Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość broda mechowata
lovelaska: może najpierw lepiej byłoby pójść do szpitala przed braniem tych tabletek? Bo teraz dostaniesz skierowanie a przed szpitalem trzeba na 3 miesiące odstawić tabletki. A tak jak zaczniesz brać to znów będziesz musiała przestać i straszny galimatias z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
no nie wiem nic mi takiego nie mowil lekarz, tylko kazal brac, a powiedzial ze jak wyjda zlwe wyniki to do szpitala to powinien wiedziec ze nie moge brac tablewtek zeby isc na badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ok to ja się już nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ale pustki tu, kilka razy dziennie tu zagladam i nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kiedyś było ciekawie
a teraz to nudy piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można pisać i ile? Jak czuje się ohydnie, obrzydliwie, że rozważam samobójstwo i nie tylko myślę ale o tym a także powoli dokonuje pewnych formalności żeby ,,po,, nikt z niczym nie miał kłopotów, że pakuje ciuchy i książki żeby było mniej roboty ,,po,, ? mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
zaunwestuj w psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak,,
nie wiem dlaczego wiekszosc ludzi widzi w wizycie u kogoś kto uzyskał tytuł psychologa wybawienie i ratunek, toż to głupota i naiwność totalna. By zachciało się żyć trzeba pozbyć się problemu , który nas dobija, a jeśli jest to np zaawansowany hirsutyzm to gadanie jakiejś baby, która uzyskała tytuł magistra w dziedzinie psychologii można sobie w d-pe wsadzić , ona sama gdyby miała przyjść choćby jeden dzień do roboty z brodą sama dostałaby histerii i żadne wyuczone teorie na nic jej by się zdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
w sumie racja, no to nie wiem leki i laser jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena1234
do Naddia...dziewczyno nie myśl tak,ja mam owłosienie na twarzy i codzienne musze go usuwac,nawet musze w ciagu dnia popatrzyc czy mi nic nie wyrosło.bo one rosna ale powiem Ci tak...ze pare lat temu mialam takie same mysli co Ty.a teraz?NIE.mam ukochaną osobę i akceptuje mnie taką jaka jestem.i z biegiem powiem Ci ze mi sie polepszyło.wieczorem idzie w ruch depilator...wiadomo wszystkiego nie usunie ale wiekszosc tak a potem pinsetą...a na koniec krem bioxet,odkąd go używam to mam wrazenie ze wlosy mi nie wrastają i ze mam lepsza cere i tak jakby mniej wlosów.Owszem chciałabym byc gładka na twarzy ale nie jestem,i juz się tym nie martwie...bo sa wieksze zmartwienia.Powodzenia Mam nadzieje ze znajdziesz idealny dla ciebie sposób na złagodzenie owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już nie chodzi o faceta czy cokolwiek innego, te włosy powoli ograniczają mnie w realizacji marzeń, to jest moja największa tragedia życiowa. Facet jak nie ten to następny, znajomi- ba tyle ludzi na świecie. A moja pasja-jedna i nie powtarzalna, nie ma miejsca dla owłosionej mordy kurwa mać! Ciało ukrywam ale mój ryj przechodzi granice przyzwoitości. Nie rzucam słów na wiatr, trochę mentalnej pracy nade mną, ale wiem teraz już wiem co mam zrobić i zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Naddia, ale co sie nagle stalo? Jeszcze niedawno mialas nadzieje, ze wszystko sie ulozy, zaczniesz leczenie, a teraz? Przeciez mialas sprobowac albo tego jednego leku na wlosy, albo tego na cere (rety, mozg mi chyba zamarzl i wszystkie nazwy mi wyleciały z glowy; ). Daj sobie szanse, nie odpuszczaj! Ściskam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Acha, co do pasji.. Wiesz, nie wszyscy mogą realizowac swoje pasje, z różnych wzgledow... Mi TR plus H skutecznie zepsuly to, na co pracowalam przez wiele lat, wszyscy byli dumni, ze jestem taka wytrwala,a teraz mowią, że sie wypaliłam... Niech mówią, prawdy i tak nie poznają i nie zrozumieją... Idea pasji polega na tym, ze chwyta za serce, trudno ją stamtąd "wykurzyć". Ale czasem tak jest, że trzeba się z nią pożegnać i znaleźć inną.. może mniejszego kalibru, może nie tak bliską sercu, ale zawsze jest jakies wyjscie... Pamiętaj, co mi pisałas o zeszycie i"burzy mózgu"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
nadia przykro mi,...ehh ja tez mialam okropne myśli 3 miesiące temu i wiem że one zawsze już bedą powracać bo te kłaki niszczą mi życie, ograniczają mnie, z wielu palnów, marzeń musiałam zrezygonwać...niedługo zaczynam przygode z dianą a obiecałam sobie że jej nigdy do ust nie wezmę, tonący się brzytwy łapie, musze coś ze sobą zrobić bo nie mogę patrzeć na te wypadające kłaki z głowy. Chociaż wypada mniej odkąd stosuje jakis magiczny specyfik. Dostałam porpozycje propeci( finasteryd) ba nawet zrealizwałam recepte ale nie podjełam się tego lecznie, może kiedyś jak już nie bede miała innego wyjscia. lovelaska 89 mi mieszanka yasmin plus spinorol bardzo pomogła, kłaki się osbabiły i cera bardzo poprawiła, zero syfów, wiec mysle, ze u Ciebie tez bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juztakniechce
hej, ja dopiero zaczynam walke, ale juz mam dosc, rzygac mi sie chce jak na siebie patrze, juz nie pamietam jak to bylo wstac rano i nie biec odrazu do lustra z penseta w reku... bylam wczoraj na elektrolizie na brzuchu, kosmetyczka naobiecywala duzo o ile bede wytrwala.. mysle nad laserem teraz na wieksze partie ciala i zastanawiam sie czy to w ogole w naszym przypadku zdaje egzamin, ja mam stwierdzone pcos i 20 lat. wszytskie plany poszly w zapomnienie wszytsko co chcialam kiedykolwiek zrobic, lacznie z przeciagnieciem sie w miescu publicznym, zeby tylko brzuchol nie wylazl spod bluzeczki.. niedlugo zaczynam kuracje yasminelle, macie jakies doswiadczenia z tym lekiem? myslicie ze to wytsrczajacy wspomagacz do depilacji laserowej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa888
Czekając na cud-a czemu już nie stosujesz spironolu? Miałaś jakieś efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
rosa88: bo zle się czułam, byłam bardzo osłabiona, senna, nie mogłam się wyspać, schudłam a już jestem bardzo szczupła wiec nie był to dla mnie dobre no i się odwodiłam, nie mogłam ugasić pragnienia a włosy mi zaczeły leciec ale nie wiem czy to możliwe że o tej mieszanki...mi się wydaje że tak. Każdy innaczej reaguje na tabsy i nie wszycy mają skutki uboczne ja niestety miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... probowałam przeczytać całe to forum, ale nie dałam rady ;) także przeskoczyłam na ostatnią stronę, żeby poczytać "najświeższe" inf. ... Już nie pamiętam dokładnie od kiedy się borykam z tym problemem, ale na pewno dość długo. teraz mam 22 lata i potwornie mnie to dobija, choc czytam,ze niektore z Was są juz na skraju wytrzymałosci własnie przez te cholerne włochy. Ja staram się tak do tego nie podchodzić. może to też dlatego,ze bardziej problemem jest moje ciało, nie twarz... choc mam lekki wąsik i co jakis czas mi wyrastają pojedyncze grubsze czarne włosy, na baczkach, z boku brody, czy na szyi... Byłam u endokr. powiedział to co wiekszosci: TAKA PANI URODA. badania wyszły w porzadku:/ nie wiem co sie dzieje z moim organizmem i to jest najgorsze, wszedzie pełno włosów( wokoł sutków, miedzy piersiami, na brzuchu, rękacha, na plecach- w dolnej czesci, o nogach nie wspomne, posladki też) istna masakra! a tam gdzie powinny być- czyli na głowie, potwornie wypadają. Ten lekarz przepisał mi własnie VANIQUE czy jakoś tak, do kupienia w niemczech, ale jak czytam opinie to sie zastanawiam...:/ na dodatek mnie chodzi własnie o ciało. Chyba facet nie zrozumiał. Wosk pomaga, jest spokoj na jakis zcas, ale pozniej włoski wrastaja, pojawiaja sie krostki:/! po ostatnim b. czest robiłam peeling- troche sie poprawiło, polecam peeling z kawy:) najlepiej wcierac go okrężnymi ruchami. Ja niestety czesto gole tez te włoski, wiem ze to niedobre, ale jakbym miała tak ciagle wyrywac chyba bym oszalała:/! moze znacie jakies kremy, ktore choc spowalniaja odrost tych włosów?? widziałam ostatnio cos w aptece, ale wolałabym " z polecenia" pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
czekajaca to zobaczyc jaka bedzie reakacja po verospironie plus yasmin i dopiero na alser czy zaczac kuracje lekow z laserem jednoczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakając na cud
jak brałam yasmin plus spironol to nie potrzebowałam depilacji laserowej bo nie byłam aż tak mocno zarośnięta, nogi golilam co 3 dni :D, a o wąskiku zapomniałam. Dopiero od półrocza mocno zarastam i łysieje, niektóre miejsca sobie sama zawłatwiłam maszynką np brzuch i tutaj jestem sobie sama winna... Ja za 3 miesiące planuje iść na laser jak mi hormony się nie unrmują. Wczesnie byłam na dówch zabiegach i nic nie dało, mam może 3 łyse placki na łydakch, jak hormony znow poszły w góre to włosy się wzmocniły...wydeje mi się że najpierw musisz unrmować hormny i wtedy na laser no chyba, że masz w normi to działaj od razu, taka mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
pisalam tu juz kiedys moje wyniki badan, 17-oh progesteron moj wynik 1.63, min faza folikularna 0.2-1.3, faza lutealna 1,0-4.5 prolaktyna moj wynik 29.33 min 1.20-29.33 ANDROSTENDION 4.33 ... MIN 0.33 MAX 3.30 DHEA-SO4: 445 .... MIN 95.80 MAX 511.70 TESTOSTERON 61.40 KOBIETY OWULACYJNE 80NG/DL TSH 3. 2.91 MIN 0.4 MAX 4.0 GLUKOZA 82.2 MIN 70 MAX 110 CHOLESTEROL 151 MN 120 MAX 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
prolektyna moja wynik 29.33 a max tam powinno byc 29.93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa888
Dzieki Czekając na cud za odpowiedź. Ja biorę Spironol i faktycznie mnie trochę wysusza, ale nie jest tak drastycznie jak u ciebie. Nie ma też aż takiego rewelacyjnego rezultatu-tzn. włoski się osłabiły i w większości zjaśniały, ale nadal są i nadal przybywają takie jasne na twarzy. No ale przynajmniej nie ciemne.. A co lekarz mówł przepisując ci ten finasteryd? Straszył jakoś bardzo, sama musiałaś mu sugerować go czy uznał go po prostu za kolejny lek i tyle? I co mówił o skuteczności? Chciałabym mieć tak jak ty właśnie wizję leku ostatniej szansy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
lovelaska: masz w sumie ok wyniki tylko androstedion masz podwyższony, ja nie jestem lakarzem ale wyniki nie wzkazyją na jakieś poważnie choroby/zaburzenia. Twoj lekarz pewnie wie co robi, oby :). rosa888: ja dostałam finasteryd o tak o, nie wiedziałam nawet, że to to, bo dostałam propepci a nie wiedziałam, że to finasteryd. Wypisał mi ją lekarz, jak byłam w szpitalu na łysienie i tyle...a tym co jest napisane na ulotce mam się nie przejomować, no i powiedział, że to powszechny lek stosowany w przyadku androgenizacji kobiet. No ale boje się tego brać, może kiedyś.... nie wiem jak o jest pózniej z dziećmi, chciaż wątpie, że je bede mieć bo kto zechcę owłosiną i łysą ehh. W szpitalu postawili mi nie do końca dobrą diagnoze i troche im nie ufam. W styczniu jade do edno i wypadam go. Narazie zaczynam przygode z diana, za 3 miesiące badania i zobaczymi się co dalej. Jestem już w despreacji wiec dlatego zdecydowałam się na diane. Ja w sumie lecze się u dwóch lekarzy i wszystko z nimi konsultuje tylko niestety długo się czeka na wizyty ;/. A rosa888: długo już przyjmujesz spironol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malpiatka, nic mi po zyciu bez mojej pasji, dla kogo bede zyc? zycie dla zycia? ha istna glupota moja twarz ma sie znacznie lepiej, zero pryszcza gladka i przyjemna nie jem slodyczy i smaruje sie Alantanem kremem czy to jest efekt? Ostatnio wydepilowałam nogi wczesniej jakis miesiac golilam i moja rada dla was najpier dac odpoczac nogom golic potem depilacja i znow jestem ponad tydzien po depilacji i nogi dalej gladkie!!!!!! ogolnie czekam na zbawczy okres zebym mogla w koncu isc do szpitala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia, a mozesz zdradzic coz to za pasja, w ktorej przeszkadzaja wlosy? Bo ja mysle i mysle i na nic wpasc nie moge... Wlosy obizaja nasze poczucie wlasnej wartosci ale kaclectwem na szczescie nie sa. Zapewniam tez (jako jedna ze starszych forumowiczek ;-) ), ze z wiekiem czlowiek coraz mniej sie przejmuje swoim wygladem. Podobno prawdziwej pewnosci siebie nabiera sie po 40stce (twierdza tak wszystkei znane mi kobitki po 40tce). Tego jeszcze nie wiem ale zapewniam, ze to, co mnie w wieku 15 lat doprowadzalo do stanow prawie histerycznych dzis (po 30tce) jest co najwyzej przedmiotem anekdot - coraz wiecej dystansu do siebie i luzu (a przypominam ze moj nierozwiazany problem to owlosienie twarzy... cialo mam juz pod niezla, odpukac, kontrola). Moje rowiesniczki to potwierdzaja. Ostatnio na imprezie rozmawialysmy w ten sposob o cellulicie - kupa smiechu i podejscie typu - cytuje jedna z kolezanek - ze to "najnaturalniejsza rzecz na ziemii, w lozku nie przeszkadza" ;-) ). U facetow jest zreszta podobnie: im delikwent starszy (a mowie o latach nie o dekadach, wiec nie bojcie sie, ze wciskam Wam staruszkow, moj maz jest np. 6 lat starszy ode mnie), tym ma mniej wymagan wobec wygladu partnerki. I chwala za to! :-D Krotko o moim nowym doswiadczeniu kosmetycznym: smaruje sie teraz na dzien maslem shea (karite). Na pewno o nim slyszalyscie. Tyle ze ja kupilam teraz takie w czystej formie a nie jako jeden ze skladnikow kremu. Po prostu 100% shea i nic wiecej. Pierunstwo strasznie drogie ale dziala na mnie wysmienicie - zwlaszcza w mrozne dni. Buzia gladka i swietnie nawilzona. Zadne wiatry i zamiecie sniezne mi nie straszne :-D A do ciala po kapieli - jojoba (tez czysty olej, bez zadnych dodatkow). Mysle, ze to dobry trop - im mniej skladnikow, tym intensywniejsze dzialanie. Wiem, wiem, Ameryki nie odkrylam :-p Szukam teraz oleju z rokitnika (cos mnie wzeilo na tluszcze ostatnio, no tak -zima ;-) ). Jak znacie cos neidrogiego dobrej jakosci, to chetnie sie zainteresuje. Tutaj powariowali - za 50 ml chcieli 100 zl... Tego sie nie da traktowac powaznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Naddia, ciesze sie, ze z twoja twarzą lepiej. Na TR samo niejedzenie slodyczy i uzywanie Alantanu by nie pomoglo, Wniosek: nie masz TR. Wniosek: jest to dobra wiadomosc. Wniosek: ja na twoim miejscu skakalabym pod sufit mając tak korzystne zmiany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
to mowicie laseczki ze po tym verospironie sie chudnie??? fajnie kurde tylko boje sie zebym nie przytyla po yasminie;/ w ogole jak bralam diane to nie przytylam a od kąd jej nie biore to przytylam;/ a jem jak zawszze, dziwne masakra :(( nie wiem co z tym laserem zrobic, czy isc, czy najpierw brac tabletki, ale w sumie nie chce czekac znowu na jakie efekty bo szybka napewno nie nastapia one po braniu tbaletek o ile w ogole bedzie jakas poprawa, ale nie chce tez zebym chodzila na laser a on na mnie nie dzialal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpiatka
Lovelaska niestety nikt ci tu nie odpowie jednoznacznie, co masz robic, bo to jest loteria i tyle-nawet lekarze nie znają odpowiedzi na twoje pytanie, bo kazdy organizm zachwuje sie inaczej pod wzgledem tych wlosow... Ja tylko napomknę, zebys ukladajac plan dzialania wziela pod uwage, ze porządne gabinety robiace zabiegi laserowe ostatnie zabiegi na odkryte powierzchnie ciala wykonują ok. pod koniec kwietnia (w zaleznosci od pogody), a zabiegow musi byc co najmniej kilka w regularnych odstepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×