Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

naddia na razie nie nakręcaj się. Zbadaj równiez tarczycę! Nie panikuj z tym guzem, moze to byc jakis mikrogruczolak. Twoje problemy mogą oczywiscie powodowac hormony ale niekoniecznie. Jesli we flakach jest coś nie tak, od razu cierpi na tym skóra. Problemy z koncentracją, rozdraźnienie albo ospałośc, wahania nastroju, wypryski i inne cuda na skórze, koszmary nocne to np. objawy obecnosci robactwa, dysbiozy jelit. Zbadaj dokładnie wszystkie hormony łącznie z tarczycą (TSH, ft3, ft4, usg) i prolaktyna. A później zrób dodatkowe badania. Sprawdź to OB, moze masz jakies zapalenie w organiźmie oraz koniecznie PH moczu. trzymaj zdrową dietę, zero alkoholu, kawy, słodyczy, przetworzonej zywnosci, bułek pszennych z serem, napojów energet. papierochów, itd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha naddia tylko nie pomysl sobie, z ja Ci wmawiam, ze masz dysbioze albo robaki. nie nie nie...ale trzeba to też zbadać, zeby miec pewność, co nam dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja :o naddia wyskakują Ci moze krostki, czy pryszcze na dekoldzie lub plecach? Te które masz na twarzy mozesz przecierać rozcieńczonym citroseptem, jesli nie masz alergii na cytrusy bądź olejkiem z drzewa herbacianego ale też rozcienczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stromae
do" zapomniałam _nicku_swego " jak masz orzchy to wypróbuj je na jednej nodze żeby porównać czy to działa:) w sumie to pewnie nie ma co liczyć że nie będą włosy rosły ale fajnie by było jakby opóźniały ich odrastanie. Ja jak będę miała dostęp do skorupek orzechów to spróbuję z tym popiołem:) nadia smaruj te krosty pastą cynkową, możesz też zażywać cynk w tabletkach bo jak go w organiźmie brakuje to włosy wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander---> boje się wizji tego gruczolaka. Co do jelit, wszystko jest możliwe. Miewam zaparcia. Powiedz czy możliwościa jest zarazic kogoś roabakami w sobie? Mieszkam obecnie z siostrą i ona ma też pryszcze, ta która nie miała problemów z cerą ... :/ Od niedawna jej zaczęły wychodzic, ja wiem tak ok 4 mcy, myślałam że to po tych powodziach, woda czy coś.. Kawe pije ale tylko parzoną, piłam rozpuszczalna ale parzona podobno lepsza, nie palę, nie pije alkoholu, jem orzechy, musze si e ich chwilowo pozbyć z jadłospisu. Moja dentystka pytała czy nie jestem na jakiejs diecie że mi zęby tak ostatnio lecą.. A maść cynkowa jest za słaba na moje wypryski, próbowałam juz dawno temu. Olejek herbaciany jest spoko bardzo sobie go chwalę, ale narazie stosuje skinoren. Aha, wypryski miewam bardzo sporadycznie na dekoldzie i plecach, ale mam i to właściwie od niedawna mnie zaczęły atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Broda dziękuje za odpowiedz.Ja mam dylemat czy zrobić sobie elektrolizę brody czy IPL. U mnie w mieście jest IPL ale nie mogę sobie zrobić tym laserem bo mam kurację hormonalną a podobno nie można stosować IPL biorąc hormony. Musiałabym zrobić przerwę a nie za bardzo teraz mogę. PLanuje iść na zabieg w styczniu, przerwę w lekach mam mieć dopiero na wiosnę kwiecień, maj. Naprawdę nie wiem na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cos ty!
Oczywiscie ze mozna miec IPL biorac hormony! Nie mozesz stosowac retonoidow, ziol fotouczulajacych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, a ja jak się pytałam to pani mi powiedziała że nie można. I w przeciwskazaniach do IPL mają napisane kuracje hormonalne, retinoidy też i dużo jeszcze innych.I zgłupiałam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naddia------>Jak wygląda ta sytuacja małej dziewczynki z twojej rodziny o ktorej jakiś czas temu pisałaś?Czy lekarze zdiagnozowali na co choruje?I najwazniejsze czy zostalo podjęte odpowiednie leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny troche mi leci ejszcze tej wydzieliny brazowej i nie wiem czy nie przelozyc tej wizyty?? co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
endoktynolog nie bada ginekologicznie jak idziesz do endokrynologa to bez sensu przekładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ania : IPL jest beznadziejnym laserem najskuteczniejszy jest diodowy moim zdaniem i tak wynika z mojego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, więc IPL to badziewie, Broda a powiedz mi a po elektrolizie to po jakim czasie włoski odrastają i jak często trzeba robić? Bo na 1 zabiegu się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Nie polecam elektrolizy bo mi nie usuneła włosów tylko sobie blizny porobiłam. Laser diodowy light sheer najlepiej duet jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, ale trzeba wkóło powtarzać. do lovelaska: Widocznie to był ginekolog-enkorynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Laser nie działa na jasne rude siwe włosy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to byl gin-engo ... ale tam gdzie ide wykonujesz tez usg wiec chyba wydaje mi sie ze bada tez a jesli nie to robi usg wiec nie wiem czy bede zdolna do tego w takiej sytuacji ja ide do kliniki na godz 18 do prof. dr hab. Bogdan Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Trzeba robić prawdopodobnie co kilka tygodni do 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy elektroliza moze
byc stosowana na wlosy wokol sutkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy wokół sutków
są nieusuwalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się boje bardzo tego golenia, wzmocni mi włoski i będzie mi rosnąz więcej, poza tym powtarzanie w kółko zabiegów laserem gdyż ja mam problemy z hormonami jest bardzo kosztowne. Przy elektrolizie nie trzeba golić, ja chce tylko brodę, policzków nie ruszam ani wąsa, tam jasne mało widoczne włoski. Słyszałam że elektroliza typu blend jest dobra i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia jak najbardziej mozna się od kogos zarazić pasozytami. nie czujesz sie teraz jakos gorzej? nie miewasz zawrotow? brzuch Cie nie boli? akurat jest pelnia i czas rozmnazania glisty ludzkiej. Jesli nie chcesz chodzić do lab. z kałem idź na biorezonans. bez badania kalu sprawdza co w Tobie siedzi. pasozytami latwo jest się zarazic. Jakby sie okazało, ze je masz, nie panikuj, masa ludzi jest maxymalnie zarobaczona. Jesli wyskakuja Ci krostki na delokdzie tzn., ze masz nieszczelne jelita, stąd te zaparcia. postaw na diete glównie z warzyw. nie jedz tyle nabialu [Pasteryzowane mleko nie dość, że po procesie pasteryzacji posiada znikomą ilość przyswajalnego wapnia, to dodatkowo zakwasza organizm, który musi oddać ze swego magazynu (kości, zęby) wapń w celu odkwaszenia takiego mleka], orzechow i zbyt duzej ilosci mięsa. Nie pij tez kawy!!! ostaw ją, bo bardzo zakwasza organizm. jesli nie chcesz sie badac w kierunku candidy i robakow od razu zastosuj kuracje odrobaczająca i odkwaszającą organizm. poczytaj o nich. na pewno Ci pomoga. moja kolezanka miała mikrogruczolaka ale spoko, poddala sie leczeniu i jest juz dobrze. koniecznie zbadaj prolaktynę po obciążeniu metoclopromidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocila przepisal mi 4 opk yasmin i 2 opk tabletek na litere S ... 25 ale nie moge sie doczytac, i mam zbadac 17-oh progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wlosy wokol
sutkow sa nieusuwalne? pierwsze slysze. czy to przez zaburzenia hormonalne. a jak ktos ich nie ma i w mlodosci byl na tyle glupi, ze zglil sobie pare wloskow i teraz e ma to chyba jest szansa na calkowite usuniecie? laserem, elektroliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem juz doczytalam sie he verospiron 25, tylko ze nie zapytam sie jak dlugo mam brac, pewnie diane mam brac cale opakowanie i pewnie 7 dni przerwy tak mi sie wydaje a jak ten verospiron?? kurde nie wiem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja dziewczynki o której pisałam wygląda narazie tak że organizowane są wszystkie badania, jeszcze nie wiadomo co i jak. coriander---> czy wiesz że wszystko co piszesz to zgadza się :(( właśnie wczoraj, idąc poczułam się oblana potem, zaczęło mi się w głowie kręcić, w ogóle jak mówie od jakiegos czasu czuje się fatalnie a przez te ostatnie dni wręcz okropnie. Normalnie nogami suwałam. I wiesz co, tez sobie pomslałam a ch może to prze pełnie, normalne osłabienie organizmu. Jeju, od 3 dni mam zaparcia, i ochote na słodkie. Czy nie dostane skierowana na ten kał? Prywatnie muszę sobie to załatwić? Ja chyba sfiksuje jak się okaże że mam jakiś syf w sobie. Tylko od czego? Miałam bóle odbytu ale stwierdziłam że to przez brak ruchu. Już mam dość tego wszystkiego :( Dziękuje coriander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×