna Twoich wlosow. jesli estrogeny, to akurat te ziola Ci nie pomoga. zielona miete rzeczywiscie trudno dostac. ja raz dorwalam ją w warzywniaku ale jest dosc ciezka w hodowli :(natomiast w smaku wysmienita :) z wierzbownica trzeba uwazac - to ziolo dla mezczyzn po 40stce na te ich rozne meskie problemy. niestety wzmaga krwawienia, wiec nie nalezy jej pic codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrr
i czego stękacie ????????chcecie laser to płaccie i cieszcie sie że macie możliwość coś z tym zrobić, bo jeszcze 20 lat temu chodziłybyście kudłate na wieki wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwena U mnie te ciemniejsze włoski na dekoldzie wyrywam pęsetką,jaśniejsze zostawiam w spokoju.Teraz idzie lato,więc na opalonej skórze wloski powinny mniej rzucać się w oczy:)Kiedyś próbowałam wodą utlenioną rozjaśnić wloski na twarzy,to efekt był taki,że wyżarło mi skóre na ustach:(:( Aniseed Dzięki za odpowiedź:)Te zioła spróbuje dostać w aptece w większym miescie,popytam,może akurat tam będa je mieli...Estrogeny mam raczej w porządku,sprawdze jeszcze u siebie na starych wynikach badań.Cholercia,gdzie ja nazrywam tego nagietka:/:/Nalewki to ja raczej w żadnym sklepie nie dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwena U mnie te ciemniejsze włoski na dekoldzie wyrywam pęsetką,jaśniejsze zostawiam w spokoju.Teraz idzie lato,więc na opalonej skórze wloski powinny mniej rzucać się w oczy:)Kiedyś próbowałam wodą utlenioną rozjaśnić wloski na twarzy,to efekt był taki,że wyżarło mi skóre na ustach:(:( Aniseed Dzięki za odpowiedź:)Te zioła spróbuje dostać w aptece w większym miescie,popytam,może akurat tam będa je mieli...Estrogeny mam raczej w porządku,sprawdze jeszcze u siebie na starych wynikach badań.Cholercia,gdzie ja nazrywam tego nagietka:/:/Nalewki to ja raczej w żadnym sklepie nie dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam.Hormony mam w granicach normy,tylko testosteron powyżej normy,podejrzenie- późna postać przerostu kory nadnerczy i prawdopodobnie stąd u mnie hirsutyzm.No i jeszcze kwestia genów,dziedziczenia z matki na córke:(To stare wyniki sprzed kilku lat,więc zastanawiam się czy by ich nie powtórzyć,tak dla"świętego spokoju"tylko znów jeżdżenie po lekarzach,wydatki na dojazd itp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg888
dziewczyny, a słyszałyście o salonach no+vello(hiszpańska sieciówka). w warszawie jest na grójeckiej, we wrocławiu jest. depilacja każdej części ciała kosztuje tylko 99 zł. np pachy to tylko 99, cała noga-99, cała ręka 99 itd. jest to laser IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
Aska87 koniecznie leć do lekarza! w moim przypadku okazało sie ze mam zespół policystycznych jajników, naprawde medycyna daje rade choc nie wszyscy wierza lekarzom.. i wiem ze wiele dziewczyn pisało ze tabletki antykoncepcyjne nie pomagaja na włoski, ale na pewno złagodza objawy a do tego chodzac do lekarza i sprawdzajac czy jest wszystko ok dbamy o siebie i narzady rodne a chyba wiekszośc z nas chce kiedys miec dzieciatko:) aniseed strasznie wysokie te ceny!!!!!! stanowczo za wysokie! nie wiem skad jestes ale moze warto przejechac sie do wiekszego miasta jesli masz jakies w poblizu- wiadomo wieksza konkurencja= nizsze ceny. Ale tez zalezy na jaka czesc ciała idziesz bo łydki i uda faktycznie wszedzie sa drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
podwyższony testosteron, niby w granicach normy ale normy sa naprawde SZEROKIE! u kobiety podwyzszony testosteron zawsze jest niepokojący, wiadomo ze cos sie dzieje niedobrego.. najlepiej pojsc do ginekologa i to meżczyzny. Wiem wiem, ja tez chciałam isc do kobiety bo wiadomo- łatwiej jej wszystko powiedziec.. Ale mezczyzna jest o wiele delikatniejszy! Masz dodatkowo problemy z trądzikiem/ tłustą skóra? bo ja własnie tak mam, tzn mam problemy ze swiecaca skora.. to typowy objaw przy nadmiarze testosteronu a niskim stezeniu estrogenow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska87 kwiatki nagietka tez mozna kupic w aptece. nalewke również i to w takiej zwyklej aptece, kosztuje cos ponad 6 zl. mieszkam w malym miescie i bez problemu ją kupiłam. Karina to sa ceny z kielc. pewnie dlatego takie wysokie, gdyz nie ma konkurencji. jakbym sie wybierala do innego większego miasta dochodza mi koszty podrozy, itd. w estetice w krakowie depilacja, np. lydek kosztuje 450 zł. ud od 300 do 600 zł, wiec w sumie na to samo wychodzi :( a Ty w jakim miescie robiłas depilacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
ja robiłam w Lublinie:) a słyszałyscie dziewczyny moze o oleju z krokosza? podobno duzo osób wypowiada sie bardzo pozytywnie, niektórym pomaga:) wiadomo ze nie wszystkim ale jak zwykle ideałów nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cher
stosowałam przez 5 miesięcy olej. Oczywiście nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
Malwena ja rozjaśniałam i efekt jest fajny:):) tylko nie trzymaj za długo zeby nie podraznic skóry i całkiem nie wypalić włoskow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwena Jako nastolatka miałam problemy z trądzikiem i ze świecącą skóra,teraz mam tylko cere tłustą. Do ginekologa faceta nigdy nie pójde!Jakiś taki hamulec mam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki za odpowiedzi :d Właśnie chyba włosy na dekoldzie mnie najbardziej wkurzają xd no nie licząc twarzy i ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina20
Ja tez nie mam trądziku tylko cere tłustą, no moze mieszana ale to jest od lat dla mnie bardzo uciązliwe i denerwujące... ginekolog jasno powiedział ze to własnie przez testosteron! spytał sie mnie czy zgadzam sie na Diane- nie chciałam bo słyszałam same negatywne opinie na temat tych tabletek.. powiedział ze on w sumie rzadko je przepisuje bo pacjentki mu opowiadaja ze cos jest nie tak i raczej przepisuje Yasminelle, mowi ze dziewczyny sa strasznie zadowolone bo nie tyją, cera sie poprawia a poziom hormonów wyrównuje sie do własciwego poziomu wiec on jako lekarz jest zadowolony:) Zapewniam Cie ze mi było strasznie trudno wejsc do tego gabinetu.. zwłaszcza ze jest młody i wcale nie mało atrakcyjny.. ale mysle ze to czesto kobieta potrafi kobiete bardziej zdolować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×