Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Małpiatka
Naddia, w zalozeniu olej lniany powinno sie jesc najlepiej zmieszany z bialym serem albo polewac nim surowki warzywne. Dla mnie jego smak jest nie za ciekawy, wiec traktuje go jak lekarstwo. Podczas posilku jem 1-2 lyzki stolowe tego oleju i zagryzam szybko jedzeniem:). Cetaphil chyba zawiera o ile pamietam jakis rodzaj alkoholu, a tego moja cera nie znosi. Sporo kremow do cery naczynkowej (nawet tak zachwalany na naczynka Auriderm XO) go zawiera, a moj ryjek chce sie wtedy wściec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
papryczka: to idź do lekarza powiedz że się starasz bezkutecznie o dziecko wtedy powinni zrobić za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę się za picie tego oleju, najpierw musze go kupić, pewnie w zdrowej żywności. Fajnie masz papryczka, ja to nawet zęby mam felerne. W ogóle fatalnie tez się czuje, maksymalnie osłabiona, nic tylko bym spała, ostatnio takie osłabienie miałam w lipcu albo w sierpniu. Nie wiem z czego to wynika. P.S nie paliłam, jeden dzień za mną, może to od tego? I wysępiłam próbkę cold kremu z avene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jotę
Hej dziewczyny:) i już po bólu dentysta za mną:) nie było tak źle :) nie zauważyłam żeby jakoś zwrócił uwagę na moje włoski co mnie cieszy niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
jota w jotę,tak trzymać :) Zastanawiam się nad użyciem plastrów na twarz. Na twarzy nie mam zarostu,tylko długie ciemne włoski,coś więcej niż meszek. Wcześniej rozjaśniałam je rozjaśniaczem Sally Hansen,ale przez to świecą się i nie wiem juz sama czy nie wygląda to gorzej. Ale boję się,żeby po plastrach nie było ich później jeszcze więcej albo żeby nie odrastały grube,jak zarost. Chociaż widziałam rożne opakowania plastrów które są specjalnie przeznaczone do twarzy,więc chyba nie powinny być grubsze ? Może to taki chwyt marketingowy? Jejku sama już nie wiem.Doradźcie prosze ... :( Dobrze,że dziś taki pochmurny dzień, jak założę szal, to nawet odważyłam się związać włosy :) Pasuje mi taki koczek,a jednocześnie tak krępuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stromae
znalazłam przypadkiem taką stronkę i pisze co usuwa owłosienie z twarzy i jest tam dużo innych porad na różne dolegliwości a owłosieniu pisze to: USUWANIE WŁOSÓW Z TWARZY Smarować owłosione miejsca na twarzy sokiem z zielonego, przekrojonego orzecha włoskiego. Skorupki z orzechów włoskich spalić na popiół. Popiół zmieszać z wodą do otrzymania papki, którą smarować owłosione miejsca. 40 g nasion pokrzywy zalać 100 g oleju rzepakowego w szklanym naczyniu. Odstawić na 14 dni. Odcedzić, wlać do słoiczka i dobrze zakryć. Smarować zawiesiną owłosione miejsca. Może warto wypróbować a nóż widelec pomogą, fajnie by było:) A tu macie link do tej strony : http://gramzdrowia.pl/uleszka/leczymy-sie-sami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jotę
Ja kiedyś używałam plastrów na twarz i te przeznaczone do twarzy przynajmniej w moim wypadku były za słabe. Potem używałam normalnych plastrów i one co prawda usuwały włoski ale czasem usuwały je ale bez cebulek - obrywały tylko końcówki. Dałam sobie spokój i już nie depiluje twarzy jedynie pęsetą no i nic mi nie odrosło więcej jak miałam a nawet mi się zdaje że tam gdzie używałam plastrów to włoki są minimalnie delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Oj tak mnie kuszą te plasty:), ale musze to jeszcze przemyśleć, jak moje włoski na to zareagują bo jednak twarz to nie d**upa:/ Plastrów używam na szyi i jak odrastają,to chyba są takie same, tylko miejscami rośnie gruby zarost,to traktuję go pensetą. stromae,czytając te przepisy wyrobraziłam siebie jako czarownicę gorującą w wielkim kotle miksturę na usunięcie tych cholernych włosków;) Stronka fajna,ale zastanawiam się ,jak medycyna jest bezsilna,to takie orzeszki chyba tez nie pomogą :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stromae
nie dowiemy się jak nie spróbujemy a co nam innego pozostało jak nie eksperymentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam nad tymi orzechami, bo w koncu z tego co pamietam, ekstrakt z orzecha używa się do przyciemniania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używała któraś? LRP Ciciplas, Avene Cicalfate lub Bioderme Cicabio Mam blizny i czas by się nimi zająć, pomyślałam że jeden z tych kremów mógłby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
One są przeznaczone do regeneracji skóry po zabiegach, nie pomogą Ci zupełnie w pozbyciu się już powstałych blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszka :)
Dziewczynki kochane mam do Was pytanko, gdzie Wy macie te wlosy na ciele, i jakiej one sa dlugosci jak sobie radzicie z ich usuwaniem.... nie myslcie o mnie zle ja rozumiem wasza chorobe chcialabym wiedziec cos wiecej... z gory dzieki za jaka kolwiek odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź sobie dziewczyno
na wikipedia wpisz hirsutyzm i zmierz tej dziewczynie ze zdjęcia włosy w poszczególnych partiach ciała allbo wpisz w google jenifer miller i jej pomierz wtedy uzyskasz odpowiedż na swe pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo po prostu
poczytaj pare stron wstecz, co jakis czas przewija się wątek o kłopotliwych miejscach i ich usuwaniu boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra duszka :)
Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
International Nie wiedziałam, ze są takie książki. Przeglądałam pobieżnie ten tę która była w linku. Z tego co zrozumiałam pisze w niej, ze metody depilacji typu woskowanie i depilator czy wyrywanie wbrew pozorom również wzmacnia włosy, a nie osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od rejonu ciała
to wzmacnianie, w niektórych się wzmacniają w innych nie i tez od hormonów jakie ma dana osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
stromae zaciekawiła mnie ta metoda z tymi orzechami, ale kurcze ogólnie swieże orzechy włoskie strasnzie brudzą skórę chodzi mi o tą cześć która otula orzech. U mojej babci rosnie orzech włoski kurde ale bym popróbowała,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leńńń
hej, a wiecie dziewczyny ,że znana wszystkim Victoria Beckham cierpi na PCOS, zawsze miała przz to kompleksy, straszny trądzik na twarzy, ale też te znienawidzone włosy na ciele. Z tym,że ona żyje w innej rzeczywistości niż my, ma kase na walkę z tym , najlepsze najdroższe zabiegi, depilacja laserowa to dla niej już rutyna, a i tak na niektórych zdjęciach, widać np ciemne gęste włosy na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak i córka madonny
widac jak na forach się ludzie z niej śmiali teraz usunęła wąsa i uchodzi za piekność, albo amy winehouse... ak kogoś stać na laser to jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Naddia i jak tam po wizycie lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetional nie musisz sie wysilać :o Ja cie doskonale rozumiem ale mam troche inny pogląd na pewne sprawy niż Ty :o Słowko o kosmetykach, super tanie kosmetyki z dobrym składem można znaleźć w rossmannie - seria babydream i w Lidlu - Suhada [osobiście nie testowałam ale dziewczyny pisały, ze sa OK] Alverde mozna dostać tez w czechach, jesli ktoś ma blisko :) naddia mogłabyś powiązać swoje złe samopoczucie z dieta??? Twoje objawy wyglądają mi na klasyczny przypadek zakwaszenia organizmu. Piłas ostatnio sporo mleka i jadłaś orzeszki, które niestety zakwaszają. Bardzo Cie wypryszczylo? Masz możliwosc zrobienia wymazów [gardło, nos i pryszcz] aby sprawdzić czy nie masz gronkowca i/lub paciorkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomózcie błagam was
prosze powiedzcie mi czy facet też moze mieć hirsutyzm? Moj facet ma z tym problemy i nie chodzi mi o to ze ma włosy na klacie, brzuchu czy twarzy chodzi mi o dziwne miejsca, a mianowice mojemu facetowi rosną włoski czarne i grube na nosie, wyrywa je pincetą sic;/ ale zaczeły mu rosnać juz na powiekach, przy skroniach, koło zewnętrznych kącików oczy a także teraz nawet pojedyńcze czarne ma na policzku przy nosie tak jakby pod dolną powieką.Nigdy sie z czymś takim nie spotkałam nie wiem czy facet moze mieć zaburzone hormony i czy to by było przez to dlatego jezeli coś wiecie to prosze was napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i juz mówie jak po wizycie. Mam skierowanie do szpitala na badania, kiedy sie tam wybiore to w zalezności od miesiączki. Troche sie tego obawiam, ale chce w koncu wiedzieć co jest grane. Anised-kiedyś miałam wymaz robiony z pryszczy, nie mam gronkowca. Jestem bardzo wypryszczona, na brodzie policzkach i skroniach. Osłabienie sięga zenitu w weekend spałam 12 godzin i chodziłam jak nieżywa :/ i jeszcze chce mi się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
"dziewczyny pomózcie błagam was"-niech twoj facet idzie do endokrynologa. Wyrywaniem wlosow z zyciem pesety wzmocnil sobie na pewno te wloski i teraz jest problem... Pewnie laser jest do rozwazenia... Nawiasem mowiac szkoda, ze taka dolegliwosc nie jest az tak popularna u mezczyzn-moze skonczyly by sie wreszcie durne teksty typu:" o rety, ale paszczur, ogolilaby sobie ten ryj i bylby spokoj". Naddia-to dobrze, ze zrobisz sobie wszystkie badania (a ty nie mialas ich wczesniej robionych?). Czyli rozumiem, ze lekarz nie zlekceważyl problemu? To dobrze rokuje na dalszą wspolpracę:). A mowil cos odnosnie jego opinii o tym finasterydzie i ogolnie jego wizji podejscia do twoich problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tylko testosteron i prolaktyne. Muszę się pryznać że nie pytałam o finasteryd,nie chciałam drażnić swoją diagnozą, oni sa na to uczulenie. Ale powiedziałam mu czym byłam leczona i takie różne teksty w stylu że niby wszystko, myśle że po badaniach to zasugeruje, jakbym zrobiła to przed albo w trakcie to wyrzucono by mnie ze szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×